WWVVW
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht - SalzburgStatistieken, H2H & xG
WWWVG
Salzburg
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| RSC Anderlecht | Statistiek | Salzburg |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.57 |
| 0.78 | 🥅 Tegengoals | 1.29 |
| 1.51 | ⚡ xG | 1.76 |
| 11.8 | 🔫 Schoten | 16 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 44% | 🤝 BTTS | 29% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 57% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 57% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 14.7 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
RSC Anderlecht
9 gespeeld · 19 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVVW | 1.80 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | GWWVW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 75% | 60% |
| Gem. goals | 2.78 | 3.75 | 2 |
| Voor | 2 | 2.5 | 1.6 |
| Tegen | 0.78 | 1.25 | 0.4 |
| BTTS | 44% | 75% | 20% |
| De '0' | 44% | 25% | 60% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 20% |
| xG | 1.51 | 1.92 | 1.18 |
| xG tegen | 1.2 | 1.18 | 1.22 |
Salzburg
7 gespeeld · 14 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVG | 2.00 |
| Thuis | WWV | 2.00 |
| Uit | GWWG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 57% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 2.86 | 2.66 | 3 |
| Voor | 1.57 | 1.33 | 1.75 |
| Tegen | 1.29 | 1.33 | 1.25 |
| BTTS | 29% | 0% | 50% |
| De '0' | 57% | 67% | 50% |
| Niet gescoord | 14% | 33% | 0% |
| xG | 1.76 | 1.6 | 1.88 |
| xG tegen | 1.19 | 1.06 | 1.28 |
Voorspellingen voor RSC Anderlecht – Salzburg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RSC Anderlecht wint FT Resultaat | 35% | 2.82 | 1.96 | -30.59 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.92 | 3.62 | -7.54 | Nee |
| Salzburg wint FT Resultaat | 39% | 2.56 | 3.60 | +40.57 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.64 | 1.25 | -23.81 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.55 | 1.73 | +11.74 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.22 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.17 | -1.97 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.56 | -3.61 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.53 | 2.39 | -5.55 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.60 | 4.40 | -4.26 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.34 | 15.00 | -22.45 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.17 | 5.00 | -18.95 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.62 | 2.36 | -9.82 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.65 | 1.49 | -9.88 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.18 | -7.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.55 | 1.47 | -5.13 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.82 | 2.36 | -16.32 | Nee |
| BTTS & Winst RSC Anderlecht Combinatie | 21% | 4.73 | 3.25 | -31.33 | Nee |
| BTTS & Winst Salzburg Combinatie | 23% | 4.34 | 5.73 | +32.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.29 | +0.62 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.57 | +4.72 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 1.95 | +5.69 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.60 | +8.42 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 3.60 | +9.08 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.30 | -27.40 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.25 | -25.08 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.75 | -19.85 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.44 | -16.05 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.25 | -12.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RSC Anderlecht Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.14 | – | – | Nee |
| Salzburg Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.72 | – | – | Nee |
| RSC Anderlecht scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 1.67 | -22.01 | Nee |
| Salzburg scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 2.27 | +11.68 | Ja |
| RSC Anderlecht wint nil Win to Nil | 14% | 7.00 | 3.70 | -47.15 | Nee |
| Salzburg wint nil Win to Nil | 16% | 6.25 | 7.50 | +20.07 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Anderlecht
Advies: Double chance : Anderlecht or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.00
2.25
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.51
XG (THUIS/UIT)
1.76
1.14
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.31
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | RSC Anderlecht | Salzburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 57% | 67.5% |
| Over 2.5 | 67% | 57% | 62% |
| Over 3.5 | 22% | 43% | 32.5% |
| Over 4.5 | 11% | 14% | 12.5% |
| BTTS | 44% | 29% | 36.5% |
| BTTS & Win | 21.1% | 23% | 22.1% |
| BTTS & Draw | 11% | 28% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 28% | 30.5% |
Trends
- RSC Anderlecht pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die 5 en 10 goals in totaal.
- RSC Anderlecht zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- RSC Anderlecht hield 3 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 4 clean sheets.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van RSC Anderlecht scoorden beide teams, terwijl het er 3 van die 5 won; dit seizoen viel BTTS in 4/9 duels.
Trends
- Salzburg pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- Salzburg is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Salzburg hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 6 goals tegen; dit seizoen staan ze op 4 clean sheets.
- Salzburg wil de goede lijn doortrekken tegen RSC Anderlecht, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In slechts 1 van Salzburgs laatste 5 duels scoorden beide teams, terwijl ze 3 van die 5 wedstrijden wonnen; dit seizoen viel BTTS in 2/7 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
W
V
Vorm – Uit
2
G
W
W
G
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
1 - 2
Lyon
RSC Anderlecht
3 - 0
Kairat
RSC Anderlecht
3 - 2
PAOK
RSC Anderlecht
3 - 1
Hammarby
Salzburg
Celje
2 - 2
Salzburg
Levski Sofia
0 - 1
Salzburg
Mjällby
0 - 1
Salzburg
Paphos
3 - 3
Salzburg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mihajlo Cvetković
xG 4.70
Goals 5
+0.30
Danylo Sikan
xG 3.78
Goals 5
+1.22
Lukáš Ambros
xG 1.41
Goals 2
+0.59
xG vs Goals
Haris Tabakovic
xG 5.20
Goals 6
+0.80
Karim Konaté
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Sota Kitano
xG 1.07
Goals 1
-0.07
Gaat RSC Anderlecht scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat RSC Anderlecht scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Salzburg scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Salzburg scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | RSC Anderlecht | Salzburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 57% |
| Over 2.5 | 67% | 57% |
| Over 3.5 | 22% | 43% |
| Over 4.5 | 11% | 14% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | RSC Anderlecht | Salzburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 43% |
| Over 1.5 | 22% | 43% |
| Over 2.5 | 4% | 28% |
| Over 3.5 | 1% | 14% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 44% | 57% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. Coosemans
0.22
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Christian Zawieschitzky
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | RSC Anderlecht | Salzburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 25% | 63% |
| Over 9 | 100% | 0% | 50% |
Verwacht totaal: 4.67 + 5.43 = 10.1
Hoekschoppen analyse
RSC Anderlecht
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 3.4 |
Verwacht totaal
10.1
hoekschoppen
Salzburg
| Overall | 5.43 |
| Thuis | 7.67 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen RSC Anderlecht
I. CamaraVoetblessure
L. HeyBeenbreuk
I. KoutsoupiasOff the roster
K. SardellaTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
M. WinklerTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Salzburg
E. AguilarSpierblessure
A. ChaseOff the roster
S. KitanoEnkelblessure
F. MatijasevicOff the roster
J. MellbergSpierblessure
J. MoserOff the roster
J. OmoregieAchillespeesblessure
D. RedzicSpierblessure
Topscorer – RSC Anderlecht
M. CvetkoviÄ
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Salzburg
J. Lindstrøm
1
Doelpunten
0
Assists
3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | RSC Anderlecht | Salzburg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.78 | 16.00 | 13.89 |
| Schotconversie | 17% | 10% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.78 | 5.29 | 5.54 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.00 | 10.71 | 8.36 |
| Schoten per goal | 5.89 | 10.18 | 8.04 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 100% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 100% | 78% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 86% | 71% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 71% | 64% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 56% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 43% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 89% | 71% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 56% | 62% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 43% | 38% |
Schoten per speler
RSC Anderlecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Reabciuk | 2 | 1.5 | 2 |
| T. Aasgaard | 1.3 | 0.3 | 3 |
| A. Omobamidele | 1 | 0.5 | 2 |
| K. Barry | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Winkler | 0.8 | 0.6 | 5 |
| M. CvetkoviÄ | 0.8 | 0.4 | 9 |
| T. Degreef | 0.6 | 0.4 | 7 |
| T. Bentayeb | 0.5 | 0.5 | 2 |
Salzburg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Lindstrøm | 3 | 1 | 2 |
| G. Diakité | 1 | 0.3 | 3 |
| H. Tabaković | 0.7 | 0.4 | 7 |
| Y. Vertessen | 0.7 | 0.1 | 7 |
| A. Barry | 0.7 | — | 7 |
| E. Baidoo | 0.7 | 0.2 | 6 |
| S. Kitano | 0.6 | 0.3 | 7 |
| B. Mazurek | 0.4 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
11.8
16
RSC Anderlecht
Salzburg
Schoten op doel
5.8
5.3
RSC Anderlecht
Salzburg