WGWGW
Lille
Lille - AuxerreStatistieken, H2H & xG
GGVWW
Auxerre
Head to Head
12 wedstrijden3.42
Avg Goals
83%
BTTS
83%
Over 1.5
67%
Over 2.5
58%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lille | Statistiek | Auxerre |
|---|---|---|
| 1.58 | ⚽ Doelpunten | 0.97 |
| 1.06 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.6 | ⚡ xG | 1.22 |
| 13.6 | 🔫 Schoten | 10.8 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.5 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 39% | 🤝 BTTS | 42% |
| 39% | 📊 Over 2.5 % | 45% |
| 39% | 🧤 Clean sheet % | 24% |
| 24% | 🧤 Gescoord in beide helften | 21% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 13.7 |
Lille
33 gespeeld · 61 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGW | 2.20 |
| Thuis | WGWGG | 1.80 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 50% | 59% |
| Gem. goals | 2.64 | 2.44 | 2.83 |
| Voor | 1.58 | 1.5 | 1.65 |
| Tegen | 1.06 | 0.94 | 1.18 |
| BTTS | 39% | 50% | 29% |
| De '0' | 39% | 38% | 41% |
| Niet gescoord | 27% | 19% | 35% |
| xG | 1.6 | 1.73 | 1.47 |
| xG tegen | 1.08 | 0.98 | 1.17 |
Auxerre
33 gespeeld · 31 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWW | 1.60 |
| Thuis | GWGWW | 2.20 |
| Uit | GVGGV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 21% | 35% | 6% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.06 | 2.57 |
| Voor | 0.97 | 1.06 | 0.88 |
| Tegen | 1.33 | 1 | 1.69 |
| BTTS | 42% | 35% | 50% |
| De '0' | 24% | 41% | 6% |
| Niet gescoord | 48% | 47% | 50% |
| xG | 1.22 | 1.3 | 1.13 |
| xG tegen | 1.39 | 1.25 | 1.54 |
Voorspellingen voor Lille – Auxerre
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lille wint FT Resultaat | 50% | 1.99 | 1.37 | -31.24 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.82 | 5.75 | +50.45 | Ja |
| Auxerre wint FT Resultaat | 24% | 4.23 | 8.75 | +106.92 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.18 | -9.91 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.01 | 3.00 | +49.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.04 | -3.33 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.27 | 1.22 | -4.25 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.86 | 1.70 | -8.73 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.18 | 2.75 | -13.65 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.39 | 5.00 | -21.75 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.18 | 13.00 | -8.35 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.65 | 4.00 | -13.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.16 | 2.15 | -0.43 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.40 | -3.96 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.15 | -3.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.78 | 1.95 | +9.61 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.28 | 1.83 | -19.87 | Nee |
| BTTS & Winst Lille Combinatie | 24% | 4.09 | 3.20 | -21.73 | Nee |
| BTTS & Winst Auxerre Combinatie | 13% | 7.91 | 15.00 | +89.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.20 | 1.23 | +2.83 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 74% | 1.35 | 1.45 | +7.30 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 63% | 1.60 | 1.81 | +13.31 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 50% | 1.98 | 2.30 | +15.92 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 39% | 2.60 | 3.05 | +17.43 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.10 | 3.42 | -43.91 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 26% | 3.85 | 2.48 | -35.52 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 37% | 2.67 | 1.89 | -29.31 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 50% | 2.02 | 1.52 | -24.61 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 62% | 1.63 | 1.28 | -21.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lille Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.05 | 1.95 | -36.08 | Nee |
| Auxerre Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.54 | 6.50 | +17.39 | Ja |
| Lille scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.36 | -22.48 | Nee |
| Auxerre scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.70 | 3.25 | +20.58 | Ja |
| Lille wint nil Win to Nil | 26% | 3.89 | 2.20 | -43.40 | Nee |
| Auxerre wint nil Win to Nil | 11% | 9.08 | 13.00 | +43.13 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lille
Advies: Double chance : Lille or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.60
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.81
THUIS-/UIT PPG
0.56
1.60
XG (THUIS/UIT)
1.22
0.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.45
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.5
38%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
31%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lille | Auxerre | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 85% | 89.5% |
| Over 1.5 | 64% | 61% | 62.5% |
| Over 2.5 | 39% | 45% | 42% |
| Over 3.5 | 21% | 27% | 24% |
| Over 4.5 | 18% | 6% | 12% |
| BTTS | 39% | 42% | 40.5% |
| BTTS & Win | 24.5% | 12.6% | 18.6% |
| BTTS & Draw | 15% | 15% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 43.8% | 43.8% | 43.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 12% | 9% | 10.5% |
Trends
- Lille pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.2 per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en Lille scoorde 7 keer in die reeks.
- Lille is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen.
- Lille is inmiddels 13 wedstrijden op rij ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- Lille hield 4 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 1 goal tegen; dit seizoen staan ze al op 13 clean sheets.
- Lille is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Auxerre ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 7 goals.
- In slechts 1 van Lille's laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, terwijl Lille er 3 won; dit seizoen viel BTTS in 13/33 duels van Lille.
Trends
- Auxerre pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, BTTS viel in 4 van die 5 en ze maakten 9 goals.
- Auxerre is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 4 wedstrijden van Auxerre eindigden telkens met 3 of meer goals en in hun laatste 5 duels vielen er in totaal 16 goals.
- Auxerre wil het goede gevoel vasthouden tegen Lille: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- Auxerre bleef dit seizoen in 16 wedstrijden droog staan (48%), al maakten ze in de laatste 5 duels wel 9 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Auxerre scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 14 duels (42%) met Auxerre (BTTS).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
G
W
G
G
Vorm – Uit
0.6
G
V
G
G
V
Lille
Lille
1 - 1
Le Havre
Lille
0 - 0
Nice
Lille
3 - 0
Lens
Lille
1 - 1
Lorient
Lille
1 - 0
Nantes
Auxerre
Lyon
3 - 2
Auxerre
Monaco
2 - 2
Auxerre
Le Havre
1 - 1
Auxerre
Olympique Marseille
1 - 0
Auxerre
Lorient
2 - 2
Auxerre
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Matias Fernandez-Pardo
xG 10.52
Goals 8
-2.52
Hákon Arnar Haraldsson
xG 8.49
Goals 8
-0.49
Olivier Giroud
xG 7.20
Goals 7
-0.20
xG vs Goals
Lassine Sinayoko
xG 13.36
Goals 10
-3.36
Daniel Loader
xG 5.81
Goals 3
-2.81
Kévin Danois
xG 3.64
Goals 3
-0.64
Gaat Lille scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lille scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Auxerre scoren?
38%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Auxerre scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lille | Auxerre |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 85% |
| Over 1.5 | 64% | 61% |
| Over 2.5 | 39% | 45% |
| Over 3.5 | 21% | 27% |
| Over 4.5 | 18% | 6% |
| Niet gescoord | 6% | 15% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lille | Auxerre |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 61% | 76% |
| Over 1.5 | 27% | 39% |
| Over 2.5 | 15% | 15% |
| Over 3.5 | 3% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 39% | 24% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Özer
1
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Léon
1.25
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lille | Auxerre | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 81% | 88% | 85% |
| Over 7 | 69% | 69% | 69% |
| Over 8 | 56% | 63% | 60% |
| Over 9 | 50% | 44% | 47% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 31% | 19% | 25% |
| Over 12 | 31% | 13% | 22% |
| Over 13 | 19% | 6% | 13% |
| Over 14 | 13% | 0% | 7% |
Verwacht totaal: 5.76 + 4.85 = 10.6
Hoekschoppen analyse
Lille
| Overall | 5.76 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 5.06 |
Verwacht totaal
10.6
hoekschoppen
Auxerre
| Overall | 4.85 |
| Thuis | 5.47 |
| Uit | 4.19 |
Blessures & schorsingen Lille
M. BroholmBlessure
M. CaillardElbow Blessure
N. EdjoumaBovenbeenblessure
H. IgamaneKnieblessure
T. SantosBuiten de wedstrijdselectie
O. ToureKnieblessure
Blessures & schorsingen Auxerre
N. Buayi-KialaKnieblessure
O. El AzzouziKnieblessure
R. FaivreBlessure
F. OppegardBlessure
B. OkohTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Lille
H. Haraldsson
8
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Auxerre
L. Sinayoko
10
Doelpunten
4
Assists
2.1
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lille | Auxerre | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.64 | 10.82 | 12.23 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.67 | 3.48 | 4.08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.97 | 7.33 | 8.15 |
| Schoten per goal | 8.65 | 11.16 | 9.91 |
| Meer dan 10,5 schoten | 64% | 55% | 60% |
| Meer dan 11,5 schoten | 57% | 45% | 51% |
| Meer dan 12,5 schoten | 55% | 21% | 38% |
| Meer dan 13,5 schoten | 48% | 21% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 39% | 9% | 24% |
| Meer dan 15,5 schoten | 36% | 9% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 61% | 39% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 39% | 24% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 24% | 18% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 18% | 18% | 18% |
Schoten per speler
Lille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Fernandez-Pardo | 1.4 | 1 | 28 |
| H. Igamane | 1.4 | 0.7 | 13 |
| O. Giroud | 1.2 | 0.5 | 29 |
| H. Haraldsson | 1.1 | 0.5 | 31 |
| S. Diaoune | 0.8 | 0.4 | 10 |
| Alexsandro Ribeiro | 0.8 | 0.2 | 9 |
| R. Perraud | 0.8 | 0.4 | 29 |
| Félix Correia | 0.7 | 0.3 | 33 |
Auxerre
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Sinayoko | 2.1 | 1.1 | 31 |
| D. Namaso | 1.4 | 0.6 | 29 |
| I. Osman | 1.1 | 0.4 | 14 |
| S. Mara | 0.9 | 0.5 | 26 |
| R. Faivre | 0.8 | 0.3 | 10 |
| J. Casimir | 0.6 | 0.4 | 30 |
| K. Danois | 0.6 | 0.3 | 32 |
| B. Okoh | 0.5 | 0.2 | 13 |
Schoten
Totaal schoten
13.6
10.8
Lille
Auxerre
Schoten op doel
4.7
3.5
Lille
Auxerre
Onderlinge resultaten Lille - Auxerre
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/12/2025 | Auxerre - Lille | 3-4 | ✓ | 7 |
| 20/04/2025 | Lille - Auxerre | 3-1 | ✓ | 4 |
| 10/01/2025 | Auxerre - Lille | 0-0 | ✗ | 0 |
| 22/04/2023 | Auxerre - Lille | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/08/2022 | Lille - Auxerre | 4-1 | ✓ | 5 |
| 18/12/2021 | Lille - Auxerre | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/03/2012 | Lille - Auxerre | 2-2 | ✓ | 4 |
| 15/10/2011 | Auxerre - Lille | 1-3 | ✓ | 4 |
| 06/02/2011 | Auxerre - Lille | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/09/2010 | Lille - Auxerre | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
