GVVGG
ADO Den Haag
ADO Den Haag - PSVStatistieken, H2H & xG
WWWVW
PSV
Head to Head
21 wedstrijden4.1
Avg Goals
52%
BTTS
95%
Over 1.5
81%
Over 2.5
67%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| ADO Den Haag | Statistiek | PSV |
|---|---|---|
| 1.13 | ⚽ Doelpunten | 3.25 |
| 2.38 | 🥅 Tegengoals | 1.25 |
| 1.15 | ⚡ xG | 2.37 |
| 10.9 | 🔫 Schoten | 20.4 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 7.6 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 7.1 |
| 75% | 🤝 BTTS | 88% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 75% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 63% |
| 13.4 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
ADO Den Haag
8 gespeeld · 3 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGG | 0.60 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | VVGVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 3.51 | 4 | 3.2 |
| Voor | 1.13 | 1.33 | 1 |
| Tegen | 2.38 | 2.67 | 2.2 |
| BTTS | 75% | 100% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 40% |
| xG | 1.15 | 1.41 | 1 |
| xG tegen | 2.05 | 1.42 | 2.42 |
PSV
8 gespeeld · 19 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | GWWW | 2.50 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 75% | 75% |
| Gem. goals | 4.5 | 4.25 | 4.75 |
| Voor | 3.25 | 3.25 | 3.25 |
| Tegen | 1.25 | 1 | 1.5 |
| BTTS | 88% | 75% | 100% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.37 | 2.58 | 2.15 |
| xG tegen | 1.16 | 1.11 | 1.2 |
Voorspellingen voor ADO Den Haag – PSV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| ADO Den Haag wint FT Resultaat | 25% | 3.93 | 8.70 | +121.55 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.20 | 6.60 | +57.08 | Ja |
| PSV wint FT Resultaat | 51% | 1.97 | 1.17 | -40.64 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 49% | 2.03 | 1.11 | -45.31 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.34 | 1.07 | -20.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -3.61 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.02 | -12.89 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.22 | -21.24 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 1.68 | -28.57 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.13 | 2.30 | -44.34 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.93 | 29.00 | +32.24 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.85 | 9.40 | +37.24 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.82 | 4.00 | +41.76 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.74 | 2.25 | +29.33 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.53 | +15.97 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.54 | 1.45 | -5.97 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.84 | 2.50 | -12.12 | Nee |
| BTTS & Winst ADO Den Haag Combinatie | 16% | 6.23 | 11.42 | +83.18 | Ja |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 30% | 3.38 | 2.07 | -38.81 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 87% | 1.15 | 1.12 | -2.67 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.27 | 1.24 | -2.66 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 68% | 1.47 | 1.58 | +7.60 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 56% | 1.77 | 1.81 | +2.08 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 45% | 2.25 | 2.17 | -3.43 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 13% | 7.63 | 4.09 | -46.42 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 22% | 4.65 | 3.02 | -35.07 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 32% | 3.13 | 2.36 | -24.72 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 44% | 2.29 | 1.93 | -15.85 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 56% | 1.80 | 1.54 | -14.53 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| ADO Den Haag Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.15 | – | – | Nee |
| PSV Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.89 | – | – | Nee |
| ADO Den Haag scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.54 | 3.40 | +33.96 | Ja |
| PSV scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.30 | -25.90 | Nee |
| ADO Den Haag wint nil Win to Nil | 9% | 10.61 | 23.00 | +116.72 | Ja |
| PSV wint nil Win to Nil | 21% | 4.72 | 2.75 | -41.78 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: PSV Eindhoven
Advies: Combo Winner : PSV Eindhoven and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.40
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
0.33
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.15
XG (THUIS/UIT)
2.37
2.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.6
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | ADO Den Haag | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 63% | 88% | 75.5% |
| Over 3.5 | 63% | 75% | 69% |
| Over 4.5 | 25% | 50% | 37.5% |
| BTTS | 75% | 88% | 81.5% |
| BTTS & Win | 16% | 29.6% | 22.8% |
| BTTS & Draw | 38% | 13% | 25.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 54.3% | 54.3% | 54.3% |
Trends
- ADO Den Haag pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- ADO Den Haag zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- ADO Den Haag is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 8 wedstrijden van ADO Den Haag vielen er telkens 2 goals of meer.
- ADO Den Haag won al 5 wedstrijden op rij niet, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van ADO Den Haag scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met ADO Den Haag BTTS.
Trends
- PSV pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (2,4 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en PSV maakte 17 goals in die reeks.
- In de laatste 8 wedstrijden van PSV vielen telkens 2 goals of meer, dus ook nu liggen een paar treffers voor de hand.
- PSV wil de lijn doortrekken tegen ADO Den Haag: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van PSV scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 7 duels (88% van alle wedstrijden) met PSV in BTTS.
- PSV lijkt ook vandaag te scoren: het team trof doel in de laatste 8 wedstrijden en maakte 17 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
V
G
Vorm – Uit
2.25
W
W
W
V
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1 - 1
SC Cambuur
ADO Den Haag
2 - 3
Fortuna Sittard
ADO Den Haag
1 - 4
FC Groningen
PSV
FC Twente
3 - 2
PSV
Ajax
1 - 3
PSV
FC Utrecht
1 - 6
PSV
Excelsior
1 - 2
PSV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Yannick Fereira Eduardo
xG 2.73
Goals 3
+0.27
Evan Rottier
xG 1.90
Goals 2
+0.10
Nigel Thomas
xG 1.19
Goals 1
-0.19
xG vs Goals
Guus Til
xG 4.48
Goals 5
+0.52
Sven Mijnans
xG 3.85
Goals 4
+0.15
Ricardo Pepi
xG 3.29
Goals 3
-0.29
Gaat ADO Den Haag scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat ADO Den Haag scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat PSV scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | ADO Den Haag | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 63% | 88% |
| Over 3.5 | 63% | 75% |
| Over 4.5 | 25% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | ADO Den Haag | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 88% | 25% |
| Over 2.5 | 38% | 13% |
| Over 3.5 | 13% | 4% |
| Over 4.5 | 9% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
K. Nikiéma
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Kovář
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | ADO Den Haag | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 75% | 71% |
| Over 7 | 33% | 75% | 54% |
| Over 8 | 33% | 50% | 42% |
| Over 9 | 33% | 50% | 42% |
| Over 10 | 0% | 50% | 25% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.63 + 7.13 = 10.8
Hoekschoppen analyse
ADO Den Haag
| Overall | 3.63 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
PSV
| Overall | 7.13 |
| Thuis | 7.75 |
| Uit | 6.5 |
Blessures & schorsingen ADO Den Haag
M. HokkeRode kaart (geschorst)
C. PeupionKnieblessure
L. ReischlLiesblessure
Blessures & schorsingen PSV
S. LammersGebrek aan wedstrijdritme
A. NagaloBlessure
S. OuaissaSpierblessure
R. PepiBlessure
A. PleaSurgery
J. SchoutenKnieblessure
K. SildilliaSurgery
P. WannerVoetblessure
Topscorer – ADO Den Haag
Y. Eduardo
3
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – PSV
G. Til
5
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | ADO Den Haag | PSV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.88 | 20.38 | 15.63 |
| Schotconversie | 10% | 16% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.25 | 7.63 | 5.44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.63 | 12.75 | 10.19 |
| Schoten per goal | 9.67 | 6.27 | 7.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 25% | 88% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 88% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 75% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 75% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 75% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 38% | 88% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 75% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 63% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
ADO Den Haag
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Eduardo | 1.3 | 0.6 | 8 |
| Finn de Bruin | 1.3 | — | 4 |
| N. Thomas | 1.2 | 0.4 | 5 |
| E. Rottier | 0.8 | 0.5 | 8 |
| J. Bal | 0.7 | 0.4 | 7 |
| M. Šín | 0.7 | 0.7 | 3 |
| D. van Mieghem | 0.6 | 0.3 | 8 |
| P. Mulder | 0.6 | 0.1 | 8 |
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Mijnans | 2.3 | 0.9 | 7 |
| R. Pepi | 2.3 | 1 | 7 |
| G. Til | 1.9 | 1 | 8 |
| R. van Bommel | 1.8 | 0.8 | 8 |
| K. Sano | 1.4 | 0.6 | 7 |
| I. Perišić | 1.4 | 0.6 | 8 |
| D. Man | 1.3 | 0.7 | 3 |
| P. Wanner | 1 | 0.7 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
10.9
20.4
ADO Den Haag
PSV
Schoten op doel
3.3
7.6
ADO Den Haag
PSV
Onderlinge resultaten ADO Den Haag - PSV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/03/2023 | PSV - ADO Den Haag | 3-1 | ✓ | 4 |
| 13/02/2021 | ADO Den Haag - PSV | 2-2 | ✓ | 4 |
| 01/11/2020 | PSV - ADO Den Haag | 4-0 | ✗ | 4 |
| 15/02/2020 | ADO Den Haag - PSV | 0-3 | ✗ | 3 |
| 11/08/2019 | PSV - ADO Den Haag | 3-1 | ✓ | 4 |
| 21/04/2019 | PSV - ADO Den Haag | 3-1 | ✓ | 4 |
| 15/09/2018 | ADO Den Haag - PSV | 0-7 | ✗ | 7 |
| 29/04/2018 | ADO Den Haag - PSV | 3-3 | ✓ | 6 |
| 16/12/2017 | PSV - ADO Den Haag | 3-0 | ✗ | 3 |
| 15/04/2017 | ADO Den Haag - PSV | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | +20 | 20 |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | +16 | 19 |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 4 | FC Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | +8 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | +12 | 15 |
| 6 | FC Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | +6 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | +2 | 11 |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | +2 | 11 |
| 10 | sc Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 9 |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 9 |
| 12 | SC Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 8 |
| 13 | FC Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 8 |
| 14 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 6 |
| 15 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 2 |