WWWVW
Benfica
Benfica - CelticStatistieken, H2H & xG
WVVVW
Celtic
Head to Head
2 wedstrijden1.5
Avg Goals
50%
BTTS
50%
Over 1.5
50%
Over 2.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Benfica | Statistiek | Celtic |
|---|---|---|
| 3 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 0.7 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 2.09 | ⚡ xG | 2 |
| 18.7 | 🔫 Schoten | 16.4 |
| 6.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.8 |
| 6.8 | 🚩 Corners | 8.6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 80% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 11.6 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
Benfica
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWWWV | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 100% | 83% |
| Gem. goals | 3.7 | 3.25 | 4 |
| Voor | 3 | 2.5 | 3.33 |
| Tegen | 0.7 | 0.75 | 0.67 |
| BTTS | 50% | 75% | 33% |
| De '0' | 50% | 25% | 67% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.09 | 2.62 | 1.73 |
| xG tegen | 0.88 | 0.54 | 1.1 |
Celtic
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVW | 1.20 |
| Thuis | WWWVV | 1.80 |
| Uit | VWWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 60% | 60% |
| Gem. goals | 2.9 | 2.8 | 3 |
| Voor | 1.5 | 1.8 | 1.2 |
| Tegen | 1.4 | 1 | 1.8 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 2 | 1.95 | 2.04 |
| xG tegen | 1.69 | 1.47 | 1.91 |
Voorspellingen voor Benfica – Celtic
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 1.25 | +18.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 6.25 | – | Nee |
| Celtic wint FT Resultaat | 60% | 1.67 | 11.29 | +577.40 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 95% | 1.05 | 1.08 | +2.60 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 4.00 | +140.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.13 | +13.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.44 | +23.84 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 2.14 | +69.06 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.67 | 3.40 | -49.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 22.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 5.88 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 14% | 7.14 | 2.66 | -62.76 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 21% | 4.76 | 1.73 | -63.67 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.28 | +8.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 86% | 1.16 | 1.90 | +63.40 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 14% | 7.14 | 1.87 | -73.82 | Nee |
| BTTS & Winst Benfica Combinatie | 40% | 2.50 | 2.56 | +2.40 | Ja |
| BTTS & Winst Celtic Combinatie | 20% | 5.00 | 16.50 | +230.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.01 | 1.16 | +14.84 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 99% | 1.01 | 1.36 | +34.64 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 99% | 1.01 | 1.60 | +58.40 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 98% | 1.02 | 2.01 | +97.18 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 96% | 1.04 | 2.50 | +141.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 1% | 100.00 | 4.33 | -95.67 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 1% | 100.00 | 2.97 | -97.03 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 1% | 100.00 | 2.30 | -97.70 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 2% | 52.63 | 1.81 | -96.56 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 4% | 27.78 | 1.51 | -94.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Celtic Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Benfica wint nil Win to Nil | 24% | 4.20 | 2.20 | -47.64 | Nee |
| Celtic wint nil Win to Nil | 24% | 4.17 | 19.00 | +356.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Benfica
Advies: Combo Winner : Benfica and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.20
2.00
H2H LAATSTE 5
0.50
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.80
2.09
XG (THUIS/UIT)
2.00
0.88
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.69
6.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Benfica | Celtic | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 60% | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 40% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 30% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.8
V
W
W
V
W
Benfica
Benfica
2 - 0
Vitória SC
Benfica
3 - 1
GIL Vicente
Benfica
2 - 1
Estoril
Benfica
3 - 1
Aarhus
Benfica
2 - 2
Academico Viseu
Celtic
Motherwell
0 - 2
Celtic
Rangers
3 - 0
Celtic
ST Johnstone
0 - 1
Celtic
ST Mirren
1 - 2
Celtic
Lask Linz
5 - 1
Celtic
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Clément Lenglet
xG 1.02
Goals 1
-0.02
Jakub Kamiński
xG 0.53
Goals 1
+0.47
Enzo Barrenechea
xG 0.04
Goals 0
-0.04
xG vs Goals
Gaat Benfica scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Benfica scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Celtic scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celtic scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Benfica | Celtic |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Benfica | Celtic |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 60% |
| Over 1.5 | 10% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 1% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 50% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Samuel Soares
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
V. Sinisalo
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Benfica | Celtic | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 80% | 90% |
| Over 9 | 75% | 80% | 78% |
| Over 10 | 75% | 80% | 78% |
| Over 11 | 75% | 60% | 68% |
| Over 12 | 50% | 60% | 55% |
| Over 13 | 50% | 40% | 45% |
| Over 14 | 25% | 40% | 33% |
Verwacht totaal: 6.8 + 8.6 = 15.4
Hoekschoppen analyse
Benfica
| Overall | 6.8 |
| Thuis | 11.25 |
| Uit | 3.83 |
Verwacht totaal
15.4
hoekschoppen
Celtic
| Overall | 8.6 |
| Thuis | 9.6 |
| Uit | 7.6 |
Blessures & schorsingen Benfica
E. BarrenecheaBlessure
J. KaminskiTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Celtic
A. JohnstonBeenblessure
S. MheukaOff the roster
C. OsmandEnkelblessure
Yang Hyun-JunHamstringblessure
J. van den BergOff the roster
C. Carter-VickersTwijfelachtig: Gezondheidsproblemen
Topscorer – Benfica
V. Pavlidis
8
Doelpunten
3
Assists
1.9
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Celtic
C. Durán
6
Doelpunten
2
Assists
2.4
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Benfica | Celtic | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.70 | 16.40 | 17.55 |
| Schotconversie | 16% | 9% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.90 | 6.80 | 6.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.80 | 9.60 | 10.70 |
| Schoten per goal | 6.23 | 10.93 | 8.58 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 70% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 60% | 55% |
Schoten per speler
Benfica
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Prestianni | 2.1 | 0.9 | 10 |
| V. Pavlidis | 1.9 | 1 | 10 |
| João Palhinha | 1.1 | 0.3 | 7 |
| A. Schjelderup | 1 | 0.4 | 8 |
| Jakub Kamiński | 1 | 0.5 | 2 |
| C. Echeverri | 1 | 1 | 2 |
| L. Barreiro | 0.9 | 0.4 | 10 |
| Rafa | 0.9 | 0.3 | 9 |
Celtic
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Durán | 2.4 | 1.6 | 10 |
| Callum Osmand | 2 | 1 | 1 |
| Yang Hyun-Jun | 1.6 | 0.8 | 5 |
| B. Nygren | 1.3 | 0.6 | 10 |
| H. Hassan | 1.3 | 0.6 | 8 |
| M. Baur | 1.2 | 0.8 | 10 |
| Shumaira Mheuka | 1.2 | 1 | 5 |
| J. Forrest | 1.2 | 0.7 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
18.7
16.4
Benfica
Celtic
Schoten op doel
6.9
6.8
Benfica
Celtic
Onderlinge resultaten Benfica - Celtic
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/11/2012 | Benfica - Celtic | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/09/2012 | Celtic - Benfica | 0-0 | ✗ | 0 |