VVGGV
Atalanta
Atalanta - KairatStatistieken, H2H & xG
GWVGG
Kairat
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Atalanta | Statistiek | Kairat |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 2.2 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.76 | ⚡ xG | 1.53 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 13.1 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 70% | 🤝 BTTS | 50% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 12.8 |
Atalanta
10 wedstrijden (laatste 10) · 8 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGGV | 0.40 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | VVVVG | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 3.8 | 4.4 | 3.2 |
| Voor | 1.6 | 2.2 | 1 |
| Tegen | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| BTTS | 70% | 80% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.76 | 2.33 | 1.18 |
| xG tegen | 1.91 | 1.48 | 2.34 |
Kairat
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVGG | 1.20 |
| Thuis | VWWVG | 1.40 |
| Uit | WVGG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.67 | 2.5 |
| Voor | 1.8 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.4 | 1.67 | 1 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 40% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.53 | 1.57 | 1.47 |
| xG tegen | 0.99 | 0.81 | 1.27 |
Voorspellingen voor Atalanta – Kairat
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta wint FT Resultaat | 30% | 3.33 | 1.14 | -65.80 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 38% | 2.67 | 8.50 | +218.75 | Ja |
| Kairat wint FT Resultaat | 33% | 3.08 | 17.00 | +452.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.48 | 1.06 | -28.45 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 6.50 | +355.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.07 | -19.75 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.33 | -49.46 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.79 | -31.98 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.88 | -28.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 8.00 | +100.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 3.25 | +101.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 2.00 | +24.00 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.40 | +5.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 2.38 | +49.94 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.70 | 1.69 | -37.47 | Nee |
| BTTS & Winst Atalanta Combinatie | 20% | 5.00 | 2.52 | -49.60 | Nee |
| BTTS & Winst Kairat Combinatie | 0% | – | 29.00 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.34 | +11.09 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.63 | +19.15 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 2.40 | +47.60 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.66 | +30.87 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 3.72 | +38.76 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 2.90 | -50.41 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.23 | -40.01 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.67 | -35.71 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.38 | -29.90 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.20 | -24.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Kairat Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Atalanta wint nil Win to Nil | 0% | – | 1.83 | – | Nee |
| Kairat wint nil Win to Nil | 8% | 12.35 | 36.00 | +191.60 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atalanta
Advies: Double chance : Atalanta or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.20
1.40
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.76
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.91
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.99
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Atalanta | Kairat | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 70% | 50% | 60% |
| BTTS & Win | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Draw | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 30% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
W
W
G
V
Vorm – Uit
1.25
W
V
G
G
Atalanta
Atalanta
0 - 3
Parma
Atalanta
4 - 4
Frosinone
Atalanta
3 - 1
Pafos
Atalanta
3 - 1
Venezia
Atalanta
1 - 2
Cagliari
Kairat
Aktobe
2 - 2
Kairat
Riga
1 - 1
Kairat
FC Astana
1 - 0
Kairat
Kaspiy
0 - 3
Kairat
Yelimay Semey
0 - 2
Kairat
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gianluca Scamacca
xG 2.68
Goals 2
-0.68
Éderson
xG 0.44
Goals 2
+1.56
Giacomo Raspadori
xG 0.43
Goals 1
+0.57
xG vs Goals
Ismail Bekbolat
xG 0.72
Goals 1
+0.28
Erkin Tapalov
xG 0.18
Goals 0
-0.18
Aleksandr Mrynskiy
xG 0.06
Goals 1
+0.94
Gaat Atalanta scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atalanta scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Kairat scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Kairat scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Atalanta | Kairat |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Atalanta | Kairat |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 60% |
| Over 1.5 | 80% | 30% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 7% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Carnesecchi
1.7
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Temirlan Anarbekov
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Atalanta | Kairat | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 50% | 65% |
| Over 7 | 80% | 50% | 65% |
| Over 8 | 60% | 50% | 55% |
| Over 9 | 60% | 50% | 55% |
| Over 10 | 60% | 50% | 55% |
| Over 11 | 60% | 25% | 43% |
| Over 12 | 60% | 25% | 43% |
| Over 13 | 40% | 25% | 33% |
| Over 14 | 40% | 0% | 20% |
Verwacht totaal: 5.2 + 4.9 = 10.1
Hoekschoppen analyse
Atalanta
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 3.8 |
Verwacht totaal
10.1
hoekschoppen
Kairat
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Atalanta
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Kairat
Geen meldingen.
Topscorer – Atalanta
N. Krstović
5
Doelpunten
2
Assists
2.7
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Kairat
Marc Gual
8
Doelpunten
0
Assists
0.7
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Atalanta | Kairat | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.10 | 13.10 | 14.60 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.20 | 6.10 | 5.65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.90 | 7.00 | 8.95 |
| Schoten per goal | 10.06 | 7.28 | 8.67 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 50% | 45% |
Schoten per speler
Atalanta
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Krstović | 2.7 | 1.2 | 9 |
| Gianluca Scamacca | 1.6 | 0.7 | 7 |
| J. Rowe | 1.5 | 0.6 | 8 |
| C. De Ketelaere | 1.4 | 0.5 | 10 |
| Franck Kessié | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Giacomo Raspadori | 1 | 0.7 | 3 |
| L. Samardžić | 1 | — | 9 |
| E. Elmas | 0.9 | 0.6 | 8 |
Kairat
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Marc Gual | 0.7 | 0.2 | 10 |
| Oiva Jukkola | 0.6 | 0.1 | 8 |
| Ismail Bekbolat | 0.3 | 0.3 | 3 |
| Erkin Tapalov | 0.3 | 0.1 | 7 |
| Aleksandr Shirobokov | 0.2 | — | 6 |
| Gustavo Mendonca | 0.1 | — | 8 |
| Aleksandr Martynovich | 0.1 | — | 9 |
| Luís Mata | 0.1 | 0.1 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
13.1
Atalanta
Kairat
Schoten op doel
5.2
6.1
Atalanta
Kairat