WGGWG
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund - ElversbergUitslag, statistieken & xG
GVWVW
Elversberg
Statistieken en doelpuntenmakers
Borussia Dortmund
55'
Felix Nmecha
71'
Felix Nmecha
2 - 1
Rust (0 - 0)
Elversberg
81'
Noel Futkeu
1.98
xG
1.84
51%
Balbezit
49%
19
Schoten
16
6
Schoten op doel
7
13
Schoten naast
9
6
Hoekschoppen
6
14
Overtredingen
11
2
Buitenspel
4
3
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Borussia Dortmund | Statistiek | Elversberg |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 0.75 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.72 | ⚡ xG | 1.22 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 10.6 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 38% | 🤝 BTTS | 63% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 63% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 12 |
Borussia Dortmund
8 gespeeld · 18 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWG | 1.80 |
| Thuis | WWGW | 2.50 |
| Uit | WWGG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 63% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Voor | 1.75 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 0.75 | 0.5 | 1 |
| BTTS | 38% | 25% | 50% |
| De '0' | 63% | 75% | 50% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 1.72 | 2.19 | 1.26 |
| xG tegen | 1.34 | 0.99 | 1.7 |
Elversberg
8 gespeeld · 13 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVW | 1.40 |
| Thuis | WVWW | 2.25 |
| Uit | WGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 25% |
| Gem. goals | 4 | 5 | 3 |
| Voor | 2 | 3 | 1 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 63% | 100% | 25% |
| De '0' | 13% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 38% | 0% | 75% |
| xG | 1.22 | 1.33 | 1.12 |
| xG tegen | 2.04 | 2.28 | 1.8 |
Voorspellingen voor Borussia Dortmund – Elversberg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Borussia Dortmund wint FT Resultaat | 60% | 1.68 | 1.31 | -22.06 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.45 | 5.70 | +28.09 | Ja |
| Elversberg wint FT Resultaat | 18% | 5.55 | 8.20 | +47.85 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.22 | 1.15 | -5.73 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 41% | 2.47 | 3.30 | +33.65 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -5.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.07 | -10.59 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.38 | -15.01 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.54 | 1.95 | -23.37 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.63 | 3.00 | -35.26 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.61 | 11.60 | -40.84 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.08 | 7.00 | +15.08 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.60 | 2.76 | +6.01 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.65 | 1.78 | +8.05 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.33 | +4.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 1.65 | -2.55 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 2.20 | -9.93 | Nee |
| BTTS & Winst Borussia Dortmund Combinatie | 31% | 3.24 | 2.34 | -27.69 | Nee |
| BTTS & Winst Elversberg Combinatie | 11% | 9.26 | 11.58 | +25.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.08 | 1.17 | +7.99 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.16 | 1.31 | +13.18 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.28 | 1.57 | +22.93 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 68% | 1.46 | 1.96 | +33.87 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 57% | 1.75 | 2.51 | +43.57 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.99 | 4.10 | -68.43 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.35 | 2.92 | -60.29 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 22% | 4.61 | 2.19 | -52.48 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 32% | 3.15 | 1.75 | -44.53 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 43% | 2.34 | 1.47 | -37.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Borussia Dortmund Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.97 | – | – | Nee |
| Elversberg Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.10 | – | – | Nee |
| Borussia Dortmund scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.59 | 1.31 | -17.47 | Nee |
| Elversberg scoort eerst Eerste Goal | 33% | 3.05 | 3.45 | +13.16 | Ja |
| Borussia Dortmund wint nil Win to Nil | 29% | 3.50 | 2.62 | -25.07 | Nee |
| Elversberg wint nil Win to Nil | 7% | 13.83 | 17.00 | +22.96 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Borussia Dortmund
Advies: Double chance : Borussia Dortmund or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.40
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.72
XG (THUIS/UIT)
1.22
1.41
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.66
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Borussia Dortmund | Elversberg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 63% | 75% | 69% |
| Over 2.5 | 50% | 75% | 62.5% |
| Over 3.5 | 38% | 63% | 50.5% |
| Over 4.5 | 13% | 50% | 31.5% |
| BTTS | 38% | 63% | 50.5% |
| BTTS & Win | 30.9% | 10.8% | 20.9% |
| BTTS & Draw | 25% | 0% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Borussia Dortmund pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die potjes en 6 goals in totaal.
- Borussia Dortmund is de laatste 4 thuisduels ongeslagen.
- Borussia Dortmund scoort dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop gebrand zijn die reeks vandaag door te trekken.
- Borussia Dortmund is al 8 wedstrijden ongeslagen en won 2 van de laatste 5 duels.
- Borussia Dortmund hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Borussia Dortmund is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Elversberg ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 6 goals.
Trends
- Elversberg pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 8 goals in totaal.
- De laatste 3 wedstrijden van Elversberg eindigden telkens met 3+ goals, en over de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 17 goals.
- Elversberg had het voorin lastig en bleef in 3 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal.
- Elversberg bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (38%), en maakte in de laatste 5 duels slechts 8 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Elversberg scoorden beide teams, waarin ze 2 keer wonnen, terwijl BTTS dit seizoen in 5/8 duels viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
W
G
W
Vorm – Uit
1
W
G
V
V
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
1 - 0
Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund
2 - 2
Werder Bremen
Borussia Dortmund
3 - 0
Paderborn
Borussia Dortmund
2 - 0
Hamburger SV
Elversberg
RB Leipzig
4 - 0
Elversberg
Union Berlin
1 - 0
Elversberg
Schalke 04
0 - 0
Elversberg
Borussia M'gladbach
3 - 4
Elversberg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sehrou Guirassy
xG 3.94
Goals 3
-0.94
Fábio Silva
xG 2.62
Goals 3
+0.38
Maximilian Beier
xG 2.32
Goals 2
-0.32
xG vs Goals
Maurice Krattenmacher
xG 3.51
Goals 4
+0.49
Lukas Petkov
xG 2.28
Goals 2
-0.28
William Cole Campbell
xG 2.08
Goals 2
-0.08
Gaat Borussia Dortmund scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Borussia Dortmund scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Elversberg scoren?
75%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Elversberg scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Borussia Dortmund | Elversberg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 63% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 75% |
| Over 3.5 | 38% | 63% |
| Over 4.5 | 13% | 50% |
| Niet gescoord | 12% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Borussia Dortmund | Elversberg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 38% | 88% |
| Over 1.5 | 38% | 63% |
| Over 2.5 | 4% | 38% |
| Over 3.5 | 1% | 13% |
| Over 4.5 | 0% | 5% |
| Clean Sheets | 63% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Kobel
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
N. Kristof
1.75
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Borussia Dortmund | Elversberg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 75% | 75% | 75% |
| Over 9 | 75% | 75% | 75% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 25% | 25% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4.13 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Borussia Dortmund
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Elversberg
| Overall | 4.13 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.25 |
Blessures & schorsingen Borussia Dortmund
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Elversberg
Geen meldingen.
Topscorer – Borussia Dortmund
S. Guirassy
3
Doelpunten
2
Assists
2.4
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Elversberg
M. Krattenmacher
4
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Borussia Dortmund | Elversberg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.88 | 10.63 | 12.76 |
| Schotconversie | 12% | 19% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.50 | 4.38 | 4.94 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.38 | 6.25 | 7.82 |
| Schoten per goal | 8.50 | 5.31 | 6.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 63% | 76% |
| Meer dan 11,5 schoten | 75% | 38% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 25% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 13% | 26% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 13% | 26% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 50% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 63% | 50% | 57% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 25% | 32% |
Schoten per speler
Borussia Dortmund
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Guirassy | 2.4 | 1.4 | 8 |
| G. Konstantelias | 2 | — | 1 |
| M. Beier | 1.5 | 0.5 | 8 |
| F. Nmecha | 1.4 | 0.6 | 8 |
| Fábio Silva | 1.3 | 0.6 | 7 |
| E. Nwaneri | 1.2 | 0.8 | 6 |
| K. Karetsas | 1 | 0.7 | 6 |
| Kauã Prates | 1 | — | 1 |
Elversberg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Petkov | 1.5 | 0.8 | 8 |
| M. Krattenmacher | 1.5 | 0.9 | 8 |
| D. Mokwa | 1 | 0.5 | 8 |
| William Cole Campbell | 0.9 | 0.9 | 7 |
| Noah Darvich | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Francis-Ikechukwu On… | 0.7 | 0.5 | 6 |
| M. Rohr | 0.6 | 0.1 | 8 |
| N. Futkeu | 0.5 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
10.6
Borussia Dortmund
Elversberg
Schoten op doel
5.5
4.4
Borussia Dortmund
Elversberg
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |