GVGVG
Telstar
Telstar - FeyenoordStatistieken, H2H & xG
GWWWW
Feyenoord
Head to Head
2 wedstrijden3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Telstar | Statistiek | Feyenoord |
|---|---|---|
| 0.88 | ⚽ Doelpunten | 3.38 |
| 1.75 | 🥅 Tegengoals | 0.88 |
| 1.14 | ⚡ xG | 2.3 |
| 10.5 | 🔫 Schoten | 21.4 |
| 2.4 | 🎯 Schoten op doel | 8 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 6.3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 9.3 |
Telstar
8 gespeeld · 6 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVG | 0.60 |
| Thuis | VVGG | 0.50 |
| Uit | WVGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 2.63 | 4 | 1.25 |
| Voor | 0.88 | 1.25 | 0.5 |
| Tegen | 1.75 | 2.75 | 0.75 |
| BTTS | 50% | 75% | 25% |
| De '0' | 13% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 50% | 25% | 75% |
| xG | 1.14 | 1.52 | 0.76 |
| xG tegen | 1.9 | 1.32 | 2.48 |
Feyenoord
8 gespeeld · 20 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | GGWW | 2.00 |
| Uit | WWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 50% | 100% |
| Gem. goals | 4.26 | 3.75 | 4.75 |
| Voor | 3.38 | 2.75 | 4 |
| Tegen | 0.88 | 1 | 0.75 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.3 | 2.57 | 2.04 |
| xG tegen | 1.08 | 1.08 | 1.07 |
Voorspellingen voor Telstar – Feyenoord
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Telstar wint FT Resultaat | 28% | 3.54 | 7.40 | +108.83 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.07 | 5.60 | +37.50 | Ja |
| Feyenoord wint FT Resultaat | 47% | 2.12 | 1.35 | -36.24 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 53% | 1.90 | 1.12 | -40.90 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 72% | 1.39 | 1.06 | -23.91 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -3.86 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.06 | -10.18 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.30 | -17.58 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 41% | 2.42 | 1.86 | -23.28 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.32 | 2.66 | -38.42 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 20.79 | 24.00 | +15.44 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.55 | 7.50 | +14.45 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 37% | 2.73 | 3.25 | +18.95 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.98 | +16.33 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.36 | +4.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.54 | 1.55 | +0.39 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.84 | 2.30 | -18.96 | Nee |
| BTTS & Winst Telstar Combinatie | 17% | 5.73 | 10.67 | +86.30 | Ja |
| BTTS & Winst Feyenoord Combinatie | 28% | 3.63 | 2.26 | -37.71 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.17 | 1.14 | -2.30 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 77% | 1.30 | 1.28 | -1.70 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 66% | 1.52 | 1.66 | +9.39 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 54% | 1.85 | 1.91 | +3.14 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 42% | 2.38 | 2.30 | -3.17 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 14% | 6.99 | 3.82 | -45.37 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 23% | 4.31 | 2.83 | -34.34 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 34% | 2.93 | 2.22 | -24.30 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 46% | 2.17 | 1.83 | -15.82 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 58% | 1.73 | 1.48 | -14.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Telstar Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.42 | – | – | Nee |
| Feyenoord Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.08 | – | – | Nee |
| Telstar scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.42 | 3.18 | +31.65 | Ja |
| Feyenoord scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 1.33 | -27.12 | Nee |
| Telstar wint nil Win to Nil | 11% | 9.29 | 17.00 | +82.91 | Ja |
| Feyenoord wint nil Win to Nil | 20% | 5.08 | 2.80 | -44.93 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Feyenoord
Advies: Combo Winner : Feyenoord and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.60
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
0.50
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.14
XG (THUIS/UIT)
2.30
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.33
2.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.0
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Telstar | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 63% | 88% | 75.5% |
| Over 2.5 | 63% | 75% | 69% |
| Over 3.5 | 50% | 75% | 62.5% |
| Over 4.5 | 0% | 38% | 38% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 17.5% | 27.6% | 22.6% |
| BTTS & Draw | 25% | 25% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 25% | 19% |
Trends
- Telstar pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd, BTTS viel slechts 2 keer en ze maakten 4 goals.
- Telstar voelt zich thuis de laatste tijd, met een ongeslagen reeks van 2 thuisduels.
- Telstar wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Telstar: in 3 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Telstar bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (50%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 2 van Telstars laatste 5 duels scoorden beide teams en Telstar won er 0; dit seizoen viel BTTS in 4/8 wedstrijden.
Trends
- Feyenoord pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, goed voor gemiddeld 2.6 per wedstrijd, BTTS viel slechts 2 keer en er werd 19 keer gescoord.
- Feyenoord voelt zich buitenshuis prima en is al 4 uitwedstrijden op rij ongeslagen.
- Feyenoord zit in de lift met 8 duels op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want de laatste 7 wedstrijden van Feyenoord eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Feyenoord hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 4 clean sheets.
- Feyenoord is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Telstar ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 19 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.5
V
V
G
G
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
Telstar
Telstar
2 - 2
ADO Den Haag
Telstar
2 - 2
SC Cambuur
Telstar
0 - 4
Ajax
Telstar
1 - 3
Sparta Rotterdam
Feyenoord
PEC Zwolle
0 - 7
Feyenoord
NEC
1 - 3
Feyenoord
SC Cambuur
2 - 5
Feyenoord
Sparta Rotterdam
0 - 1
Feyenoord
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Tyrone Owusu
xG 1.77
Goals 2
+0.23
Rui Mendes
xG 1.62
Goals 1
-0.62
Ronald Koeman Jr.
xG 1.37
Goals 2
+0.63
xG vs Goals
Gjivai Zechiël
xG 4.82
Goals 5
+0.18
Anis Hadj Moussa
xG 4.65
Goals 5
+0.35
Nacho Ferri
xG 3.92
Goals 4
+0.08
Gaat Telstar scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Telstar scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Feyenoord scoren?
13%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Feyenoord scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Telstar | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 63% | 88% |
| Over 2.5 | 63% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 75% |
| Over 4.5 | 0% | 38% |
| Niet gescoord | 12% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Telstar | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 38% |
| Over 2.5 | 25% | 6% |
| Over 3.5 | 13% | 1% |
| Over 4.5 | 3% | 0% |
| Clean Sheets | 13% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
R. Koeman
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Ernst
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Telstar | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 50% | 63% |
| Over 7 | 75% | 50% | 63% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 25% | 50% | 38% |
| Over 10 | 25% | 50% | 38% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 4.63 + 6.25 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Telstar
| Overall | 4.63 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 3.25 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Feyenoord
| Overall | 6.25 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Telstar
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Feyenoord
T. BeelenBeenbreuk
J. BosKnieblessure
J. ModerKnieblessure
R. NelsonSpierblessure
B. NieuwkoopKnieblessure
G. SmalEnkelblessure
S. van PersieLichte blessure (tikje gehad)
Topscorer – Telstar
R. Koeman
2
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Feyenoord
A. Hadj-Moussa
5
Doelpunten
1
Assists
2.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Telstar | Feyenoord | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.50 | 21.38 | 15.94 |
| Schotconversie | 8% | 16% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.38 | 8.00 | 5.19 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.13 | 13.38 | 10.76 |
| Schoten per goal | 12.00 | 6.33 | 9.17 |
| Meer dan 10,5 schoten | 38% | 100% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 25% | 88% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 13% | 88% | 51% |
| Meer dan 13,5 schoten | 13% | 88% | 51% |
| Meer dan 14,5 schoten | 13% | 75% | 44% |
| Meer dan 15,5 schoten | 13% | 63% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 100% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 0% | 88% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 75% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Telstar
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Hetli | 2 | 0.5 | 2 |
| N. Þórisson | 1.5 | 0.3 | 4 |
| Rui Mendes | 1.4 | 0.6 | 8 |
| P. Brouwer | 0.9 | 0.3 | 8 |
| S. Valk | 0.8 | 0.2 | 6 |
| T. Owusu | 0.8 | 0.3 | 8 |
| M. Peersman | 0.6 | 0.1 | 8 |
| Jelani Seedorf | 0.6 | — | 8 |
Feyenoord
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ueda | 3.8 | 1.5 | 4 |
| A. Hadj-Moussa | 2.9 | 1.1 | 7 |
| S. Steijn | 2.8 | 2 | 4 |
| G. Diarra | 2.4 | 0.9 | 7 |
| Nacho Ferri | 2.1 | 1.4 | 7 |
| L. Valente | 2 | 1 | 8 |
| G. Zechiël | 1.9 | 1.4 | 8 |
| J. Zinhagel | 1.5 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
10.5
21.4
Telstar
Feyenoord
Schoten op doel
2.4
8
Telstar
Feyenoord
Onderlinge resultaten Telstar - Feyenoord
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/02/2026 | Feyenoord - Telstar | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/11/2025 | Telstar - Feyenoord | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | +20 | 20 |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | +16 | 19 |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 4 | FC Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | +8 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | +12 | 15 |
| 6 | FC Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | +6 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | +2 | 11 |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | +2 | 11 |
| 10 | sc Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 9 |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 9 |
| 12 | SC Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 8 |
| 13 | FC Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 8 |
| 14 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 6 |
| 15 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 2 |