GGWGG
Riga
Riga - JablonecStatistieken, H2H & xG
WVWVG
Jablonec
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Riga | Statistiek | Jablonec |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 1.38 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 2.38 | ⚡ xG | 1.29 |
| 20.3 | 🔫 Schoten | 10.6 |
| 7.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 6.5 | 🚩 Corners | 3.1 |
| 75% | 🤝 BTTS | 38% |
| 38% | 📊 Over 2.5 % | 38% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 57% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 14.1 | 🟨 Overtredingen | 12.9 |
Riga
8 gespeeld · 16 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGG | 1.40 |
| Thuis | WWWG | 2.50 |
| Uit | WGGG | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 25% |
| Gem. goals | 2.75 | 3.25 | 2.25 |
| Voor | 1.75 | 2.25 | 1.25 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 2.38 | 2.91 | 1.85 |
| xG tegen | 1.22 | 0.92 | 1.52 |
Jablonec
8 gespeeld · 13 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVG | 1.40 |
| Thuis | WWWG | 2.50 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 25% |
| Gem. goals | 2.38 | 1.25 | 3.5 |
| Voor | 1.38 | 1.25 | 1.5 |
| Tegen | 1 | — | 2 |
| BTTS | 38% | 0% | 75% |
| De '0' | 50% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 25% | 25% |
| xG | 1.29 | 1.5 | 1.08 |
| xG tegen | 1.61 | 1.36 | 1.87 |
Voorspellingen voor Riga – Jablonec
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Riga wint FT Resultaat | 64% | 1.56 | 2.35 | +50.48 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 20% | 5.01 | 3.40 | -32.10 | Nee |
| Jablonec wint FT Resultaat | 16% | 6.25 | 2.87 | -54.09 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 84% | 1.19 | 1.30 | +9.21 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 36% | 2.78 | 1.52 | -45.33 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.03 | -0.84 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.26 | +10.28 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 68% | 1.46 | 1.90 | +30.09 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 3.22 | +51.28 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 6.29 | +76.25 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 26.81 | 10.00 | -62.70 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.01 | 3.31 | -58.69 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 32% | 3.17 | 1.87 | -41.04 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 1.30 | -31.07 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.07 | -22.98 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.67 | +4.71 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.68 | 2.10 | -21.67 | Nee |
| BTTS & Winst Riga Combinatie | 36% | 2.78 | 4.40 | +58.14 | Ja |
| BTTS & Winst Jablonec Combinatie | 11% | 9.51 | 5.33 | -43.93 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.25 | +2.62 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.57 | +13.20 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 2.23 | +34.47 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.48 | +18.79 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 3.20 | +15.52 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.28 | -41.29 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.34 | -34.71 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 1.83 | -27.35 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.51 | -21.33 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.28 | -18.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Riga Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.14 | – | – | Nee |
| Jablonec Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 10.86 | – | – | Nee |
| Riga scoort eerst Eerste Goal | 66% | 1.52 | 1.83 | +20.05 | Ja |
| Jablonec scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.17 | 2.08 | -34.48 | Nee |
| Riga wint nil Win to Nil | 28% | 3.56 | 4.00 | +12.37 | Ja |
| Jablonec wint nil Win to Nil | 5% | 18.25 | 5.00 | -72.61 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Riga
Advies: Double chance : Riga or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.40
2.50
THUIS-/UIT PPG
0.75
2.38
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.18
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.07
7.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Riga | Jablonec | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 63% | 69% |
| Over 2.5 | 38% | 38% | 38% |
| Over 3.5 | 25% | 25% | 25% |
| Over 4.5 | 25% | 25% | 25% |
| BTTS | 75% | 38% | 56.5% |
| BTTS & Win | 35.9% | 10.5% | 23.2% |
| BTTS & Draw | 38% | 0% | 38% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.9% | 53.9% | 53.9% |
Trends
- Riga pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Riga scoorde 5 keer.
- Riga is de laatste 4 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Riga zal vertrouwen hebben om vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- Riga is al 8 duels op rij ongeslagen, al won het slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden.
- Riga is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Jablonec ongeslagen (1 winst, 4 gelijke spelen) en maakte daarin 5 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Riga scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Riga in BTTS.
Trends
- Jablonec pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Voorin loopt het bij Jablonec de laatste tijd stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Bij Jablonec eindigden maar 2 van de laatste 5 duels in BTTS en ze wonnen 2 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 3/8 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
W
W
G
Vorm – Uit
0.75
V
W
V
V
Riga
Riga
1 - 1
Kairat
Riga
2 - 1
KÍ
Riga
1 - 0
ETO
Riga
5 - 2
Vardar
Jablonec
Freiburg
3 - 2
Jablonec
Rangers
1 - 0
Jablonec
Rīgas FS
1 - 2
Jablonec
Varaždin
3 - 2
Jablonec
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Iago Siqueira Augusto
xG 2.31
Goals 3
+0.69
Caio Ferreira Martins
xG 2.15
Goals 3
+0.85
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
xG 1.98
Goals 2
+0.02
xG vs Goals
Vakhtang Tchanturishvili
xG 1.52
Goals 2
+0.48
Antonín Růsek
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Martin Cedidla
xG 0.88
Goals 1
+0.12
Gaat Riga scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Riga scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Jablonec scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jablonec scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Riga | Jablonec |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 63% |
| Over 2.5 | 38% | 38% |
| Over 3.5 | 25% | 25% |
| Over 4.5 | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 12% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Riga | Jablonec |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 50% |
| Over 1.5 | 25% | 25% |
| Over 2.5 | 8% | 25% |
| Over 3.5 | 2% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 25% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Orols
0.17
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Hanuš
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Riga | Jablonec | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 25% | 50% |
| Over 7 | 75% | 25% | 50% |
| Over 8 | 75% | 25% | 50% |
| Over 9 | 50% | 0% | 25% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.5 + 3.13 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Riga
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 7.25 |
| Uit | 5.75 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Jablonec
| Overall | 3.13 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Riga
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jablonec
Geen meldingen.
Topscorer – Riga
Caio
2
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Jablonec
V. Tchanturishvili
1
Doelpunten
0
Assists
0.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Riga | Jablonec | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 20.25 | 10.63 | 15.44 |
| Schotconversie | 9% | 13% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.50 | 4.25 | 5.88 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.75 | 6.38 | 9.57 |
| Schoten per goal | 11.57 | 7.73 | 9.65 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 63% | 82% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 38% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 88% | 38% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 75% | 25% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 75% | 13% | 44% |
| Meer dan 15,5 schoten | 63% | 13% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 88% | 75% | 82% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 50% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 75% | 13% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 13% | 32% |
Schoten per speler
Riga
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Galo | 1.3 | 0.3 | 3 |
| Reginaldo Ramires | 1.3 | 0.5 | 8 |
| R. Aouani | 0.8 | 0.3 | 8 |
| M. Badamosi | 0.7 | 0.3 | 7 |
| M. Diop | 0.7 | 0.1 | 7 |
| S. Oulad M'Hand | 0.6 | 0.6 | 7 |
| R. Jurkovskis | 0.5 | — | 8 |
| Iago Siqueira Augusto | 0.5 | 0.3 | 8 |
Jablonec
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Hollý | 1 | — | 2 |
| L. Jawo | 0.7 | 0.3 | 6 |
| A. Růsek | 0.6 | 0.4 | 8 |
| F. Novák | 0.5 | 0.5 | 2 |
| V. Tchanturishvili | 0.5 | 0.3 | 8 |
| J. Suchan | 0.5 | 0.3 | 4 |
| S. Alioum | 0.5 | — | 2 |
| G. Kuol | 0.5 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
20.3
10.6
Riga
Jablonec
Schoten op doel
7.5
4.3
Riga
Jablonec