WVGVW
Olympique Marseille
Olympique Marseille - RennesStatistieken, H2H & xG
WWWVW
Rennes
Head to Head
36 wedstrijden2.5
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
39%
Over 2.5
22%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Olympique Marseille | Statistiek | Rennes |
|---|---|---|
| 1.82 | ⚽ Doelpunten | 1.76 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 1.42 |
| 1.69 | ⚡ xG | 1.58 |
| 14.7 | 🔫 Schoten | 13.8 |
| 5.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 48% | 🤝 BTTS | 58% |
| 61% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 57% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 12.4 |
Olympique Marseille
33 gespeeld · 56 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGVW | 1.40 |
| Thuis | WWVWG | 2.00 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 52% | 63% | 41% |
| Gem. goals | 3.15 | 3.57 | 2.76 |
| Voor | 1.82 | 2.38 | 1.29 |
| Tegen | 1.33 | 1.19 | 1.47 |
| BTTS | 48% | 63% | 35% |
| De '0' | 27% | 31% | 24% |
| Niet gescoord | 24% | 6% | 41% |
| xG | 1.69 | 1.77 | 1.6 |
| xG tegen | 1.13 | 1.08 | 1.18 |
Rennes
33 gespeeld · 59 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | VGWWW | 2.00 |
| Uit | WWWWV | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 52% | 59% | 44% |
| Gem. goals | 3.18 | 2.76 | 3.63 |
| Voor | 1.76 | 1.76 | 1.75 |
| Tegen | 1.42 | 1 | 1.88 |
| BTTS | 58% | 71% | 44% |
| De '0' | 30% | 24% | 38% |
| Niet gescoord | 18% | 18% | 19% |
| xG | 1.58 | 1.82 | 1.33 |
| xG tegen | 1.44 | 1.35 | 1.53 |
Voorspellingen voor Olympique Marseille – Rennes
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Marseille wint FT Resultaat | 47% | 2.13 | 1.80 | -15.53 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.90 | 3.81 | -2.41 | Nee |
| Rennes wint FT Resultaat | 27% | 3.64 | 5.04 | +38.39 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.38 | 1.29 | -6.42 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.88 | 1.75 | -7.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.03 | -3.02 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.14 | -6.74 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.51 | -11.42 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.76 | 2.41 | -12.59 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.20 | 4.10 | -21.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.12 | 17.50 | +2.20 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.50 | 4.60 | -16.33 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.42 | 2.35 | -2.85 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.66 | +5.79 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.20 | -3.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 1.53 | -6.54 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.57 | 2.55 | -0.77 | Nee |
| BTTS & Winst Olympique Marseille Combinatie | 25% | 3.93 | 3.40 | -13.47 | Nee |
| BTTS & Winst Rennes Combinatie | 16% | 6.31 | 5.50 | -12.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 85% | 1.18 | 1.28 | +8.80 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 76% | 1.32 | 1.48 | +12.33 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 65% | 1.54 | 2.05 | +33.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 53% | 1.89 | 2.29 | +20.91 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 41% | 2.44 | 2.95 | +20.66 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 15% | 6.67 | 3.25 | -51.25 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 24% | 4.15 | 2.53 | -39.03 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 35% | 2.85 | 1.98 | -30.50 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 47% | 2.12 | 1.59 | -24.95 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 59% | 1.69 | 1.27 | -24.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Marseille Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.66 | 3.40 | -7.11 | Nee |
| Rennes Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.73 | 5.00 | -12.82 | Nee |
| Olympique Marseille scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.67 | -8.82 | Nee |
| Rennes scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.46 | 2.10 | -14.74 | Nee |
| Olympique Marseille wint nil Win to Nil | 21% | 4.66 | 4.00 | -14.09 | Nee |
| Rennes wint nil Win to Nil | 12% | 8.63 | 7.50 | -13.05 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Marseille
Advies: Double chance : Marseille or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.40
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
2.13
THUIS-/UIT PPG
1.56
1.69
XG (THUIS/UIT)
1.58
1.07
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.47
5.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
31%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
38%
69%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Olympique Marseille | Rennes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 73% | 82% | 77.5% |
| Over 2.5 | 61% | 70% | 65.5% |
| Over 3.5 | 39% | 48% | 43.5% |
| Over 4.5 | 18% | 15% | 16.5% |
| BTTS | 48% | 58% | 53% |
| BTTS & Win | 25.5% | 15.9% | 20.7% |
| BTTS & Draw | 15% | 18% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 18% | 16.5% |
Trends
- Olympique Marseille pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 ppg), met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- Olympique Marseille is thuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Rennes moet achterin top zijn, want Olympique Marseille scoorde in de laatste 7 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Olympique Marseille hapert voorin met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5; past de trainer vandaag zijn aanpak aan of zet hij er een extra aanvaller bij?
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Olympique Marseille scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 2, terwijl BTTS dit seizoen op 16/33 wedstrijden staat.
Trends
- Rennes pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals in totaal.
- Rennes scoorde in elk van de laatste 6 uitwedstrijden; kan Olympique Marseille die reeks doorbreken?
- De laatste 6 wedstrijden van Rennes eindigden telkens met 3 of meer goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 18 goals.
- Rennes wil de flow vasthouden tegen Olympique Marseille: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Rennes scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 19 duels (58% van alle wedstrijden) met Rennes.
- Rennes lijkt ook nu te gaan scoren: ze vonden het net in de laatste 6 wedstrijden en maakten 11 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
V
W
G
Vorm – Uit
2.4
W
W
W
W
V
Olympique Marseille
Olympique Marseille
1 - 1
Nice
Olympique Marseille
3 - 1
Metz
Olympique Marseille
1 - 2
Lille
Olympique Marseille
1 - 0
Auxerre
Olympique Marseille
3 - 2
Lyon
Rennes
Lyon
4 - 2
Rennes
Strasbourg
0 - 3
Rennes
Brest
3 - 4
Rennes
Nice
0 - 4
Rennes
Auxerre
0 - 3
Rennes
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mason Greenwood
xG 18.05
Goals 16
-2.05
Pierre-Emerick Aubameyang
xG 10.20
Goals 9
-1.20
Igor Paixão
xG 7.79
Goals 6
-1.79
xG vs Goals
Breel Embolo
xG 8.53
Goals 9
+0.47
Moussa Al Tamari
xG 8.52
Goals 6
-2.52
Ludovic Blas
xG 6.36
Goals 5
-1.36
Gaat Olympique Marseille scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Olympique Marseille scoort.
38%
clean sheet uit
Gaat Rennes scoren?
31%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rennes scoort.
81%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Olympique Marseille | Rennes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 73% | 82% |
| Over 2.5 | 61% | 70% |
| Over 3.5 | 39% | 48% |
| Over 4.5 | 18% | 15% |
| Niet gescoord | 0% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Olympique Marseille | Rennes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 70% |
| Over 1.5 | 48% | 39% |
| Over 2.5 | 6% | 18% |
| Over 3.5 | 3% | 12% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 27% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Rulli
1.11
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
B. Samba
1.38
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Olympique Marseille | Rennes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 81% | 94% | 88% |
| Over 7 | 75% | 81% | 78% |
| Over 8 | 56% | 56% | 56% |
| Over 9 | 44% | 44% | 44% |
| Over 10 | 13% | 38% | 26% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 19% | 10% |
| Over 13 | 0% | 13% | 7% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 5.21 + 5.85 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Olympique Marseille
| Overall | 5.21 |
| Thuis | 5.69 |
| Uit | 4.76 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Rennes
| Overall | 5.85 |
| Thuis | 6.47 |
| Uit | 5.19 |
Blessures & schorsingen Olympique Marseille
H. AbdelliGepasseerd (keuze trainer)
N. AguerdLiesblessure
C. Egan-RileyBlessure
G. KondogbiaBovenbeenblessure
B. NadirBlessure
H. J. TraoreSpierblessure
Blessures & schorsingen Rennes
P. FrankowskiBlessure
J. JacquetSchouderblessure
B. SambaGeschorst (gele kaarten)
Topscorer – Olympique Marseille
M. Greenwood
16
Doelpunten
6
Assists
2.7
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Rennes
E. Lepaul
19
Doelpunten
5
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Olympique Marseille | Rennes | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.73 | 13.76 | 14.25 |
| Schotconversie | 12% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.55 | 4.94 | 5.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.18 | 8.82 | 9.00 |
| Schoten per goal | 8.10 | 7.83 | 7.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 73% | 70% | 72% |
| Meer dan 11,5 schoten | 64% | 67% | 66% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 55% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 61% | 45% | 53% |
| Meer dan 14,5 schoten | 57% | 36% | 47% |
| Meer dan 15,5 schoten | 55% | 27% | 41% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 76% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 55% | 57% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 48% | 36% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 39% | 33% | 36% |
Schoten per speler
Olympique Marseille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Rowe | 4 | — | 1 |
| M. Greenwood | 2.7 | 1.5 | 31 |
| P. Aubameyang | 1.6 | 1 | 29 |
| Igor Paixão | 1.4 | 0.7 | 29 |
| A. Gouiri | 1.2 | 0.8 | 21 |
| P. Højbjerg | 1.1 | 0.4 | 31 |
| A. Rabiot | 1 | — | 1 |
| Ange Lago | 1 | 1 | 2 |
Rennes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Lepaul | 2 | 1.2 | 31 |
| A. Nordin | 1.6 | 0.4 | 9 |
| Mousa Tamari | 1.3 | 0.7 | 32 |
| B. Embolo | 1.1 | 0.6 | 30 |
| L. Blas | 0.9 | 0.4 | 31 |
| M. Meïté | 0.8 | 0.4 | 17 |
| M. Camara | 0.7 | 0.4 | 31 |
| S. Fofana | 0.7 | 0.3 | 12 |
Schoten
Totaal schoten
14.7
13.8
Olympique Marseille
Rennes
Schoten op doel
5.6
4.9
Olympique Marseille
Rennes
Onderlinge resultaten Olympique Marseille - Rennes
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 03/02/2026 | Olympique Marseille - Rennes | 3-0 | ✗ | 3 |
| 15/08/2025 | Rennes - Olympique Marseille | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/05/2025 | Olympique Marseille - Rennes | 4-2 | ✓ | 6 |
| 11/01/2025 | Rennes - Olympique Marseille | 1-2 | ✓ | 3 |
| 17/03/2024 | Rennes - Olympique Marseille | 2-0 | ✗ | 2 |
| 21/01/2024 | Rennes - Olympique Marseille | 1-1 | ✓ | 2 |
| 03/12/2023 | Olympique Marseille - Rennes | 2-0 | ✗ | 2 |
| 05/03/2023 | Rennes - Olympique Marseille | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/01/2023 | Olympique Marseille - Rennes | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/09/2022 | Olympique Marseille - Rennes | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
