GVVWW
Getafe
Getafe - BrightonStatistieken, H2H & xG
WGVGW
Brighton
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Getafe | Statistiek | Brighton |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 2.5 |
| 1.9 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 1.52 | ⚡ xG | 1.98 |
| 13.5 | 🔫 Schoten | 18.9 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 5.5 |
| 60% | 🤝 BTTS | 20% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 14.9 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Getafe
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVWW | 1.40 |
| Thuis | GWGVW | 1.60 |
| Uit | VVGVW | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.1 | 3.2 | 3 |
| Voor | 1.2 | 1.6 | 0.8 |
| Tegen | 1.9 | 1.6 | 2.2 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.52 | 1.8 | 1.24 |
| xG tegen | 1.63 | 1.41 | 1.85 |
Brighton
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGW | 1.60 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WGVGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 57% |
| Gem. goals | 3.1 | 4 | 2.72 |
| Voor | 2.5 | 4 | 1.86 |
| Tegen | 0.6 | — | 0.86 |
| BTTS | 20% | 0% | 29% |
| De '0' | 70% | 100% | 57% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 29% |
| xG | 1.98 | 2.5 | 1.75 |
| xG tegen | 1.25 | 0.66 | 1.5 |
Voorspellingen voor Getafe – Brighton
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe wint FT Resultaat | 35% | 2.86 | 6.25 | +118.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 2% | 66.67 | 4.00 | -94.00 | Nee |
| Brighton wint FT Resultaat | 64% | 1.57 | 1.57 | -0.30 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 37% | 2.74 | 2.50 | -8.75 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.10 | -28.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.01 | -6.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.28 | -4.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.95 | +22.85 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 3.40 | +70.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.69 | 6.73 | -12.51 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 8.80 | -38.40 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 3.40 | -15.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 37% | 2.70 | 1.93 | -28.59 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.31 | -34.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.12 | -2.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.95 | -2.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.73 | -13.50 | Nee |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 20% | 5.00 | 12.25 | +145.00 | Ja |
| BTTS & Winst Brighton Combinatie | 10% | 10.00 | 3.53 | -64.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.20 | 1.30 | +8.68 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 74% | 1.35 | 1.62 | +19.88 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 63% | 1.60 | 2.29 | +43.35 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 50% | 1.98 | 2.56 | +29.02 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 39% | 2.60 | 3.50 | +34.75 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.10 | 3.10 | -49.16 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 26% | 3.85 | 2.24 | -41.76 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 37% | 2.67 | 1.78 | -33.43 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 50% | 2.02 | 1.41 | -30.06 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 62% | 1.63 | 1.22 | -24.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Brighton Clean Sheet Clean Sheet | 57% | 1.75 | – | – | Nee |
| Getafe wint nil Win to Nil | 7% | 14.29 | 9.50 | -33.50 | Nee |
| Brighton wint nil Win to Nil | 36% | 2.76 | 2.50 | -9.50 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Getafe
Advies: Double chance : Getafe or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
1.60
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.52
XG (THUIS/UIT)
1.98
1.63
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
57%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
43%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Getafe | Brighton | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 60% | 20% | 40% |
| BTTS & Win | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
G
V
W
Vorm – Uit
1.6
W
G
V
G
W
Getafe
Getafe
3 - 1
Sevilla
Getafe
2 - 5
FC Lugano
Getafe
1 - 1
Rayo Vallecano
Getafe
1 - 0
Malaga
Getafe
1 - 1
Deportivo La Coruna
Brighton
Manchester City
0 - 1
Brighton
Manchester City
2 - 2
Brighton
Liverpool
2 - 0
Brighton
FK Jablonec
0 - 0
Brighton
Sunderland
0 - 2
Brighton
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Borja Mayoral
xG 1.01
Goals 2
+0.99
Kiko Femenía
xG 0.18
Goals 0
-0.18
xG vs Goals
Y
Younes Ibrahim
xG 0.05
Goals 0
-0.05
Gaat Getafe scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Getafe scoort.
57%
clean sheet uit
Gaat Brighton scoren?
20%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Brighton scoort.
71%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Getafe | Brighton |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Getafe | Brighton |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 30% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 30% | 2% |
| Over 3.5 | 20% | 0% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David Soria
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
B. Verbruggen
0.25
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
7
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Getafe | Brighton | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 86% | 83% |
| Over 7 | 80% | 71% | 76% |
| Over 8 | 80% | 56% | 68% |
| Over 9 | 80% | 43% | 62% |
| Over 10 | 60% | 14% | 37% |
| Over 11 | 60% | 14% | 37% |
| Over 12 | 60% | 0% | 30% |
| Over 13 | 60% | 0% | 30% |
| Over 14 | 40% | 0% | 20% |
Verwacht totaal: 5.4 + 5.5 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Getafe
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Brighton
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 8.67 |
| Uit | 4.14 |
Blessures & schorsingen Getafe
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Brighton
Geen meldingen.
Topscorer – Getafe
M. Satriano
2
Doelpunten
2
Assists
2.3
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Brighton
C. Kostoulas
4
Doelpunten
2
Assists
2.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Getafe | Brighton | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.50 | 18.90 | 16.20 |
| Schotconversie | 9% | 13% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 5.30 | 4.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 13.60 | 11.30 |
| Schoten per goal | 11.25 | 7.56 | 9.41 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 80% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 80% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 80% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 60% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 30% | 30% |
Schoten per speler
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Satriano | 2.3 | 0.9 | 9 |
| Iván Azón | 1.9 | 1 | 7 |
| E. Ünal | 1.4 | 0.6 | 7 |
| Ramón Terrats | 1.3 | 0.6 | 8 |
| N. Gudelj | 0.9 | 0.2 | 9 |
| Andrés García | 0.9 | 0.3 | 8 |
| J. Valou | 0.8 | — | 5 |
| J. Mojica | 0.6 | — | 8 |
Brighton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Osman | 3 | — | 3 |
| C. Kostoulas | 2.1 | 1 | 7 |
| Y. Ayari | 2 | 0.5 | 10 |
| G. Rutter | 1.7 | 1.1 | 9 |
| J. Hinshelwood | 1.5 | 0.8 | 6 |
| P. David | 1.5 | — | 2 |
| L. Vušković | 1.4 | 0.1 | 9 |
| D. Gómez | 1.4 | 0.8 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
13.5
18.9
Getafe
Brighton
Schoten op doel
4.5
5.3
Getafe
Brighton