WWWWW
Lugano

Lugano - Kauno ŽalgirisStatistieken, H2H & xG

VWVGW
Kauno Žalgiris
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Lugano Statistiek Kauno Žalgiris
3.2 ⚽ Doelpunten 1.9
1.3 🥅 Tegengoals 1.3
1.61 ⚡ xG 1.86
14.5 🔫 Schoten 14.3
6.4 🎯 Schoten op doel 6.2
4.3 🚩 Corners 5.3
70% 🤝 BTTS 40%
100% 📊 Over 2.5 % 60%
30% 🧤 Clean sheet % 50%
70% 🧤 Gescoord in beide helften 30%
52% ⚽ Balbezit 50%
12 🟨 Overtredingen 11.3

Lugano

10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWWWW 3.00
Thuis WVWWW 2.40
Uit WWWW 3.00
TotaalThuisUit
Winst %80%67%100%
Gem. goals4.54.175
Voor3.22.674
Tegen1.31.51
BTTS70%83%50%
De '0'30%17%50%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.611.531.75
xG tegen1.821.771.9

Kauno Žalgiris

10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
VormResultatenPPG
Totaal VWVGW 1.40
Thuis WVG 1.33
Uit WWVWW 2.40
TotaalThuisUit
Winst %60%33%71%
Gem. goals3.23.673
Voor1.921.86
Tegen1.31.671.14
BTTS40%67%29%
De '0'50%33%57%
Niet gescoord20%33%14%
xG1.861.691.93
xG tegen1.5821.4
🔮

Voorspellingen voor Lugano – Kauno Žalgiris

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lugano wint
FT Resultaat
74%1.361.17-14.01Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–7.50–Nee
Kauno Žalgiris wint
FT Resultaat
66%1.5312.00+686.00Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
74%1.361.08-20.62Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
66%1.534.34+184.27Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.00+0.00Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
94%1.061.08+1.52Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
82%1.221.36+11.52Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
75%1.331.91+43.25Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
44%2.272.78+22.32Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
0%–11.60–Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
6%16.676.57-60.58Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
18%5.563.10-44.20Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
25%4.001.94-51.50Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
56%1.791.36-23.84Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
63%1.591.85+16.55Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
37%2.701.85-31.55Nee
BTTS & Winst Lugano
Combinatie
50%2.002.47+23.50Ja
BTTS & Winst Kauno Žalgiris
Combinatie
20%5.0022.00+340.00Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.581%1.231.25+1.75Ja
Corners Over 8.571%1.411.53+8.63Ja
Corners Over 9.559%1.691.91+12.88Ja
Corners Over 10.547%2.142.36+10.21Ja
Corners Over 11.535%2.863.14+9.90Ja
Corners Under 7.519%5.383.28-38.99Nee
Corners Under 8.529%3.452.43-29.53Nee
Corners Under 9.541%2.441.89-22.70Nee
Corners Under 10.553%1.881.48-21.12Nee
Corners Under 11.565%1.541.27-17.45Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lugano Clean Sheet
Clean Sheet
17%5.88––Nee
Kauno Žalgiris Clean Sheet
Clean Sheet
57%1.75––Nee
Lugano wint nil
Win to Nil
13%8.002.05-74.38Nee
Kauno Žalgiris wint nil
Win to Nil
37%2.6826.00+869.80Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: FC Lugano
Advies: Combo Winner : FC Lugano and +1.5 goals
45%
WINSTKANS
10%
3.00
VORM LAATSTE 5
1.40
2.17
THUIS-/UIT PPG
2.14
1.61
XG (THUIS/UIT)
1.86
1.82
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
57%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
57%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsLuganoKauno ŽalgirisGemiddeld
Over 0.5 100% 90% 95%
Over 1.5 100% 70% 85%
Over 2.5 100% 60% 80%
Over 3.5 90% 50% 70%
Over 4.5 40% 40% 40%
BTTS 70% 40% 55%
BTTS & Win 50% 20% 35%
BTTS & Draw 10% 0% 10%
BTTS & Over 2.5 70% 40% 55%
BTTS No & Over 2.5 30% 20% 25%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.4
W V W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lugano is 114% beter in PPG
Vorm – Uit
2.4
W W V W W

Lugano

Lugano 2 - 1 FC Basel 1893
Lugano 3 - 2 FK Crvena Zvezda
Lugano 4 - 0 FC Luzern
Lugano 1 - 3 Hellas Verona
Lugano 4 - 1 FC ST. Gallen

Kauno Žalgiris

Hegelmann Litauen 1 - 4 Kauno Žalgiris
Suduva Marijampole 0 - 1 Kauno Žalgiris
Brighton 4 - 0 Kauno Žalgiris
Minija 0 - 3 Kauno Žalgiris
Šiauliai 0 - 2 Kauno Žalgiris
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Lugano
Renato Steffen
xG 0.42 Goals 0 -0.42

xG vs Goals

Kauno Žalgiris
Renan Oliveira
xG 0.77 Goals 3 +2.23
⚽

Gaat Lugano scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lugano scoort.
57%
clean sheet uit
⚽

Gaat Kauno Žalgiris scoren?

17%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Kauno Žalgiris scoort.
86%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

3.2 Doelpunten / Wedstrijd
1.9 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Lugano Kauno Žalgiris
Over 0.5 100% 90%
Over 1.5 100% 70%
Over 2.5 100% 60%
Over 3.5 90% 50%
Over 4.5 40% 40%
Niet gescoord 0% 10%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.3 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Lugano Kauno Žalgiris
Over 0.5 70% 50%
Over 1.5 50% 30%
Over 2.5 10% 30%
Over 3.5 4% 20%
Over 4.5 1% 1%
Clean Sheets 30% 50%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Lugano

Goals per 15 min

Kauno Žalgiris

Keeper

Lugano
D. von Ballmoos
D. von Ballmoos
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
4
Clean Sheets

Keeper

Kauno Žalgiris
T. Svedkauskas
T. Svedkauskas
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Lugano Kauno Žalgiris Gemiddeld
Over 6 83% 86% 85%
Over 7 83% 71% 77%
Over 8 50% 56% 53%
Over 9 50% 43% 47%
Over 10 33% 43% 38%
Over 11 33% 43% 38%
Over 12 17% 43% 30%
Over 13 17% 28% 23%
Over 14 17% 14% 16%
Verwacht totaal: 4.3 + 5.3 = 9.6
🚩

Hoekschoppen analyse

Lugano
Overall4.3
Thuis4.5
Uit4
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Kauno Žalgiris
Overall5.3
Thuis4
Uit5.86
🚑

Blessures & schorsingen Lugano

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Kauno Žalgiris

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Lugano

A. Ajeti
A. Ajeti
6
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
⭐

Topscorer – Kauno Žalgiris

L. Krekovic
L. Krekovic
6
Doelpunten
0
Assists
0.1
Schoten/W
0.1
SoD/W

Topscorers

Lugano
A. Ajeti 6
Daniel Dos Santos 4
H. Delcroix 3
D. Moncada 3
Y. Cimignani 2
U. Bislimi 2
E. Pihlström 2
Martim Marques 2

Topscorers

Kauno Žalgiris
L. Krekovic 6
G. Debeljuh 4
Renan Oliveira 3
A. Benchaib 1
M. Burba 1
Y. Karashima 1
M. Konatar 1
Franco Baldassarra 1

Assists

Lugano
A. Papadopoulos 4
L. Mai 3
Daniel Dos Santos 2
D. Moncada 2
B. Castro 2
H. Delcroix 1
Y. Cimignani 1
U. Bislimi 1

Assists

Kauno Žalgiris
G. Debeljuh 1
M. Burba 1
A. Kalik 1
R. Lekiatas 1
V. Slivka 1
A. Tolordava 1
Gratas Sirgėdas 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Lugano Kauno Žalgiris Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 14.50 14.30 14.40
Schotconversie 22% 13% 18%
Schoten op doel per wedstrijd 6.40 6.20 6.30
Schoten naast per wedstrijd 8.10 8.10 8.10
Schoten per goal 4.53 7.53 6.03
Meer dan 10,5 schoten 80% 80% 80%
Meer dan 11,5 schoten 80% 70% 75%
Meer dan 12,5 schoten 60% 50% 55%
Meer dan 13,5 schoten 60% 50% 55%
Meer dan 14,5 schoten 60% 50% 55%
Meer dan 15,5 schoten 50% 50% 50%
Schoten op doel 3,5+ 90% 70% 80%
Schoten op doel 4,5+ 90% 70% 80%
Schoten op doel 5,5+ 70% 60% 65%
Schoten op doel 6,5+ 60% 50% 55%
🔫

Schoten per speler

Lugano

Speler Sch/W SoD/W W
Daniel Dos Santos 1.7 0.9 9
D. Moncada 1.6 0.6 8
A. Ajeti 1.3 1.1 9
B. Castro 1.3 0.5 8
B. Karimov 1.1 0.3 8
A. Grgić 1.1 0.4 9
Y. Cimignani 1 0.3 8
E. Pihlström 1 0.6 7

Kauno Žalgiris

Speler Sch/W SoD/W W
Gratas Sirgėdas 3 1 1
Renan Oliveira 0.7 0.3 3
Franco Baldassarra 0.5 — 2
Léo Ribeiro 0.3 — 4
A. Tolordava 0.2 — 5
M. Burba 0.1 — 7
L. Krekovic 0.1 0.1 8
A. Hernandez 0.1 — 8
🔫

Schoten

Totaal schoten
14.5
14.3
Lugano Kauno Žalgiris
Schoten op doel
6.4
6.2
Lugano Kauno Žalgiris