VWVGG
Köln
Köln - Bayer LeverkusenStatistieken, H2H & xG
WWWVV
Bayer Leverkusen
Head to Head
29 wedstrijden2.83
Avg Goals
48%
BTTS
90%
Over 1.5
52%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Köln | Statistiek | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| 1.13 | ⚽ Doelpunten | 2.25 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.64 | ⚡ xG | 2.01 |
| 15.5 | 🔫 Schoten | 18.9 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 6 | 🚩 Corners | 7.4 |
| 75% | 🤝 BTTS | 63% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 75% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Köln
8 gespeeld · 9 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGG | 1.00 |
| Thuis | WGWG | 2.00 |
| Uit | VVVG | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 2.63 | 2.5 | 2.75 |
| Voor | 1.13 | 1.5 | 0.75 |
| Tegen | 1.5 | 1 | 2 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 25% | 25% |
| xG | 1.64 | 1.82 | 1.46 |
| xG tegen | 1.56 | 1.55 | 1.57 |
Bayer Leverkusen
8 gespeeld · 13 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | VGWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 25% |
| Gem. goals | 4.25 | 3.75 | 4.75 |
| Voor | 2.25 | 2.5 | 2 |
| Tegen | 2 | 1.25 | 2.75 |
| BTTS | 63% | 50% | 75% |
| De '0' | 25% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 2.01 | 2.09 | 1.92 |
| xG tegen | 1.42 | 1.19 | 1.65 |
Voorspellingen voor Köln – Bayer Leverkusen
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Köln wint FT Resultaat | 37% | 2.69 | 3.70 | +37.45 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.22 | 4.00 | -5.29 | Nee |
| Bayer Leverkusen wint FT Resultaat | 39% | 2.55 | 1.85 | -27.53 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.64 | 1.17 | -28.83 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.59 | 1.25 | -21.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.00 | -3.60 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.08 | -4.57 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.41 | -1.57 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.06 | 2.00 | -2.84 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 29% | 3.40 | 3.08 | -9.29 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 27.78 | 11.60 | -58.24 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.59 | 7.00 | -18.52 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 30% | 3.31 | 2.80 | -15.47 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.94 | 1.80 | -7.44 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 71% | 1.42 | 1.36 | -4.05 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.42 | 1.36 | -3.96 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.40 | 2.80 | -17.72 | Nee |
| BTTS & Winst Köln Combinatie | 25% | 4.05 | 5.40 | +33.22 | Ja |
| BTTS & Winst Bayer Leverkusen Combinatie | 26% | 3.87 | 2.85 | -26.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.08 | 1.15 | +6.14 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.16 | 1.32 | +14.05 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.28 | 1.77 | +38.59 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 68% | 1.46 | 1.99 | +35.92 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 57% | 1.75 | 2.38 | +36.14 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.99 | 4.30 | -66.89 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.35 | 3.00 | -59.20 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 22% | 4.61 | 2.28 | -50.52 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 32% | 3.15 | 1.82 | -42.31 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 43% | 2.34 | 1.47 | -37.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Köln Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.22 | – | – | Nee |
| Bayer Leverkusen Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.91 | – | – | Nee |
| Köln scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 2.28 | +9.44 | Ja |
| Bayer Leverkusen scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 1.62 | -20.13 | Nee |
| Köln wint nil Win to Nil | 12% | 8.01 | 9.50 | +18.56 | Ja |
| Bayer Leverkusen wint nil Win to Nil | 13% | 7.52 | 3.90 | -48.11 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayer Leverkusen
Advies: Double chance : draw or Bayer Leverkusen
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.80
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.64
XG (THUIS/UIT)
2.01
1.43
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.18
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Köln | Bayer Leverkusen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 100% | 87.5% |
| Over 2.5 | 50% | 88% | 69% |
| Over 3.5 | 25% | 63% | 44% |
| Over 4.5 | 25% | 38% | 31.5% |
| BTTS | 75% | 63% | 69% |
| BTTS & Win | 24.7% | 25.9% | 25.3% |
| BTTS & Draw | 25% | 13% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 60.9% | 60.9% | 60.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 25% | 25% |
Trends
- Köln pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die 5 en Köln scoorde 4 keer.
- Köln is thuis al 4 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Köln is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Köln laat voorin wat steken vallen: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwam het niet tot scoren.
- In de laatste 5 wedstrijden van Köln was er 3 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Köln.
Trends
- Bayer Leverkusen pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (1,8 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en het team maakte 10 goals in die reeks.
- In de laatste 8 wedstrijden van Bayer Leverkusen vielen telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Bayer Leverkusen was het 3 keer BTTS; dit seizoen gebeurde dat in 5 wedstrijden (63% van alle wedstrijden) met Bayer Leverkusen.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
W
G
Vorm – Uit
1
V
G
W
V
Köln
Köln
0 - 0
Schalke 04
Köln
2 - 1
Borussia M'gladbach
Köln
1 - 1
Werder Bremen
Köln
3 - 2
Hoffenheim
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
3 - 0
Bayer Leverkusen
Mainz 05
3 - 4
Bayer Leverkusen
Augsburg
2 - 2
Bayer Leverkusen
Elversberg
3 - 2
Bayer Leverkusen
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Said El Mala
xG 3.28
Goals 2
-1.28
Thijs Dallinga
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Marius Bülter
xG 1.80
Goals 1
-0.80
xG vs Goals
Patrik Schick
xG 6.51
Goals 7
+0.49
Ibrahim Maza
xG 3.43
Goals 3
-0.43
Christian Michel Kofane
xG 1.70
Goals 2
+0.30
Gaat Köln scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Köln scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Bayer Leverkusen scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayer Leverkusen scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Köln | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 88% |
| Over 3.5 | 25% | 63% |
| Over 4.5 | 25% | 38% |
| Niet gescoord | 12% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Köln | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 75% |
| Over 1.5 | 38% | 63% |
| Over 2.5 | 13% | 50% |
| Over 3.5 | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 2% | 5% |
| Clean Sheets | 13% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Schwäbe
1.38
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Flekken
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Köln | Bayer Leverkusen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 25% | 63% |
| Over 9 | 100% | 25% | 63% |
| Over 10 | 100% | 25% | 63% |
| Over 11 | 75% | 25% | 50% |
| Over 12 | 50% | 25% | 38% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6 + 7.38 = 13.4
Hoekschoppen analyse
Köln
| Overall | 6 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
13.4
hoekschoppen
Bayer Leverkusen
| Overall | 7.38 |
| Thuis | 9 |
| Uit | 5.75 |
Blessures & schorsingen Köln
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Bayer Leverkusen
Geen meldingen.
Topscorer – Köln
T. Dallinga
2
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Bayer Leverkusen
P. Schick
7
Doelpunten
2
Assists
3.5
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Köln | Bayer Leverkusen | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.50 | 18.88 | 17.19 |
| Schotconversie | 7% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.63 | 5.75 | 5.19 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.88 | 13.13 | 12.01 |
| Schoten per goal | 13.78 | 8.39 | 11.09 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 88% | 88% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 88% | 88% |
| Meer dan 12,5 schoten | 88% | 75% | 82% |
| Meer dan 13,5 schoten | 88% | 75% | 82% |
| Meer dan 14,5 schoten | 63% | 75% | 69% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 88% | 76% |
| Schoten op doel 4,5+ | 63% | 75% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 38% | 50% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 38% | 26% |
Schoten per speler
Köln
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. El Mala | 3.3 | 1 | 7 |
| T. Dallinga | 2 | 1.3 | 3 |
| M. Moore | 1.6 | 0.6 | 7 |
| M. Bülter | 1.4 | 1 | 8 |
| R. Ache | 1 | 0.3 | 4 |
| M. El Mala | 1 | 1 | 1 |
| S. Sebulonsen | 0.8 | 0.2 | 5 |
| L. Lochoshvili | 0.7 | — | 7 |
Bayer Leverkusen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Schick | 3.5 | 1.5 | 8 |
| I. Maza | 2.6 | 0.8 | 8 |
| V. Boniface | 2 | 0.5 | 2 |
| Afonso Moreira | 1.8 | 0.9 | 8 |
| Christian Kofane | 1.5 | 0.5 | 4 |
| M. Terrier | 1.5 | 0.5 | 2 |
| N. Tella | 1.3 | 0.3 | 3 |
| M. Diaby | 1.2 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.5
18.9
Köln
Bayer Leverkusen
Schoten op doel
4.6
5.8
Köln
Bayer Leverkusen
Onderlinge resultaten Köln - Bayer Leverkusen
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/04/2026 | Köln - Bayer Leverkusen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/12/2025 | Bayer Leverkusen - Köln | 2-0 | ✗ | 2 |
| 05/02/2025 | Bayer Leverkusen - Köln | 3-2 | ✓ | 5 |
| 03/03/2024 | Köln - Bayer Leverkusen | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/10/2023 | Bayer Leverkusen - Köln | 3-0 | ✗ | 3 |
| 05/05/2023 | Bayer Leverkusen - Köln | 1-2 | ✓ | 3 |
| 09/11/2022 | Köln - Bayer Leverkusen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/03/2022 | Bayer Leverkusen - Köln | 0-1 | ✗ | 1 |
| 24/10/2021 | Köln - Bayer Leverkusen | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/04/2021 | Bayer Leverkusen - Köln | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |