WGVWV
Newcastle United
Newcastle United - Aston VillaStatistieken, H2H & xG
VGVWG
Aston Villa
Head to Head
34 wedstrijden2.47
Avg Goals
44%
BTTS
74%
Over 1.5
38%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Newcastle United | Statistiek | Aston Villa |
|---|---|---|
| 1.67 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.17 | 🥅 Tegengoals | 1.83 |
| 1.31 | ⚡ xG | 1.21 |
| 11.7 | 🔫 Schoten | 11.3 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 2.8 |
| 83% | 🤝 BTTS | 50% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 11.8 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Newcastle United
6 gespeeld · 8 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWV | 1.40 |
| Thuis | GGW | 1.67 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 3.84 | 3.67 | 4 |
| Voor | 1.67 | 2 | 1.33 |
| Tegen | 2.17 | 1.67 | 2.67 |
| BTTS | 83% | 100% | 67% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.31 | 1.2 | 1.42 |
| xG tegen | 1.88 | 2.13 | 1.63 |
Aston Villa
6 gespeeld · 5 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWG | 1.00 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | VGW | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 2.83 | 2.67 | 3 |
| Voor | 1 | 1 | 1 |
| Tegen | 1.83 | 1.67 | 2 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 50% | 33% | 67% |
| xG | 1.21 | 1.29 | 1.14 |
| xG tegen | 1.74 | 1.53 | 1.96 |
Voorspellingen voor Newcastle United – Aston Villa
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United wint FT Resultaat | 36% | 2.77 | 2.30 | -16.84 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.65 | 3.65 | +0.12 | Ja |
| Aston Villa wint FT Resultaat | 36% | 2.75 | 2.90 | +5.60 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.30 | -17.33 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 1.71 | +9.17 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.01 | -6.09 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.16 | -8.66 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.67 | -9.82 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.15 | 2.50 | -20.75 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.31 | 4.50 | -28.63 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.25 | 13.00 | -8.74 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.70 | 4.45 | -5.39 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 2.38 | +9.48 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.46 | 1.50 | +2.45 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.17 | -1.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.51 | -11.40 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.42 | 2.42 | +0.00 | Nee |
| BTTS & Winst Newcastle United Combinatie | 19% | 5.24 | 3.75 | -28.49 | Nee |
| BTTS & Winst Aston Villa Combinatie | 19% | 5.21 | 4.90 | -5.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 22% | 4.63 | 1.17 | -74.73 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 12% | 8.13 | 1.35 | -83.40 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 7% | 15.38 | 1.81 | -88.24 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 3% | 32.26 | 1.99 | -93.83 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 71.43 | 2.48 | -96.53 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 78% | 1.28 | 3.80 | +197.92 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 88% | 1.14 | 2.60 | +128.02 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 94% | 1.07 | 2.11 | +97.29 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 97% | 1.03 | 1.69 | +63.76 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.41 | +39.03 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.15 | – | – | Nee |
| Aston Villa Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.13 | – | – | Nee |
| Newcastle United scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.13 | 1.80 | -15.40 | Nee |
| Aston Villa scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.12 | 2.09 | -1.35 | Nee |
| Newcastle United wint nil Win to Nil | 17% | 5.85 | 4.50 | -23.13 | Nee |
| Aston Villa wint nil Win to Nil | 17% | 5.81 | 6.00 | +3.32 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Newcastle
Advies: Double chance : Newcastle or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.67
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.31
XG (THUIS/UIT)
1.21
1.52
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.74
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Newcastle United | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 1.5 | 100% | 67% | 83.5% |
| Over 2.5 | 83% | 67% | 75% |
| Over 3.5 | 67% | 50% | 58.5% |
| Over 4.5 | 33% | 17% | 25% |
| BTTS | 83% | 50% | 66.5% |
| BTTS & Win | 19.1% | 19.2% | 19.2% |
| BTTS & Draw | 33% | 17% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.7% | 45.7% | 45.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 17% | 17% |
Trends
- Newcastle United pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Newcastle United is thuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Newcastle United scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop mikken dat vandaag door te trekken.
- In de laatste 6 wedstrijden van Newcastle United vielen telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Newcastle United scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met Newcastle United BTTS.
- Newcastle United scoorde in elk van de laatste 6 wedstrijden en maakte daarin 8 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Aston Villa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die potjes en 6 goals in totaal.
- Aston Villa voelt zich de laatste tijd prima op vreemde bodem en is al 2 uitduels ongeslagen.
- Aston Villa zit in een aardige flow en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 3 wedstrijden van Aston Villa vielen telkens 3+ goals, en over de laatste 5 duels (thuis en uit) staat de teller op 13 goals in totaal—doet Newcastle United vandaag mee?
- Voorin hapert het bij Aston Villa, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Aston Villa bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (50% van de duels), terwijl ze in de laatste 5 wedstrijden in totaal 6 keer scoorden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.67
G
G
W
Vorm – Uit
1.33
V
G
W
Newcastle United
Newcastle United
2 - 1
Hull City
Newcastle United
2 - 2
Bournemouth
Newcastle United
2 - 2
Liverpool
Aston Villa
Tottenham Hotspur
2 - 3
Aston Villa
Hull City
0 - 0
Aston Villa
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Joseph Willock
xG 2.15
Goals 2
-0.15
Anthony Elanga
xG 1.63
Goals 2
+0.37
Harvey Barnes
xG 1.61
Goals 1
-0.61
xG vs Goals
Nicolas Jackson
xG 2.07
Goals 2
-0.07
Emi Buendía
xG 1.41
Goals 1
-0.41
Johan Manzambi
xG 1.34
Goals 1
-0.34
Gaat Newcastle United scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Newcastle United scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Aston Villa scoren?
17%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Aston Villa scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Newcastle United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 100% | 67% |
| Over 2.5 | 83% | 67% |
| Over 3.5 | 67% | 50% |
| Over 4.5 | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Newcastle United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 17% |
| Over 3.5 | 33% | 17% |
| Over 4.5 | 7% | 4% |
| Clean Sheets | 17% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Horníček
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Z. Suzuki
1.4
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Newcastle United | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 33% | 50% |
| Over 8 | 33% | 33% | 33% |
| Over 9 | 33% | 33% | 33% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.67 + 2.83 = 7.5
Hoekschoppen analyse
Newcastle United
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 3.33 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
7.5
hoekschoppen
Aston Villa
| Overall | 2.83 |
| Thuis | 3.33 |
| Uit | 2.33 |
Blessures & schorsingen Newcastle United
A. ElangaKnieblessure
E. JaouenSpierblessure
V. LivramentoBlessure
J. RamseyBovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Aston Villa
I. MaatsenEnkelblessure
A. OnanaKnieblessure
M. RuggeriBlessure
M. CisseTwijfelachtig: Blessure
G. HemmingsTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Newcastle United
J. Willock
2
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Aston Villa
N. Jackson
2
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Newcastle United | Aston Villa | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.67 | 11.33 | 11.50 |
| Schotconversie | 14% | 9% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 3.17 | 3.59 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.67 | 8.17 | 7.92 |
| Schoten per goal | 7.00 | 11.33 | 9.17 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 33% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 33% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 50% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 33% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 17% | 9% |
Schoten per speler
Newcastle United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Willock | 2.2 | 0.5 | 6 |
| Y. Wissa | 1.8 | 0.7 | 6 |
| H. Barnes | 1.7 | 0.8 | 6 |
| A. Elanga | 1.3 | 1 | 3 |
| L. Hall | 1 | 0.5 | 6 |
| B. Touré | 0.8 | 0.5 | 4 |
| J. Murphy | 0.7 | — | 6 |
| J. Ramsey | 0.7 | 0.3 | 3 |
Aston Villa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Manzambi | 2 | 1 | 3 |
| N. Jackson | 1.8 | 0.8 | 5 |
| E. Buendía | 1.7 | 0.3 | 6 |
| J. McGinn | 1.2 | 0.5 | 6 |
| I. Maatsen | 1 | 0.3 | 4 |
| R. Barkley | 0.7 | 0.2 | 6 |
| I. Mbaye | 0.7 | 0.7 | 3 |
| T. Mings | 0.4 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
11.7
11.3
Newcastle United
Aston Villa
Schoten op doel
4
3.2
Newcastle United
Aston Villa
Onderlinge resultaten Newcastle United - Aston Villa
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/02/2026 | Aston Villa - Newcastle United | 1-3 | ✓ | 4 |
| 25/01/2026 | Newcastle United - Aston Villa | 0-2 | ✗ | 2 |
| 16/08/2025 | Aston Villa - Newcastle United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 19/04/2025 | Aston Villa - Newcastle United | 4-1 | ✓ | 5 |
| 26/12/2024 | Newcastle United - Aston Villa | 3-0 | ✗ | 3 |
| 30/01/2024 | Aston Villa - Newcastle United | 1-3 | ✓ | 4 |
| 12/08/2023 | Newcastle United - Aston Villa | 5-1 | ✓ | 6 |
| 23/07/2023 | Newcastle United - Aston Villa | 3-3 | ✓ | 6 |
| 15/04/2023 | Aston Villa - Newcastle United | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/10/2022 | Newcastle United - Aston Villa | 4-0 | ✗ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |