VVVVV
Le Havre
Le Havre - LorientStatistieken, H2H & xG
VWWGV
Lorient
Head to Head
11 wedstrijden3.36
Avg Goals
55%
BTTS
82%
Over 1.5
55%
Over 2.5
45%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Le Havre | Statistiek | Lorient |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 0.78 |
| 2.22 | 🥅 Tegengoals | 0.89 |
| 1.71 | ⚡ xG | 1.14 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 10.3 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 2.8 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 67% | 🤝 BTTS | 33% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 56% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 14 | 🟨 Overtredingen | 9.3 |
Le Havre
9 gespeeld · 2 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.22 |
| Thuis | VVGVV | 0.20 |
| Uit | GVVV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 3.22 | 2.8 | 3.75 |
| Voor | 1 | 0.6 | 1.5 |
| Tegen | 2.22 | 2.2 | 2.25 |
| BTTS | 67% | 60% | 75% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 40% | 25% |
| xG | 1.71 | 1.7 | 1.73 |
| xG tegen | 1.52 | 1.7 | 1.3 |
Lorient
9 gespeeld · 12 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWGV | 1.40 |
| Thuis | VGWWV | 1.40 |
| Uit | GWVG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 40% | 25% |
| Gem. goals | 1.67 | 2.2 | 1 |
| Voor | 0.78 | 1 | 0.5 |
| Tegen | 0.89 | 1.2 | 0.5 |
| BTTS | 33% | 40% | 25% |
| De '0' | 56% | 40% | 75% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 50% |
| xG | 1.14 | 1.24 | 1.01 |
| xG tegen | 1.49 | 1.48 | 1.49 |
Voorspellingen voor Le Havre – Lorient
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre wint FT Resultaat | 47% | 2.11 | 2.55 | +20.81 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.75 | 3.38 | -9.89 | Nee |
| Lorient wint FT Resultaat | 26% | 3.85 | 2.45 | -36.39 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.30 | -3.75 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.90 | 1.47 | -22.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.09 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.33 | +4.31 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.87 | 2.07 | +10.95 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.19 | 3.20 | +0.22 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.41 | 7.50 | +16.93 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.10 | 11.60 | -17.76 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.64 | 2.96 | -36.15 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.16 | 1.88 | -12.77 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.26 | -13.46 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.18 | 1.09 | -7.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.75 | -0.36 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.32 | 2.00 | -13.87 | Nee |
| BTTS & Winst Le Havre Combinatie | 24% | 4.25 | 5.47 | +28.60 | Ja |
| BTTS & Winst Lorient Combinatie | 14% | 7.22 | 4.93 | -31.67 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 66% | 1.51 | 1.30 | -13.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 53% | 1.88 | 1.54 | -18.23 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 40% | 2.51 | 1.94 | -22.59 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 28% | 3.55 | 2.40 | -32.32 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 19% | 5.35 | 3.20 | -40.16 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 34% | 2.98 | 3.10 | +4.16 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 47% | 2.13 | 2.30 | +7.87 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 60% | 1.66 | 1.81 | +8.78 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 72% | 1.39 | 1.49 | +6.98 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 81% | 1.23 | 1.29 | +4.88 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.23 | – | – | Nee |
| Lorient Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.21 | – | – | Nee |
| Le Havre scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 2.08 | +14.40 | Ja |
| Lorient scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.56 | 1.96 | -23.36 | Nee |
| Le Havre wint nil Win to Nil | 24% | 4.19 | 4.75 | +13.39 | Ja |
| Lorient wint nil Win to Nil | 12% | 8.26 | 4.40 | -46.76 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Le Havre
Advies: Double chance : Le Havre or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.40
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.20
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.71
XG (THUIS/UIT)
1.14
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.8
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
75%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Le Havre | Lorient | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 78% | 83.5% |
| Over 1.5 | 67% | 44% | 55.5% |
| Over 2.5 | 56% | 33% | 44.5% |
| Over 3.5 | 44% | 11% | 27.5% |
| Over 4.5 | 33% | 0% | 33% |
| BTTS | 67% | 33% | 50% |
| BTTS & Win | 23.5% | 13.9% | 18.7% |
| BTTS & Draw | 11% | 11% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.3% | 44.3% | 44.3% |
Trends
- Le Havre pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Dit kan een doelpuntrijk duel worden: de laatste 3 wedstrijden van Le Havre eindigden met 3+ goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 23 goals.
- Le Havre zit in een dip: al 5 wedstrijden zonder zege, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Le Havre scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (67% van alle wedstrijden) met Le Havre.
Trends
- Lorient pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 3 goals in totaal.
- Lorient hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Voorin loopt het bij Lorient stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Bij slechts 1 van de laatste 5 duels van Lorient scoorden beide teams, terwijl ze 2 van die 5 wedstrijden wonnen; dit seizoen viel BTTS in 3/9 wedstrijden.
- Lorient moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 3 goals in de laatste 5 duels en komen dit seizoen uit op 0.78 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.2
V
V
G
V
V
Vorm – Uit
1.25
G
W
V
G
Le Havre
Le Havre
1 - 5
PSG
Le Havre
1 - 3
Auxerre
Le Havre
0 - 0
Angers SCO
Le Havre
1 - 2
Brest
Le Havre
0 - 1
Monaco
Lorient
Angers SCO
0 - 0
Lorient
Le Mans
2 - 1
Lorient
Lens
0 - 1
Lorient
Nice
0 - 0
Lorient
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
A
Ally Samatta
xG 4.33
Goals 2
-2.33
Josh Maja
xG 3.83
Goals 4
+0.17
Mouhamed Lamine Ndiaye
xG 0.99
Goals 1
+0.01
xG vs Goals
Jean-Victor Makengo
xG 1.75
Goals 1
-0.75
Mamadou Koné
xG 1.64
Goals 1
-0.64
Noah Cadiou
xG 1.20
Goals 1
-0.20
Gaat Le Havre scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Le Havre scoort.
75%
clean sheet uit
Gaat Lorient scoren?
20%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lorient scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Le Havre | Lorient |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 78% |
| Over 1.5 | 67% | 44% |
| Over 2.5 | 56% | 33% |
| Over 3.5 | 44% | 11% |
| Over 4.5 | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 11% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Le Havre | Lorient |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 44% |
| Over 1.5 | 56% | 44% |
| Over 2.5 | 44% | 6% |
| Over 3.5 | 22% | 1% |
| Over 4.5 | 7% | 0% |
| Clean Sheets | 11% | 56% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Gallon
0.5
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Y. Mvogo
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Le Havre | Lorient | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 80% | 50% | 65% |
| Over 9 | 80% | 50% | 65% |
| Over 10 | 40% | 50% | 45% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.33 + 3.67 = 9
Hoekschoppen analyse
Le Havre
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Lorient
| Overall | 3.67 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Le Havre
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Lorient
Geen meldingen.
Topscorer – Le Havre
J. Maja
4
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Lorient
J. Makengo
1
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Le Havre | Lorient | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.11 | 10.33 | 13.22 |
| Schotconversie | 6% | 8% | 7% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 2.78 | 3.89 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.11 | 7.56 | 9.33 |
| Schoten per goal | 16.11 | 13.29 | 14.70 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 22% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 22% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 89% | 22% | 56% |
| Meer dan 13,5 schoten | 89% | 22% | 56% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 22% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 0% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 89% | 22% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 11% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 0% | 11% |
Schoten per speler
Le Havre
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Samatta | 3.2 | 1.6 | 9 |
| R. Fofana | 1.7 | 0.7 | 7 |
| J. Maja | 1.6 | 0.9 | 9 |
| A. Richardson | 1.2 | 0.3 | 9 |
| D. Ouziad | 1.1 | — | 8 |
| F. Doucouré | 1 | — | 2 |
| M. Ndiaye | 1 | — | 2 |
| K. Mizuta | 0.8 | — | 6 |
Lorient
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Makengo | 1.6 | 0.4 | 9 |
| M. Kone | 1.4 | 0.9 | 8 |
| S. Touré | 1.3 | 0.3 | 4 |
| N. Cadiou | 1.1 | 0.1 | 9 |
| I. Baldé | 1 | 0.1 | 7 |
| M. Talbi | 0.8 | 0.3 | 9 |
| A. Tosin | 0.7 | — | 3 |
| S. Faye | 0.7 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
10.3
Le Havre
Lorient
Schoten op doel
5
2.8
Le Havre
Lorient
Onderlinge resultaten Le Havre - Lorient
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2026 | Lorient - Le Havre | 0-2 | ✗ | 2 |
| 21/09/2025 | Le Havre - Lorient | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/01/2024 | Lorient - Le Havre | 3-3 | ✓ | 6 |
| 03/09/2023 | Le Havre - Lorient | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/07/2023 | Lorient - Le Havre | 2-0 | ✗ | 2 |
| 19/10/2019 | Le Havre - Lorient | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/05/2019 | Le Havre - Lorient | 2-3 | ✓ | 5 |
| 28/07/2018 | Lorient - Le Havre | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/03/2018 | Lorient - Le Havre | 1-0 | ✗ | 1 |
| 02/10/2017 | Le Havre - Lorient | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |