WWGVG
Sturm Graz

Sturm Graz - CeljeStatistieken, H2H & xG

WGWGW
Celje
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Sturm Graz Statistiek Celje
1.6 ⚽ Doelpunten 1.2
1.4 🥅 Tegengoals 1
1.74 ⚡ xG 1.56
15.8 🔫 Schoten 12.3
5.1 🎯 Schoten op doel 3.9
5.5 🚩 Corners 4.4
50% 🤝 BTTS 30%
60% 📊 Over 2.5 % 40%
30% 🧤 Clean sheet % 50%
50% 🧤 Gescoord in beide helften 10%
44% ⚽ Balbezit 60%
13.5 🟨 Overtredingen 10.5

Sturm Graz

10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWGVG 1.60
Thuis WGWWG 2.20
Uit VWVVG 0.80
TotaalThuisUit
Winst %40%60%20%
Gem. goals333
Voor1.62.21
Tegen1.40.82
BTTS50%60%40%
De '0'30%40%20%
Niet gescoord30%20%40%
xG1.741.911.56
xG tegen1.671.651.68

Celje

10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
VormResultatenPPG
Totaal WGWGW 2.20
Thuis WVGW 1.75
Uit VGWWG 1.60
TotaalThuisUit
Winst %40%50%33%
Gem. goals2.231.66
Voor1.21.750.83
Tegen11.250.83
BTTS30%25%33%
De '0'50%50%50%
Niet gescoord30%25%33%
xG1.561.741.44
xG tegen1.31.31.3
🔮

Voorspellingen voor Sturm Graz – Celje

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Sturm Graz wint
FT Resultaat
50%2.001.51-24.50Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
14%7.414.56-38.44Nee
Celje wint
FT Resultaat
37%2.745.80+111.70Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
64%1.571.17-25.71Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
50%2.002.50+25.00Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
82%1.231.00-18.50Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
67%1.491.14-23.62Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
50%2.001.53-23.50Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
17%5.882.42-58.86Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
10%10.003.85-61.50Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
19%5.4115.00+177.50Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
33%3.035.00+65.00Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
50%2.002.45+22.50Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
83%1.201.62+34.46Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
90%1.111.18+6.20Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
17%5.881.65-71.95Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
83%1.202.20+82.60Ja
BTTS & Winst Sturm Graz
Combinatie
20%5.002.85-43.00Nee
BTTS & Winst Celje
Combinatie
0%–9.00–Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.578%1.281.25-2.50Nee
Corners Over 8.567%1.501.53+2.05Ja
Corners Over 9.554%1.851.93+4.61Ja
Corners Over 10.542%2.402.51+4.67Ja
Corners Over 11.530%3.303.30-0.01Nee
Corners Under 7.522%4.553.60-20.80Nee
Corners Under 8.533%3.002.55-15.09Nee
Corners Under 9.546%2.181.78-18.48Nee
Corners Under 10.558%1.721.44-16.05Nee
Corners Under 11.570%1.431.29-10.09Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Sturm Graz Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.50––Nee
Celje Clean Sheet
Clean Sheet
50%2.00––Nee
Sturm Graz wint nil
Win to Nil
20%5.002.90-42.00Nee
Celje wint nil
Win to Nil
18%5.4610.00+83.00Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Sturm Graz
Advies: Combo Double chance : Sturm Graz or draw and -3.5 goals
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.80
2.20
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.74
XG (THUIS/UIT)
1.56
1.67
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
17%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsSturm GrazCeljeGemiddeld
Over 0.5 90% 90% 90%
Over 1.5 80% 70% 75%
Over 2.5 60% 40% 50%
Over 3.5 30% 20% 25%
Over 4.5 20% 0% 20%
BTTS 50% 30% 40%
BTTS & Win 20% 0% 20%
BTTS & Draw 20% 20% 20%
BTTS & Over 2.5 40% 20% 30%
BTTS No & Over 2.5 20% 20% 20%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.2
W G W W G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Celje is 27% beter in PPG
Vorm – Uit
1.6
V G W W G

Sturm Graz

Sturm Graz 2 - 2 Ried
Sturm Graz 1 - 0 Marseille
Sturm Graz 6 - 1 Grazer AK
Sturm Graz 3 - 1 Floridsdorfer AC
Sturm Graz 0 - 0 Rennes

Celje

Olimpija Ljubljana 1 - 1 Celje
Korotan Prevalje 0 - 2 Celje
Maribor 0 - 0 Celje
Mura 0 - 0 Celje
Bayer Leverkusen 2 - 0 Celje
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Sturm Graz
Jacob Peter Hödl
xG 1.25 Goals 0 -1.25
Luca Weinhandl
xG 0.94 Goals 1 +0.06

xG vs Goals

Celje
⚽

Gaat Sturm Graz scoren?

80%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sturm Graz scoort.
50%
clean sheet uit
⚽

Gaat Celje scoren?

40%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Celje scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.6 Doelpunten / Wedstrijd
1.2 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Sturm Graz Celje
Over 0.5 90% 90%
Over 1.5 80% 70%
Over 2.5 60% 40%
Over 3.5 30% 20%
Over 4.5 20% 0%
Niet gescoord 10% 10%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.4 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Sturm Graz Celje
Over 0.5 70% 50%
Over 1.5 40% 40%
Over 2.5 30% 10%
Over 3.5 5% 2%
Over 4.5 1% 0%
Clean Sheets 30% 50%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Sturm Graz

Goals per 15 min

Celje

Keeper

Sturm Graz
Daniil Khudyakov
Daniil Khudyakov
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
3
Clean Sheets

Keeper

Celje
Z. Leban
Z. Leban
0.25
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
2
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Sturm Graz Celje Gemiddeld
Over 6 80% 100% 90%
Over 7 80% 83% 82%
Over 8 80% 33% 57%
Over 9 20% 33% 27%
Over 10 0% 33% 17%
Over 11 0% 33% 17%
Over 12 0% 17% 9%
Verwacht totaal: 5.5 + 4.4 = 9.9
🚩

Hoekschoppen analyse

Sturm Graz
Overall5.5
Thuis5
Uit6
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Celje
Overall4.4
Thuis3.5
Uit5
🚑

Blessures & schorsingen Sturm Graz

  • N. GeyrhoferOff the roster
  • L. GrgicKnieblessure
  • S. JattaSchouderblessure
  • D. KhudyakovBeenblessure
  • O. KiteishviliKuitblessure
  • G. MamageishviliBlessure
  • F. RozgaSpierblessure
  • E. SogloSpierblessure
🚑

Blessures & schorsingen Celje

  • I. CalusicOff the roster
  • J. PisekOff the roster
  • R. PozegOff the roster
  • Z. L. SegaOff the roster
  • S. SlugaOff the roster
  • D. VuklisevicOff the roster
⭐

Topscorer – Sturm Graz

O. Diakité
O. Diakité
7
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
⭐

Topscorer – Celje

A. Kucys
A. Kucys
4
Doelpunten
0
Assists
0.4
Schoten/W
0.3
SoD/W

Topscorers

Sturm Graz
O. Diakité 7
S. Seidl 2
J. Gorenc Stankovič 1
Luca Weinhandl 1
J. Heil 1
B. Beganović 1
P. Petrović 1

Topscorers

Celje
A. Kucys 4
M. Kvesic 2
S. Seslar 2
M. Avdyli 1
B. Verbic 1
B. Kramer 1

Assists

Sturm Graz
S. Seidl 3
Luca Weinhandl 2
L. Balbo 2
V. Matoshi 1
P. Koller 1
Jacob Peter Hödl 1

Assists

Celje
S. Seslar 1
M. Avdyli 1
Y. Dukuly 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Sturm Graz Celje Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 15.80 12.30 14.05
Schotconversie 10% 10% 10%
Schoten op doel per wedstrijd 5.10 3.90 4.50
Schoten naast per wedstrijd 10.70 8.40 9.55
Schoten per goal 9.88 10.25 10.07
Meer dan 10,5 schoten 90% 50% 70%
Meer dan 11,5 schoten 80% 50% 65%
Meer dan 12,5 schoten 80% 40% 60%
Meer dan 13,5 schoten 60% 30% 45%
Meer dan 14,5 schoten 30% 20% 25%
Meer dan 15,5 schoten 30% 20% 25%
Schoten op doel 3,5+ 70% 50% 60%
Schoten op doel 4,5+ 60% 20% 40%
Schoten op doel 5,5+ 50% 20% 35%
Schoten op doel 6,5+ 30% 20% 25%
🔫

Schoten per speler

Sturm Graz

Speler Sch/W SoD/W W
O. Diakité 1.7 0.9 10
S. Seidl 1.7 0.8 10
Jacob Peter Hödl 1.3 0.4 9
P. Koller 1.1 0.1 9
J. Gorenc Stankovič 1.1 0.2 10
Luca Weinhandl 1 0.6 8
F. Rózga 1 — 1
Filip Rózga 1 — 1

Celje

Speler Sch/W SoD/W W
V. Tusha 0.7 — 3
S. Seslar 0.6 0.3 7
B. Verbic 0.5 0.5 6
Ž. Žužek 0.5 — 2
A. Kucys 0.4 0.3 7
M. Zabukovnik 0.4 — 7
B. Kramer 0.4 0.2 5
M. Avdyli 0.4 — 8
🔫

Schoten

Totaal schoten
15.8
12.3
Sturm Graz Celje
Schoten op doel
5.1
3.9
Sturm Graz Celje