WVWGV
Monaco
Monaco - NordsjællandStatistieken, H2H & xG
GGGWV
Nordsjælland
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Monaco | Statistiek | Nordsjælland |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.39 | ⚡ xG | 1.73 |
| 11.9 | 🔫 Schoten | 16 |
| 4.2 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 12 |
Monaco
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGV | 1.40 |
| Thuis | WWGWG | 2.20 |
| Uit | WGWVV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.8 | 2.6 |
| Voor | 1.6 | 2 | 1.2 |
| Tegen | 1.1 | 0.8 | 1.4 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.39 | 1.69 | 1.15 |
| xG tegen | 1.48 | 1.01 | 1.85 |
Nordsjælland
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGWV | 1.20 |
| Thuis | WGGV | 1.25 |
| Uit | VGGGW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 25% | 33% |
| Gem. goals | 3 | 2.75 | 3.17 |
| Voor | 1.6 | 1.5 | 1.67 |
| Tegen | 1.4 | 1.25 | 1.5 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 10% | 25% | 0% |
| xG | 1.73 | 2.03 | 1.49 |
| xG tegen | 1.51 | 1.41 | 1.6 |
Voorspellingen voor Monaco – Nordsjælland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monaco wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 1.40 | -23.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 14% | 7.41 | 4.80 | -35.20 | Nee |
| Nordsjælland wint FT Resultaat | 32% | 3.17 | 6.75 | +112.63 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.46 | 1.12 | -23.28 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.22 | 2.88 | +29.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.10 | -3.20 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.43 | +7.25 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.10 | +5.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 3.50 | +54.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.33 | 6.50 | -22.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.88 | -28.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.73 | -13.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.29 | -27.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.75 | 1.57 | -10.51 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.33 | 2.30 | -1.10 | Nee |
| BTTS & Winst Monaco Combinatie | 30% | 3.33 | 2.54 | -23.80 | Nee |
| BTTS & Winst Nordsjælland Combinatie | 0% | – | 9.75 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.20 | 1.22 | +1.99 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 74% | 1.35 | 1.44 | +6.56 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 63% | 1.60 | 1.79 | +12.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 50% | 1.98 | 2.27 | +14.41 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 39% | 2.60 | 3.10 | +19.35 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.10 | 3.48 | -42.93 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 26% | 3.85 | 2.47 | -35.78 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 37% | 2.67 | 1.89 | -29.31 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 50% | 2.02 | 1.52 | -24.61 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 62% | 1.63 | 1.29 | -20.67 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monaco Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Nordsjælland Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Monaco wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 2.80 | -38.40 | Nee |
| Nordsjælland wint nil Win to Nil | 10% | 9.62 | 13.00 | +35.20 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Monaco
Advies: Double chance : Monaco or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.20
2.20
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.39
XG (THUIS/UIT)
1.73
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.51
4.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Monaco | Nordsjælland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 3.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 0% | 30% | 30% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Draw | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 40% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
W
G
W
G
Vorm – Uit
1.2
V
G
G
G
W
Monaco
Monaco
1 - 1
Lille
Monaco
3 - 0
SC Freiburg
Monaco
2 - 2
Toulouse
Monaco
2 - 0
Pisa
Monaco
2 - 1
Lens
Nordsjælland
Esbjerg
0 - 1
Nordsjælland
Silkeborg
1 - 1
Nordsjælland
Lyngby
3 - 3
Nordsjælland
Heart Of Midlothian
1 - 1
Nordsjælland
Malmo FF
3 - 0
Nordsjælland
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Paris Josua Brunner
xG 6.07
Goals 4
-2.07
Ansu Fati
xG 2.80
Goals 2
-0.80
Flávio Nazinho
xG 0.57
Goals 1
+0.43
xG vs Goals
Ibrahim Adel
xG 2.69
Goals 3
+0.31
Gaat Monaco scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Nordsjælland scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Nordsjælland scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Monaco | Nordsjælland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Monaco | Nordsjælland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 60% |
| Over 1.5 | 20% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 3% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Hrádecký
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
A. Hansen
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Monaco | Nordsjælland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 50% | 40% | 45% |
| Over 10 | 25% | 40% | 33% |
| Over 11 | 25% | 40% | 33% |
| Over 12 | 25% | 40% | 33% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 3.56 + 5.89 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Monaco
| Overall | 3.56 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 2.8 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Nordsjælland
| Overall | 5.89 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Monaco
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Nordsjælland
Geen meldingen.
Topscorer – Monaco
Paris Josua Brunner
4
Doelpunten
1
Assists
2.9
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Nordsjælland
A. Lind
3
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Monaco | Nordsjælland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.89 | 16.00 | 13.95 |
| Schotconversie | 13% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.22 | 5.22 | 4.72 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.67 | 10.78 | 9.23 |
| Schoten per goal | 7.64 | 11.08 | 9.36 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 100% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 78% | 56% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 44% | 39% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 44% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 22% | 17% |
Schoten per speler
Monaco
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Paris Josua Brunner | 2.9 | 1.6 | 7 |
| M. Abline | 1.7 | 0.4 | 9 |
| F. Balogun | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Ansu Fati | 1 | 0.8 | 5 |
| Stanis Idumbo Muzambo | 1 | 0.3 | 4 |
| E. Diop | 0.7 | 0.4 | 7 |
| A. Golovin | 0.7 | 0.3 | 9 |
| D. Zakaria | 0.7 | 0.3 | 9 |
Nordsjælland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ibrahim Adel | 2.6 | 1.3 | 7 |
| P. Amoako | 1.8 | 0.8 | 5 |
| A. Lind | 1.5 | 0.9 | 8 |
| P. Ankersen | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Justin Janssen | 1.1 | 0.9 | 7 |
| H. Boe Rasmussen | 1.1 | 0.3 | 7 |
| N. Røjkjær | 0.9 | 0.4 | 7 |
| T. Salquist | 0.7 | 0.1 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
11.9
16
Monaco
Nordsjælland
Schoten op doel
4.2
5.2
Monaco
Nordsjælland