WVGWG
Paderborn
Paderborn - Eintracht FrankfurtUitslag, statistieken & xG
GVWVW
Eintracht Frankfurt
Statistieken en doelpuntenmakers
Paderborn
45'
Raphael Obermair
73'
Marvin Pieringer
2 - 2
Rust (1 - 1)
Eintracht Frankfurt
23'
Jonathan Burkardt
90+3'
Jonathan Burkardt
1.33
xG
1.57
51%
Balbezit
49%
11
Schoten
16
3
Schoten op doel
3
8
Schoten naast
13
2
Hoekschoppen
6
14
Overtredingen
13
2
Buitenspel
0
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
1
Head to Head
6 wedstrijden3.67
Avg Goals
67%
BTTS
83%
Over 1.5
83%
Over 2.5
67%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Paderborn | Statistiek | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| 0.75 | ⚽ Doelpunten | 1.63 |
| 1.13 | 🥅 Tegengoals | 2.25 |
| 1.47 | ⚡ xG | 1.66 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 13.9 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 25% | 🤝 BTTS | 63% |
| 38% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 38% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 38% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 10.1 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Paderborn
8 gespeeld · 9 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWG | 1.60 |
| Thuis | VWVW | 1.50 |
| Uit | GVGG | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 1.88 | 2 | 1.75 |
| Voor | 0.75 | 1 | 0.5 |
| Tegen | 1.13 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 25% | 25% | 25% |
| De '0' | 38% | 25% | 50% |
| Niet gescoord | 63% | 50% | 75% |
| xG | 1.47 | 1.8 | 1.13 |
| xG tegen | 1.79 | 1.67 | 1.92 |
Eintracht Frankfurt
8 gespeeld · 11 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVW | 1.40 |
| Thuis | VGWW | 1.75 |
| Uit | GWVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.88 | 3.5 | 4.25 |
| Voor | 1.63 | 1.75 | 1.5 |
| Tegen | 2.25 | 1.75 | 2.75 |
| BTTS | 63% | 75% | 50% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 50% |
| xG | 1.66 | 1.86 | 1.47 |
| xG tegen | 1.85 | 1.56 | 2.14 |
Voorspellingen voor Paderborn – Eintracht Frankfurt
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Paderborn wint FT Resultaat | 46% | 2.19 | 2.60 | +18.47 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.14 | 3.75 | -9.36 | Nee |
| Eintracht Frankfurt wint FT Resultaat | 30% | 3.30 | 2.19 | -33.72 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.57 | +9.49 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.84 | 1.34 | -27.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.33 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.11 | -4.24 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.48 | -2.28 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 2.23 | -1.52 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.91 | 3.80 | -2.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.31 | 17.00 | -27.07 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.28 | 5.50 | -24.49 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 2.71 | -7.94 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.74 | -2.84 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.34 | 1.25 | -6.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.40 | -6.02 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.04 | 2.75 | -9.60 | Nee |
| BTTS & Winst Paderborn Combinatie | 28% | 3.59 | 4.16 | +15.98 | Ja |
| BTTS & Winst Eintracht Frankfurt Combinatie | 19% | 5.16 | 3.55 | -31.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 73% | 1.37 | 1.22 | -10.82 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 61% | 1.64 | 1.44 | -12.45 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 48% | 2.09 | 1.80 | -13.96 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 36% | 2.82 | 2.28 | -19.06 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 25% | 4.03 | 3.04 | -24.61 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 27% | 3.72 | 3.50 | -5.85 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 39% | 2.55 | 2.46 | -3.57 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 52% | 1.92 | 1.93 | +0.75 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 65% | 1.55 | 1.53 | -1.31 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 75% | 1.33 | 1.29 | -2.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Paderborn Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.55 | – | – | Nee |
| Eintracht Frankfurt Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.59 | – | – | Nee |
| Paderborn scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.87 | 2.02 | +8.27 | Ja |
| Eintracht Frankfurt scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.32 | 1.81 | -21.99 | Nee |
| Paderborn wint nil Win to Nil | 18% | 5.65 | 6.00 | +6.14 | Ja |
| Eintracht Frankfurt wint nil Win to Nil | 11% | 9.18 | 5.00 | -45.54 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: SC Paderborn 07
Advies: Double chance : SC Paderborn 07 or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.40
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.47
XG (THUIS/UIT)
1.66
1.70
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.67
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Paderborn | Eintracht Frankfurt | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% | 87.5% |
| Over 1.5 | 50% | 75% | 62.5% |
| Over 2.5 | 38% | 75% | 56.5% |
| Over 3.5 | 25% | 75% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 38% | 38% |
| BTTS | 25% | 63% | 44% |
| BTTS & Win | 27.9% | 19.4% | 23.7% |
| BTTS & Draw | 13% | 25% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 56.6% | 56.6% | 56.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Paderborn pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 6 goals in totaal.
- Paderborn zit in een goede flow en is nu al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Paderborn wil vandaag tegen Eintracht Frankfurt doorduwen na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- Voorin loopt het bij Paderborn stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Paderborn bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (63%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 6 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Paderborn scoorden beide teams; Paderborn won 2 van die 5 en BTTS viel dit seizoen in 2/8 duels.
Trends
- Eintracht Frankfurt pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 6 goals in totaal.
- Voorin loopt het bij Eintracht Frankfurt stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Eintracht Frankfurt scoorden beide teams, waarin ze 2 keer wonnen; dit seizoen staat BTTS op 5/8 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
W
V
W
Vorm – Uit
1
G
W
V
V
Paderborn
Paderborn
1 - 0
Hamburger SV
Paderborn
0 - 2
Stuttgart
Paderborn
3 - 1
Hoffenheim
Paderborn
0 - 1
Freiburg
Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund
1 - 0
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
6 - 0
Eintracht Frankfurt
Mainz 05
1 - 3
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
3 - 3
Eintracht Frankfurt
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Steffen Tigges
xG 2.44
Goals 2
-0.44
Stefano Marino
xG 2.18
Goals 2
-0.18
Santiago Castaneda
xG 1.69
Goals 1
-0.69
xG vs Goals
Younes Ebnoutalib
xG 5.41
Goals 6
+0.59
Jonathan Burkardt
xG 3.06
Goals 3
-0.06
Can Yılmaz Uzun
xG 2.33
Goals 2
-0.33
Gaat Paderborn scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Paderborn scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Eintracht Frankfurt scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Eintracht Frankfurt scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Paderborn | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 75% |
| Over 2.5 | 38% | 75% |
| Over 3.5 | 25% | 75% |
| Over 4.5 | 0% | 38% |
| Niet gescoord | 25% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Paderborn | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 63% | 88% |
| Over 1.5 | 38% | 50% |
| Over 2.5 | 13% | 38% |
| Over 3.5 | 3% | 25% |
| Over 4.5 | 1% | 8% |
| Clean Sheets | 38% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Noll
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
N. Atubolu
2
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Paderborn | Eintracht Frankfurt | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 100% | 75% | 88% |
| Over 9 | 50% | 25% | 38% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 4.88 + 4.88 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Paderborn
| Overall | 4.88 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 3.75 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Eintracht Frankfurt
| Overall | 4.88 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Paderborn
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Eintracht Frankfurt
Geen meldingen.
Topscorer – Paderborn
S. Tigges
2
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Eintracht Frankfurt
Y. Ebnoutalib
6
Doelpunten
1
Assists
2.3
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Paderborn | Eintracht Frankfurt | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.88 | 13.88 | 13.88 |
| Schotconversie | 5% | 12% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.50 | 6.00 | 4.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.38 | 7.88 | 9.13 |
| Schoten per goal | 18.50 | 8.54 | 13.52 |
| Meer dan 10,5 schoten | 75% | 75% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 63% | 63% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 50% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 38% | 50% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 25% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 63% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 38% | 63% | 51% |
| Schoten op doel 5,5+ | 25% | 50% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Paderborn
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Tigges | 1.9 | 0.6 | 8 |
| S. Castañeda | 1.6 | 0.6 | 8 |
| S. Marino | 1.3 | 0.6 | 8 |
| R. Philippe | 1.1 | 0.6 | 7 |
| L. Curda | 1.1 | 0.1 | 8 |
| M. Pieringer | 0.9 | 0.1 | 8 |
| L. Ulrich | 0.6 | — | 8 |
| R. Obermair | 0.5 | 0.4 | 8 |
Eintracht Frankfurt
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Ebnoutalib | 2.3 | 1.4 | 8 |
| F. Chaïbi | 2.2 | 1.2 | 6 |
| N. Ilicevic | 2 | 1 | 1 |
| C. Uzun | 1.6 | 0.9 | 7 |
| J. Burkardt | 1.5 | 0.8 | 8 |
| R. Koch | 1 | 0.6 | 8 |
| R. Dōan | 0.9 | 0.3 | 7 |
| A. Knauff | 0.6 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
13.9
Paderborn
Eintracht Frankfurt
Schoten op doel
3.5
6
Paderborn
Eintracht Frankfurt
Onderlinge resultaten Paderborn - Eintracht Frankfurt
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 27/06/2020 | Eintracht Frankfurt - Paderborn | 3-2 | ✓ | 5 |
| 22/12/2019 | Paderborn - Eintracht Frankfurt | 2-1 | ✓ | 3 |
| 14/03/2015 | Eintracht Frankfurt - Paderborn | 4-0 | ✗ | 4 |
| 19/10/2014 | Paderborn - Eintracht Frankfurt | 3-1 | ✓ | 4 |
| 26/02/2012 | Paderborn - Eintracht Frankfurt | 4-2 | ✓ | 6 |
| 28/08/2011 | Eintracht Frankfurt - Paderborn | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |