GVVVV
Strasbourg

Strasbourg - AuxerreStatistieken, H2H & xG

WWVWG
Auxerre
⚔️

Head to Head

9 wedstrijden
Strasbourg
(67%)
9
Wedstrijden
Auxerre
(22%)
67%
11%
22%
6 Winsten
1 Gelijke Spelen
(11%)
2 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Strasbourg en Auxerre laten zien dat Strasbourg in de afgelopen 9 ontmoetingen 6 keer heeft gewonnen, Auxerre 2 keer en dat er 1 keer een gelijkspel was. Strasbourg scoorde 13 doelpunten en Auxerre 4.
1.89
Avg Goals
22%
BTTS
56%
Over 1.5
33%
Over 2.5
11%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Strasbourg Statistiek Auxerre
1.5 ⚽ Doelpunten 1.5
2.25 🥅 Tegengoals 2.25
1.38 ⚡ xG 1.44
12.3 🔫 Schoten 12.3
4.9 🎯 Schoten op doel 5.1
2.4 🚩 Corners 5.8
75% 🤝 BTTS 88%
88% 📊 Over 2.5 % 75%
0% 🧤 Clean sheet % 13%
13% 🧤 Gescoord in beide helften 13%
46% ⚽ Balbezit 47%
12 🟨 Overtredingen 15.1

Strasbourg

8 gespeeld · 7 pts · #16
VormResultatenPPG
Totaal GVVVV 0.20
Thuis WGV 1.33
Uit VWVVV 0.60
TotaalThuisUit
Winst %25%33%20%
Gem. goals3.7534.2
Voor1.51.331.6
Tegen2.251.672.6
BTTS75%100%60%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord25%0%40%
xG1.381.641.22
xG tegen1.851.851.85

Auxerre

8 gespeeld · 10 pts · #12
VormResultatenPPG
Totaal WWVWG 2.00
Thuis VWWG 1.75
Uit VVVW 0.75
TotaalThuisUit
Winst %38%50%25%
Gem. goals3.752.55
Voor1.51.251.75
Tegen2.251.253.25
BTTS88%75%100%
De '0'13%25%0%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.441.561.32
xG tegen1.611.192.03
🔮

Voorspellingen voor Strasbourg – Auxerre

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Strasbourg wint
FT Resultaat
43%2.301.82-20.96Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
25%3.953.90-1.32Nee
Auxerre wint
FT Resultaat
31%3.203.37+5.38Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
69%1.451.18-18.90Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
57%1.772.00+13.14Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.051.01-4.21Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
84%1.191.17-1.97Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
62%1.621.57-2.97Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
40%2.532.45-3.15Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
22%4.604.15-9.70Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%19.3815.00-22.60Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
16%6.175.00-18.95Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
38%2.622.37-9.47Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
60%1.651.53-7.48Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
78%1.281.21-5.33Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
64%1.561.53-1.83Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
36%2.792.30-17.57Nee
BTTS & Winst Strasbourg
Combinatie
25%3.973.08-22.41Nee
BTTS & Winst Auxerre
Combinatie
19%5.316.30+18.63Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.553%1.881.24-33.91Nee
Corners Over 8.539%2.541.47-42.23Nee
Corners Over 9.527%3.691.84-50.14Nee
Corners Over 10.517%5.752.35-59.11Nee
Corners Over 11.511%9.522.80-70.60Nee
Corners Under 7.547%2.143.05+42.44Ja
Corners Under 8.561%1.652.35+42.65Ja
Corners Under 9.573%1.371.90+38.51Ja
Corners Under 10.583%1.211.50+23.90Ja
Corners Under 11.590%1.121.28+14.56Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Strasbourg Clean Sheet
Clean Sheet
23%4.27––Nee
Auxerre Clean Sheet
Clean Sheet
18%5.68––Nee
Strasbourg scoort eerst
Eerste Goal
52%1.921.59-17.00Nee
Auxerre scoort eerst
Eerste Goal
44%2.292.43+6.19Ja
Strasbourg wint nil
Win to Nil
18%5.483.50-36.15Nee
Auxerre wint nil
Win to Nil
12%8.048.00-0.48Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Auxerre
Advies: Double chance : draw or Auxerre
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
2.00
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
1.33
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.38
XG (THUIS/UIT)
1.44
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.1
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsStrasbourgAuxerreGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 88% 94%
Over 2.5 88% 75% 81.5%
Over 3.5 38% 63% 50.5%
Over 4.5 13% 25% 19%
BTTS 75% 88% 81.5%
BTTS & Win 25.2% 18.8% 22%
BTTS & Draw 13% 13% 13%
BTTS & Over 2.5 52.7% 52.7% 52.7%
BTTS No & Over 2.5 25% 0% 25%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.33
W G V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Auxerre is 90% beter in PPG
Vorm – Uit
0.75
V V V W

Strasbourg

Strasbourg 1 - 3 PSG
Strasbourg 1 - 1 Monaco
Strasbourg 2 - 1 Lens

Auxerre

Le Havre 1 - 3 Auxerre
Rennes 4 - 1 Auxerre
Lyon 3 - 1 Auxerre
Lens 5 - 2 Auxerre
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Strasbourg
Gessime Yassine
xG 2.22 Goals 2 -0.22
Giovanni Reyna
xG 2.01 Goals 2 -0.01
Samuel Amo-Ameyaw
xG 1.96 Goals 2 +0.04

xG vs Goals

Auxerre
Cameron Archer
xG 4.10 Goals 5 +0.90
Daniel Loader
xG 3.21 Goals 3 -0.21
Romain Faivre
xG 2.08 Goals 1 -1.08
⚽

Gaat Strasbourg scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
13%
clean sheet uit
⚽

Gaat Auxerre scoren?

0%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Auxerre scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.5 Doelpunten / Wedstrijd
1.5 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Strasbourg Auxerre
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 100% 88%
Over 2.5 88% 75%
Over 3.5 38% 63%
Over 4.5 13% 25%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.25 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.25 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Strasbourg Auxerre
Over 0.5 100% 88%
Over 1.5 75% 50%
Over 2.5 38% 50%
Over 3.5 13% 25%
Over 4.5 8% 8%
Clean Sheets 0% 13%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Strasbourg

Goals per 15 min

Auxerre

Keeper

Strasbourg
F. Jörgensen
F. Jörgensen
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Auxerre
M. Diop
M. Diop
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Strasbourg Auxerre Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 100% 100%
Over 8 100% 100% 100%
Over 9 0% 100% 50%
Over 10 0% 100% 50%
Over 11 0% 50% 25%
Over 12 0% 50% 25%
Over 13 0% 50% 25%
Over 14 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 2.38 + 5.75 = 8.1
🚩

Hoekschoppen analyse

Strasbourg
Overall2.38
Thuis2.67
Uit2.2
Verwacht totaal
8.1
hoekschoppen
Auxerre
Overall5.75
Thuis6.25
Uit5.25
🚑

Blessures & schorsingen Strasbourg

  • J. PanichelliKnieblessure
  • S. Amo-AmeyawTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
  • F. BaldeTwijfelachtig: Beenblessure
🚑

Blessures & schorsingen Auxerre

  • A. DiousseKnieblessure
  • S. FofanaLiesblessure
  • R. Labeau LascaryBlessure
  • B. OkohKnieblessure
⭐

Topscorer – Strasbourg

G. Reyna
G. Reyna
2
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
⭐

Topscorer – Auxerre

C. Archer
C. Archer
5
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.3
SoD/W

Topscorers

Strasbourg
G. Reyna 2
S. Amo-Ameyaw 2
Gessime Yassine 2
Dário Essugo 1
Diogo Sousa 1
C. Harder 1
J. Ortega 1

Topscorers

Auxerre
C. Archer 5
D. Namaso 3
R. Faivre 1
L. Sy 1
R. Labeau Lascary 1

Assists

Strasbourg
S. Nanasi 2
Gessime Yassine 2
Dário Essugo 1
Diogo Sousa 1
C. Harder 1
J. Ortega 1

Assists

Auxerre
D. Namaso 2
R. Faivre 2
M. Diop 1
K. Danois 1
C. Makosso 1
R. Mandengue 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Strasbourg Auxerre Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 12.25 12.25 12.25
Schotconversie 12% 12% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 4.88 5.13 5.01
Schoten naast per wedstrijd 7.38 7.13 7.26
Schoten per goal 8.17 8.17 8.17
Meer dan 10,5 schoten 75% 75% 75%
Meer dan 11,5 schoten 63% 50% 57%
Meer dan 12,5 schoten 50% 38% 44%
Meer dan 13,5 schoten 38% 13% 26%
Meer dan 14,5 schoten 38% 13% 26%
Meer dan 15,5 schoten 38% 13% 26%
Schoten op doel 3,5+ 50% 88% 69%
Schoten op doel 4,5+ 38% 63% 51%
Schoten op doel 5,5+ 38% 38% 38%
Schoten op doel 6,5+ 38% 25% 32%
🔫

Schoten per speler

Strasbourg

Speler Sch/W SoD/W W
Gessime Yassine 1.4 0.8 8
C. Harder 1.3 0.8 6
S. Amo-Ameyaw 1.1 0.7 7
G. Doué 1 — 1
S. Nanasi 1 0.6 5
Oso 1 0.2 6
M. Godo 1 — 1
Diogo Sousa 1 0.6 7

Auxerre

Speler Sch/W SoD/W W
C. Archer 2.2 1.3 6
D. Namaso 1.9 1 8
R. Labeau Lascary 1.6 1.2 5
R. Faivre 1.4 1 8
T. Bair 1 — 1
J. Casimir 1 — 2
A. Tuanzebe 0.8 0.2 5
N. Ahamada 0.8 0.4 8
🔫

Schoten

Totaal schoten
12.3
12.3
Strasbourg Auxerre
Schoten op doel
4.9
5.1
Strasbourg Auxerre
📋

Onderlinge resultaten Strasbourg - Auxerre

DatumUitslagBTTSGoals
07/03/2026 Auxerre - Strasbourg 0-0 ✗ 0
29/10/2025 Strasbourg - Auxerre 3-0 ✗ 3
02/03/2025 Auxerre - Strasbourg 0-1 ✗ 1
05/01/2025 Strasbourg - Auxerre 3-1 ✓ 4
19/03/2023 Strasbourg - Auxerre 2-0 ✗ 2
27/08/2022 Auxerre - Strasbourg 1-0 ✗ 1
20/03/2017 Auxerre - Strasbourg 0-2 ✗ 2
21/10/2016 Strasbourg - Auxerre 2-1 ✓ 3
04/01/2015 Auxerre - Strasbourg 1-0 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG96212110+1120
2Lille9531126+618
3Rennes95132019+116
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Nice94231312+114
8Lens94141613+313
9Marseille84041813+512
10Lorient833276+112
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre9027920-112