VVVVG
Troyes

Troyes - Le MansStatistieken, H2H & xG

GWVVG
Le Mans
⚔️

Head to Head

3 wedstrijden
Troyes
(33%)
3
Wedstrijden
Le Mans
(33%)
33%
33%
33%
1 Winsten
1 Gelijke Spelen
(33%)
1 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Troyes en Le Mans laten zien dat Troyes in de afgelopen 3 ontmoetingen 1 keer heeft gewonnen, Le Mans 1 keer en dat er 1 keer een gelijkspel was. Troyes scoorde 4 doelpunten en Le Mans 5.
3
Avg Goals
67%
BTTS
100%
Over 1.5
67%
Over 2.5
33%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Troyes Statistiek Le Mans
0.63 ⚽ Doelpunten 1.38
2 🥅 Tegengoals 2
1.42 ⚡ xG 1.17
13.6 🔫 Schoten 10.6
2.8 🎯 Schoten op doel 3.8
6.5 🚩 Corners 2.5
38% 🤝 BTTS 88%
38% 📊 Over 2.5 % 75%
25% 🧤 Clean sheet % 0%
13% 🧤 Gescoord in beide helften 38%
39% ⚽ Balbezit 44%
12.6 🟨 Overtredingen 14.5

Troyes

8 gespeeld · 5 pts · #17
VormResultatenPPG
Totaal VVVVG 0.20
Thuis GVVV 0.25
Uit WVVG 1.00
TotaalThuisUit
Winst %13%0%25%
Gem. goals2.633.51.75
Voor0.630.750.5
Tegen22.751.25
BTTS38%50%25%
De '0'25%25%25%
Niet gescoord63%50%75%
xG1.421.71.14
xG tegen1.311.291.33

Le Mans

8 gespeeld · 7 pts · #15
VormResultatenPPG
Totaal GWVVG 1.00
Thuis GGWV 1.25
Uit VGVG 0.50
TotaalThuisUit
Winst %13%25%0%
Gem. goals3.383.53.25
Voor1.381.51.25
Tegen222
BTTS88%75%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord13%25%0%
xG1.171.291.06
xG tegen1.731.681.79
🔮

Voorspellingen voor Troyes – Le Mans

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Troyes wint
FT Resultaat
50%1.982.25+13.41Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.843.30-14.01Nee
Le Mans wint
FT Resultaat
24%4.253.28-22.80Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
76%1.311.35+3.22Ja
Dubbele Kans X2
Double Chance
50%2.021.62-19.66Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.071.01-6.04Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
79%1.271.30+2.30Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
54%1.851.86+0.44Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
32%3.153.14-0.46Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
16%6.316.50+3.09Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
7%14.358.40-41.45Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
21%4.693.05-35.00Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
46%2.171.91-12.14Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
68%1.461.30-11.21Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
84%1.191.10-7.45Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
56%1.771.75-1.31Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
44%2.292.05-10.61Nee
BTTS & Winst Troyes
Combinatie
25%4.064.28+5.54Ja
BTTS & Winst Le Mans
Combinatie
13%7.915.53-30.10Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.582%1.221.38+13.30Ja
Corners Over 8.572%1.391.72+24.01Ja
Corners Over 9.560%1.662.15+29.64Ja
Corners Over 10.548%2.092.92+39.87Ja
Corners Over 11.536%2.774.10+48.01Ja
Corners Under 7.518%5.592.71-51.49Nee
Corners Under 8.528%3.582.04-43.08Nee
Corners Under 9.540%2.521.58-37.27Nee
Corners Under 10.552%1.921.31-31.75Nee
Corners Under 11.564%1.561.16-25.88Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Troyes Clean Sheet
Clean Sheet
33%3.06––Nee
Le Mans Clean Sheet
Clean Sheet
18%5.60––Nee
Troyes scoort eerst
Eerste Goal
57%1.751.87+6.78Ja
Le Mans scoort eerst
Eerste Goal
37%2.702.14-20.61Nee
Troyes wint nil
Win to Nil
26%3.883.80-2.18Nee
Le Mans wint nil
Win to Nil
11%9.185.50-40.08Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Le Mans
Advies: Double chance : draw or Le Mans
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.00
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.25
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.42
XG (THUIS/UIT)
1.17
1.07
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsTroyesLe MansGemiddeld
Over 0.5 75% 100% 87.5%
Over 1.5 75% 100% 87.5%
Over 2.5 38% 75% 56.5%
Over 3.5 25% 50% 37.5%
Over 4.5 13% 13% 13%
BTTS 38% 88% 63%
BTTS & Win 24.7% 12.6% 18.7%
BTTS & Draw 0% 50% 50%
BTTS & Over 2.5 44% 44% 44%
BTTS No & Over 2.5 0% 13% 13%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.25
G V V V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Le Mans is 80% beter in PPG
Vorm – Uit
0.5
V G V G

Troyes

Troyes 1 - 3 Lens
Troyes 0 - 2 Olympique Marseille
Troyes 2 - 6 Strasbourg
Troyes 0 - 0 Paris

Le Mans

Auxerre 1 - 1 Le Mans
PSG 3 - 1 Le Mans
Nice 1 - 1 Le Mans
Rennes 3 - 2 Le Mans
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Troyes
Renaud Ripart
xG 1.76 Goals 1 -0.76
Timothée NKada
xG 1.58 Goals 1 -0.58
Antoine Mille
xG 1.39 Goals 1 -0.39

xG vs Goals

Le Mans
Louis Mafouta
xG 4.19 Goals 4 -0.19
Adil Ali Mohamed Bourabaa
xG 2.28 Goals 3 +0.72
Dame Guèye
xG 1.18 Goals 1 -0.18
⚽

Gaat Troyes scoren?

50%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Troyes scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Le Mans scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Le Mans scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

0.63 Doelpunten / Wedstrijd
1.38 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Troyes Le Mans
Over 0.5 75% 100%
Over 1.5 75% 100%
Over 2.5 38% 75%
Over 3.5 25% 50%
Over 4.5 13% 13%
Niet gescoord 25% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Troyes Le Mans
Over 0.5 75% 100%
Over 1.5 63% 63%
Over 2.5 25% 38%
Over 3.5 13% 14%
Over 4.5 5% 5%
Clean Sheets 25% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Troyes

Goals per 15 min

Le Mans

Keeper

Troyes
P. Beach
P. Beach
2.29
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Le Mans
N. Kocik
N. Kocik
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Troyes Le Mans Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 75% 88%
Over 8 75% 25% 50%
Over 9 50% 25% 38%
Over 10 25% 25% 25%
Over 11 0% 25% 13%
Over 12 0% 25% 13%
Over 13 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 6.5 + 2.5 = 9
🚩

Hoekschoppen analyse

Troyes
Overall6.5
Thuis7.25
Uit5.75
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Le Mans
Overall2.5
Thuis1.75
Uit3.25
🚑

Blessures & schorsingen Troyes

  • Y. KoneKnieblessure
  • A. OuzenadjiKnieblessure
🚑

Blessures & schorsingen Le Mans

  • A. BourabaaEnkelblessure
  • E. ColasBlessure
  • D. SidibeVoetblessure
⭐

Topscorer – Troyes

T. Nkada
T. Nkada
1
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
⭐

Topscorer – Le Mans

L. Mafouta
L. Mafouta
4
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1.4
SoD/W

Topscorers

Troyes
T. Nkada 1
R. Ripart 1
J. Le Douaron 1
L. Maronnier 1
A. Mille 1

Topscorers

Le Mans
L. Mafouta 4
A. Bourabaa 3
D. Guèye 1
H. Diallo 1
L. Calodat 1

Assists

Troyes
K. Diawara 1
A. Mille 1
A. Ouzenadji 1

Assists

Le Mans
L. Calodat 2
A. Bourabaa 2
L. Mafouta 1
J. Vercruysse 1
L. Bretelle 1
R. Bamba 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Troyes Le Mans Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.63 10.63 12.13
Schotconversie 5% 13% 9%
Schoten op doel per wedstrijd 2.75 3.75 3.25
Schoten naast per wedstrijd 10.88 6.88 8.88
Schoten per goal 21.80 7.73 14.77
Meer dan 10,5 schoten 63% 75% 69%
Meer dan 11,5 schoten 50% 25% 38%
Meer dan 12,5 schoten 38% 13% 26%
Meer dan 13,5 schoten 38% 0% 19%
Meer dan 14,5 schoten 38% 0% 19%
Meer dan 15,5 schoten 25% 0% 13%
Schoten op doel 3,5+ 25% 50% 38%
Schoten op doel 4,5+ 25% 50% 38%
Schoten op doel 5,5+ 13% 13% 13%
Schoten op doel 6,5+ 0% 13% 7%
🔫

Schoten per speler

Troyes

Speler Sch/W SoD/W W
C. Batola 2 — 1
T. Nkada 1.8 0.7 6
J. Le Douaron 1.7 0.5 6
R. Ripart 1.5 0.6 8
A. Mille 1.1 0.4 8
Y. Titi 1 — 1
M. Diop 0.9 — 8
D. Karim 0.7 0.1 7

Le Mans

Speler Sch/W SoD/W W
L. Mafouta 2.1 1.4 8
D. Guèye 1.3 0.3 8
L. Buadés 1 0.3 4
J. Vercruysse 1 0.1 7
A. Bourabaa 1 0.6 5
Y. Larouci 0.8 0.4 5
H. Diallo 0.7 0.3 6
D. Sidibé 0.6 — 5
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.6
10.6
Troyes Le Mans
Schoten op doel
2.8
3.8
Troyes Le Mans
📋

Onderlinge resultaten Troyes - Le Mans

DatumUitslagBTTSGoals
31/01/2026 Troyes - Le Mans 0-2 ✗ 2
03/10/2025 Le Mans - Troyes 2-2 ✓ 4
18/10/2019 Troyes - Le Mans 2-1 ✓ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG96212110+1120
2Lille9531126+618
3Rennes95132019+116
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Nice94231312+114
8Lens94141613+313
9Marseille84041813+512
10Lorient833276+112
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre9027920-112