GVVWV
Nantes
Nantes - ToulouseStatistieken, H2H & xG
VVGWW
Toulouse
Head to Head
24 wedstrijden2.25
Avg Goals
63%
BTTS
71%
Over 1.5
46%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Nantes | Statistiek | Toulouse |
|---|---|---|
| 0.88 | ⚽ Doelpunten | 1.42 |
| 1.58 | 🥅 Tegengoals | 1.39 |
| 1.2 | ⚡ xG | 1.41 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 3.7 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 45% | 🤝 BTTS | 48% |
| 45% | 📊 Over 2.5 % | 55% |
| 21% | 🧤 Clean sheet % | 27% |
| 12% | 🧤 Gescoord in beide helften | 24% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 12.7 | 🟨 Overtredingen | 14.4 |
Nantes
33 gespeeld · 23 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVWV | 0.80 |
| Thuis | WVVGW | 1.40 |
| Uit | GGVVV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 15% | 19% | 12% |
| Gem. goals | 2.46 | 2.82 | 2.12 |
| Voor | 0.88 | 1.13 | 0.65 |
| Tegen | 1.58 | 1.69 | 1.47 |
| BTTS | 45% | 50% | 41% |
| De '0' | 21% | 19% | 24% |
| Niet gescoord | 42% | 31% | 53% |
| xG | 1.2 | 1.3 | 1.12 |
| xG tegen | 1.56 | 1.45 | 1.66 |
Toulouse
33 gespeeld · 44 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGWW | 1.40 |
| Thuis | VWVGW | 1.40 |
| Uit | VWVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 35% | 38% |
| Gem. goals | 2.81 | 2.88 | 2.76 |
| Voor | 1.42 | 1.47 | 1.38 |
| Tegen | 1.39 | 1.41 | 1.38 |
| BTTS | 48% | 41% | 56% |
| De '0' | 27% | 35% | 19% |
| Niet gescoord | 30% | 35% | 25% |
| xG | 1.41 | 1.57 | 1.24 |
| xG tegen | 1.36 | 1.17 | 1.56 |
Voorspellingen voor Nantes – Toulouse
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nantes wint FT Resultaat | 37% | 2.70 | 2.78 | +2.96 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.45 | 3.39 | -1.77 | Nee |
| Toulouse wint FT Resultaat | 34% | 2.94 | 2.78 | -5.51 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.30 | -14.19 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.59 | 1.44 | -9.34 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.00 | -8.79 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.20 | -10.90 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.09 | 1.81 | -13.48 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 26% | 3.83 | 2.86 | -25.38 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.29 | 4.95 | -40.30 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.38 | 12.50 | +9.87 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.88 | 3.94 | +1.46 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.92 | 2.15 | +12.23 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.38 | +2.00 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.11 | -2.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.86 | 1.65 | -11.12 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.17 | 2.20 | +1.49 | Ja |
| BTTS & Winst Nantes Combinatie | 17% | 5.72 | 4.50 | -21.34 | Nee |
| BTTS & Winst Toulouse Combinatie | 16% | 6.17 | 4.50 | -27.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 52% | 1.93 | 1.24 | -35.64 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 38% | 2.63 | 1.42 | -46.04 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 26% | 3.86 | 1.70 | -55.97 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 6.06 | 2.12 | -65.02 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 10% | 10.20 | 3.14 | -69.23 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 48% | 2.08 | 3.34 | +60.65 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 62% | 1.61 | 2.60 | +61.20 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 74% | 1.35 | 2.00 | +48.20 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 84% | 1.20 | 1.62 | +35.27 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.11 | 1.27 | +14.55 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nantes Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.53 | 3.55 | +0.65 | Ja |
| Toulouse Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.76 | 3.55 | -5.67 | Nee |
| Nantes scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 1.91 | -9.47 | Nee |
| Toulouse scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.22 | 1.91 | -13.86 | Nee |
| Nantes wint nil Win to Nil | 20% | 5.11 | 4.60 | -10.02 | Nee |
| Toulouse wint nil Win to Nil | 18% | 5.62 | 4.80 | -14.66 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Toulouse
Advies: Double chance : draw or Toulouse
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
0.75
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.20
XG (THUIS/UIT)
1.41
1.51
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.11
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
19%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Nantes | Toulouse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 94% | 92.5% |
| Over 1.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 45% | 55% | 50% |
| Over 3.5 | 21% | 33% | 27% |
| Over 4.5 | 12% | 12% | 12% |
| BTTS | 45% | 48% | 46.5% |
| BTTS & Win | 17.5% | 16.2% | 16.9% |
| BTTS & Draw | 15% | 18% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 12% | 10.5% |
Trends
- Nantes pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- Nantes is de laatste tijd thuis lastig te kloppen en is nu 2 wedstrijden ongeslagen.
- Toulouse moet achterin top zijn, want Nantes scoorde in de laatste 3 thuisduels op rij, al bleven ze dit seizoen in 5 thuiswedstrijden droog staan.
- Voorin loopt het bij Nantes stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Nantes bleef dit seizoen in 14 wedstrijden (42%) zonder goal en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Nantes scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; over het hele seizoen viel BTTS in 15/33 duels.
Trends
- Toulouse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals in totaal.
- Toulouse is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 6 wedstrijden van Toulouse eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 19 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Toulouse scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 16 duels (48% van alle wedstrijden) met Toulouse.
- Toulouse lijkt te gaan scoren, want het vond het net in de laatste 4 wedstrijden en maakte 8 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
V
V
G
W
Vorm – Uit
1.2
V
W
V
V
W
Nantes
Nantes
3 - 0
Olympique Marseille
Nantes
1 - 1
Brest
Nantes
2 - 3
Strasbourg
Nantes
0 - 1
Angers SCO
Nantes
2 - 0
Le Havre
Toulouse
Strasbourg
1 - 2
Toulouse
Lens
3 - 2
Toulouse
PSG
3 - 1
Toulouse
Metz
3 - 4
Toulouse
Rennes
1 - 0
Toulouse
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Matthis Abline
xG 9.30
Goals 6
-3.30
Mostafa Mohamed
xG 4.77
Goals 4
-0.77
Ignatius Ganago
xG 3.47
Goals 3
-0.47
xG vs Goals
Yann Gboho
xG 8.66
Goals 8
-0.66
Emersonn Correia da Silva
xG 8.02
Goals 7
-1.02
Santiago Hidalgo Massa
xG 5.79
Goals 4
-1.79
Gaat Nantes scoren?
69%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nantes scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Toulouse scoren?
19%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Toulouse scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Nantes | Toulouse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 94% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 45% | 55% |
| Over 3.5 | 21% | 33% |
| Over 4.5 | 12% | 12% |
| Niet gescoord | 9% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Nantes | Toulouse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 79% | 73% |
| Over 1.5 | 45% | 36% |
| Over 2.5 | 21% | 18% |
| Over 3.5 | 9% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 21% | 27% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Anthony Lopes
1.65
Tg/Wedstrijd
51
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Restes
1.36
Tg/Wedstrijd
45
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Nantes | Toulouse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 94% | 85% |
| Over 7 | 69% | 69% | 69% |
| Over 8 | 63% | 56% | 60% |
| Over 9 | 44% | 56% | 50% |
| Over 10 | 44% | 44% | 44% |
| Over 11 | 31% | 25% | 28% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 13% | 6% | 10% |
| Over 14 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 3.7 + 4.45 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Nantes
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.41 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Toulouse
| Overall | 4.45 |
| Thuis | 5.06 |
| Uit | 3.81 |
Blessures & schorsingen Nantes
K. AmianLiesblessure
F. CentonzeKnieblessure
F. CoquelinBlessure
D. MachadoBlessure
T. TatiBovenbeenblessure
U. RadakovicTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Toulouse
A. DonnumRode kaart (geschorst)
F. MagriKnieblessure
R. MessaliEnkelblessure
D. MethalieTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Nantes
M. Abline
6
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Toulouse
Y. Gboho
8
Doelpunten
3
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Nantes | Toulouse | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.30 | 12.85 | 12.08 |
| Schotconversie | 8% | 11% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.30 | 4.30 | 3.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 8.55 | 8.28 |
| Schoten per goal | 12.86 | 9.02 | 10.94 |
| Meer dan 10,5 schoten | 55% | 57% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 48% | 57% | 53% |
| Meer dan 12,5 schoten | 45% | 45% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 42% | 36% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 33% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 21% | 30% | 26% |
| Schoten op doel 3,5+ | 39% | 57% | 48% |
| Schoten op doel 4,5+ | 18% | 39% | 29% |
| Schoten op doel 5,5+ | 12% | 30% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 15% | 12% |
Schoten per speler
Nantes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Abline | 1.7 | 0.7 | 32 |
| I. Ganago | 1.2 | 0.5 | 13 |
| Mostafa Mohamed | 1.2 | 0.3 | 24 |
| A. Sylla | 1 | — | 2 |
| M. Kaba | 0.9 | 0.5 | 12 |
| F. Guilbert | 0.8 | 0.3 | 8 |
| D. Assoumani | 0.7 | 0.3 | 27 |
| B. Deuff | 0.6 | 0.3 | 11 |
Toulouse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Emersonn | 1.6 | 0.7 | 27 |
| F. Magri | 1.5 | 0.7 | 17 |
| P. Diop | 1.5 | 0.7 | 15 |
| Y. Gboho | 1.1 | 0.5 | 31 |
| C. Cresswell | 1.1 | 0.4 | 29 |
| A. Dønnum | 1 | 0.5 | 28 |
| J. Canvot | 1 | — | 2 |
| S. Hidalgo | 0.9 | 0.4 | 28 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
12.9
Nantes
Toulouse
Schoten op doel
3.3
4.3
Nantes
Toulouse
Onderlinge resultaten Nantes - Toulouse
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 27/09/2025 | Toulouse - Nantes | 2-2 | ✓ | 4 |
| 27/04/2025 | Nantes - Toulouse | 0-0 | ✗ | 0 |
| 18/08/2024 | Toulouse - Nantes | 0-0 | ✗ | 0 |
| 11/02/2024 | Toulouse - Nantes | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/08/2023 | Nantes - Toulouse | 1-2 | ✓ | 3 |
| 14/05/2023 | Toulouse - Nantes | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/04/2023 | Nantes - Toulouse | 1-5 | ✓ | 6 |
| 28/08/2022 | Nantes - Toulouse | 3-1 | ✓ | 4 |
| 30/05/2021 | Nantes - Toulouse | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/05/2021 | Toulouse - Nantes | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
