GVGWV
Heerenveen
Heerenveen - ExcelsiorStatistieken, H2H & xG
WGVGV
Excelsior
Head to Head
19 wedstrijden2.95
Avg Goals
53%
BTTS
79%
Over 1.5
68%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heerenveen | Statistiek | Excelsior |
|---|---|---|
| 1.38 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 1.38 | 🥅 Tegengoals | 1.75 |
| 1.73 | ⚡ xG | 1.34 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 12 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 38% | 🤝 BTTS | 75% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 100% |
| 38% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 63% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 8.6 | 🟨 Overtredingen | 11.6 |
Heerenveen
8 gespeeld · 9 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGWV | 1.00 |
| Thuis | WVVG | 1.00 |
| Uit | GGWV | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 25% | 25% |
| Gem. goals | 2.76 | 2 | 3.5 |
| Voor | 1.38 | 0.75 | 2 |
| Tegen | 1.38 | 1.25 | 1.5 |
| BTTS | 38% | 25% | 50% |
| De '0' | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 38% | 50% | 25% |
| xG | 1.73 | 1.72 | 1.74 |
| xG tegen | 1.68 | 1.77 | 1.59 |
Excelsior
8 gespeeld · 11 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGV | 1.00 |
| Thuis | VWVV | 0.75 |
| Uit | WWGG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 25% | 50% |
| Gem. goals | 3.75 | 3.75 | 3.75 |
| Voor | 2 | 1.25 | 2.75 |
| Tegen | 1.75 | 2.5 | 1 |
| BTTS | 75% | 100% | 50% |
| De '0' | 25% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.34 | 1.32 | 1.36 |
| xG tegen | 1.7 | 1.62 | 1.78 |
Voorspellingen voor Heerenveen – Excelsior
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen wint FT Resultaat | 43% | 2.32 | 1.67 | -27.92 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.95 | 4.33 | +9.50 | Ja |
| Excelsior wint FT Resultaat | 32% | 3.17 | 4.50 | +41.97 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.46 | 1.22 | -16.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.76 | 2.14 | +21.64 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.02 | -3.22 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.10 | -7.73 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.40 | -13.26 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.52 | 2.10 | -16.65 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.57 | 3.28 | -28.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.53 | 18.50 | -5.28 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.20 | 6.00 | -3.28 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 2.88 | +9.56 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.76 | +6.15 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.30 | +1.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.55 | 1.44 | -7.38 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.80 | 2.62 | -6.51 | Nee |
| BTTS & Winst Heerenveen Combinatie | 25% | 3.98 | 2.69 | -32.43 | Nee |
| BTTS & Winst Excelsior Combinatie | 19% | 5.25 | 6.83 | +29.97 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 76% | 1.31 | 1.19 | -9.44 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 64% | 1.55 | 1.35 | -13.06 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 52% | 1.93 | 1.81 | -6.42 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 39% | 2.55 | 1.99 | -21.99 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 28% | 3.56 | 2.48 | -30.31 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 24% | 4.18 | 3.55 | -15.16 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 36% | 2.81 | 2.72 | -3.17 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 48% | 2.07 | 2.11 | +1.91 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 61% | 1.64 | 1.69 | +2.75 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 72% | 1.39 | 1.41 | +1.38 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.32 | – | – | Nee |
| Excelsior Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.67 | – | – | Nee |
| Heerenveen scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.92 | 1.52 | -20.96 | Nee |
| Excelsior scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.28 | 2.50 | +9.75 | Ja |
| Heerenveen wint nil Win to Nil | 18% | 5.54 | 3.50 | -36.85 | Nee |
| Excelsior wint nil Win to Nil | 13% | 7.99 | 10.00 | +25.17 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Excelsior
Advies: Double chance : draw or Excelsior
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.73
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.88
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heerenveen | Excelsior | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 100% | 87.5% |
| Over 2.5 | 50% | 100% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 13% | 13% | 13% |
| BTTS | 38% | 75% | 56.5% |
| BTTS & Win | 25.1% | 19% | 22.1% |
| BTTS & Draw | 25% | 25% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.9% | 52.9% | 52.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 25% | 19% |
Trends
- Heerenveen pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Heerenveen scoorde 8 keer in die reeks.
- Heerenveen heeft het voorin lastig: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Heerenveen bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan, dat is 38% van de duels zonder goal; in de laatste 5 wedstrijden maakten ze bovendien slechts 8 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Heerenveen scoorden beide teams en in die reeks wonnen ze 1 keer; dit seizoen viel BTTS in totaal in 3/8 duels van Heerenveen.
Trends
- Excelsior pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Excelsior maakte 9 goals.
- Excelsior is buitenshuis al 4 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 8 wedstrijden van Excelsior eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 20 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Excelsior scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Excelsior het geval.
- Excelsior lijkt ook nu te gaan scoren: het team vond in de laatste 8 wedstrijden het net en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
V
V
G
Vorm – Uit
2
W
W
G
G
Heerenveen
Heerenveen
0 - 0
Telstar
Heerenveen
2 - 3
AZ
Heerenveen
0 - 2
PEC Zwolle
Heerenveen
1 - 0
FC Twente
Excelsior
Ajax
2 - 2
Excelsior
NEC
2 - 2
Excelsior
Willem II
0 - 3
Excelsior
SC Cambuur
0 - 4
Excelsior
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Maxence Rivera
xG 3.50
Goals 2
-1.50
Jacob Trenskow
xG 3.37
Goals 3
-0.37
Nolhan Allan Courtens Mabeneyshi
xG 1.86
Goals 2
+0.14
xG vs Goals
Irakli Yegoian
xG 3.33
Goals 3
-0.33
Aymen Sliti
xG 3.06
Goals 3
-0.06
David Garden
xG 2.63
Goals 3
+0.37
Gaat Heerenveen scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Heerenveen scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Excelsior scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Excelsior scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heerenveen | Excelsior |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 100% |
| Over 3.5 | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 13% | 13% |
| Niet gescoord | 12% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heerenveen | Excelsior |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 63% | 75% |
| Over 1.5 | 63% | 63% |
| Over 2.5 | 13% | 13% |
| Over 3.5 | 5% | 13% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 38% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Klaverboer
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
S. van Gassel
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heerenveen | Excelsior | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 50% | 50% | 50% |
| Over 12 | 25% | 50% | 38% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.25 + 4.13 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Heerenveen
| Overall | 5.25 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 5.25 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Excelsior
| Overall | 4.13 |
| Thuis | 3.75 |
| Uit | 4.5 |
Blessures & schorsingen Heerenveen
D. ProperHamstringblessure
Blessures & schorsingen Excelsior
N. NaujoksTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Heerenveen
J. Trenskow
3
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Excelsior
D. Garden
3
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heerenveen | Excelsior | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.38 | 12.00 | 13.69 |
| Schotconversie | 9% | 17% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.75 | 4.38 | 5.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.63 | 7.63 | 8.63 |
| Schoten per goal | 11.18 | 6.00 | 8.59 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 63% | 76% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 63% | 76% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 63% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 63% | 63% | 63% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 38% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 25% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 63% | 82% |
| Schoten op doel 4,5+ | 75% | 50% | 63% |
| Schoten op doel 5,5+ | 38% | 25% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 25% | 13% | 19% |
Schoten per speler
Heerenveen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Rivera | 2.6 | 1.7 | 7 |
| D. Vente | 2.1 | 0.8 | 8 |
| J. Trenskow | 1.4 | 1 | 8 |
| N. Courtens | 1.2 | 0.7 | 6 |
| L. Brouwers | 1 | — | 2 |
| R. Meerveld | 0.9 | 0.3 | 8 |
| O. Braude | 0.7 | 0.3 | 7 |
| R. Uldriķis | 0.7 | 0.3 | 3 |
Excelsior
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Naujoks | 3 | 2 | 1 |
| G. de Regt | 3 | 2 | 1 |
| I. Yegoian | 1.9 | 1 | 8 |
| A. Sliti | 1.5 | 0.8 | 8 |
| D. Garden | 1.3 | 0.5 | 8 |
| N. Groen | 0.8 | 0.4 | 5 |
| V. Sulzbacher | 0.7 | 0.3 | 3 |
| A. Jahanbakhsh | 0.5 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
12
Heerenveen
Excelsior
Schoten op doel
5.8
4.4
Heerenveen
Excelsior
Onderlinge resultaten Heerenveen - Excelsior
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/03/2026 | Excelsior - Heerenveen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/10/2025 | Heerenveen - Excelsior | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/01/2024 | Excelsior - Heerenveen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 23/09/2023 | Heerenveen - Excelsior | 0-3 | ✗ | 3 |
| 13/05/2023 | Heerenveen - Excelsior | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/11/2022 | Excelsior - Heerenveen | 0-1 | ✗ | 1 |
| 30/03/2019 | Heerenveen - Excelsior | 1-0 | ✗ | 1 |
| 22/09/2018 | Excelsior - Heerenveen | 3-3 | ✓ | 6 |
| 24/02/2018 | Heerenveen - Excelsior | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/09/2017 | Excelsior - Heerenveen | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | +20 | 20 |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | +16 | 19 |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 4 | FC Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | +8 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | +12 | 15 |
| 6 | FC Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | +6 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | +2 | 11 |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | +2 | 11 |
| 10 | sc Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 9 |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 9 |
| 12 | SC Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 8 |
| 13 | FC Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 8 |
| 14 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 6 |
| 15 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 2 |