VVWGW
PSV
PSV - Club BruggeStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Club Brugge
Head to Head
1 wedstrijden2
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| PSV | Statistiek | Club Brugge |
|---|---|---|
| 2.2 | ⚽ Doelpunten | 2.8 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.81 | ⚡ xG | 2.06 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 17.1 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 7.4 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 70% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
PSV
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGW | 1.40 |
| Thuis | GWWGW | 2.20 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.6 | 2.8 |
| Voor | 2.2 | 3 | 1.4 |
| Tegen | 1 | 0.6 | 1.4 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.81 | 2.07 | 1.55 |
| xG tegen | 1.44 | 1.08 | 1.8 |
Club Brugge
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 83% | 100% |
| Gem. goals | 4 | 3.5 | 4.75 |
| Voor | 2.8 | 2.5 | 3.25 |
| Tegen | 1.2 | 1 | 1.5 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 40% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.06 | 2.15 | 1.93 |
| xG tegen | 1.58 | 1.6 | 1.55 |
Voorspellingen voor PSV – Club Brugge
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PSV wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 2.02 | +11.10 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.80 | – | Nee |
| Club Brugge wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 2.71 | +157.45 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 1.36 | -25.20 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 95% | 1.05 | 1.65 | +56.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.07 | -28.31 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.33 | -33.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 1.95 | -33.70 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 2.64 | -10.24 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 7.50 | +147.50 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 3.24 | +62.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 2.02 | +33.32 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.41 | -6.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.29 | -35.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 3.25 | +62.50 | Ja |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 20% | 5.00 | 2.97 | -40.60 | Nee |
| BTTS & Winst Club Brugge Combinatie | 50% | 2.00 | 4.07 | +103.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.03 | 1.16 | +12.52 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 94% | 1.06 | 1.36 | +27.98 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 90% | 1.12 | 1.61 | +44.10 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 83% | 1.20 | 2.10 | +74.51 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 75% | 1.34 | 2.75 | +105.70 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 33.33 | 3.75 | -88.75 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 6% | 16.95 | 2.88 | -83.01 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 11% | 9.52 | 2.12 | -77.74 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 17% | 5.92 | 1.70 | -71.27 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 25% | 3.97 | 1.46 | -63.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PSV Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Club Brugge Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| PSV wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 5.00 | +10.00 | Ja |
| Club Brugge wint nil Win to Nil | 24% | 4.20 | 7.00 | +66.60 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Club Brugge KV
Advies: Winner : Club Brugge KV
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
0.50
H2H LAATSTE 5
2.00
2.20
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.81
XG (THUIS/UIT)
2.06
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.4
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | PSV | Club Brugge | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 80% | 65% |
| Over 3.5 | 40% | 60% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 20% | 50% | 35% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
G
W
W
G
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
PSV
PSV
7 - 0
Willem II
PSV
1 - 1
Feyenoord
PSV
2 - 0
Heerenveen
PSV
4 - 1
Sparta Rotterdam
PSV
1 - 1
Shakhtar Donetsk
Club Brugge
Zulte Waregem
2 - 4
Club Brugge
Inter
3 - 4
Club Brugge
RAAL La Louvière
1 - 4
Club Brugge
Lommel United
0 - 1
Club Brugge
Gent
2 - 1
Club Brugge
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Romeo Vermant
xG 10.69
Goals 1
-9.69
Hugo Vetlesen
xG 3.76
Goals 5
+1.24
Joaquin Seys
xG 2.70
Goals 1
-1.70
Gaat PSV scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Club Brugge scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Club Brugge scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | PSV | Club Brugge |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 60% |
| Over 4.5 | 30% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | PSV | Club Brugge |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 20% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 20% |
| Over 3.5 | 2% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Kovář
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Yann Sommer
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | PSV | Club Brugge | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 75% | 78% |
| Over 9 | 80% | 75% | 78% |
| Over 10 | 60% | 50% | 55% |
| Over 11 | 40% | 25% | 33% |
| Over 12 | 20% | 25% | 23% |
| Over 13 | 20% | 25% | 23% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.6 + 6.4 = 12
Hoekschoppen analyse
PSV
| Overall | 5.6 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Club Brugge
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 7.5 |
Blessures & schorsingen PSV
A. NagaloBlessure
S. OuaissaSpierblessure
A. PleaSurgery
J. SchoutenKnieblessure
S. LammersTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
P. WannerTwijfelachtig: Voetblessure
Blessures & schorsingen Club Brugge
J. OrdonezVoetblessure
Topscorer – PSV
G. Til
6
Doelpunten
1
Assists
1.6
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Club Brugge
Nicolò Tresoldi
9
Doelpunten
1
Assists
2.8
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | PSV | Club Brugge | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.10 | 17.10 | 16.60 |
| Schotconversie | 14% | 16% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 7.40 | 6.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.10 | 9.70 | 10.40 |
| Schoten per goal | 7.32 | 6.11 | 6.72 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 100% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 80% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 70% | 45% |
Schoten per speler
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Mijnans | 2.4 | 1.1 | 9 |
| A. Bouhamdi | 1.7 | 0.3 | 3 |
| G. Til | 1.6 | 0.7 | 10 |
| R. van Bommel | 1.4 | 0.4 | 8 |
| I. Perišić | 1.2 | 0.3 | 9 |
| R. Pepi | 1.2 | 0.6 | 5 |
| E. Bajraktarevic | 1.1 | 0.3 | 7 |
| K. Sano | 1 | 0.4 | 10 |
Club Brugge
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nicolò Tresoldi | 2.8 | 1.6 | 9 |
| Carlos Forbs | 1.8 | 1 | 8 |
| Hugo Vetlesen | 1.6 | 1 | 9 |
| Jan Virgili | 1.4 | 0.7 | 10 |
| Romeo Vermant | 1 | 0.6 | 10 |
| Mamadou Diakhon | 0.8 | 0.3 | 8 |
| Hans Vanaken | 0.7 | 0.3 | 9 |
| Brandon Mechele | 0.7 | 0.2 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
17.1
PSV
Club Brugge
Schoten op doel
5
7.4
PSV
Club Brugge
Onderlinge resultaten PSV - Club Brugge
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/07/2024 | PSV - Club Brugge | 1-1 | ✓ | 2 |