GWVWV
Lyon

Lyon - Angers SCOStatistieken, H2H & xG

GWVVG
Angers SCO
⚔️

Head to Head

19 wedstrijden
Lyon
(74%)
19
Wedstrijden
Angers SCO
(11%)
74%
16%
11%
14 Winsten
3 Gelijke Spelen
(16%)
2 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Lyon en Angers SCO laten zien dat Lyon in de afgelopen 19 ontmoetingen 14 keer heeft gewonnen, Angers SCO 2 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. Lyon scoorde 42 doelpunten en Angers SCO 15.
3
Avg Goals
37%
BTTS
84%
Over 1.5
63%
Over 2.5
26%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Lyon Statistiek Angers SCO
1.63 ⚽ Doelpunten 1.13
0.88 🥅 Tegengoals 1.88
1.38 ⚡ xG 1.34
12 🔫 Schoten 12.9
4.9 🎯 Schoten op doel 3.3
4.3 🚩 Corners 6.4
50% 🤝 BTTS 50%
50% 📊 Over 2.5 % 50%
38% 🧤 Clean sheet % 38%
25% 🧤 Gescoord in beide helften 38%
49% ⚽ Balbezit 49%
11.3 🟨 Overtredingen 11.1

Lyon

8 gespeeld · 14 pts · #5
VormResultatenPPG
Totaal GWVWV 1.40
Thuis GWWW 2.50
Uit WGVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %50%75%25%
Gem. goals2.513.251.75
Voor1.632.50.75
Tegen0.880.751
BTTS50%75%25%
De '0'38%25%50%
Niet gescoord25%0%50%
xG1.381.671.09
xG tegen1.461.31.63

Angers SCO

8 gespeeld · 8 pts · #14
VormResultatenPPG
Totaal GWVVG 1.00
Thuis VVWVG 0.80
Uit WGV 1.33
TotaalThuisUit
Winst %25%20%33%
Gem. goals3.012.83.33
Voor1.1311.33
Tegen1.881.82
BTTS50%40%67%
De '0'38%40%33%
Niet gescoord38%40%33%
xG1.341.441.17
xG tegen1.81.721.94
🔮

Voorspellingen voor Lyon – Angers SCO

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lyon wint
FT Resultaat
49%2.051.40-31.65Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.875.15+33.08Ja
Angers SCO wint
FT Resultaat
25%3.957.00+77.39Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
75%1.341.13-15.63Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
51%1.952.86+46.37Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.071.00-6.39Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
80%1.251.14-8.48Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
56%1.781.52-14.39Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
34%2.952.42-17.89Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
17%5.724.20-26.58Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
6%15.6517.00+8.63Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
20%5.075.50+8.46Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
44%2.292.39+4.40Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
66%1.511.61+6.37Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
83%1.211.22+0.67Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
59%1.701.73+1.64Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
41%2.422.00-17.50Nee
BTTS & Winst Lyon
Combinatie
25%3.972.79-29.78Nee
BTTS & Winst Angers SCO
Combinatie
14%7.0711.25+59.07Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.589%1.131.14+1.00Ja
Corners Over 8.581%1.241.30+5.17Ja
Corners Over 9.571%1.411.52+8.07Ja
Corners Over 10.560%1.672.01+20.20Ja
Corners Over 11.548%2.082.51+20.48Ja
Corners Under 7.511%8.774.35-50.41Nee
Corners Under 8.519%5.242.97-43.27Nee
Corners Under 9.529%3.462.21-36.13Nee
Corners Under 10.540%2.491.80-27.64Nee
Corners Under 11.552%1.921.44-25.12Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lyon Clean Sheet
Clean Sheet
30%3.33––Nee
Angers SCO Clean Sheet
Clean Sheet
18%5.68––Nee
Lyon scoort eerst
Eerste Goal
56%1.791.38-22.72Nee
Angers SCO scoort eerst
Eerste Goal
39%2.583.22+24.61Ja
Lyon wint nil
Win to Nil
24%4.232.50-40.87Nee
Angers SCO wint nil
Win to Nil
11%8.9213.00+45.66Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lyon
Advies: Winner : Lyon
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.00
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.38
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.82
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.82
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsLyonAngers SCOGemiddeld
Over 0.5 88% 75% 81.5%
Over 1.5 88% 75% 81.5%
Over 2.5 50% 50% 50%
Over 3.5 25% 38% 31.5%
Over 4.5 0% 25% 25%
BTTS 50% 50% 50%
BTTS & Win 25.2% 14.1% 19.7%
BTTS & Draw 13% 0% 13%
BTTS & Over 2.5 46.6% 46.6% 46.6%
BTTS No & Over 2.5 13% 0% 13%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.5
G W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lyon is 40% beter in PPG
Vorm – Uit
1.33
W G V

Lyon

Lyon 2 - 1 Nice
Lyon 4 - 0 Rennes
Lyon 3 - 1 Auxerre
Lyon 1 - 1 Le Havre

Angers SCO

Brest 5 - 1 Angers SCO
Le Havre 0 - 0 Angers SCO
Auxerre 1 - 3 Angers SCO
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Lyon
Ernest Appiah Nuamah
xG 3.10 Goals 3 -0.10
Lois Openda
xG 1.84 Goals 1 -0.84
Zachary Athekame
xG 1.69 Goals 2 +0.31

xG vs Goals

Angers SCO
Amine El Ouazzani
xG 2.14 Goals 2 -0.14
Prosper Peter
xG 2.14 Goals 2 -0.14
Mohamed Amine Sbai
xG 1.84 Goals 1 -0.84
⚽

Gaat Lyon scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lyon scoort.
33%
clean sheet uit
⚽

Gaat Angers SCO scoren?

25%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Angers SCO scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.63 Doelpunten / Wedstrijd
1.13 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Lyon Angers SCO
Over 0.5 88% 75%
Over 1.5 88% 75%
Over 2.5 50% 50%
Over 3.5 25% 38%
Over 4.5 0% 25%
Niet gescoord 12% 25%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.88 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.88 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Lyon Angers SCO
Over 0.5 63% 63%
Over 1.5 25% 50%
Over 2.5 6% 25%
Over 3.5 1% 25%
Over 4.5 0% 4%
Clean Sheets 38% 38%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Lyon

Goals per 15 min

Angers SCO

Keeper

Lyon
D. Greif
D. Greif
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Angers SCO
Anthony Lopes
Anthony Lopes
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Lyon Angers SCO Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 100% 100%
Over 8 100% 100% 100%
Over 9 100% 67% 84%
Over 10 50% 33% 42%
Over 11 25% 33% 29%
Over 12 25% 33% 29%
Over 13 25% 33% 29%
Over 14 0% 33% 17%
Verwacht totaal: 4.25 + 6.38 = 10.6
🚩

Hoekschoppen analyse

Lyon
Overall4.25
Thuis4.5
Uit4
Verwacht totaal
10.6
hoekschoppen
Angers SCO
Overall6.38
Thuis6
Uit7
🚑

Blessures & schorsingen Lyon

  • S. KangoHersenschudding
  • T. MortonLiesblessure
  • L. OpendaBeenblessure
  • M. OuedraogoKnieblessure
  • P. SulcKnieblessure
🚑

Blessures & schorsingen Angers SCO

  • A. El OuazzaniLiesblessure
⭐

Topscorer – Lyon

E. Nuamah
E. Nuamah
3
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
⭐

Topscorer – Angers SCO

A. El Ouazzani
A. El Ouazzani
2
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W

Topscorers

Lyon
E. Nuamah 3
Z. Athekame 2
L. Openda 1
C. Tolisso 1
F. Bacher 1
P. Šulc 1
T. Tessmann 1
M. Fofana 1

Topscorers

Angers SCO
A. El Ouazzani 2
P. Peter 2
C. Arcus 1
B. van den Boomen 1
L. Rao-Lisoa 1
A. Sbaï 1
Djibirin Harouna 1

Assists

Lyon
P. Šulc 3
Z. Athekame 3
C. Tolisso 2
L. Openda 1
E. Nuamah 1

Assists

Angers SCO
A. El Ouazzani 2
B. van den Boomen 1
A. Sbaï 1
O. Camara 1
J. Kalulu 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Lyon Angers SCO Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 12.00 12.88 12.44
Schotconversie 14% 9% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 4.88 3.25 4.06
Schoten naast per wedstrijd 7.13 9.63 8.38
Schoten per goal 7.38 11.44 9.41
Meer dan 10,5 schoten 63% 63% 63%
Meer dan 11,5 schoten 50% 50% 50%
Meer dan 12,5 schoten 50% 38% 44%
Meer dan 13,5 schoten 38% 38% 38%
Meer dan 14,5 schoten 38% 38% 38%
Meer dan 15,5 schoten 13% 25% 19%
Schoten op doel 3,5+ 75% 25% 50%
Schoten op doel 4,5+ 63% 25% 44%
Schoten op doel 5,5+ 25% 13% 19%
Schoten op doel 6,5+ 25% 0% 13%
🔫

Schoten per speler

Lyon

Speler Sch/W SoD/W W
L. Openda 2.4 1.2 5
E. Nuamah 2 1.2 6
M. Fofana 1 0.5 2
J. Duranville 1 0.7 3
C. Tolisso 0.9 0.6 8
F. Bacher 0.8 0.4 8
K. Boudache 0.8 0.1 8
P. Šulc 0.7 0.6 7

Angers SCO

Speler Sch/W SoD/W W
J. Ekomié 2 — 1
A. Sbaï 1.5 0.6 8
P. Peter 1.3 0.6 8
U. Simbakoli 1.2 0.2 6
J. Allevinah 1.1 0.6 8
A. El Ouazzani 1.1 0.5 8
Djibirin Harouna 0.7 0.3 7
A. Bermont 0.6 — 5
🔫

Schoten

Totaal schoten
12
12.9
Lyon Angers SCO
Schoten op doel
4.9
3.3
Lyon Angers SCO
📋

Onderlinge resultaten Lyon - Angers SCO

DatumUitslagBTTSGoals
05/04/2026 Angers SCO - Lyon 0-0 ✗ 0
19/09/2025 Lyon - Angers SCO 1-0 ✗ 1
17/05/2025 Lyon - Angers SCO 2-0 ✗ 2
07/12/2024 Angers SCO - Lyon 0-3 ✗ 3
25/02/2023 Angers SCO - Lyon 1-3 ✓ 4
03/09/2022 Lyon - Angers SCO 5-0 ✗ 5
03/04/2022 Lyon - Angers SCO 3-2 ✓ 5
15/08/2021 Angers SCO - Lyon 3-0 ✗ 3
11/04/2021 Lyon - Angers SCO 3-0 ✗ 3
22/11/2020 Angers SCO - Lyon 0-1 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG96212110+1120
2Lille9531126+618
3Rennes95132019+116
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Nice94231312+114
8Lens94141613+313
9Marseille84041813+512
10Lorient833276+112
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre9027920-112