WWWVV
Hamburger SV
Hamburger SV - Borussia M'gladbachUitslag, statistieken & xG
VVVWG
Borussia M'gladbach
Statistieken en doelpuntenmakers
Hamburger SV
11'
Miro Muheim
59'
Shafiq Nandja
70'
Albert Grönbaek
3 - 1
Rust (1 - 1)
Borussia M'gladbach
44'
Robin Hack
2.12
xG
1.87
62%
Balbezit
38%
18
Schoten
19
9
Schoten op doel
6
9
Schoten naast
13
5
Hoekschoppen
3
6
Overtredingen
16
1
Buitenspel
1
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
1
Head to Head
25 wedstrijden2.32
Avg Goals
56%
BTTS
64%
Over 1.5
44%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Hamburger SV | Statistiek | Borussia M'gladbach |
|---|---|---|
| 0.88 | ⚽ Doelpunten | 1.38 |
| 2.38 | 🥅 Tegengoals | 2.75 |
| 1.17 | ⚡ xG | 1.55 |
| 10.9 | 🔫 Schoten | 14.9 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 4 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 38% | 🤝 BTTS | 63% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 38% |
| 40% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 13.9 | 🟨 Overtredingen | 13.6 |
Hamburger SV
8 gespeeld · 9 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | VWW | 2.00 |
| Uit | VVWVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 67% | 20% |
| Gem. goals | 3.26 | 3 | 3.4 |
| Voor | 0.88 | 1 | 0.8 |
| Tegen | 2.38 | 2 | 2.6 |
| BTTS | 38% | 33% | 40% |
| De '0' | 13% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 33% | 60% |
| xG | 1.17 | 1.19 | 1.16 |
| xG tegen | 1.99 | 2 | 1.99 |
Borussia M'gladbach
8 gespeeld · 4 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWG | 0.80 |
| Thuis | VVVG | 0.25 |
| Uit | VVVW | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 4.13 | 4.25 | 4 |
| Voor | 1.38 | 1.75 | 1 |
| Tegen | 2.75 | 2.5 | 3 |
| BTTS | 63% | 75% | 50% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 38% | 25% | 50% |
| xG | 1.55 | 1.7 | 1.41 |
| xG tegen | 1.94 | 1.74 | 2.14 |
Voorspellingen voor Hamburger SV – Borussia M'gladbach
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 2.37 | -19.54 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.76 | 3.50 | -6.93 | Nee |
| Borussia M'gladbach wint FT Resultaat | 39% | 2.53 | 2.90 | +14.43 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.65 | 1.28 | -22.51 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.51 | 1.64 | +8.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.39 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.22 | -1.29 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.80 | +3.01 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.87 | 2.69 | -6.31 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.51 | 6.00 | +8.84 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.13 | 12.00 | -25.60 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.24 | 4.10 | -21.73 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 2.11 | -9.76 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.42 | -7.46 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.12 | -8.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 1.62 | -1.11 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.57 | 2.25 | -12.35 | Nee |
| BTTS & Winst Hamburger SV Combinatie | 19% | 5.27 | 4.21 | -20.09 | Nee |
| BTTS & Winst Borussia M'gladbach Combinatie | 22% | 4.61 | 5.10 | +10.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 65% | 1.53 | 1.27 | -17.20 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 52% | 1.93 | 1.48 | -23.34 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 39% | 2.59 | 1.87 | -27.82 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 27% | 3.69 | 2.32 | -37.13 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 18% | 5.62 | 3.00 | -46.60 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 35% | 2.87 | 3.30 | +14.84 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 48% | 2.07 | 2.40 | +15.68 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 61% | 1.63 | 1.87 | +14.82 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 73% | 1.37 | 1.52 | +10.81 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 82% | 1.22 | 1.32 | +8.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.72 | – | – | Nee |
| Borussia M'gladbach Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.17 | – | – | Nee |
| Hamburger SV scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.20 | 1.88 | -14.46 | Nee |
| Borussia M'gladbach scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.02 | 2.08 | +2.75 | Ja |
| Hamburger SV wint nil Win to Nil | 15% | 6.68 | 4.20 | -37.14 | Nee |
| Borussia M'gladbach wint nil Win to Nil | 18% | 5.62 | 5.50 | -2.18 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Hamburger SV
Advies: Double chance : Hamburger SV or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.80
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.17
XG (THUIS/UIT)
1.55
1.91
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.73
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Hamburger SV | Borussia M'gladbach | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 2.5 | 63% | 88% | 75.5% |
| Over 3.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 38% | 50% | 44% |
| BTTS | 38% | 63% | 50.5% |
| BTTS & Win | 19% | 21.7% | 20.4% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 25% | 25% | 25% |
Trends
- Hamburger SV pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (1,8 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 van die wedstrijden en ze maakten 7 goals in die reeks.
- Hamburger SV bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (50%) en kwam in de laatste 5 duels toch tot 7 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Hamburger SV was het 3 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (38% van alle wedstrijden) met Hamburger SV.
Trends
- Borussia M'gladbach pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (0.8 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en ze maakten 8 goals.
- Borussia M'gladbach is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Borussia M'gladbach bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (38%), maar scoorde in de laatste 5 duels wel 8 keer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Borussia M'gladbach was er in 4 duels BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 5 wedstrijden (63%) met Borussia M'gladbach.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
V
W
W
Vorm – Uit
0.75
V
V
V
W
Hamburger SV
Hamburger SV
1 - 0
Stuttgart
Hamburger SV
2 - 1
Köln
Hamburger SV
0 - 5
Mainz 05
Borussia M'gladbach
Stuttgart
2 - 3
Borussia M'gladbach
Köln
2 - 1
Borussia M'gladbach
Freiburg
5 - 0
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
3 - 0
Borussia M'gladbach
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Terem Moffi
xG 1.84
Goals 2
+0.16
Yussuf Poulsen
xG 1.84
Goals 2
+0.16
Miro Muheim
xG 1.44
Goals 2
+0.56
xG vs Goals
Hugo Bolin
xG 2.48
Goals 2
-0.48
Joseph Scally
xG 2.43
Goals 3
+0.57
Wael Mohya
xG 2.18
Goals 2
-0.18
Gaat Hamburger SV scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Hamburger SV scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Borussia M'gladbach scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Borussia M'gladbach scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Hamburger SV | Borussia M'gladbach |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 88% |
| Over 2.5 | 63% | 88% |
| Over 3.5 | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 38% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Hamburger SV | Borussia M'gladbach |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 63% | 88% |
| Over 2.5 | 38% | 50% |
| Over 3.5 | 25% | 38% |
| Over 4.5 | 9% | 14% |
| Clean Sheets | 13% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Daniel Heuer Fernandes
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Nicolas
2.86
Tg/Wedstrijd
20
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Hamburger SV | Borussia M'gladbach | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 75% | 71% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 33% | 75% | 54% |
| Over 11 | 33% | 50% | 42% |
| Over 12 | 33% | 25% | 29% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4 + 5.63 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Hamburger SV
| Overall | 4 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Borussia M'gladbach
| Overall | 5.63 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4.75 |
Blessures & schorsingen Hamburger SV
B. NadirSpierblessure
N. RembergKnieblessure
F. VieiraBovenbeenblessure
M. VuskovicDoping (geschorst)
N. CapaldoTwijfelachtig: Spierblessure
Y. PoulsenTwijfelachtig: Heupblessure
Blessures & schorsingen Borussia M'gladbach
H. BolinSpierblessure
N. KuhnSpierblessure
E. LeopoldKnieblessure
J. LeszczynskiKnieblessure
K. DiksTwijfelachtig: Persoonlijke omstandigheden
F. FleckTwijfelachtig: Spierblessure
F. HonoratTwijfelachtig: Spierblessure
T. KleindienstTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Hamburger SV
Y. Poulsen
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Borussia M'gladbach
J. Scally
3
Doelpunten
1
Assists
0.9
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Hamburger SV | Borussia M'gladbach | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.88 | 14.88 | 12.88 |
| Schotconversie | 8% | 9% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.25 | 4.63 | 3.94 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.63 | 10.25 | 8.94 |
| Schoten per goal | 12.43 | 10.82 | 11.63 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 63% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 63% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 13% | 63% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 50% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 38% | 75% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 13% | 50% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 50% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 25% | 19% |
Schoten per speler
Hamburger SV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Fábio Vieira | 1.8 | 1.2 | 6 |
| Y. Poulsen | 1.3 | 0.5 | 6 |
| P. Daka | 1.2 | — | 5 |
| N. Capaldo | 1 | 0.3 | 6 |
| R. Philippe | 1 | — | 1 |
| T. Moffi | 0.9 | 0.5 | 8 |
| N. Remberg | 0.8 | 0.2 | 5 |
| B. Nadir | 0.8 | — | 4 |
Borussia M'gladbach
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Kleindienst | 1.3 | 0.3 | 3 |
| H. Bolin | 1.3 | 0.9 | 7 |
| W. Mohya | 1.3 | 0.6 | 8 |
| F. Neuhaus | 1.2 | 0.6 | 5 |
| P. Sander | 1 | 0.3 | 8 |
| S. Machino | 1 | 0.3 | 6 |
| N. Kühn | 1 | 0.5 | 2 |
| J. Scally | 0.9 | 0.5 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10.9
14.9
Hamburger SV
Borussia M'gladbach
Schoten op doel
3.3
4.6
Hamburger SV
Borussia M'gladbach
Onderlinge resultaten Hamburger SV - Borussia M'gladbach
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/01/2026 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 0-0 | ✗ | 0 |
| 24/08/2025 | Borussia M'gladbach - Hamburger SV | 0-0 | ✗ | 0 |
| 12/05/2018 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/12/2017 | Borussia M'gladbach - Hamburger SV | 3-1 | ✓ | 4 |
| 12/03/2017 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 2-1 | ✓ | 3 |
| 01/03/2017 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/10/2016 | Borussia M'gladbach - Hamburger SV | 0-0 | ✗ | 0 |
| 14/02/2016 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 3-2 | ✓ | 5 |
| 11/09/2015 | Borussia M'gladbach - Hamburger SV | 0-3 | ✗ | 3 |
| 22/02/2015 | Hamburger SV - Borussia M'gladbach | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 9 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 10 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 11 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 12 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 13 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 14 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 15 | Hamburger SV | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 19 | -12 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 8 | 1 | 1 | 6 | 11 | 22 | -11 | 4 |