GVVGG
NEC
NEC - Levski SofiaStatistieken, H2H & xG
WVGVW
Levski Sofia
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| NEC | Statistiek | Levski Sofia |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 2.3 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.41 | ⚡ xG | 1.51 |
| 12.3 | 🔫 Schoten | 12.8 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 70% | 🤝 BTTS | 30% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 11.5 | 🟨 Overtredingen | 10.1 |
NEC
10 wedstrijden (laatste 10) · 9 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGG | 0.60 |
| Thuis | VVGG | 0.50 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.5 | 3.66 |
| Voor | 1.3 | 1.25 | 1.33 |
| Tegen | 2.3 | 2.25 | 2.33 |
| BTTS | 70% | 100% | 50% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 50% |
| xG | 1.41 | 1.78 | 1.16 |
| xG tegen | 1.49 | 1.34 | 1.59 |
Levski Sofia
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGVW | 1.40 |
| Thuis | GWWVV | 1.40 |
| Uit | VWWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.8 | 2.6 |
| Voor | 1.6 | 1.8 | 1.4 |
| Tegen | 1.1 | 1 | 1.2 |
| BTTS | 30% | 20% | 40% |
| De '0' | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord | 40% | 40% | 40% |
| xG | 1.51 | 1.49 | 1.54 |
| xG tegen | 1.12 | 1.11 | 1.12 |
Voorspellingen voor NEC – Levski Sofia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| NEC wint FT Resultaat | 20% | 5.00 | 1.80 | -64.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.00 | 3.90 | -2.50 | Nee |
| Levski Sofia wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 4.00 | +120.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.22 | 1.22 | -45.10 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 80% | 1.25 | 1.95 | +56.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.01 | -9.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.22 | -39.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.72 | -14.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.88 | +44.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 5.24 | +162.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 13.50 | +35.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.20 | +110.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.10 | +5.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.43 | -28.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.16 | -42.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.67 | -16.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.20 | +10.00 | Ja |
| BTTS & Winst NEC Combinatie | 20% | 5.00 | 3.53 | -29.40 | Nee |
| BTTS & Winst Levski Sofia Combinatie | 20% | 5.00 | 6.80 | +36.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 58% | 1.74 | 1.28 | -26.40 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 44% | 2.30 | 1.61 | -29.96 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 31% | 3.25 | 2.03 | -37.48 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 20% | 4.90 | 2.53 | -48.39 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 13% | 7.87 | 3.60 | -54.28 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 43% | 2.35 | 3.05 | +29.62 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 57% | 1.77 | 2.28 | +28.82 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 69% | 1.45 | 1.75 | +21.10 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 80% | 1.26 | 1.42 | +13.03 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 87% | 1.15 | 1.25 | +9.13 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Levski Sofia Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| NEC wint nil Win to Nil | 0% | – | 3.40 | – | Nee |
| Levski Sofia wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 7.00 | +54.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Levski Sofia
Advies: Combo Double chance : draw or Levski Sofia and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.40
0.50
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.41
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.49
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | NEC | Levski Sofia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 100% | 60% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 70% | 30% | 50% |
| BTTS & Win | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Draw | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 30% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.5
V
V
G
G
Vorm – Uit
2
V
W
W
G
W
NEC
NEC
1 - 1
Go Ahead Eagles
NEC
2 - 2
Excelsior
NEC
1 - 3
Feyenoord
NEC
1 - 3
Bodo/Glimt
NEC
2 - 1
Olympiakos Piraeus
Levski Sofia
Cherno More Varna
0 - 2
Levski Sofia
Botev Vratsa
0 - 0
Levski Sofia
Slavia Sofia
1 - 2
Levski Sofia
Botev Plovdiv
1 - 3
Levski Sofia
AEK Athens FC
4 - 0
Levski Sofia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Noé Lebreton
xG 1.32
Goals 1
-0.32
Tjaronn Chery
xG 0.92
Goals 4
+3.08
Ayodele Thomas
xG 0.90
Goals 0
-0.90
xG vs Goals
Gaat NEC scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NEC scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Levski Sofia scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Levski Sofia scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | NEC | Levski Sofia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 100% | 60% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 60% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | NEC | Levski Sofia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 50% |
| Over 1.5 | 60% | 20% |
| Over 2.5 | 50% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 8% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Gonzalo Crettaz
1
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
S. Vutsov
0.44
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | NEC | Levski Sofia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 60% | 55% |
| Over 7 | 50% | 60% | 55% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 25% | 40% | 33% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 3.6 + 4.2 = 7.8
Hoekschoppen analyse
NEC
| Overall | 3.6 |
| Thuis | 3.75 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
7.8
hoekschoppen
Levski Sofia
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.4 |
Blessures & schorsingen NEC
I. Hansen-AaroenOff the roster
E. MorLiesblessure
B. NuytinckEnkelblessure
P. SandlerBlessure
A. TahauiOff the roster
A. ThomasBuiten de wedstrijdselectie
D. GeigerTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
K. SierhuisTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Levski Sofia
A. BourasSpierblessure
P. HristovOff the roster
O. KamdemOff the roster
R. KirilovKnieblessure
M. SangareOff the roster
N. SerafimovElbow Blessure
Topscorer – NEC
Tjaronn Chery
4
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Levski Sofia
A. Oko-Flex
3
Doelpunten
0
Assists
0.4
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | NEC | Levski Sofia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.30 | 12.80 | 12.55 |
| Schotconversie | 11% | 13% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.80 | 4.00 | 3.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.50 | 8.80 | 8.65 |
| Schoten per goal | 9.46 | 8.00 | 8.73 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 30% | 60% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 40% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 10% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 30% | 30% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 30% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 10% | 10% |
Schoten per speler
NEC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tjaronn Chery | 2 | 1.2 | 9 |
| Kaj Sierhuis | 2 | 0.8 | 5 |
| Ayodele Thomas | 1.8 | 0.8 | 4 |
| Bryan Linssen | 1.3 | 0.3 | 9 |
| Adam Tahaui | 1 | 0.4 | 7 |
| Perr Schuurs | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Willum Thor Willumsson | 0.8 | — | 4 |
| Noé Lebreton | 0.7 | 0.2 | 10 |
Levski Sofia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Everton Bala | 1 | 0.2 | 6 |
| David Kusso | 1 | 0.5 | 4 |
| Álex Centelles | 0.7 | — | 6 |
| K. Dimitrov | 0.5 | 0.2 | 6 |
| A. Oko-Flex | 0.4 | — | 7 |
| Maicon | 0.4 | 0.1 | 7 |
| Aldair | 0.4 | — | 5 |
| Serginho | 0.3 | — | 9 |
Schoten
Totaal schoten
12.3
12.8
NEC
Levski Sofia
Schoten op doel
3.8
4
NEC
Levski Sofia