WVGGV
KuPS
KuPS - KAA GentStatistieken, H2H & xG
WGVWV
KAA Gent
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| KuPS | Statistiek | KAA Gent |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.53 | ⚡ xG | 1.49 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 12.8 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 6.4 | 🚩 Corners | 6.1 |
| 30% | 🤝 BTTS | 30% |
| 20% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 10 |
KuPS
10 wedstrijden (laatste 10) · 9 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGGV | 1.00 |
| Thuis | GVVWG | 1.00 |
| Uit | WVVGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| Voor | 0.9 | 1 | 0.8 |
| Tegen | 1.3 | 1.2 | 1.4 |
| BTTS | 30% | 40% | 20% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 50% | 40% | 60% |
| xG | 1.53 | 1.67 | 1.38 |
| xG tegen | 1.51 | 1.28 | 1.74 |
KAA Gent
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWV | 1.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | GWGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.25 | 2.83 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 0.9 | 0.25 | 1.33 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 50% | 75% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.49 | 1.55 | 1.45 |
| xG tegen | 1.34 | 1.12 | 1.49 |
Voorspellingen voor KuPS – KAA Gent
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| KuPS wint FT Resultaat | 20% | 5.00 | 5.00 | +0.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 34% | 2.99 | 3.95 | +32.33 | Ja |
| KAA Gent wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 1.67 | -22.35 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 54% | 1.87 | 1.22 | -34.73 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 80% | 1.25 | 1.14 | -8.80 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.03 | -7.30 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.29 | -26.47 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 1.94 | -63.14 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 3.40 | -35.40 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 6.50 | +23.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 10.00 | +0.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 3.50 | +50.50 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.82 | +47.42 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.33 | +7.73 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.10 | -10.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 38% | 2.63 | 2.00 | -24.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 62% | 1.61 | 1.83 | +13.46 | Ja |
| BTTS & Winst KuPS Combinatie | 0% | – | 9.67 | – | Nee |
| BTTS & Winst KAA Gent Combinatie | 10% | 10.00 | 3.53 | -64.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.26 | +19.57 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.55 | +40.28 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 84% | 1.19 | 2.19 | +84.18 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 76% | 1.32 | 2.41 | +82.44 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 66% | 1.52 | 3.40 | +123.38 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 19.61 | 3.20 | -83.68 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.53 | 2.38 | -77.39 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 16% | 6.29 | 1.85 | -70.59 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 24% | 4.12 | 1.53 | -62.82 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 34% | 2.92 | 1.25 | -57.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| KuPS Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| KAA Gent Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| KuPS wint nil Win to Nil | 8% | 12.50 | 7.50 | -40.00 | Nee |
| KAA Gent wint nil Win to Nil | 15% | 6.54 | 2.80 | -57.16 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Gent
Advies: Double chance : draw or Gent
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.53
XG (THUIS/UIT)
1.49
1.51
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | KuPS | KAA Gent | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 30% | 30% | 30% |
| BTTS & Win | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
V
V
W
G
Vorm – Uit
1
G
W
G
V
V
KuPS
KuPS
1 - 1
Gnistan
KuPS
2 - 0
VPS
KuPS
2 - 4
Trabzonspor
KuPS
0 - 1
AC Oulu
KuPS
0 - 0
HJK Helsinki
KAA Gent
Lommel United
2 - 0
KAA Gent
SC Braga
2 - 0
KAA Gent
Rochefort
3 - 3
KAA Gent
Zulte Waregem
0 - 2
KAA Gent
Genk
1 - 1
KAA Gent
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Christian Burgess
xG 0.60
Goals 1
+0.40
Ibrahima Cisse
xG 0.27
Goals 2
+1.73
Matties Volckaert
xG 0.25
Goals 1
+0.75
Gaat KuPS scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat KuPS scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat KAA Gent scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat KAA Gent scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | KuPS | KAA Gent |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 20% | 40% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | KuPS | KAA Gent |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Kreidl
0.7
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
7
Clean Sheets
Keeper
Davy Roef
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | KuPS | KAA Gent | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 83% | 82% |
| Over 8 | 80% | 50% | 65% |
| Over 9 | 80% | 33% | 57% |
| Over 10 | 80% | 33% | 57% |
| Over 11 | 60% | 33% | 47% |
| Over 12 | 40% | 33% | 37% |
| Over 13 | 40% | 17% | 29% |
| Over 14 | 40% | 0% | 20% |
Verwacht totaal: 6.4 + 6.1 = 12.5
Hoekschoppen analyse
KuPS
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 7.6 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
12.5
hoekschoppen
KAA Gent
| Overall | 6.1 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen KuPS
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen KAA Gent
Geen meldingen.
Topscorer – KuPS
P. Pennanen
2
Doelpunten
1
Assists
2.2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – KAA Gent
Momodou Sonko
2
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | KuPS | KAA Gent | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.90 | 12.80 | 13.35 |
| Schotconversie | 6% | 13% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.70 | 4.80 | 4.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.20 | 8.00 | 8.60 |
| Schoten per goal | 15.44 | 7.53 | 11.49 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 30% | 30% |
Schoten per speler
KuPS
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Pennanen | 2.2 | 1 | 9 |
| J. Moreno | 2 | 1 | 8 |
| P. Parzyszek | 1.9 | 1 | 8 |
| B. Armah | 1.8 | 0.8 | 8 |
| J. Luyeye-Lutumba | 1.4 | 0.5 | 8 |
| V. Gasc | 1.1 | 0.3 | 7 |
| A. Aiki | 1.1 | 0.4 | 7 |
| G. Engvall | 1 | 0.5 | 6 |
KAA Gent
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Max Dean | 2.3 | 1.3 | 3 |
| M. Ngom | 1.3 | — | 4 |
| Momodou Sonko | 1 | 0.8 | 9 |
| Kyrell Wilson | 1 | 0.3 | 3 |
| Ibrahima Cisse | 0.8 | 0.4 | 5 |
| Hyllarion Goore | 0.8 | — | 5 |
| Tiago Araújo | 0.7 | 0.3 | 9 |
| Abdelkahar Kadri | 0.7 | 0.7 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
12.8
KuPS
KAA Gent
Schoten op doel
4.7
4.8
KuPS
KAA Gent