WVVGV
Le Mans
Le Mans - MonacoStatistieken, H2H & xG
WGVGV
Monaco
Head to Head
4 wedstrijden3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
50%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Le Mans | Statistiek | Monaco |
|---|---|---|
| 1.22 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.1 | ⚡ xG | 1.44 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 12.4 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 2.4 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 78% | 🤝 BTTS | 67% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 14.7 | 🟨 Overtredingen | 12.8 |
Le Mans
9 gespeeld · 7 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | GGWV | 1.25 |
| Uit | VGVGV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 11% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 3.22 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.22 | 1.5 | 1 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 78% | 75% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 25% | 20% |
| xG | 1.1 | 1.29 | 0.94 |
| xG tegen | 1.73 | 1.68 | 1.78 |
Monaco
9 gespeeld · 15 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGV | 1.00 |
| Thuis | WWGG | 2.00 |
| Uit | WWGVV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 44% | 50% | 40% |
| Gem. goals | 2.44 | 2.75 | 2.2 |
| Voor | 1.33 | 1.75 | 1 |
| Tegen | 1.11 | 1 | 1.2 |
| BTTS | 67% | 75% | 60% |
| De '0' | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 20% |
| xG | 1.44 | 1.63 | 1.29 |
| xG tegen | 1.45 | 1.07 | 1.76 |
Voorspellingen voor Le Mans – Monaco
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Mans wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 4.33 | +58.24 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.60 | 4.00 | +11.07 | Ja |
| Monaco wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 1.73 | -38.26 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.55 | 2.13 | +36.98 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.58 | 1.25 | -20.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.39 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.17 | -8.99 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 1.64 | -13.69 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.29 | 2.43 | -26.10 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.68 | 4.05 | -39.41 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.53 | 11.60 | -14.28 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.50 | 5.00 | +11.05 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.11 | 2.46 | +16.53 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.44 | 1.56 | +8.56 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.17 | -0.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.74 | 1.57 | -9.52 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.36 | 2.32 | -1.70 | Nee |
| BTTS & Winst Le Mans Combinatie | 19% | 5.31 | 7.10 | +33.62 | Ja |
| BTTS & Winst Monaco Combinatie | 18% | 5.43 | 3.07 | -43.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 16% | 6.45 | 1.44 | -77.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 8% | 12.20 | 1.79 | -85.32 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 4% | 25.00 | 2.25 | -91.00 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 2% | 55.56 | 2.90 | -94.78 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 100.00 | 4.00 | -96.00 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 85% | 1.18 | 2.50 | +111.25 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 92% | 1.09 | 1.92 | +76.26 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 96% | 1.04 | 1.55 | +48.80 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 98% | 1.02 | 1.28 | +25.70 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.14 | +12.86 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Mans Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.98 | – | – | Nee |
| Monaco Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.06 | – | – | Nee |
| Le Mans scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.12 | 2.54 | +19.89 | Ja |
| Monaco scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 1.55 | -27.77 | Nee |
| Le Mans wint nil Win to Nil | 18% | 5.64 | 8.00 | +41.81 | Ja |
| Monaco wint nil Win to Nil | 17% | 5.79 | 3.30 | -43.05 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Monaco
Advies: Double chance : draw or Monaco
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.00
0.25
H2H LAATSTE 5
2.50
1.25
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.10
XG (THUIS/UIT)
1.44
1.76
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.08
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Le Mans | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 78% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 44% | 55.5% |
| Over 3.5 | 44% | 22% | 33% |
| Over 4.5 | 11% | 0% | 11% |
| BTTS | 78% | 67% | 72.5% |
| BTTS & Win | 18.8% | 18.4% | 18.6% |
| BTTS & Draw | 44% | 33% | 38.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.5% | 44.5% | 44.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 0% | 11% |
Trends
- Le Mans pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en de ploeg maakte 4 goals.
- In de laatste 9 wedstrijden van Le Mans vielen er telkens 2 goals of meer.
- Le Mans scoorde in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet.
- In 3 van de laatste 5 duels van Le Mans scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 7 wedstrijden (78% van alle wedstrijden) met Le Mans BTTS.
Trends
- Monaco pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Monaco scoorde 6 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Monaco scoorden beide ploegen, en dit seizoen was er BTTS in 6 duels (67% van alle wedstrijden) met Monaco.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
G
G
W
V
Vorm – Uit
1.4
W
W
G
V
V
Le Mans
Le Mans
0 - 3
Toulouse
Le Mans
2 - 1
Lorient
Le Mans
2 - 2
Lens
Le Mans
2 - 2
Brest
Monaco
Paris
3 - 1
Monaco
Lorient
1 - 0
Monaco
Strasbourg
1 - 1
Monaco
PSG
1 - 2
Monaco
Le Havre
0 - 1
Monaco
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Louis Mafouta
xG 4.23
Goals 4
-0.23
Adil Ali Mohamed Bourabaa
xG 2.25
Goals 3
+0.75
Lucas Calodat
xG 1.24
Goals 1
-0.24
xG vs Goals
Paris Josua Brunner
xG 4.04
Goals 4
-0.04
Matthis Abline
xG 1.69
Goals 1
-0.69
Edan Diop
xG 1.53
Goals 2
+0.47
Gaat Le Mans scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Le Mans scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Monaco scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Le Mans | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 78% |
| Over 2.5 | 67% | 44% |
| Over 3.5 | 44% | 22% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Le Mans | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 78% |
| Over 1.5 | 67% | 22% |
| Over 2.5 | 33% | 11% |
| Over 3.5 | 14% | 3% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Kocik
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Hrádecký
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Le Mans | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 60% | 55% |
| Over 7 | 50% | 40% | 45% |
| Over 8 | 50% | 40% | 45% |
| Over 9 | 50% | 20% | 35% |
| Over 10 | 50% | 20% | 35% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 2.44 + 3.78 = 6.2
Hoekschoppen analyse
Le Mans
| Overall | 2.44 |
| Thuis | 1.75 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
6.2
hoekschoppen
Monaco
| Overall | 3.78 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 3.4 |
Blessures & schorsingen Le Mans
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Monaco
Geen meldingen.
Topscorer – Le Mans
L. Mafouta
4
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Monaco
Paris Josua Brunner
4
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Le Mans | Monaco | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.78 | 12.44 | 11.11 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.44 | 4.33 | 3.89 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.33 | 8.11 | 7.22 |
| Schoten per goal | 8.00 | 9.33 | 8.67 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 22% | 56% | 39% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 44% | 22% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 44% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 22% | 11% |
| Schoten op doel 3,5+ | 44% | 67% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 11% | 11% |
Schoten per speler
Le Mans
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Mafouta | 1.9 | 1.2 | 9 |
| D. Guèye | 1.1 | 0.2 | 9 |
| A. Bourabaa | 1 | 0.6 | 5 |
| J. Vercruysse | 0.9 | 0.1 | 8 |
| L. Buadés | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Y. Larouci | 0.7 | 0.3 | 6 |
| D. Sidibé | 0.6 | — | 5 |
| H. Diallo | 0.6 | 0.3 | 7 |
Monaco
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Paris Josua Brunner | 2.4 | 1.3 | 7 |
| M. Abline | 1.9 | 0.5 | 8 |
| S. Idumbo-Muzambo | 1.8 | 0.6 | 5 |
| F. Balogun | 1.4 | 0.8 | 5 |
| A. Golovin | 0.9 | 0.6 | 9 |
| E. Diop | 0.8 | 0.4 | 5 |
| D. Zakaria | 0.8 | 0.4 | 9 |
| Ansu Fati | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
12.4
Le Mans
Monaco
Schoten op doel
3.4
4.3
Le Mans
Monaco
Onderlinge resultaten Le Mans - Monaco
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2013 | Monaco - Le Mans | 2-1 | ✓ | 3 |
| 22/12/2012 | Le Mans - Monaco | 2-3 | ✓ | 5 |
| 27/04/2010 | Monaco - Le Mans | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/12/2009 | Le Mans - Monaco | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |