VWWVW
Atlético Madrid
Atlético Madrid - GironaStatistieken, H2H & xG
VVVGG
Girona
Head to Head
13 wedstrijden3.31
Avg Goals
62%
BTTS
92%
Over 1.5
62%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Atlético Madrid | Statistiek | Girona |
|---|---|---|
| 1.67 | ⚽ Doelpunten | 1.06 |
| 1.08 | 🥅 Tegengoals | 1.47 |
| 1.57 | ⚡ xG | 1.3 |
| 13.1 | 🔫 Schoten | 10.8 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 53% | 🤝 BTTS | 61% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 47% |
| 36% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 11.3 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Atlético Madrid
36 gespeeld · 66 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVW | 1.80 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | VVVWW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 78% | 33% |
| Gem. goals | 2.75 | 3.05 | 2.44 |
| Voor | 1.67 | 2.11 | 1.22 |
| Tegen | 1.08 | 0.94 | 1.22 |
| BTTS | 53% | 50% | 56% |
| De '0' | 36% | 39% | 33% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 17% |
| xG | 1.57 | 1.85 | 1.29 |
| xG tegen | 1.28 | 0.99 | 1.56 |
Girona
36 gespeeld · 40 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGG | 0.40 |
| Thuis | WWVVG | 1.40 |
| Uit | GVGVG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 33% | 17% |
| Gem. goals | 2.53 | 2.55 | 2.5 |
| Voor | 1.06 | 1.11 | 1 |
| Tegen | 1.47 | 1.44 | 1.5 |
| BTTS | 61% | 50% | 72% |
| De '0' | 17% | 28% | 6% |
| Niet gescoord | 25% | 28% | 22% |
| xG | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| xG tegen | 1.65 | 1.52 | 1.78 |
Voorspellingen voor Atlético Madrid – Girona
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid wint FT Resultaat | 52% | 1.93 | 1.53 | -20.71 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.02 | 4.70 | +17.06 | Ja |
| Girona wint FT Resultaat | 23% | 4.30 | 6.05 | +40.78 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.25 | -4.09 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.08 | 2.05 | -1.23 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.04 | -2.16 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.23 | 1.18 | -3.82 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.72 | 1.70 | -1.01 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.79 | 2.70 | -3.26 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.29 | 4.80 | -9.33 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.89 | 13.00 | -23.04 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.41 | 4.20 | -22.34 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.39 | 2.20 | -8.11 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.40 | -10.16 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.17 | -5.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.68 | 1.62 | -3.79 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.46 | 2.20 | -10.66 | Nee |
| BTTS & Winst Atlético Madrid Combinatie | 27% | 3.70 | 3.36 | -9.15 | Nee |
| BTTS & Winst Girona Combinatie | 13% | 7.49 | 6.96 | -7.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.16 | 1.18 | +1.83 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 78% | 1.29 | 1.33 | +3.34 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 67% | 1.49 | 1.55 | +3.85 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 55% | 1.81 | 1.88 | +3.78 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 43% | 2.31 | 2.38 | +3.05 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 14% | 7.30 | 4.10 | -43.83 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 22% | 4.48 | 3.00 | -33.10 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 33% | 3.03 | 2.25 | -25.75 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 45% | 2.23 | 1.80 | -19.36 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 57% | 1.76 | 1.50 | -14.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.26 | 2.55 | -21.72 | Nee |
| Girona Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.32 | 6.50 | +2.86 | Ja |
| Atlético Madrid scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.61 | -6.62 | Nee |
| Girona scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.70 | 2.54 | -5.77 | Nee |
| Atlético Madrid wint nil Win to Nil | 25% | 4.03 | 3.10 | -23.17 | Nee |
| Girona wint nil Win to Nil | 10% | 10.09 | 8.50 | -15.78 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atletico Madrid
Advies: Double chance : Atletico Madrid or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.40
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.39
THUIS-/UIT PPG
0.94
1.57
XG (THUIS/UIT)
1.30
1.28
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.20
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
39%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Atlético Madrid | Girona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 75% | 81% | 78% |
| Over 2.5 | 50% | 47% | 48.5% |
| Over 3.5 | 25% | 17% | 21% |
| Over 4.5 | 19% | 8% | 13.5% |
| BTTS | 53% | 61% | 57% |
| BTTS & Win | 27% | 13.4% | 20.2% |
| BTTS & Draw | 14% | 33% | 23.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 14% | 12.5% |
Trends
- Atlético Madrid pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 9 goals in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Atlético Madrid viel BTTS 3 keer; dit seizoen gebeurde dat in 19 duels (53% van alle wedstrijden) met Atlético Madrid.
Trends
- Girona FC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 5 goals gemaakt.
- Girona FC wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Girona FC scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 21 duels (60% van alle wedstrijden) met Girona FC.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
W
V
W
V
Vorm – Uit
0.6
G
V
G
V
G
Atlético Madrid
Atlético Madrid
0 - 1
Celta de Vigo
Atlético Madrid
3 - 2
Athletic Bilbao
Atlético Madrid
1 - 2
FC Barcelona
Atlético Madrid
1 - 0
Getafe
Atlético Madrid
3 - 2
Real Sociedad
Girona
Rayo Vallecano
1 - 1
Girona
Valencia
2 - 1
Girona
Real Madrid
1 - 1
Girona
Osasuna
1 - 0
Girona
Levante
1 - 1
Girona
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Alexander Sørloth
xG 13.58
Goals 13
-0.58
Julián Álvarez
xG 9.16
Goals 8
-1.16
Antoine Griezmann
xG 7.91
Goals 7
-0.91
xG vs Goals
Vladyslav Vanat
xG 8.11
Goals 9
+0.89
Viktor Tsygankov
xG 7.09
Goals 6
-1.09
Azzedine Ounahi
xG 6.43
Goals 5
-1.43
Gaat Atlético Madrid scoren?
89%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atlético Madrid scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Girona scoren?
39%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Girona scoort.
78%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Atlético Madrid | Girona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 75% | 81% |
| Over 2.5 | 50% | 47% |
| Over 3.5 | 25% | 17% |
| Over 4.5 | 19% | 8% |
| Niet gescoord | 3% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Atlético Madrid | Girona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 83% |
| Over 1.5 | 33% | 36% |
| Over 2.5 | 11% | 19% |
| Over 3.5 | 2% | 6% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 36% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Oblak
1.07
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
P. Gazzaniga
1.38
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Atlético Madrid | Girona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 89% | 92% |
| Over 7 | 89% | 83% | 86% |
| Over 8 | 83% | 61% | 72% |
| Over 9 | 67% | 39% | 53% |
| Over 10 | 50% | 39% | 45% |
| Over 11 | 44% | 28% | 36% |
| Over 12 | 28% | 22% | 25% |
| Over 13 | 11% | 11% | 11% |
| Over 14 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 6.33 + 4.14 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Atlético Madrid
| Overall | 6.33 |
| Thuis | 7.72 |
| Uit | 4.94 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
Girona
| Overall | 4.14 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 3.33 |
Blessures & schorsingen Atlético Madrid
J. CardosoKneuzing
J. M. GimenezBlessure
M. LlorenteRode kaart (geschorst)
R. MendozaSpierblessure
N. MolinaSpierblessure
J. AlvarezTwijfelachtig: Enkelblessure
P. BarriosTwijfelachtig: Spierblessure
N. GonzalezTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Girona
Juan CarlosKnieblessure
PortuKnieblessure
V. VanatBlessure
M. ter StegenHamstringblessure
D. van de BeekTwijfelachtig: Achillespeesblessure
Topscorer – Atlético Madrid
A. Sørloth
13
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Girona
V. Vanat
9
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Atlético Madrid | Girona | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.11 | 10.83 | 11.97 |
| Schotconversie | 13% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.14 | 3.86 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.97 | 6.97 | 7.47 |
| Schoten per goal | 7.87 | 10.26 | 9.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 61% | 39% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 61% | 33% | 47% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 28% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 42% | 22% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 36% | 14% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 28% | 8% | 18% |
| Schoten op doel 3,5+ | 72% | 64% | 68% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 28% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 47% | 17% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 28% | 8% | 18% |
Schoten per speler
Atlético Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Luque | 3 | 2 | 1 |
| A. Sørloth | 1.6 | 1 | 33 |
| N. González | 1.5 | 0.8 | 24 |
| J. Álvarez | 1.5 | 0.9 | 29 |
| Rayane Belid | 1.5 | — | 2 |
| M. Llorente | 1.5 | 1 | 2 |
| A. Lookman | 1.3 | 0.4 | 10 |
| A. Griezmann | 1.2 | 0.7 | 32 |
Girona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ounahi | 1.4 | 0.7 | 21 |
| V. Tsygankov | 1.1 | 0.6 | 29 |
| D. van de Beek | 1 | 0.5 | 2 |
| Joel Roca | 0.8 | 0.5 | 29 |
| V. Vanat | 0.8 | 0.7 | 27 |
| C. Echeverri | 0.7 | 0.3 | 14 |
| Y. Asprilla | 0.7 | 0.3 | 15 |
| C. Stuani | 0.6 | 0.5 | 18 |
Schoten
Totaal schoten
13.1
10.8
Atlético Madrid
Girona
Schoten op doel
5.1
3.9
Atlético Madrid
Girona
Onderlinge resultaten Atlético Madrid - Girona
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/12/2025 | Girona - Atlético Madrid | 0-3 | ✗ | 3 |
| 25/05/2025 | Girona - Atlético Madrid | 0-4 | ✗ | 4 |
| 25/08/2024 | Atlético Madrid - Girona | 3-0 | ✗ | 3 |
| 13/04/2024 | Atlético Madrid - Girona | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/01/2024 | Girona - Atlético Madrid | 4-3 | ✓ | 7 |
| 13/03/2023 | Girona - Atlético Madrid | 0-1 | ✗ | 1 |
| 08/10/2022 | Atlético Madrid - Girona | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/04/2019 | Atlético Madrid - Girona | 2-0 | ✗ | 2 |
| 16/01/2019 | Atlético Madrid - Girona | 3-3 | ✓ | 6 |
| 09/01/2019 | Girona - Atlético Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
