WWVWV
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen - Olympique MarseilleStatistieken, H2H & xG
VWVWW
Olympique Marseille
Head to Head
1 wedstrijden3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Bayer Leverkusen | Statistiek | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| 2.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 2.25 | ⚡ xG | 1.46 |
| 20.6 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 7.5 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 7.9 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 80% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.6 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Bayer Leverkusen
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWV | 1.80 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | GWWWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 4 | 4 | 4 |
| Voor | 2.5 | 2.6 | 2.4 |
| Tegen | 1.5 | 1.4 | 1.6 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.25 | 2.18 | 2.32 |
| xG tegen | 1.26 | 1.11 | 1.41 |
Olympique Marseille
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | VVWW | 1.50 |
| Uit | VVWWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 3 | 3.25 | 2.83 |
| Voor | 1.5 | 1.75 | 1.33 |
| Tegen | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| BTTS | 40% | 50% | 33% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 40% | 25% | 50% |
| xG | 1.46 | 1.41 | 1.5 |
| xG tegen | 1.86 | 2.13 | 1.65 |
Voorspellingen voor Bayer Leverkusen – Olympique Marseille
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayer Leverkusen wint FT Resultaat | 75% | 1.33 | 1.25 | -6.25 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 5.40 | – | Nee |
| Olympique Marseille wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 7.70 | +181.05 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.11 | -16.75 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 37% | 2.74 | 2.92 | +6.58 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.08 | -27.64 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.40 | -53.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.96 | -35.32 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 3.40 | -42.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 5.67 | +87.11 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 2.77 | +85.59 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.77 | +18.59 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.29 | +7.07 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 17% | 5.88 | 1.63 | -72.29 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 83% | 1.20 | 2.17 | +80.11 | Ja |
| BTTS & Winst Bayer Leverkusen Combinatie | 30% | 3.33 | 2.34 | -29.80 | Nee |
| BTTS & Winst Olympique Marseille Combinatie | 20% | 5.00 | 11.75 | +135.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 94% | 1.06 | 1.26 | +18.44 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 89% | 1.12 | 1.60 | +42.56 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 82% | 1.22 | 1.84 | +51.06 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 73% | 1.37 | 2.75 | +101.03 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 63% | 1.60 | 3.10 | +94.06 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 6% | 16.67 | 3.30 | -80.20 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 11% | 9.17 | 2.20 | -76.02 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 18% | 5.59 | 1.86 | -66.71 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 27% | 3.72 | 1.51 | -59.38 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 37% | 2.67 | 1.31 | -51.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayer Leverkusen Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Olympique Marseille Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| Bayer Leverkusen wint nil Win to Nil | 30% | 3.33 | 2.62 | -21.40 | Nee |
| Olympique Marseille wint nil Win to Nil | 6% | 16.13 | 13.00 | -19.40 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayer Leverkusen
Advies: Winner : Bayer Leverkusen
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.80
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.40
THUIS-/UIT PPG
1.00
2.25
XG (THUIS/UIT)
1.46
1.26
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.86
7.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Bayer Leverkusen | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 60% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 40% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
W
W
W
V
Vorm – Uit
1.2
V
V
W
W
V
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
2 - 4
VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen
5 - 2
1. FC Nürnberg
Bayer Leverkusen
2 - 1
SC Freiburg
Bayer Leverkusen
2 - 0
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
2 - 0
Celje
Olympique Marseille
Sturm Graz
1 - 0
Olympique Marseille
Angers
2 - 5
Olympique Marseille
Estac Troyes
0 - 2
Olympique Marseille
Beşiktaş
4 - 1
Olympique Marseille
Rennes
1 - 0
Olympique Marseille
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Aleix García
xG 2.48
Goals 0
-2.48
Lucas Vázquez
xG 0.43
Goals 1
+0.57
Loïc Badé
xG 0.07
Goals 0
-0.07
xG vs Goals
Gaat Bayer Leverkusen scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayer Leverkusen scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Olympique Marseille scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Olympique Marseille scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bayer Leverkusen | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 60% |
| Over 2.5 | 70% | 40% |
| Over 3.5 | 50% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bayer Leverkusen | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 80% |
| Over 1.5 | 50% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 40% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Flekken
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
J. de Lange
0.6
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
7
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bayer Leverkusen | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 60% | 80% |
| Over 7 | 80% | 40% | 60% |
| Over 8 | 60% | 20% | 40% |
| Over 9 | 60% | 0% | 30% |
| Over 10 | 60% | 0% | 30% |
| Over 11 | 60% | 0% | 30% |
| Over 12 | 60% | 0% | 30% |
| Over 13 | 60% | 0% | 30% |
| Over 14 | 60% | 0% | 30% |
Verwacht totaal: 7.9 + 4.44 = 12.3
Hoekschoppen analyse
Bayer Leverkusen
| Overall | 7.9 |
| Thuis | 8.8 |
| Uit | 7 |
Verwacht totaal
12.3
hoekschoppen
Olympique Marseille
| Overall | 4.44 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Bayer Leverkusen
E. Ben SeghirSpierblessure
V. BonifaceOff the roster
M. DiabyHamstringblessure
G. DoueKuitblessure
K. EichhornZiek
C. KofaneSpierblessure
T. OermannOff the roster
M. TerrierSpierblessure
Blessures & schorsingen Olympique Marseille
D. CorneliusHeupblessure
EmersonTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Bayer Leverkusen
P. Schick
8
Doelpunten
1
Assists
3.2
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Olympique Marseille
A. Gouiri
4
Doelpunten
3
Assists
1.5
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bayer Leverkusen | Olympique Marseille | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 20.60 | 12.67 | 16.64 |
| Schotconversie | 12% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.50 | 4.00 | 5.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.10 | 8.67 | 10.89 |
| Schoten per goal | 8.24 | 7.60 | 7.92 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 67% | 79% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 56% | 68% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 33% | 57% |
| Meer dan 14,5 schoten | 80% | 11% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 80% | 11% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 56% | 73% |
| Schoten op doel 4,5+ | 90% | 44% | 67% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 11% | 41% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 11% | 36% |
Schoten per speler
Bayer Leverkusen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Schick | 3.2 | 1.5 | 10 |
| I. Maza | 2.2 | 0.6 | 9 |
| N. Tella | 2.2 | 0.8 | 6 |
| Afonso Moreira | 1.9 | 1 | 10 |
| J. Hofmann | 1.7 | 1 | 6 |
| Christian Kofane | 1.7 | 0.3 | 3 |
| Aleix García | 1.5 | 0.3 | 10 |
| M. Terrier | 1.3 | 0.8 | 4 |
Olympique Marseille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Igor Paixão | 2.5 | 0.8 | 10 |
| A. Gouiri | 1.5 | 0.7 | 10 |
| K. Abdallah | 1.4 | 0.3 | 9 |
| P. Højbjerg | 1.1 | 0.6 | 7 |
| T. Weah | 1.1 | 0.4 | 9 |
| A. Harit | 0.9 | 0.7 | 9 |
| H. Abdelli | 0.8 | 0.3 | 10 |
| A. Gomes | 0.7 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
20.6
12.7
Bayer Leverkusen
Olympique Marseille
Schoten op doel
7.5
4
Bayer Leverkusen
Olympique Marseille
Onderlinge resultaten Bayer Leverkusen - Olympique Marseille
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/08/2023 | Olympique Marseille - Bayer Leverkusen | 1-2 | ✓ | 3 |