WVWGG
Lille

Lille - LensStatistieken, H2H & xG

GVWWW
Lens
⚔️

Head to Head

19 wedstrijden
Lille
(58%)
19
Wedstrijden
Lens
(16%)
58%
26%
16%
11 Winsten
5 Gelijke Spelen
(26%)
3 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Lille en Lens laten zien dat Lille in de afgelopen 19 ontmoetingen 11 keer heeft gewonnen, Lens 3 keer en dat er 5 keer een gelijkspel was. Lille scoorde 32 doelpunten en Lens 15.
2.47
Avg Goals
47%
BTTS
74%
Over 1.5
47%
Over 2.5
21%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Lille Statistiek Lens
1.38 ⚽ Doelpunten 2
0.75 🥅 Tegengoals 1.5
1.35 ⚡ xG 1.59
11.3 🔫 Schoten 13.9
5 🎯 Schoten op doel 5.6
3 🚩 Corners 6.5
50% 🤝 BTTS 88%
25% 📊 Over 2.5 % 88%
50% 🧤 Clean sheet % 0%
25% 🧤 Gescoord in beide helften 50%
48% ⚽ Balbezit 52%
11.9 🟨 Overtredingen 12.3

Lille

8 gespeeld · 15 pts · #3
VormResultatenPPG
Totaal WVWGG 1.60
Thuis GWWG 2.00
Uit WWVG 1.75
TotaalThuisUit
Winst %50%50%50%
Gem. goals2.132.252
Voor1.381.51.25
Tegen0.750.750.75
BTTS50%50%50%
De '0'50%50%50%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.351.321.38
xG tegen1.71.352.04

Lens

8 gespeeld · 13 pts · #7
VormResultatenPPG
Totaal GVWWW 2.00
Thuis WVWW 2.25
Uit VGVW 1.00
TotaalThuisUit
Winst %50%75%25%
Gem. goals3.53.53.5
Voor22.251.75
Tegen1.51.251.75
BTTS88%75%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord13%25%0%
xG1.591.651.54
xG tegen1.261.031.49
🔮

Voorspellingen voor Lille – Lens

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lille wint
FT Resultaat
33%2.992.55-14.73Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
27%3.673.50-4.52Nee
Lens wint
FT Resultaat
39%2.552.65+4.09Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
61%1.651.27-22.89Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
67%1.501.47-2.16Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.071.03-4.14Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
79%1.271.22-3.64Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
54%1.841.84+0.02Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
32%3.122.88-7.75Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
16%6.215.41-12.90Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
7%14.4311.60-19.61Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
21%4.763.94-17.18Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
46%2.192.07-5.53Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
68%1.471.40-4.84Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
84%1.191.13-5.19Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
59%1.701.59-6.44Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
41%2.432.30-5.34Nee
BTTS & Winst Lille
Combinatie
18%5.595.17-7.56Nee
BTTS & Winst Lens
Combinatie
21%4.854.87+0.32Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.573%1.371.31-4.24Nee
Corners Over 8.561%1.641.64-0.29Nee
Corners Over 9.548%2.092.20+5.16Ja
Corners Over 10.536%2.822.52-10.54Nee
Corners Over 11.525%4.033.07-23.86Nee
Corners Under 7.527%3.722.90-21.99Nee
Corners Under 8.539%2.552.21-13.37Nee
Corners Under 9.552%1.921.77-7.61Nee
Corners Under 10.565%1.551.49-3.89Nee
Corners Under 11.575%1.331.23-7.50Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lille Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.45––Nee
Lens Clean Sheet
Clean Sheet
26%3.91––Nee
Lille scoort eerst
Eerste Goal
45%2.221.98-10.90Nee
Lens scoort eerst
Eerste Goal
49%2.031.95-4.06Nee
Lille wint nil
Win to Nil
16%6.434.60-28.45Nee
Lens wint nil
Win to Nil
19%5.354.80-10.36Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lille
Advies: Double chance : Lille or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
2.00
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.35
XG (THUIS/UIT)
1.59
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.23
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsLilleLensGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 75% 88% 81.5%
Over 2.5 25% 88% 56.5%
Over 3.5 13% 38% 25.5%
Over 4.5 0% 13% 13%
BTTS 50% 88% 69%
BTTS & Win 17.9% 20.6% 19.3%
BTTS & Draw 38% 13% 25.5%
BTTS & Over 2.5 46% 46% 46%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2
G W W G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lens is 20% beter in PPG
Vorm – Uit
1
V G V W

Lille

Lille 1 - 1 Brest
Lille 1 - 0 Le Havre
Lille 2 - 0 Troyes
Lille 2 - 2 PSG

Lens

Troyes 1 - 3 Lens
Monaco 2 - 1 Lens
Le Mans 2 - 2 Lens
Strasbourg 2 - 1 Lens
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Lille
E
Ethan Mbappé
xG 2.29 Goals 2 -0.29
A
Ayase Ueda
xG 2.15 Goals 2 -0.15
T
Tiago Santos
xG 2.11 Goals 2 -0.11

xG vs Goals

Lens
Florian Thauvin
xG 4.32 Goals 4 -0.32
Rayan Fofana
xG 2.18 Goals 2 -0.18
Matthieu Udol
xG 1.80 Goals 2 +0.20
⚽

Gaat Lille scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lille scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lens scoren?

50%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.38 Doelpunten / Wedstrijd
2 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Lille Lens
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 75% 88%
Over 2.5 25% 88%
Over 3.5 13% 38%
Over 4.5 0% 13%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.75 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Lille Lens
Over 0.5 50% 100%
Over 1.5 25% 50%
Over 2.5 4% 19%
Over 3.5 1% 7%
Over 4.5 0% 2%
Clean Sheets 50% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Lille

Goals per 15 min

Lens

Keeper

Lille
B. Özer
B. Özer
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Lens
R. Risser
R. Risser
1.38
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Lille Lens Gemiddeld
Over 6 75% 100% 88%
Over 7 25% 100% 63%
Over 8 25% 100% 63%
Over 9 0% 75% 38%
Over 10 0% 25% 13%
Over 11 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 3 + 6.5 = 9.5
🚩

Hoekschoppen analyse

Lille
Overall3
Thuis2.75
Uit3.25
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Lens
Overall6.5
Thuis6.25
Uit6.75
🚑

Blessures & schorsingen Lille

  • H. IgamaneKnieblessure
  • T. NianzouRode kaart (geschorst)
  • T. SantosKnieblessure
  • A. UedaVoetblessure
🚑

Blessures & schorsingen Lens

  • N. CelikBuiten de wedstrijdselectie
  • J. ChavezGepasseerd (keuze trainer)
  • O. EdouardLiesblessure
  • I. GaniouKnieblessure
  • M. NawrockiKnieblessure
  • A. SimaSpierblessure
⭐

Topscorer – Lille

O. Giroud
O. Giroud
2
Doelpunten
2
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
⭐

Topscorer – Lens

F. Thauvin
F. Thauvin
4
Doelpunten
7
Assists
2.1
Schoten/W
1.5
SoD/W

Topscorers

Lille
O. Giroud 2
A. Ueda 2
D. Bakwa 2
A. Ueda 2
D. Bakwa 2
H. Haraldsson 1

Topscorers

Lens
F. Thauvin 4
M. Udol 2
F. Ivanović 2
O. Édouard 1
T. Hazard 1
F. Sotoca 1
Saud Abdulhamid 1
A. Sima 1

Assists

Lille
O. Giroud 2
M. Kjærgaard 2
M. Kjærgaard 2
N. Bentaleb 1
D. Bakwa 1
T. Nianzou 1
D. Bakwa 1
T. Nianzou 1

Assists

Lens
F. Thauvin 7
T. Hazard 1
M. Skóraś 1
A. Sima 1
R. Aguilar 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Lille Lens Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 11.25 13.88 12.57
Schotconversie 12% 14% 13%
Schoten op doel per wedstrijd 5.00 5.63 5.31
Schoten naast per wedstrijd 6.25 8.25 7.25
Schoten per goal 8.18 6.94 7.56
Meer dan 10,5 schoten 50% 88% 69%
Meer dan 11,5 schoten 38% 88% 63%
Meer dan 12,5 schoten 38% 63% 51%
Meer dan 13,5 schoten 25% 50% 38%
Meer dan 14,5 schoten 25% 50% 38%
Meer dan 15,5 schoten 25% 38% 32%
Schoten op doel 3,5+ 75% 75% 75%
Schoten op doel 4,5+ 63% 63% 63%
Schoten op doel 5,5+ 50% 63% 57%
Schoten op doel 6,5+ 25% 38% 32%
🔫

Schoten per speler

Lille

Speler Sch/W SoD/W W
A. Ueda 2.3 1.8 4
A. Ueda 2.3 1.8 4
T. Nianzou 1 0.3 3
T. Nianzou 1 0.3 3
M. Goffi 1 — 3
O. Giroud 0.9 0.6 7
D. Bakwa 0.8 0.3 6
D. Bakwa 0.8 0.3 6

Lens

Speler Sch/W SoD/W W
F. Thauvin 2.1 1.5 8
F. Sotoca 1.6 0.6 5
A. Sima 1.4 0.6 5
O. Édouard 1.2 0.5 6
A. Bulatović 1.1 0.4 7
T. Hazard 1 0.3 6
M. Udol 0.9 0.4 7
F. Ivanović 0.8 0.7 6
🔫

Schoten

Totaal schoten
11.3
13.9
Lille Lens
Schoten op doel
5
5.6
Lille Lens
📋

Onderlinge resultaten Lille - Lens

DatumUitslagBTTSGoals
04/04/2026 Lille - Lens 3-0 ✗ 3
20/09/2025 Lens - Lille 3-0 ✗ 3
30/03/2025 Lille - Lens 1-0 ✗ 1
26/10/2024 Lens - Lille 0-2 ✗ 2
29/03/2024 Lille - Lens 2-1 ✓ 3
08/10/2023 Lens - Lille 1-1 ✓ 2
04/03/2023 Lens - Lille 1-1 ✓ 2
09/10/2022 Lille - Lens 1-0 ✗ 1
16/04/2022 Lille - Lens 1-2 ✓ 3
04/01/2022 Lens - Lille 2-2 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG8521169+717
2Rennes85121814+416
3Lille8431116+515
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Lens84131612+413
8Marseille84041813+512
9Lorient833276+112
10Nice8323810-211
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre8026815-72