VGVVG
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam - Willem IIStatistieken, H2H & xG
VGVVV
Willem II
Head to Head
18 wedstrijden3.28
Avg Goals
50%
BTTS
89%
Over 1.5
83%
Over 2.5
39%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Sparta Rotterdam | Statistiek | Willem II |
|---|---|---|
| 1.63 | ⚽ Doelpunten | 0.88 |
| 2.5 | 🥅 Tegengoals | 2.88 |
| 1.51 | ⚡ xG | 1.16 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 2.6 |
| 6 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 75% | 🤝 BTTS | 75% |
| 88% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 39% |
| 9.5 | 🟨 Overtredingen | 9.5 |
Sparta Rotterdam
8 gespeeld · 6 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVG | 0.40 |
| Thuis | VGGV | 0.50 |
| Uit | WVVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 4.13 | 3.75 | 4.5 |
| Voor | 1.63 | 1.25 | 2 |
| Tegen | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| BTTS | 75% | 50% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
| xG | 1.51 | 1.45 | 1.57 |
| xG tegen | 1.98 | 1.95 | 2.01 |
Willem II
8 gespeeld · 2 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVV | 0.20 |
| Thuis | VGVV | 0.25 |
| Uit | VGVV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 3.76 | 3.25 | 4.25 |
| Voor | 0.88 | 0.75 | 1 |
| Tegen | 2.88 | 2.5 | 3.25 |
| BTTS | 75% | 50% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
| xG | 1.16 | 1.36 | 0.96 |
| xG tegen | 2.34 | 1.85 | 2.82 |
Voorspellingen voor Sparta Rotterdam – Willem II
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 1.62 | -18.97 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.94 | 4.35 | +10.28 | Ja |
| Willem II wint FT Resultaat | 25% | 4.06 | 4.30 | +5.91 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.17 | -11.82 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 2.38 | +18.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -4.18 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.08 | -12.35 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.47 | -15.21 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.83 | 2.15 | -24.15 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.41 | 3.34 | -38.31 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.50 | 19.50 | +18.17 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.31 | 5.69 | +7.20 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.36 | 2.63 | +11.30 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.74 | +12.61 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.23 | 1.24 | +1.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.68 | 1.48 | -11.93 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.47 | 2.47 | +0.02 | Ja |
| BTTS & Winst Sparta Rotterdam Combinatie | 26% | 3.82 | 2.72 | -28.79 | Nee |
| BTTS & Winst Willem II Combinatie | 14% | 7.13 | 7.17 | +0.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 71% | 1.41 | 1.12 | -20.48 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 58% | 1.72 | 1.24 | -27.71 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 45% | 2.21 | 1.58 | -28.58 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 33% | 3.03 | 1.80 | -40.60 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 23% | 4.41 | 2.15 | -51.20 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 29% | 3.45 | 4.12 | +19.48 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 42% | 2.40 | 3.02 | +25.93 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 55% | 1.82 | 2.38 | +30.42 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 67% | 1.49 | 1.95 | +30.65 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 77% | 1.29 | 1.55 | +19.82 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.35 | – | – | Nee |
| Willem II Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.01 | – | – | Nee |
| Sparta Rotterdam scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.76 | 1.48 | -15.94 | Nee |
| Willem II scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.62 | 2.60 | -0.68 | Nee |
| Sparta Rotterdam wint nil Win to Nil | 24% | 4.19 | 3.30 | -21.33 | Nee |
| Willem II wint nil Win to Nil | 11% | 9.44 | 10.00 | +5.98 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sparta Rotterdam
Advies: Double chance : Sparta Rotterdam or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.40
VORM LAATSTE 5
0.20
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
0.50
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.51
XG (THUIS/UIT)
1.16
2.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.42
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.6
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Sparta Rotterdam | Willem II | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 2.5 | 88% | 75% | 81.5% |
| Over 3.5 | 75% | 63% | 69% |
| Over 4.5 | 38% | 38% | 38% |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| BTTS & Win | 26.2% | 14% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 38% | 25% | 31.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Sparta Rotterdam pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 7 duels van Sparta Rotterdam eindigden telkens met 3+ goals en in de laatste 5 wedstrijden vielen er in totaal 22 goals (thuis en uit).
- Sparta Rotterdam wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Sparta Rotterdam scoorden beide teams en dit seizoen gebeurde dat in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Sparta Rotterdam.
Trends
- Willem II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 3 goals in totaal.
- Kan Willem II het tij keren? In de laatste 5 wedstrijden werd niet gewonnen: 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Willem II: in 2 van de laatste 5 duels bleef de ploeg zonder goal, dus wordt het afwachten of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Willem II scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Willem II.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.5
V
G
G
V
Vorm – Uit
0.25
V
G
V
V
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
0 - 4
Heerenveen
Sparta Rotterdam
2 - 2
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
3 - 3
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
0 - 1
Feyenoord
Willem II
FC Utrecht
3 - 1
Willem II
Ajax
5 - 1
Willem II
AZ
1 - 1
Willem II
Go Ahead Eagles
4 - 1
Willem II
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Milan Zonneveld
xG 4.60
Goals 5
+0.40
Nökkvi Þeyr Þórisson
xG 1.73
Goals 1
-0.73
Marvin Young
xG 1.49
Goals 2
+0.51
xG vs Goals
Devin Haen
xG 3.34
Goals 3
-0.34
Jaden Fernando Slory
xG 1.86
Goals 1
-0.86
Uriël van Aalst
xG 1.34
Goals 1
-0.34
Gaat Sparta Rotterdam scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Sparta Rotterdam scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Willem II scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Willem II scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sparta Rotterdam | Willem II |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 88% | 88% |
| Over 2.5 | 88% | 75% |
| Over 3.5 | 75% | 63% |
| Over 4.5 | 38% | 38% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sparta Rotterdam | Willem II |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 63% |
| Over 3.5 | 25% | 38% |
| Over 4.5 | 11% | 16% |
| Clean Sheets | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Bednarek
1.75
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Delanghe
2
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sparta Rotterdam | Willem II | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 75% | 88% |
| Over 9 | 75% | 75% | 75% |
| Over 10 | 75% | 50% | 63% |
| Over 11 | 75% | 50% | 63% |
| Over 12 | 50% | 50% | 50% |
| Over 13 | 50% | 25% | 38% |
| Over 14 | 50% | 25% | 38% |
Verwacht totaal: 6 + 3.88 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Sparta Rotterdam
| Overall | 6 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Willem II
| Overall | 3.88 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 2.25 |
Blessures & schorsingen Sparta Rotterdam
S. MitoBlessure
M. van BergenBuiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Willem II
A. CulumVoetblessure
T. Didillon HodlHamstringblessure
J. HoogmaKnieblessure
A. LachkarLiesblessure
K. BoogaardTwijfelachtig: Lichte blessure (tikje gehad)
Topscorer – Sparta Rotterdam
M. Zonneveld
5
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Willem II
D. Haen
3
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sparta Rotterdam | Willem II | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.75 | 11.50 | 12.63 |
| Schotconversie | 12% | 8% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.75 | 2.63 | 3.69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 8.88 | 8.94 |
| Schoten per goal | 8.46 | 13.14 | 10.80 |
| Meer dan 10,5 schoten | 63% | 50% | 57% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 38% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 25% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 25% | 32% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 13% | 26% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 25% | 44% |
| Schoten op doel 4,5+ | 63% | 13% | 38% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 0% | 19% |
Schoten per speler
Sparta Rotterdam
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Þórisson | 2.3 | 1.3 | 3 |
| M. Zonneveld | 2.1 | 1.3 | 8 |
| A. Santos | 1.7 | 0.7 | 3 |
| I. Babadi | 1.5 | 0.8 | 4 |
| M. van Bergen | 1 | 0.7 | 6 |
| Cedric Hatenboer | 1 | — | 1 |
| C. Terho | 0.9 | 0.4 | 8 |
| Robin van Cruijsen | 0.7 | 0.3 | 7 |
Willem II
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Haen | 2.1 | 0.9 | 8 |
| J. Slory | 1.1 | 0.9 | 8 |
| Uriel van Aalst | 1 | 0.3 | 8 |
| T. Vilhena | 0.8 | — | 5 |
| N. Tjoe-A-On | 0.6 | 0.1 | 8 |
| K. Boogaard | 0.6 | — | 5 |
| H. ter Avest | 0.6 | 0.1 | 7 |
| E. Gürbüz | 0.6 | — | 7 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
11.5
Sparta Rotterdam
Willem II
Schoten op doel
4.8
2.6
Sparta Rotterdam
Willem II
Onderlinge resultaten Sparta Rotterdam - Willem II
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/12/2025 | Willem II - Sparta Rotterdam | 1-5 | ✓ | 6 |
| 02/03/2025 | Sparta Rotterdam - Willem II | 4-0 | ✗ | 4 |
| 31/08/2024 | Willem II - Sparta Rotterdam | 1-2 | ✓ | 3 |
| 29/07/2023 | Willem II - Sparta Rotterdam | 0-3 | ✗ | 3 |
| 13/02/2022 | Sparta Rotterdam - Willem II | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/11/2021 | Willem II - Sparta Rotterdam | 0-3 | ✗ | 3 |
| 28/02/2021 | Sparta Rotterdam - Willem II | 0-2 | ✗ | 2 |
| 13/12/2020 | Willem II - Sparta Rotterdam | 1-3 | ✓ | 4 |
| 18/12/2019 | Willem II - Sparta Rotterdam | 3-0 | ✗ | 3 |
| 30/11/2019 | Willem II - Sparta Rotterdam | 4-0 | ✗ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | +20 | 20 |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | +16 | 19 |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 4 | FC Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | +8 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | +12 | 15 |
| 6 | FC Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | +6 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | +2 | 11 |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | +2 | 11 |
| 10 | sc Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 9 |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 9 |
| 12 | SC Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 8 |
| 13 | FC Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 8 |
| 14 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 6 |
| 15 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 2 |