WVWGV
Auxerre
Auxerre - ParisStatistieken, H2H & xG
WVWVW
Paris
Head to Head
15 wedstrijden2.13
Avg Goals
40%
BTTS
87%
Over 1.5
33%
Over 2.5
7%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Auxerre | Statistiek | Paris |
|---|---|---|
| 1.44 | ⚽ Doelpunten | 1.78 |
| 2.56 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.36 | ⚡ xG | 1.53 |
| 11.6 | 🔫 Schoten | 13.9 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.1 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 3.4 |
| 89% | 🤝 BTTS | 56% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 56% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 15.4 | 🟨 Overtredingen | 13.9 |
Auxerre
9 gespeeld · 10 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGV | 1.40 |
| Thuis | VWWG | 1.75 |
| Uit | VVVWV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 20% |
| Gem. goals | 4 | 2.5 | 5.2 |
| Voor | 1.44 | 1.25 | 1.6 |
| Tegen | 2.56 | 1.25 | 3.6 |
| BTTS | 89% | 75% | 100% |
| De '0' | 11% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.36 | 1.56 | 1.21 |
| xG tegen | 1.63 | 1.19 | 1.99 |
Paris
9 gespeeld · 17 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVW | 1.80 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | GWVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 80% | 25% |
| Gem. goals | 2.89 | 3.4 | 2.25 |
| Voor | 1.78 | 2.4 | 1 |
| Tegen | 1.11 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 56% | 60% | 50% |
| De '0' | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 50% |
| xG | 1.53 | 1.77 | 1.23 |
| xG tegen | 1.21 | 1.12 | 1.32 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Auxerre
Advies: Double chance : Auxerre or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.80
H2H LAATSTE 5
0.60
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.36
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.59
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.08
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.1
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Auxerre | Paris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 78% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 67% | 78% |
| Over 2.5 | 78% | 67% | 72.5% |
| Over 3.5 | 67% | 33% | 50% |
| Over 4.5 | 33% | 22% | 27.5% |
| BTTS | 89% | 56% | 72.5% |
| BTTS & Win | 20.7% | 15.2% | 18% |
| BTTS & Draw | 11% | 0% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.7% | 42.7% | 42.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Auxerre pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten (gemiddeld 1,4 per wedstrijd), BTTS viel in 5 van die wedstrijden en ze maakten 8 goals.
- Auxerre is de laatste tijd sterk in eigen huis en is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Auxerre zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks doortrekken.
- In de laatste 5 wedstrijden van Auxerre vielen telkens 2 goals of meer, dus een paar treffers liggen voor de hand.
- In de laatste 5 duels van Auxerre scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 8/9 wedstrijden in BTTS (89%).
- Auxerre lijkt opnieuw te gaan scoren: het trof in de laatste 9 wedstrijden het net en maakte 8 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Paris pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 10 goals in die reeks.
- Doelpunten liggen voor de hand: de laatste 3 wedstrijden van Paris eindigden telkens met 3+ goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 18 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Paris scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Paris (BTTS).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
V
W
W
G
Vorm – Uit
1
G
W
V
V
Auxerre
Auxerre
1 - 1
Le Mans
Auxerre
2 - 1
Brest
Auxerre
1 - 0
Nice
Auxerre
1 - 3
Angers SCO
Paris
Lens
2 - 1
Paris
Lorient
1 - 0
Paris
Olympique Marseille
2 - 3
Paris
Troyes
0 - 0
Paris
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Cameron Archer
xG 4.82
Goals 6
+1.18
Daniel Loader
xG 3.26
Goals 3
-0.26
Romain Faivre
xG 1.99
Goals 1
-0.99
xG vs Goals
Lassine Sinayoko
xG 7.35
Goals 8
+0.65
Pablo Pagis
xG 2.55
Goals 2
-0.55
Ilan Kebbal
xG 2.45
Goals 1
-1.45
Gaat Auxerre scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Auxerre scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Paris scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Paris scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Auxerre | Paris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 78% |
| Over 1.5 | 89% | 67% |
| Over 2.5 | 78% | 67% |
| Over 3.5 | 67% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 22% |
| Niet gescoord | 0% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Auxerre | Paris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 67% |
| Over 1.5 | 56% | 33% |
| Over 2.5 | 56% | 11% |
| Over 3.5 | 33% | 3% |
| Over 4.5 | 12% | 1% |
| Clean Sheets | 11% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Diop
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Trapp
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Auxerre | Paris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 75% | 25% | 50% |
| Over 10 | 75% | 25% | 50% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.11 + 3.44 = 8.6
Hoekschoppen analyse
Auxerre
| Overall | 5.11 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
8.6
hoekschoppen
Paris
| Overall | 3.44 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Auxerre
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Paris
Geen meldingen.
Topscorer – Auxerre
C. Archer
6
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Paris
L. Sinayoko
8
Doelpunten
5
Assists
2.2
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Auxerre | Paris | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.56 | 13.89 | 12.73 |
| Schotconversie | 13% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.78 | 5.11 | 4.95 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.78 | 8.78 | 7.78 |
| Schoten per goal | 8.00 | 7.81 | 7.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 67% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 67% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 67% | 39% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 67% | 73% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 44% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 44% | 39% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 44% | 33% |
Schoten per speler
Auxerre
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Archer | 2.1 | 1.3 | 7 |
| D. Namaso | 1.7 | 0.9 | 9 |
| R. Labeau Lascary | 1.6 | 1.2 | 5 |
| R. Faivre | 1.4 | 1 | 9 |
| T. Bair | 1 | — | 1 |
| J. Casimir | 1 | — | 2 |
| N. Ahamada | 0.8 | 0.3 | 9 |
| A. Tuanzebe | 0.7 | 0.2 | 6 |
Paris
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Sinayoko | 2.2 | 1.7 | 9 |
| I. Kebbal | 1.9 | 0.8 | 9 |
| L. Koleosho | 1.6 | 0.7 | 7 |
| P. Pagis | 1.6 | 0.6 | 9 |
| P. Lees-Melou | 0.8 | 0.2 | 9 |
| M. Lopez | 0.6 | 0.3 | 9 |
| V. Marchetti | 0.5 | 0.5 | 2 |
| A. Camara | 0.5 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
11.6
13.9
Auxerre
Paris
Schoten op doel
4.8
5.1
Auxerre
Paris
Onderlinge resultaten Auxerre - Paris
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Auxerre - Paris | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/11/2025 | Paris - Auxerre | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/05/2024 | Auxerre - Paris | 2-0 | ✗ | 2 |
| 07/10/2023 | Paris - Auxerre | 0-2 | ✗ | 2 |
| 01/02/2022 | Auxerre - Paris | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/08/2021 | Paris - Auxerre | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/03/2021 | Auxerre - Paris | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/11/2020 | Paris - Auxerre | 0-3 | ✗ | 3 |
| 22/11/2019 | Paris - Auxerre | 2-0 | ✗ | 2 |
| 29/03/2019 | Paris - Auxerre | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |