WVWGV
Celtic
Celtic - BeşiktaşStatistieken, H2H & xG
WVGWG
Beşiktaş
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Celtic | Statistiek | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.9 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.9 | ⚡ xG | 1.73 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 15.8 |
| 6.3 | 🎯 Schoten op doel | 5.7 |
| 7.8 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 60% | 🤝 BTTS | 70% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 57% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
Celtic
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGV | 1.40 |
| Thuis | VVWVG | 0.80 |
| Uit | VWVWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 20% | 40% |
| Gem. goals | 3.5 | 4 | 3 |
| Voor | 1.6 | 2.2 | 1 |
| Tegen | 1.9 | 1.8 | 2 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.9 | 1.77 | 2.04 |
| xG tegen | 1.63 | 1.79 | 1.48 |
Beşiktaş
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWG | 1.60 |
| Thuis | WWWGW | 2.60 |
| Uit | WVWVG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.4 | 3.8 |
| Voor | 2.2 | 2.6 | 1.8 |
| Tegen | 1.4 | 0.8 | 2 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.73 | 1.64 | 1.81 |
| xG tegen | 1.22 | 1.09 | 1.35 |
Voorspellingen voor Celtic – Beşiktaş
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celtic wint FT Resultaat | 25% | 4.00 | 2.63 | -34.25 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.00 | 3.74 | -6.50 | Nee |
| Beşiktaş wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 2.08 | +4.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 1.73 | -13.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.33 | 1.33 | -0.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.17 | -8.74 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.64 | +18.08 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.36 | +18.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 4.10 | +14.80 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.55 | 5.00 | +10.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 2.27 | -36.44 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.61 | -19.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.20 | -13.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.47 | -1.51 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.63 | -13.21 | Nee |
| BTTS & Winst Celtic Combinatie | 20% | 5.00 | 4.55 | -9.00 | Nee |
| BTTS & Winst Beşiktaş Combinatie | 40% | 2.50 | 3.48 | +39.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.03 | 1.14 | +10.35 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 94% | 1.07 | 1.33 | +24.75 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 89% | 1.12 | 1.57 | +39.89 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 82% | 1.21 | 2.06 | +69.74 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 74% | 1.35 | 2.60 | +92.40 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 31.25 | 3.90 | -87.52 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 6% | 16.13 | 3.00 | -81.40 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 11% | 9.17 | 2.25 | -75.48 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 18% | 5.68 | 1.68 | -70.43 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 26% | 3.85 | 1.39 | -63.86 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celtic wint nil Win to Nil | 0% | – | 6.50 | – | Nee |
| Beşiktaş wint nil Win to Nil | 0% | – | 4.50 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Beşiktaş
Advies: Winner : Beşiktaş
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
0.80
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.90
XG (THUIS/UIT)
1.73
1.63
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.22
6.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.7
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Celtic | Beşiktaş | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 60% | 70% | 65% |
| BTTS & Win | 20% | 40% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
V
W
V
G
Vorm – Uit
1.4
W
V
W
V
G
Celtic
Celtic
2 - 2
Dundee Utd
Celtic
1 - 2
Celta Vigo
Celtic
7 - 1
Heart Of Midlothian
Celtic
0 - 1
Rangers
Celtic
1 - 3
Ferencvarosi TC
Beşiktaş
Kasımpaşa
2 - 2
Beşiktaş
Trabzonspor
2 - 0
Beşiktaş
1899 Hoffenheim
2 - 3
Beşiktaş
Amed
3 - 2
Beşiktaş
Fenerbahçe
1 - 2
Beşiktaş
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Colby Donovan
xG 0.42
Goals 0
-0.42
xG vs Goals
Václav Černý
xG 2.25
Goals 1
-1.25
Junior Olaitan
xG 1.34
Goals 2
+0.66
Salih Özcan
xG 0.58
Goals 0
-0.58
Gaat Celtic scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celtic scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Beşiktaş scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Beşiktaş scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Celtic | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Celtic | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 60% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 5% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
V. Sinisalo
0.2
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
Alexander Nübel
0.9
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Celtic | Beşiktaş | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 80% | 80% | 80% |
| Over 9 | 60% | 60% | 60% |
| Over 10 | 60% | 40% | 50% |
| Over 11 | 60% | 20% | 40% |
| Over 12 | 40% | 0% | 20% |
| Over 13 | 40% | 0% | 20% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 7.8 + 5.3 = 13.1
Hoekschoppen analyse
Celtic
| Overall | 7.8 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 7.6 |
Verwacht totaal
13.1
hoekschoppen
Beşiktaş
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Celtic
L. EmenaloOff the roster
A. JohnstonBeenblessure
JotaOff the roster
S. MheukaOff the roster
A. TrustyBuiten de wedstrijdselectie
Yang Hyun-JunHamstringblessure
J. van den BergOff the roster
Blessures & schorsingen Beşiktaş
U. AkdagRode kaart (geschorst)
C. KelesOff the roster
O. KokcuVoetblessure
F. MirettiSchouderblessure
M. RashicaOff the roster
Topscorer – Celtic
C. Durán
5
Doelpunten
2
Assists
2.7
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Beşiktaş
Dušan Vlahović
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Celtic | Beşiktaş | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.10 | 15.80 | 15.95 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.30 | 5.70 | 6.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.80 | 10.10 | 9.95 |
| Schoten per goal | 10.06 | 7.18 | 8.62 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 90% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 80% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 30% | 40% |
Schoten per speler
Celtic
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Durán | 2.7 | 1.4 | 10 |
| B. Nygren | 1.8 | 0.7 | 10 |
| C. Osmand | 1.7 | 0.3 | 6 |
| M. Baur | 1.4 | 1 | 10 |
| H. Hassan | 1.3 | 0.6 | 9 |
| Jota | 1.3 | 0.3 | 4 |
| J. Forrest | 1.2 | 0.8 | 5 |
| L. Scales | 1.1 | 0.2 | 9 |
Beşiktaş
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Leandro Trossard | 2.4 | 1 | 8 |
| Dušan Vlahović | 2.3 | 1.1 | 8 |
| Hyeon-gyu Oh | 2 | 0.8 | 9 |
| Milot Rashica | 1.5 | 1.5 | 2 |
| Junior Olaitan | 1.3 | 0.7 | 9 |
| İlhan Fakılı | 1.3 | 0.7 | 9 |
| Václav Černý | 1.2 | 0.4 | 9 |
| O. Kökçü | 1.2 | 0.8 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
15.8
Celtic
Beşiktaş
Schoten op doel
6.3
5.7
Celtic
Beşiktaş