VWWGV
Celta de Vigo
Celta de Vigo - Union Saint-GilloiseStatistieken, H2H & xG
GWWWW
Union Saint-Gilloise
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Celta de Vigo | Statistiek | Union Saint-Gilloise |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 2.9 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.4 | ⚡ xG | 2.28 |
| 13.2 | 🔫 Schoten | 18.9 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 9 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 6.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Celta de Vigo
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWGV | 1.40 |
| Thuis | GWVWG | 1.60 |
| Uit | GVGWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 2.2 | 2.6 | 1.8 |
| Voor | 1.2 | 1.8 | 0.6 |
| Tegen | 1 | 0.8 | 1.2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 40% | 20% | 60% |
| xG | 1.4 | 1.33 | 1.47 |
| xG tegen | 1.46 | 1.69 | 1.23 |
Union Saint-Gilloise
10 wedstrijden (laatste 10) · 26 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | GGWWW | 2.20 |
| Uit | WWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 67% | 100% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.84 | 3.25 |
| Voor | 2.9 | 3.17 | 2.5 |
| Tegen | 0.7 | 0.67 | 0.75 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.28 | 2.48 | 1.98 |
| xG tegen | 1 | 0.76 | 1.36 |
Voorspellingen voor Celta de Vigo – Union Saint-Gilloise
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 35% | 2.86 | 2.35 | -17.75 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.40 | – | Nee |
| Union Saint-Gilloise wint FT Resultaat | 90% | 1.11 | 2.63 | +136.70 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 35% | 2.86 | 1.27 | -55.55 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 90% | 1.11 | 1.60 | +44.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.01 | -9.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.30 | +9.20 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.99 | +33.33 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 3.50 | -40.50 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 5.75 | +29.37 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 8.50 | -15.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 3.59 | -42.56 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.90 | -37.30 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.30 | +7.90 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.07 | -17.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.67 | -16.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.05 | +2.50 | Ja |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 20% | 5.00 | 4.52 | -9.60 | Nee |
| BTTS & Winst Union Saint-Gilloise Combinatie | 30% | 3.33 | 5.70 | +71.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 30% | 3.36 | 1.60 | -52.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 19% | 5.41 | 2.05 | -62.08 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 11% | 9.43 | 2.55 | -72.97 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 6% | 17.86 | 3.42 | -80.85 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 3% | 35.71 | 4.95 | -86.14 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 70% | 1.42 | 2.33 | +63.57 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 82% | 1.23 | 1.79 | +45.89 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 89% | 1.12 | 1.44 | +28.74 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 94% | 1.06 | 1.23 | +16.11 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 97% | 1.03 | 1.11 | +7.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Union Saint-Gilloise Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 14% | 7.14 | 4.00 | -44.00 | Nee |
| Union Saint-Gilloise wint nil Win to Nil | 45% | 2.22 | 5.50 | +147.50 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Union St. Gilloise
Advies: Winner : Union St. Gilloise
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.60
1.60
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.40
XG (THUIS/UIT)
2.28
1.46
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.00
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
9.0
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Celta de Vigo | Union Saint-Gilloise | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 100% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 10% | 40% | 25% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
V
W
G
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
Celta de Vigo
Celta de Vigo
0 - 0
Real Betis
Celta de Vigo
2 - 1
Alaves
Celta de Vigo
1 - 2
Juventus
Celta de Vigo
5 - 0
Racing Santander
Celta de Vigo
1 - 1
Malaga
Union Saint-Gilloise
SK Beveren
1 - 2
Union Saint-Gilloise
Antwerp
0 - 2
Union Saint-Gilloise
Plzen
0 - 3
Union Saint-Gilloise
Charleroi
2 - 3
Union Saint-Gilloise
St. Truiden
0 - 3
Union Saint-Gilloise
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Hugo Álvarez
xG 2.65
Goals 1
-1.65
Ferran Jutglà
xG 1.32
Goals 2
+0.68
Sergio Carreira
xG 0.46
Goals 0
-0.46
xG vs Goals
Ondrej Kricfalusi
xG 3.30
Goals 1
-2.30
Dylan Aquino
xG 2.17
Goals 1
-1.17
Besfort Zeneli
xG 1.12
Goals 2
+0.88
Gaat Celta de Vigo scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celta de Vigo scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Union Saint-Gilloise scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Union Saint-Gilloise scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Celta de Vigo | Union Saint-Gilloise |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 70% |
| Over 3.5 | 10% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 20% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Celta de Vigo | Union Saint-Gilloise |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 20% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 3% |
| Over 3.5 | 2% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
I. Radu
0.3
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
7
Clean Sheets
Keeper
Hervé Koffi
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
6
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Celta de Vigo | Union Saint-Gilloise | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 40% | 75% | 58% |
| Over 7 | 20% | 75% | 48% |
| Over 8 | 20% | 50% | 35% |
| Over 9 | 0% | 25% | 13% |
| Over 10 | 0% | 25% | 13% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.6 + 6.7 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Celta de Vigo
| Overall | 3.6 |
| Thuis | 1.8 |
| Uit | 5.4 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Union Saint-Gilloise
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 8.17 |
| Uit | 4.5 |
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
H. F. Cuenca MartinezSpierblessure
J. El AbdellaouiKnieblessure
B. IglesiasKuitblessure
A. NunezLiesblessure
M. RomanKnieblessure
C. StarfeltSpierblessure
H. GonzalezTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Union Saint-Gilloise
A. Ait El HadjOff the roster
M. BiondicKnieblessure
I. HurteventLichte blessure (tikje gehad)
O. KricfalusiLichte blessure (tikje gehad)
K. Mac AllisterKnieblessure
I. PavlicOff the roster
R. SchoofsLichte blessure (tikje gehad)
Topscorer – Celta de Vigo
Javi Rodríguez
3
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Union Saint-Gilloise
Raul Florucz
5
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Celta de Vigo | Union Saint-Gilloise | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.20 | 18.90 | 16.05 |
| Schotconversie | 9% | 15% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.50 | 9.00 | 6.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.70 | 9.90 | 9.80 |
| Schoten per goal | 11.00 | 6.52 | 8.76 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 90% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 80% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 80% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 80% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 70% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 70% | 40% |
Schoten per speler
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Miguel Román | 2 | 0.5 | 4 |
| Ferran Jutglà | 1.8 | 0.5 | 10 |
| Hugo González | 1.6 | 1 | 7 |
| Carl Starfelt | 1.5 | 1 | 2 |
| Pablo Durán | 1.4 | 0.7 | 7 |
| C. Driouech | 1 | 0.1 | 7 |
| Iago Aspas | 1 | 0.1 | 7 |
| Álvaro Núñez | 1 | 0.3 | 4 |
Union Saint-Gilloise
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Raul Florucz | 2.8 | 1.4 | 8 |
| Relebohile Mofokeng | 2.3 | 1.3 | 8 |
| Kevin Rodriguez | 2.2 | 1.4 | 5 |
| M. Biondic | 2.1 | 0.9 | 7 |
| Guilherme Smith | 1.6 | 0.7 | 9 |
| Ondrej Kricfalusi | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Besfort Zeneli | 1.2 | 0.6 | 9 |
| Adem Zorgane | 1.2 | 0.6 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13.2
18.9
Celta de Vigo
Union Saint-Gilloise
Schoten op doel
3.5
9
Celta de Vigo
Union Saint-Gilloise