GGWGV
NEC
NEC - Omonia NicosiaStatistieken, H2H & xG
WGVVW
Omonia Nicosia
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| NEC | Statistiek | Omonia Nicosia |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.76 | ⚡ xG | 1.79 |
| 15.6 | 🔫 Schoten | 14 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.2 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 70% | 🤝 BTTS | 40% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 11.5 |
NEC
10 wedstrijden (laatste 10) · 9 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGV | 1.20 |
| Thuis | GGGGG | 1.00 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 0% | 20% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.2 | 3.4 |
| Voor | 1.3 | 1.6 | 1 |
| Tegen | 2 | 1.6 | 2.4 |
| BTTS | 70% | 100% | 40% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.76 | 2.19 | 1.33 |
| xG tegen | 1.34 | 1.09 | 1.59 |
Omonia Nicosia
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVW | 1.40 |
| Thuis | WWGVW | 2.00 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 75% |
| Gem. goals | 3 | 2.84 | 3.25 |
| Voor | 2 | 1.67 | 2.5 |
| Tegen | 1 | 1.17 | 0.75 |
| BTTS | 40% | 50% | 25% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 25% |
| xG | 1.79 | 1.72 | 1.88 |
| xG tegen | 1.28 | 1.45 | 1.04 |
Voorspellingen voor NEC – Omonia Nicosia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| NEC wint FT Resultaat | 10% | 10.00 | 1.80 | -82.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.44 | 4.06 | -8.65 | Nee |
| Omonia Nicosia wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 4.20 | +183.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 33% | 3.08 | 1.19 | -61.33 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 90% | 1.11 | 2.09 | +88.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.17 | -7.57 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.57 | -13.65 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 2.45 | +17.60 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 4.33 | +107.84 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 15.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.76 | 4.80 | +0.80 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 2.37 | +6.65 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 52% | 1.92 | 1.53 | -20.44 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 52% | 1.92 | 1.20 | -37.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 1.55 | -14.75 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 2.30 | +3.50 | Ja |
| BTTS & Winst NEC Combinatie | 10% | 10.00 | 3.12 | -68.80 | Nee |
| BTTS & Winst Omonia Nicosia Combinatie | 20% | 5.00 | 6.63 | +32.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.03 | 1.30 | +26.75 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 95% | 1.05 | 1.57 | +48.99 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 91% | 1.10 | 2.14 | +94.31 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 85% | 1.18 | 2.75 | +133.48 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 77% | 1.30 | 3.80 | +193.36 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 40.00 | 3.20 | -92.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 5% | 19.61 | 2.25 | -88.53 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 9% | 10.87 | 1.73 | -84.08 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 15% | 6.62 | 1.40 | -78.86 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 23% | 4.39 | 1.22 | -72.18 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Omonia Nicosia Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| NEC wint nil Win to Nil | 0% | – | 3.50 | – | Nee |
| Omonia Nicosia wint nil Win to Nil | 34% | 2.96 | 8.50 | +187.30 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Omonia Nicosia
Advies: Double chance : draw or Omonia Nicosia
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.76
XG (THUIS/UIT)
1.79
1.34
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.28
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | NEC | Omonia Nicosia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 70% | 40% | 55% |
| BTTS & Win | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Draw | 60% | 10% | 35% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
G
G
G
Vorm – Uit
2.25
W
W
W
V
NEC
NEC
2 - 2
FC Groningen
NEC
2 - 2
Fortuna Sittard
NEC
1 - 1
Levski Sofia
NEC
1 - 1
Go Ahead Eagles
NEC
2 - 2
Excelsior
Omonia Nicosia
AEK Larnaca
2 - 0
Omonia Nicosia
Celje
0 - 3
Omonia Nicosia
Karmiotissa
0 - 3
Omonia Nicosia
Aris
1 - 4
Omonia Nicosia
St. Truiden
1 - 0
Omonia Nicosia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Clement Bischoff
xG 2.35
Goals 2
-0.35
xG vs Goals
Gaat NEC scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NEC scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Omonia Nicosia scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Omonia Nicosia scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | NEC | Omonia Nicosia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | NEC | Omonia Nicosia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 50% |
| Over 1.5 | 60% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 5% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Crettaz
0.29
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
Fabiano
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | NEC | Omonia Nicosia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 60% | 50% | 55% |
| Over 9 | 60% | 50% | 55% |
| Over 10 | 60% | 50% | 55% |
| Over 11 | 60% | 50% | 55% |
| Over 12 | 40% | 25% | 33% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.6 + 6.4 = 12
Hoekschoppen analyse
NEC
| Overall | 5.6 |
| Thuis | 7.4 |
| Uit | 3.8 |
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Omonia Nicosia
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 7 |
Blessures & schorsingen NEC
M. BakkerOff the roster
D. GeigerBlessure
I. Hansen-AaroenOff the roster
E. MorLiesblessure
B. NuytinckEnkelblessure
P. SandlerBlessure
D. TadicKuitblessure
A. TahauiOff the roster
Blessures & schorsingen Omonia Nicosia
C. EitingKnieblessure
F. KitsosBuiten de wedstrijdselectie
L. NegoSpierblessure
Topscorer – NEC
T. Chery
4
Doelpunten
1
Assists
2.8
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Omonia Nicosia
L. Diony
4
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | NEC | Omonia Nicosia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.60 | 14.00 | 14.80 |
| Schotconversie | 8% | 14% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.60 | 6.20 | 5.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 7.80 | 9.40 |
| Schoten per goal | 12.00 | 7.00 | 9.50 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 80% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 50% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 40% | 35% |
Schoten per speler
NEC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Chery | 2.8 | 1.3 | 8 |
| N. Lebreton | 1.9 | 0.6 | 10 |
| B. Linssen | 1.9 | 0.4 | 9 |
| Clement Bischoff | 1.8 | 0.4 | 8 |
| K. Sierhuis | 1.6 | — | 5 |
| A. Kaplan | 1.5 | 0.2 | 6 |
| A. Thomas | 1.5 | 0.8 | 4 |
| D. Tadić | 1.4 | 0.8 | 5 |
Omonia Nicosia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Costa Ewandro | 1.3 | 0.4 | 8 |
| L. Diony | 1.1 | 0.4 | 10 |
| P. Andreou | 0.7 | 0.3 | 10 |
| J. Montnor | 0.7 | 0.4 | 9 |
| M. Tankovic | 0.6 | 0.3 | 8 |
| L. Brouwers | 0.6 | 0.6 | 5 |
| F. Tănase | 0.5 | 0.2 | 6 |
| A. Kakoullis | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
15.6
14
NEC
Omonia Nicosia
Schoten op doel
4.6
6.2
NEC
Omonia Nicosia