GGGWG
Brentford
Brentford - LiverpoolStatistieken, H2H & xG
GWGWV
Liverpool
Head to Head
10 wedstrijden3.3
Avg Goals
50%
BTTS
90%
Over 1.5
60%
Over 2.5
40%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brentford | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1.17 |
| 1.68 | ⚡ xG | 1.67 |
| 15.8 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 4 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 67% | 🤝 BTTS | 33% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 16 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Brentford
6 gespeeld · 10 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGWG | 1.40 |
| Thuis | WGW | 2.33 |
| Uit | GGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 2.66 | 3.34 |
| Voor | 2 | 2.33 | 1.67 |
| Tegen | 1 | 0.33 | 1.67 |
| BTTS | 67% | 33% | 100% |
| De '0' | 33% | 67% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.68 | 1.78 | 1.58 |
| xG tegen | 1.62 | 1.38 | 1.86 |
Liverpool
6 gespeeld · 9 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWV | 1.60 |
| Thuis | GGV | 0.67 |
| Uit | GWW | 2.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 0% | 67% |
| Gem. goals | 2.34 | 2.34 | 2.34 |
| Voor | 1.17 | 0.67 | 1.67 |
| Tegen | 1.17 | 1.67 | 0.67 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord | 33% | 67% | 0% |
| xG | 1.67 | 1.57 | 1.78 |
| xG tegen | 1.31 | 1.31 | 1.3 |
Voorspellingen voor Brentford – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford wint FT Resultaat | 37% | 2.70 | 2.35 | -12.99 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.00 | 3.70 | -7.53 | Nee |
| Liverpool wint FT Resultaat | 38% | 2.63 | 2.53 | -3.90 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.61 | 1.39 | -13.81 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.59 | 1.56 | -1.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.03 | -1.80 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.13 | -3.68 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.54 | -1.09 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.46 | +3.71 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.18 | 4.50 | +7.55 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.46 | 18.00 | -16.12 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.78 | 4.70 | -30.63 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.80 | 2.35 | -15.94 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.64 | -5.14 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.21 | -7.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.44 | -4.37 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.98 | 2.55 | -14.34 | Nee |
| BTTS & Winst Brentford Combinatie | 23% | 4.39 | 3.95 | -10.02 | Nee |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 23% | 4.29 | 4.50 | +4.85 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.16 | -21.58 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.33 | -27.65 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 1.60 | -33.92 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 2.02 | -40.61 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 2.44 | -51.93 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 3.62 | +17.29 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 2.78 | +26.77 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 2.14 | +25.62 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.71 | +20.73 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.43 | +14.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.29 | – | – | Nee |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.17 | – | – | Nee |
| Brentford scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.09 | 1.86 | -11.09 | Nee |
| Liverpool scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 1.98 | -3.97 | Nee |
| Brentford wint nil Win to Nil | 14% | 7.02 | 4.80 | -31.61 | Nee |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 15% | 6.81 | 5.80 | -14.83 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brentford
Advies: Double chance : Brentford or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.33
THUIS-/UIT PPG
2.33
1.68
XG (THUIS/UIT)
1.67
1.76
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brentford | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 1.5 | 100% | 67% | 83.5% |
| Over 2.5 | 67% | 50% | 58.5% |
| Over 3.5 | 33% | 33% | 33% |
| BTTS | 67% | 33% | 50% |
| BTTS & Win | 22.8% | 23.3% | 23.1% |
| BTTS & Draw | 67% | 33% | 50% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.4% | 55.4% | 55.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 17% | 25% |
Trends
- Brentford pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Brentford is de laatste 3 thuisduels ongeslagen.
- Brentford scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop gebrand zijn die reeks vandaag voort te zetten.
- Brentford is al 6 duels op rij ongeslagen, maar won slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 6 wedstrijden van Brentford vielen telkens 2 goals of meer.
- Brentford is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Liverpool ongeslagen (1 winst, 4 gelijke spelen) en maakte daarin 9 goals.
Trends
- Liverpool pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die potjes en 5 goals gemaakt.
- Liverpool is de laatste tijd sterk op verplaatsing en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Liverpool hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 5 goals tegen; dit seizoen staan ze in totaal op 3 clean sheets.
- Liverpool wil vandaag tegen Brentford de lijn doortrekken, want in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1 (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- Voorin loopt het bij Liverpool de laatste tijd stroef, met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5.
- In slechts 1 van Liverpools laatste 5 duels scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 2; dit seizoen viel BTTS in 2/6 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
G
W
Vorm – Uit
2.33
G
W
W
Brentford
Brentford
3 - 0
Chelsea
Brentford
1 - 1
Sunderland
Brentford
3 - 0
Tottenham Hotspur
Liverpool
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Ipswich Town
0 - 2
Liverpool
Newcastle United
2 - 2
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kevin Schade
xG 3.13
Goals 3
-0.13
I
Igor Thiago
xG 1.70
Goals 1
-0.70
Vitaly Janelt
xG 1.51
Goals 2
+0.49
xG vs Goals
Alexander Isak
xG 3.61
Goals 4
+0.39
Dominik Szoboszlai
xG 1.63
Goals 1
-0.63
Víctor Muñoz Villanueva
xG 1.27
Goals 1
-0.27
Gaat Brentford scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brentford scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
67%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brentford | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 100% | 67% |
| Over 2.5 | 67% | 50% |
| Over 3.5 | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brentford | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 50% |
| Over 1.5 | 33% | 50% |
| Over 2.5 | 8% | 17% |
| Over 3.5 | 2% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 33% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. Kelleher
1
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Alisson Becker
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brentford | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 67% | 33% | 50% |
| Over 8 | 67% | 0% | 34% |
| Over 9 | 67% | 0% | 34% |
| Over 10 | 33% | 0% | 17% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4 + 4.17 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Brentford
| Overall | 4 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 4.17 |
| Thuis | 4.33 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Brentford
K. FuroSurgery
A. MilamboLichte blessure (tikje gehad)
N. CollinsTwijfelachtig: Kuitblessure
M. DamsgaardTwijfelachtig: Enkelblessure
J. DasilvaTwijfelachtig: Spierblessure
K. SchadeTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Liverpool
C. BradleyKnieblessure
H. EkitikeAchillespeesblessure
C. GakpoEnkelblessure
R. GravenberchRode kaart (geschorst)
A. IsakBovenbeenblessure
G. LeoniKnieblessure
D. SzoboszlaiHamstringblessure
R. NgumohaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Brentford
K. Schade
3
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Liverpool
A. Isak
4
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brentford | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.83 | 14.83 | 15.33 |
| Schotconversie | 13% | 8% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 5.00 | 4.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.33 | 9.83 | 10.58 |
| Schoten per goal | 7.92 | 12.71 | 10.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 83% | 83% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 83% | 83% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 33% | 25% |
Schoten per speler
Brentford
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Schade | 2.2 | 1.2 | 6 |
| Thiago | 2.2 | 0.7 | 6 |
| Fábio Carvalho | 1 | 1 | 1 |
| K. Lewis-Potter | 0.8 | 0.3 | 6 |
| J. Anthony | 0.8 | 0.3 | 6 |
| M. Damsgaard | 0.8 | 0.2 | 5 |
| N. Collins | 0.7 | 0.3 | 3 |
| M. Sangaré | 0.7 | 0.2 | 6 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Isak | 2.4 | 1.4 | 5 |
| D. Szoboszlai | 1.8 | 1 | 5 |
| F. Wirtz | 1 | 0.5 | 6 |
| A. Mac Allister | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Víctor Muñoz | 0.8 | 0.5 | 6 |
| C. Gakpo | 0.6 | 0.2 | 5 |
| K. Tsimikas | 0.5 | 0.5 | 2 |
| B. Barcola | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
15.8
14.8
Brentford
Liverpool
Schoten op doel
4.5
5
Brentford
Liverpool
Onderlinge resultaten Brentford - Liverpool
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/05/2026 | Liverpool - Brentford | 1-1 | ✓ | 2 |
| 25/10/2025 | Brentford - Liverpool | 3-2 | ✓ | 5 |
| 18/01/2025 | Brentford - Liverpool | 0-2 | ✗ | 2 |
| 25/08/2024 | Liverpool - Brentford | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/02/2024 | Brentford - Liverpool | 1-4 | ✓ | 5 |
| 12/11/2023 | Liverpool - Brentford | 3-0 | ✗ | 3 |
| 06/05/2023 | Liverpool - Brentford | 1-0 | ✗ | 1 |
| 02/01/2023 | Brentford - Liverpool | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/01/2022 | Liverpool - Brentford | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/09/2021 | Brentford - Liverpool | 3-3 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |