WWVGV
Elche
Elche - GetafeStatistieken, H2H & xG
WVVGW
Getafe
Head to Head
14 wedstrijden1.86
Avg Goals
43%
BTTS
50%
Over 1.5
21%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Elche | Statistiek | Getafe |
|---|---|---|
| 1.31 | ⚽ Doelpunten | 0.86 |
| 1.56 | 🥅 Tegengoals | 1.03 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.09 |
| 11 | 🔫 Schoten | 9.5 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 2.8 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 72% | 🤝 BTTS | 31% |
| 61% | 📊 Over 2.5 % | 28% |
| 19% | 🧤 Clean sheet % | 31% |
| 19% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 40% |
| 12.9 | 🟨 Overtredingen | 15.2 |
Elche
36 gespeeld · 39 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGV | 1.40 |
| Thuis | GWWWG | 2.20 |
| Uit | VVWVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 44% | 6% |
| Gem. goals | 2.87 | 2.67 | 3.06 |
| Voor | 1.31 | 1.61 | 1 |
| Tegen | 1.56 | 1.06 | 2.06 |
| BTTS | 72% | 61% | 83% |
| De '0' | 19% | 39% | 0% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 17% |
| xG | 1.32 | 1.59 | 1.04 |
| xG tegen | 1.56 | 1.44 | 1.67 |
Getafe
36 gespeeld · 48 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGW | 1.40 |
| Thuis | WWVVW | 1.80 |
| Uit | VWVWG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 39% | 39% |
| Gem. goals | 1.89 | 1.83 | 1.95 |
| Voor | 0.86 | 0.94 | 0.78 |
| Tegen | 1.03 | 0.89 | 1.17 |
| BTTS | 31% | 33% | 28% |
| De '0' | 31% | 28% | 33% |
| Niet gescoord | 44% | 44% | 44% |
| xG | 1.09 | 1.07 | 1.1 |
| xG tegen | 1.3 | 1.13 | 1.46 |
Voorspellingen voor Elche – Getafe
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 2.33 | +8.36 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.65 | 3.24 | -11.21 | Nee |
| Getafe wint FT Resultaat | 26% | 3.83 | 3.40 | -11.29 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.40 | +3.47 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.87 | 1.62 | -13.33 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.13 | +4.13 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.57 | +20.09 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 2.75 | +39.87 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.47 | 5.75 | +65.54 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.23 | 13.00 | +79.92 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.74 | 5.75 | -54.86 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.25 | 2.30 | -45.93 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.40 | -31.20 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.13 | -19.53 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.03 | -11.26 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 2.15 | +18.12 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.75 | -21.14 | Nee |
| BTTS & Winst Elche Combinatie | 22% | 4.53 | 5.70 | +25.86 | Ja |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 13% | 7.52 | 8.44 | +12.25 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 73% | 1.37 | 1.45 | +6.00 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 61% | 1.64 | 1.77 | +7.62 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 48% | 2.09 | 2.28 | +8.98 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 36% | 2.82 | 3.00 | +6.50 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 25% | 4.03 | 4.00 | -0.80 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 27% | 3.72 | 2.50 | -32.75 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 39% | 2.55 | 1.91 | -25.13 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 52% | 1.92 | 1.55 | -19.09 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 65% | 1.55 | 1.32 | -14.86 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 75% | 1.33 | 1.19 | -10.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.10 | 2.45 | -20.93 | Nee |
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.85 | 3.20 | -33.97 | Nee |
| Elche scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.84 | 1.88 | +2.27 | Ja |
| Getafe scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.57 | 2.49 | -3.14 | Nee |
| Elche wint nil Win to Nil | 24% | 4.09 | 3.40 | -16.95 | Nee |
| Getafe wint nil Win to Nil | 13% | 7.82 | 5.00 | -36.07 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Elche
Advies: Double chance : Elche or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.40
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.78
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.09
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.21
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.8
39%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Elche | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 81% | 61% | 71% |
| Over 2.5 | 61% | 28% | 44.5% |
| Over 3.5 | 42% | 6% | 24% |
| Over 4.5 | 8% | 0% | 8% |
| BTTS | 72% | 31% | 51.5% |
| BTTS & Win | 22.1% | 13.3% | 17.7% |
| BTTS & Draw | 28% | 11% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 41.9% | 41.9% | 41.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 8% | 7% |
Trends
- Elche CF pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 ppg), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Elche CF is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Getafe CF moet achterin top zijn, want Elche CF scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 2 thuiswedstrijden zonder goal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Elche CF vielen telkens 2 goals of meer, dus ook nu lonkt een duel met meerdere treffers.
- In de laatste 5 duels van Elche CF scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 26/36 wedstrijden in BTTS (72%).
- Elche CF lijkt ook nu te scoren: het vond het net in de laatste 6 wedstrijden en maakte 8 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Getafe CF pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 ppg), BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 4 goals in die reeks.
- Getafe CF is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Getafe CF is al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Getafe CF scoorde niet in 3 van de laatste 5 wedstrijden en zoekt voorin naar oplossingen.
- Getafe CF bleef dit seizoen in 16 wedstrijden droog (44%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Getafe CF scoorden beide teams, ze wonnen 2 van die 5 duels en BTTS viel dit seizoen in 11/36 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
G
W
W
W
G
Vorm – Uit
1.4
V
W
V
W
G
Elche
Elche
1 - 1
Alavés
Elche
3 - 2
Atlético Madrid
Elche
1 - 0
Valencia
Elche
2 - 1
Mallorca
Elche
2 - 2
Espanyol
Getafe
Real Oviedo
0 - 0
Getafe
Real Sociedad
0 - 1
Getafe
Levante
1 - 0
Getafe
Espanyol
1 - 2
Getafe
Atlético Madrid
1 - 0
Getafe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Rafa Mir
xG 11.60
Goals 8
-3.60
André Silva
xG 10.99
Goals 10
-0.99
Álvaro Rodríguez
xG 8.86
Goals 6
-2.86
xG vs Goals
Mauro Arambarri
xG 8.14
Goals 6
-2.14
Martín Satriano
xG 6.29
Goals 6
-0.29
Adrian Liso Lahoz
xG 3.78
Goals 3
-0.78
Gaat Elche scoren?
89%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Elche scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Getafe scoren?
39%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Getafe scoort.
56%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Elche | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 81% | 61% |
| Over 2.5 | 61% | 28% |
| Over 3.5 | 42% | 6% |
| Over 4.5 | 8% | 0% |
| Niet gescoord | 6% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Elche | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 81% | 69% |
| Over 1.5 | 47% | 22% |
| Over 2.5 | 25% | 8% |
| Over 3.5 | 3% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 19% | 31% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dituro
1.4
Tg/Wedstrijd
28
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
David Soria
1.03
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Elche | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 61% | 83% | 72% |
| Over 7 | 61% | 72% | 67% |
| Over 8 | 50% | 61% | 56% |
| Over 9 | 39% | 50% | 45% |
| Over 10 | 22% | 39% | 31% |
| Over 11 | 22% | 39% | 31% |
| Over 12 | 22% | 22% | 22% |
| Over 13 | 17% | 17% | 17% |
| Over 14 | 11% | 11% | 11% |
Verwacht totaal: 3.86 + 4.47 = 8.3
Hoekschoppen analyse
Elche
| Overall | 3.86 |
| Thuis | 4.83 |
| Uit | 2.89 |
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Getafe
| Overall | 4.47 |
| Thuis | 4.28 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen Elche
A. FebasGeschorst (gele kaarten)
L. PetrotRode kaart (geschorst)
Y. SantiagoKnieblessure
A. BoayarTwijfelachtig: Spierblessure
R. MirTwijfelachtig: Hamstringblessure
Blessures & schorsingen Getafe
JuanmiBlessure
Kiko FemeniaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Elche
André Silva
10
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Getafe
M. Arambarri
6
Doelpunten
2
Assists
1.3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Elche | Getafe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.03 | 9.47 | 10.25 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.92 | 2.83 | 3.38 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.11 | 6.64 | 6.88 |
| Schoten per goal | 8.45 | 11.00 | 9.73 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 33% | 45% |
| Meer dan 11,5 schoten | 47% | 25% | 36% |
| Meer dan 12,5 schoten | 42% | 19% | 31% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 31% | 11% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 19% | 6% | 13% |
| Schoten op doel 3,5+ | 57% | 31% | 44% |
| Schoten op doel 4,5+ | 39% | 17% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 19% | 8% | 14% |
| Schoten op doel 6,5+ | 6% | 0% | 3% |
Schoten per speler
Elche
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Rafa Mir | 2.3 | 1.3 | 27 |
| Á. Rodríguez | 1.9 | 0.7 | 32 |
| André Silva | 1.4 | 1 | 29 |
| L. Cepeda | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Adam Boayar | 0.6 | 0.3 | 7 |
| Héctor Fort | 0.5 | 0.4 | 13 |
| Germán Valera | 0.5 | 0.2 | 34 |
| Ali Houary | 0.5 | — | 2 |
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Satriano | 1.5 | 0.8 | 17 |
| Christantus Uche | 1.3 | 0.3 | 3 |
| L. Vázquez | 1.3 | 0.6 | 15 |
| M. Arambarri | 1.3 | 0.5 | 35 |
| Javi Muñoz | 0.8 | 0.4 | 17 |
| Borja Mayoral | 0.6 | 0.4 | 16 |
| Adrian Liso | 0.6 | 0.4 | 27 |
| Joselu | 0.5 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
11
9.5
Elche
Getafe
Schoten op doel
3.9
2.8
Elche
Getafe
Onderlinge resultaten Elche - Getafe
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 28/11/2025 | Getafe - Elche | 1-0 | ✗ | 1 |
| 20/05/2023 | Getafe - Elche | 1-1 | ✓ | 2 |
| 31/10/2022 | Elche - Getafe | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/07/2022 | Getafe - Elche | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/05/2022 | Elche - Getafe | 3-1 | ✓ | 4 |
| 13/09/2021 | Getafe - Elche | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/03/2021 | Getafe - Elche | 1-1 | ✓ | 2 |
| 11/01/2021 | Elche - Getafe | 1-3 | ✓ | 4 |
| 19/05/2017 | Getafe - Elche | 2-0 | ✗ | 2 |
| 10/12/2016 | Elche - Getafe | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
