WGWGV
Toulouse
Toulouse - StrasbourgUitslag, statistieken & xG
VVVVW
Strasbourg
Statistieken en doelpuntenmakers
Toulouse
45+1'
Santiago Hidalgo
56'
Mark McKenzie
76'
Thomas Jorgensen
3 - 1
Rust (1 - 0)
Strasbourg
67'
Giovanni Reyna
1.23
xG
1.08
47%
Balbezit
53%
10
Schoten
9
5
Schoten op doel
4
5
Schoten naast
5
7
Hoekschoppen
1
16
Overtredingen
15
1
Buitenspel
1
3
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
14 wedstrijden2.71
Avg Goals
71%
BTTS
79%
Over 1.5
64%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Toulouse | Statistiek | Strasbourg |
|---|---|---|
| 1.33 | ⚽ Doelpunten | 1.89 |
| 1.44 | 🥅 Tegengoals | 2.11 |
| 1.48 | ⚡ xG | 1.43 |
| 12.9 | 🔫 Schoten | 13 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 4 | 🚩 Corners | 2.7 |
| 44% | 🤝 BTTS | 78% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 89% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 15.8 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
Toulouse
9 gespeeld · 10 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGV | 1.60 |
| Thuis | VVWG | 1.00 |
| Uit | GGGWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 20% |
| Gem. goals | 2.77 | 2 | 3.4 |
| Voor | 1.33 | 0.75 | 1.8 |
| Tegen | 1.44 | 1.25 | 1.6 |
| BTTS | 44% | 25% | 60% |
| De '0' | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord | 44% | 75% | 20% |
| xG | 1.48 | 1.71 | 1.29 |
| xG tegen | 1.43 | 1.32 | 1.53 |
Strasbourg
9 gespeeld · 10 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVW | 0.60 |
| Thuis | WGVW | 1.75 |
| Uit | VWVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 20% |
| Gem. goals | 4 | 3.75 | 4.2 |
| Voor | 1.89 | 2.25 | 1.6 |
| Tegen | 2.11 | 1.5 | 2.6 |
| BTTS | 78% | 100% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 40% |
| xG | 1.43 | 1.69 | 1.22 |
| xG tegen | 1.73 | 1.58 | 1.85 |
Voorspellingen voor Toulouse – Strasbourg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse wint FT Resultaat | 48% | 2.08 | 2.15 | +3.26 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.89 | 3.72 | -4.26 | Nee |
| Strasbourg wint FT Resultaat | 26% | 3.81 | 3.05 | -19.99 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.36 | 1.39 | +2.54 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.92 | 1.62 | -15.81 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.00 | -6.14 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.17 | -5.25 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.74 | 1.65 | -5.32 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.86 | 2.58 | -9.78 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.48 | 4.60 | -16.05 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.29 | 11.60 | -28.78 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 4.34 | -17.45 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 2.35 | +0.16 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.48 | -3.76 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.13 | -7.62 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.55 | -7.30 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.49 | 2.45 | -1.52 | Nee |
| BTTS & Winst Toulouse Combinatie | 25% | 3.95 | 3.57 | -9.57 | Nee |
| BTTS & Winst Strasbourg Combinatie | 15% | 6.72 | 5.17 | -23.12 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 50% | 1.98 | 1.40 | -29.44 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 37% | 2.73 | 1.76 | -35.58 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 25% | 4.05 | 2.62 | -35.29 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 16% | 6.45 | 2.97 | -53.97 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 10.99 | 3.90 | -64.51 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 50% | 2.02 | 2.60 | +28.96 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 63% | 1.58 | 2.00 | +26.80 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 75% | 1.33 | 1.55 | +16.72 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.18 | 1.30 | +9.85 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 91% | 1.10 | 1.19 | +8.17 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.47 | – | – | Nee |
| Strasbourg Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.71 | – | – | Nee |
| Toulouse scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.81 | 1.76 | -2.50 | Nee |
| Strasbourg scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.53 | 2.13 | -15.65 | Nee |
| Toulouse wint nil Win to Nil | 23% | 4.41 | 4.20 | -4.68 | Nee |
| Strasbourg wint nil Win to Nil | 11% | 8.80 | 5.80 | -34.11 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Toulouse
Advies: Double chance : Toulouse or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
0.60
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.60
1.48
XG (THUIS/UIT)
1.43
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Toulouse | Strasbourg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 78% | 100% | 89% |
| Over 2.5 | 56% | 89% | 72.5% |
| Over 3.5 | 44% | 44% | 44% |
| Over 4.5 | 11% | 22% | 16.5% |
| BTTS | 44% | 78% | 61% |
| BTTS & Win | 25.3% | 14.9% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 33% | 11% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 22% | 16.5% |
Trends
- Toulouse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 8 goals.
- Toulouse is thuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Toulouse wil tegen Strasbourg de lijn doortrekken: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- Voorin loopt het bij Toulouse stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Toulouse bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (44%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 8 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Toulouse scoorden beide teams; ze wonnen 2 van die 5 en dit seizoen viel BTTS in 4/9 duels.
Trends
- Strasbourg pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd, BTTS viel in 4 van die 5 en ze maakten 8 goals.
- In de laatste 9 wedstrijden van Strasbourg vielen er telkens minimaal 2 goals.
- In 4 van de laatste 5 duels van Strasbourg scoorden beide ploegen en dit seizoen viel BTTS in 7 wedstrijden (78%) met Strasbourg.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
W
G
Vorm – Uit
0.6
V
W
V
V
V
Toulouse
Toulouse
0 - 0
Troyes
Toulouse
3 - 2
Le Havre
Toulouse
0 - 1
Lille
Toulouse
0 - 2
Lyon
Strasbourg
Rennes
3 - 0
Strasbourg
Nice
2 - 1
Strasbourg
Paris
2 - 1
Strasbourg
Troyes
2 - 6
Strasbourg
Olympique Marseille
4 - 0
Strasbourg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Casper Tengstedt
xG 4.71
Goals 5
+0.29
Jacen Russell-Rowe
xG 2.78
Goals 2
-0.78
Thomas Jørgensen
xG 2.63
Goals 2
-0.63
xG vs Goals
Gessime Yassine
xG 3.83
Goals 4
+0.17
Conrad Harder
xG 2.19
Goals 2
-0.19
Giovanni Reyna
xG 2.09
Goals 2
-0.09
Gaat Toulouse scoren?
25%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Toulouse scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Strasbourg scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Strasbourg scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 100% |
| Over 2.5 | 56% | 89% |
| Over 3.5 | 44% | 44% |
| Over 4.5 | 11% | 22% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 18% | 33% |
| Over 3.5 | 6% | 11% |
| Over 4.5 | 2% | 6% |
| Clean Sheets | 22% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Restes
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
F. Jörgensen
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Toulouse | Strasbourg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 40% | 58% |
| Over 7 | 75% | 20% | 48% |
| Over 8 | 50% | 20% | 35% |
| Over 9 | 50% | 20% | 35% |
| Over 10 | 50% | 20% | 35% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4 + 2.67 = 6.7
Hoekschoppen analyse
Toulouse
| Overall | 4 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 2.8 |
Verwacht totaal
6.7
hoekschoppen
Strasbourg
| Overall | 2.67 |
| Thuis | 3.25 |
| Uit | 2.2 |
Blessures & schorsingen Toulouse
A. DonnumGeschorst (gele kaarten)
R. MessaliBovenbeenblessure
M. NifloreTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Strasbourg
J. PanichelliKnieblessure
F. BaldeTwijfelachtig: Beenblessure
Topscorer – Toulouse
C. Tengstedt
5
Doelpunten
1
Assists
3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Strasbourg
Gessime Yassine
4
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Toulouse | Strasbourg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.89 | 13.00 | 12.95 |
| Schotconversie | 10% | 15% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.67 | 5.00 | 4.84 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.22 | 8.00 | 8.11 |
| Schoten per goal | 9.67 | 6.88 | 8.28 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 78% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 56% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 44% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 56% | 62% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 44% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 33% | 28% |
Schoten per speler
Toulouse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Tengstedt | 3 | 1.1 | 7 |
| J. Russell-Rowe | 1.7 | 1.2 | 9 |
| T. Jørgensen | 1.6 | 0.9 | 9 |
| Y. Azizi | 1.2 | 0.2 | 6 |
| C. Cásseres | 1 | 0.2 | 9 |
| Y. Gboho | 1 | — | 2 |
| S. Hidalgo | 0.8 | 0.6 | 8 |
| R. Nicolaisen | 0.7 | — | 6 |
Strasbourg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Godo | 2 | 0.5 | 2 |
| Gessime Yassine | 1.7 | 1 | 9 |
| C. Harder | 1.4 | 0.9 | 7 |
| S. Nanasi | 1.2 | 0.5 | 6 |
| S. Amo-Ameyaw | 1.1 | 0.7 | 7 |
| G. Doué | 1 | — | 1 |
| G. Reyna | 1 | 0.6 | 9 |
| Diogo Sousa | 0.9 | 0.5 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
12.9
13
Toulouse
Strasbourg
Schoten op doel
4.7
5
Toulouse
Strasbourg
Onderlinge resultaten Toulouse - Strasbourg
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 03/05/2026 | Strasbourg - Toulouse | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/12/2025 | Toulouse - Strasbourg | 1-0 | ✗ | 1 |
| 16/03/2025 | Strasbourg - Toulouse | 2-1 | ✓ | 3 |
| 12/01/2025 | Toulouse - Strasbourg | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/04/2024 | Toulouse - Strasbourg | 0-0 | ✗ | 0 |
| 27/08/2023 | Strasbourg - Toulouse | 2-0 | ✗ | 2 |
| 29/01/2023 | Strasbourg - Toulouse | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/10/2022 | Toulouse - Strasbourg | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/02/2020 | Toulouse - Strasbourg | 0-1 | ✗ | 1 |
| 07/12/2019 | Strasbourg - Toulouse | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 11 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 12 | Toulouse | 9 | 2 | 4 | 3 | 12 | 13 | -1 | 10 |
| 13 | Strasbourg | 9 | 3 | 1 | 5 | 17 | 19 | -2 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |