GGGVV
Bournemouth
Bournemouth - SunderlandStatistieken, H2H & xG
WGVVV
Sunderland
Head to Head
6 wedstrijden2.5
Avg Goals
67%
BTTS
83%
Over 1.5
33%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Bournemouth | Statistiek | Sunderland |
|---|---|---|
| 1.17 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.17 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.46 | ⚡ xG | 1.5 |
| 12.8 | 🔫 Schoten | 13 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 83% | 🤝 BTTS | 50% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 12.2 |
Bournemouth
6 gespeeld · 3 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGVV | 0.60 |
| Thuis | GGV | 0.67 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 3.34 | 2.33 | 4.33 |
| Voor | 1.17 | 1 | 1.33 |
| Tegen | 2.17 | 1.33 | 3 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.46 | 1.72 | 1.2 |
| xG tegen | 1.29 | 1.3 | 1.29 |
Sunderland
6 gespeeld · 4 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVV | 0.80 |
| Thuis | WVV | 1.00 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 1.66 | 4.34 |
| Voor | 1 | 0.33 | 1.67 |
| Tegen | 2 | 1.33 | 2.67 |
| BTTS | 50% | 0% | 100% |
| De '0' | 17% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 67% | 0% |
| xG | 1.5 | 1.36 | 1.63 |
| xG tegen | 1.32 | 1.27 | 1.37 |
Voorspellingen voor Bournemouth – Sunderland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bournemouth wint FT Resultaat | 39% | 2.57 | 2.03 | -20.92 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.89 | 3.45 | -11.30 | Nee |
| Sunderland wint FT Resultaat | 35% | 2.83 | 3.56 | +25.79 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.55 | 1.29 | -16.58 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.64 | 1.82 | +11.09 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.02 | -3.43 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.22 | +1.69 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.81 | +10.55 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.58 | 2.96 | +14.73 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.73 | 5.55 | +17.38 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.80 | 11.00 | -41.48 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.01 | 3.74 | -37.73 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 2.05 | -20.21 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.33 | -18.55 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.08 | -14.84 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.56 | 1.66 | +6.24 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.78 | 2.10 | -24.40 | Nee |
| BTTS & Winst Bournemouth Combinatie | 23% | 4.40 | 3.95 | -10.14 | Nee |
| BTTS & Winst Sunderland Combinatie | 21% | 4.79 | 6.50 | +35.59 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 71% | 1.41 | 1.22 | -13.38 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 58% | 1.72 | 1.44 | -16.05 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 45% | 2.21 | 1.77 | -20.00 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 33% | 3.03 | 2.23 | -26.41 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 23% | 4.41 | 2.92 | -33.72 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 29% | 3.45 | 3.80 | +10.20 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 42% | 2.40 | 2.54 | +5.92 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 55% | 1.82 | 1.94 | +6.31 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 67% | 1.49 | 1.55 | +3.85 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 77% | 1.29 | 1.31 | +1.26 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bournemouth Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.64 | – | – | Nee |
| Sunderland Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.05 | – | – | Nee |
| Bournemouth scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.04 | 1.72 | -15.55 | Nee |
| Sunderland scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 2.30 | +7.18 | Ja |
| Bournemouth wint nil Win to Nil | 16% | 6.17 | 3.60 | -41.65 | Nee |
| Sunderland wint nil Win to Nil | 14% | 6.91 | 6.50 | -5.95 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sunderland
Advies: Double chance : draw or Sunderland
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.80
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
0.67
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.46
XG (THUIS/UIT)
1.50
1.19
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.19
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Bournemouth | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 33% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 83% | 50% | 66.5% |
| BTTS & Win | 22.8% | 20.9% | 21.9% |
| BTTS & Draw | 50% | 17% | 33.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.3% | 52.3% | 52.3% |
Trends
- AFC Bournemouth pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 6 goals in die reeks.
- AFC Bournemouth wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van AFC Bournemouth viel BTTS 4 keer en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met AFC Bournemouth.
Trends
- Sunderland pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, en BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden; daarin scoorde Sunderland 5 keer.
- In de laatste 4 wedstrijden van Sunderland vielen er telkens minimaal 2 goals.
- Sunderland hapert voorin, want in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren; past de manager vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Sunderland scoorden beide teams en ze wonnen 1 van die 5 duels; dit seizoen viel BTTS in 3/6 wedstrijden van Sunderland.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.67
G
G
V
Vorm – Uit
0.33
V
G
V
Bournemouth
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Bournemouth
2 - 2
Brentford
Bournemouth
1 - 1
Everton
Sunderland
Manchester City
5 - 3
Sunderland
Brentford
1 - 1
Sunderland
Ipswich Town
2 - 1
Sunderland
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marcus Tavernier
xG 3.03
Goals 3
-0.03
Justin Kluivert
xG 1.57
Goals 1
-0.57
Evanilson
xG 1.36
Goals 1
-0.36
xG vs Goals
Brian Brobbey
xG 2.72
Goals 3
+0.28
Enzo Le Fée
xG 1.38
Goals 1
-0.38
Wilson Isidor
xG 1.09
Goals 1
-0.09
Gaat Bournemouth scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Bournemouth scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Sunderland scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sunderland scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bournemouth | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 33% |
| Over 3.5 | 50% | 17% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bournemouth | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 17% |
| Over 3.5 | 17% | 17% |
| Over 4.5 | 7% | 5% |
| Clean Sheets | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Đ. Petrović
2.17
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Roefs
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bournemouth | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 100% | 67% |
| Over 7 | 33% | 67% | 50% |
| Over 8 | 33% | 33% | 33% |
| Over 9 | 33% | 33% | 33% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4.67 + 4.5 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Bournemouth
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.33 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Sunderland
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 4.33 |
Blessures & schorsingen Bournemouth
J. AraujoBovenbeenblessure
E. J. KroupiVoetblessure
V. MilosavljevicBlessure
A. ScottBovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Sunderland
D. BallardSpierblessure
T. MeunierSpierblessure
R. MundleKnieblessure
W. IsidorTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Topscorer – Bournemouth
M. Tavernier
3
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Sunderland
B. Brobbey
3
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bournemouth | Sunderland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.83 | 13.00 | 12.92 |
| Schotconversie | 9% | 8% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 4.67 | 4.84 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.83 | 8.33 | 8.08 |
| Schoten per goal | 11.00 | 13.00 | 12.00 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 83% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 67% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Bournemouth
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Kluivert | 2 | 1.5 | 4 |
| M. Tavernier | 2 | 1.3 | 6 |
| Rayan | 1.8 | 0.8 | 6 |
| Evanilson | 1.3 | 0.5 | 6 |
| António Silva | 0.8 | 0.3 | 6 |
| R. Christie | 0.8 | 0.2 | 5 |
| A. Scott | 0.6 | 0.2 | 5 |
| A. Truffert | 0.5 | 0.3 | 6 |
Sunderland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Le Fée | 1.7 | 0.5 | 6 |
| B. Brobbey | 1.6 | 1 | 5 |
| R. Mundle | 1 | 1 | 1 |
| M. Fofana | 1 | 1 | 4 |
| W. Isidor | 0.8 | 0.3 | 6 |
| N. Sadiki | 0.8 | 0.5 | 6 |
| T. Meunier | 0.7 | 0.7 | 6 |
| G. Xhaka | 0.7 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
12.8
13
Bournemouth
Sunderland
Schoten op doel
5
4.7
Bournemouth
Sunderland
Onderlinge resultaten Bournemouth - Sunderland
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 28/02/2026 | Bournemouth - Sunderland | 1-1 | ✓ | 2 |
| 29/11/2025 | Sunderland - Bournemouth | 3-2 | ✓ | 5 |
| 29/04/2017 | Sunderland - Bournemouth | 0-1 | ✗ | 1 |
| 05/11/2016 | Bournemouth - Sunderland | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/01/2016 | Sunderland - Bournemouth | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/09/2015 | Bournemouth - Sunderland | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |