WWWGG
Bayern München
Bayern München - RB LeipzigStatistieken, H2H & xG
VWVWW
RB Leipzig
Head to Head
26 wedstrijden3.69
Avg Goals
62%
BTTS
85%
Over 1.5
65%
Over 2.5
46%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Bayern München | Statistiek | RB Leipzig |
|---|---|---|
| 3.4 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 2.7 | ⚡ xG | 1.85 |
| 22.4 | 🔫 Schoten | 16.7 |
| 9.1 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 8.6 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 70% | 🤝 BTTS | 30% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 69% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 8.6 | 🟨 Overtredingen | 9.7 |
Bayern München
10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGG | 2.20 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WGWGG | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 57% |
| Gem. goals | 4.5 | 6 | 3.86 |
| Voor | 3.4 | 5.67 | 2.43 |
| Tegen | 1.1 | 0.33 | 1.43 |
| BTTS | 70% | 33% | 86% |
| De '0' | 30% | 67% | 14% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 14% |
| xG | 2.7 | 2.89 | 2.61 |
| xG tegen | 0.8 | 0.69 | 0.85 |
RB Leipzig
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VWVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 100% | 17% |
| Gem. goals | 3.8 | 3.75 | 3.83 |
| Voor | 2.4 | 3.75 | 1.5 |
| Tegen | 1.4 | — | 2.33 |
| BTTS | 30% | 0% | 50% |
| De '0' | 50% | 100% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.85 | 2.22 | 1.6 |
| xG tegen | 1.35 | 1.59 | 1.19 |
Voorspellingen voor Bayern München – RB Leipzig
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayern München wint FT Resultaat | 59% | 1.70 | 1.27 | -25.33 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 20% | 5.00 | 7.50 | +49.85 | Ja |
| RB Leipzig wint FT Resultaat | 21% | 4.71 | 8.50 | +80.38 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.27 | 1.06 | -16.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 41% | 2.43 | 4.33 | +78.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.00 | -2.57 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.09 | 1.03 | -5.90 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.09 | -17.33 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.37 | -23.02 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 37% | 2.73 | 1.81 | -33.65 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 38.91 | 41.00 | +5.37 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 11.57 | 13.00 | +12.32 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 24% | 4.14 | 5.45 | +31.67 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.28 | 2.78 | +21.79 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.99 | +26.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 72% | 1.40 | 1.36 | -2.54 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 28% | 3.53 | 2.94 | -16.69 | Nee |
| BTTS & Winst Bayern München Combinatie | 39% | 2.58 | 1.79 | -30.64 | Nee |
| BTTS & Winst RB Leipzig Combinatie | 16% | 6.45 | 12.00 | +86.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 96% | 1.04 | 1.13 | +8.37 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 92% | 1.09 | 1.25 | +15.12 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 87% | 1.16 | 1.64 | +41.86 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 79% | 1.27 | 1.85 | +45.97 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 70% | 1.44 | 2.19 | +52.42 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 4% | 24.39 | 4.70 | -80.73 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 8% | 12.66 | 2.98 | -76.46 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 14% | 7.41 | 2.34 | -68.41 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 21% | 4.74 | 1.94 | -59.07 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 30% | 3.29 | 1.53 | -53.49 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayern München Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.42 | – | – | Nee |
| RB Leipzig Clean Sheet Clean Sheet | 8% | 12.06 | – | – | Nee |
| Bayern München scoort eerst Eerste Goal | 61% | 1.63 | 1.36 | -16.50 | Nee |
| RB Leipzig scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.72 | 3.00 | +10.10 | Ja |
| Bayern München wint nil Win to Nil | 20% | 4.99 | 3.25 | -34.86 | Nee |
| RB Leipzig wint nil Win to Nil | 6% | 17.47 | 34.00 | +94.57 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayern München
Advies: Combo Winner : Bayern München and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.80
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.50
2.70
XG (THUIS/UIT)
1.85
0.80
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.35
9.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Bayern München | RB Leipzig | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 4.5 | 60% | 40% | 50% |
| BTTS | 70% | 30% | 50% |
| BTTS & Win | 38.8% | 15.5% | 27.2% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 64% | 64% | 64% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
Trends
- Bayern München pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.2 per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Bayern München maakte 16 goals.
- Bayern München zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks doortrekken.
- Bayern München is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- De laatste 3 wedstrijden van Bayern München eindigden met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 20 goals.
- Bayern München is in de laatste 5 wedstrijden ongeslagen richting dit duel met RB Leipzig (3 zeges, 2 gelijke spelen) en scoorde daarin 16 keer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Bayern München was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 3 duels (60% van alle wedstrijden) met Bayern München.
Trends
- In aanloop naar dit duel pakte RB Leipzig 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en RB Leipzig scoorde 15 keer in die reeks.
- Er kunnen hier zomaar een paar goals vallen, want in de laatste 5 wedstrijden van RB Leipzig vielen er telkens 2 goals of meer.
- RB Leipzig hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 5 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 3 clean sheets.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van RB Leipzig scoorden beide teams, terwijl ze 3 van die 5 duels wonnen; dit seizoen viel BTTS in 1/5 wedstrijden van RB Leipzig.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
0.6
V
W
V
V
V
Bayern München
Bayern München
7 - 0
Union Berlin
Bayern München
5 - 0
Bodo/Glimt
Bayern München
5 - 1
VfB Stuttgart
Bayern München
3 - 1
RB Leipzig
Bayern München
2 - 1
Aston Villa
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
2 - 0
RB Leipzig
Como
4 - 1
RB Leipzig
Werder Bremen
3 - 1
RB Leipzig
Eintracht Trier
0 - 6
RB Leipzig
Bayern München
3 - 1
RB Leipzig
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Michael Olise
xG 8.21
Goals 8
-0.21
Harry Kane
xG 6.61
Goals 8
+1.39
Ismael Saibari
xG 3.45
Goals 2
-1.45
xG vs Goals
Christopher Nkunku
xG 5.25
Goals 4
-1.25
Antonio Nusa
xG 4.73
Goals 4
-0.73
Tidiam Gomis
xG 3.28
Goals 2
-1.28
Gaat Bayern München scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayern München scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat RB Leipzig scoren?
67%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat RB Leipzig scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bayern München | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 90% | 70% |
| Over 3.5 | 70% | 60% |
| Over 4.5 | 60% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bayern München | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 30% | 50% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 3% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Manuel Neuer
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Maarten Vandevoordt
0.9
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bayern München | RB Leipzig | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 50% | 75% |
| Over 9 | 67% | 33% | 50% |
| Over 10 | 67% | 33% | 50% |
| Over 11 | 33% | 33% | 33% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 17% | 9% |
| Over 14 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 8.6 + 5.6 = 14.2
Hoekschoppen analyse
Bayern München
| Overall | 8.6 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 8.86 |
Verwacht totaal
14.2
hoekschoppen
RB Leipzig
| Overall | 5.6 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Bayern München
T. BuchmannKnieblessure
J. MusialaTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen RB Leipzig
M. GuiuHamstringblessure
A. OuedraogoSchouderblessure
C. BaumgartnerTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
Topscorer – Bayern München
Harry Kane
8
Doelpunten
4
Assists
3.3
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – RB Leipzig
Antonio Nusa
4
Doelpunten
3
Assists
2.2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bayern München | RB Leipzig | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 22.40 | 16.70 | 19.55 |
| Schotconversie | 15% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9.10 | 6.30 | 7.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.30 | 10.40 | 11.85 |
| Schoten per goal | 6.59 | 6.96 | 6.78 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 80% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 80% | 90% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 13,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 14,5 schoten | 100% | 60% | 80% |
| Meer dan 15,5 schoten | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 80% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 100% | 70% | 85% |
| Schoten op doel 5,5+ | 90% | 50% | 70% |
| Schoten op doel 6,5+ | 80% | 40% | 60% |
Schoten per speler
Bayern München
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Michael Olise | 3.7 | 2.4 | 9 |
| Harry Kane | 3.3 | 1.7 | 9 |
| Ismael Saibari | 1.8 | 0.8 | 8 |
| Luis Díaz | 1.7 | 1.1 | 9 |
| Serge Gnabry | 1 | 0.5 | 2 |
| Joshua Kimmich | 0.9 | 0.2 | 9 |
| Lennart Karl | 0.9 | 0.4 | 7 |
| Nathaniel Brown | 0.8 | 0.5 | 8 |
RB Leipzig
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antonio Nusa | 2.2 | 1.3 | 9 |
| Christopher Nkunku | 1.7 | 1 | 7 |
| Brajan Gruda | 1.7 | 0.9 | 7 |
| Ezechiel Banzuzi | 1.7 | 0.5 | 10 |
| Conrad Harder | 1.5 | 1 | 2 |
| Tidiam Gomis | 1.4 | 0.5 | 10 |
| Willi Orbán | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Neil El Aynaoui | 1.2 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
22.4
16.7
Bayern München
RB Leipzig
Schoten op doel
9.1
6.3
Bayern München
RB Leipzig
Onderlinge resultaten Bayern München - RB Leipzig
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/08/2026 | Bayern München - RB Leipzig | 3-1 | ✓ | 4 |
| 11/02/2026 | Bayern München - RB Leipzig | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/01/2026 | RB Leipzig - Bayern München | 1-5 | ✓ | 6 |
| 22/08/2025 | Bayern München - RB Leipzig | 6-0 | ✗ | 6 |
| 03/05/2025 | RB Leipzig - Bayern München | 3-3 | ✓ | 6 |
| 20/12/2024 | Bayern München - RB Leipzig | 5-1 | ✓ | 6 |
| 17/08/2024 | Bayern München - RB Leipzig | 0-3 | ✗ | 3 |
| 24/02/2024 | Bayern München - RB Leipzig | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/09/2023 | RB Leipzig - Bayern München | 2-2 | ✓ | 4 |
| 20/05/2023 | Bayern München - RB Leipzig | 1-3 | ✓ | 4 |