WGWVV
Bournemouth
Bournemouth - Sturm GrazStatistieken, H2H & xG
WWGVW
Sturm Graz
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Bournemouth | Statistiek | Sturm Graz |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.63 | ⚡ xG | 1.74 |
| 14.5 | 🔫 Schoten | 15.8 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 7.2 |
| 80% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 12.6 | 🟨 Overtredingen | 11.6 |
Bournemouth
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVV | 1.40 |
| Thuis | GWGV | 1.25 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 25% | 17% |
| Gem. goals | 3.4 | 2.75 | 3.83 |
| Voor | 1.6 | 1.75 | 1.5 |
| Tegen | 1.8 | 1 | 2.33 |
| BTTS | 80% | 50% | 100% |
| De '0' | 10% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 25% | 0% |
| xG | 1.63 | 2.13 | 1.3 |
| xG tegen | 1.31 | 1.08 | 1.47 |
Sturm Graz
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGVW | 2.00 |
| Thuis | VWGWG | 1.60 |
| Uit | WVWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 2.3 | 1.4 | 3.2 |
| Voor | 1.3 | 0.8 | 1.8 |
| Tegen | 1 | 0.6 | 1.4 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 30% | 40% | 20% |
| xG | 1.74 | 1.64 | 1.84 |
| xG tegen | 1.54 | 1.78 | 1.3 |
Voorspellingen voor Bournemouth – Sturm Graz
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bournemouth wint FT Resultaat | 23% | 4.44 | 1.10 | -75.25 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.44 | 7.50 | +68.75 | Ja |
| Sturm Graz wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 9.10 | +400.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.22 | 1.07 | -51.85 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 78% | 1.29 | 4.75 | +268.13 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.07 | -46.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.36 | -32.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 1.99 | -10.45 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 3.16 | -68.40 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 24.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 6.62 | +231.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.86 | +43.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.91 | +5.05 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.35 | +21.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.90 | -5.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.90 | -5.00 | Nee |
| BTTS & Winst Bournemouth Combinatie | 10% | 10.00 | 2.43 | -75.70 | Nee |
| BTTS & Winst Sturm Graz Combinatie | 20% | 5.00 | 18.17 | +263.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.23 | +17.34 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.47 | +34.21 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 85% | 1.17 | 2.01 | +71.45 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 77% | 1.29 | 2.25 | +73.93 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 68% | 1.48 | 2.85 | +92.95 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 21.74 | 3.50 | -83.90 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 9% | 11.49 | 2.61 | -77.29 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 15% | 6.80 | 2.02 | -70.31 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 23% | 4.41 | 1.62 | -63.23 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 32% | 3.10 | 1.35 | -56.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bournemouth Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Sturm Graz Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Bournemouth wint nil Win to Nil | 6% | 17.86 | 2.15 | -87.96 | Nee |
| Sturm Graz wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 23.00 | +406.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bournemouth
Advies: Combo Winner : Bournemouth and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.00
1.25
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.63
XG (THUIS/UIT)
1.74
1.31
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.54
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Bournemouth | Sturm Graz | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 40% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 20% | 35% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 80% | 40% | 60% |
| BTTS & Win | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Draw | 40% | 10% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 30% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
G
W
G
V
Vorm – Uit
1.8
W
V
W
V
W
Bournemouth
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Bournemouth
2 - 2
Brentford
Bournemouth
4 - 0
Lincoln
Bournemouth
1 - 1
Everton
Bournemouth
10 - 1
Genoa
Sturm Graz
Austria Vienna
0 - 2
Sturm Graz
Red Bull Salzburg
3 - 0
Sturm Graz
Voitsberg
1 - 4
Sturm Graz
Rapid Vienna
3 - 1
Sturm Graz
TSV Hartberg
0 - 2
Sturm Graz
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Evanilson
xG 1.76
Goals 2
+0.24
Adrien Truffert
xG 0.35
Goals 0
-0.35
xG vs Goals
Luca Weinhandl
xG 1.21
Goals 0
-1.21
Gaat Bournemouth scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bournemouth scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Sturm Graz scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sturm Graz scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bournemouth | Sturm Graz |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 40% |
| Over 3.5 | 50% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bournemouth | Sturm Graz |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 60% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 2% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Đorđe Petrović
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Daniil Khudyakov
0.71
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bournemouth | Sturm Graz | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 100% | 75% |
| Over 7 | 50% | 100% | 75% |
| Over 8 | 50% | 100% | 75% |
| Over 9 | 50% | 100% | 75% |
| Over 10 | 25% | 80% | 53% |
| Over 11 | 25% | 60% | 43% |
| Over 12 | 25% | 40% | 33% |
| Over 13 | 25% | 20% | 23% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.9 + 7.2 = 12.1
Hoekschoppen analyse
Bournemouth
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
12.1
hoekschoppen
Sturm Graz
| Overall | 7.2 |
| Thuis | 7.4 |
| Uit | 7 |
Blessures & schorsingen Bournemouth
M. AaronsOff the roster
J. AraujoBovenbeenblessure
F. ForsterOff the roster
D. JebbisonOff the roster
J. KluivertSpierblessure
E. J. KroupiVoetblessure
J. SanchezOff the roster
A. AdliTwijfelachtig: Kuitblessure
Blessures & schorsingen Sturm Graz
N. GeyrhoferOff the roster
L. GrgicKnieblessure
S. JattaSchouderblessure
O. KiteishviliKuitblessure
G. MamageishviliBlessure
F. RozgaSpierblessure
E. SogloSpierblessure
N. WeiperBlessure
Topscorer – Bournemouth
Marcus Tavernier
4
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Sturm Graz
Oumar Diakité
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bournemouth | Sturm Graz | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.50 | 15.80 | 15.15 |
| Schotconversie | 11% | 8% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.10 | 4.60 | 4.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.40 | 11.20 | 10.30 |
| Schoten per goal | 9.06 | 12.15 | 10.61 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 30% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 20% | 20% |
Schoten per speler
Bournemouth
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ryan Christie | 1.7 | 0.7 | 7 |
| Rayan | 1.5 | 0.8 | 10 |
| J. Kluivert | 1.5 | 0.9 | 8 |
| Marcus Tavernier | 1.2 | 0.8 | 10 |
| Álvaro Rodriguez | 1.2 | — | 5 |
| Evanilson | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Julio Soler | 1 | — | 2 |
| A. Scott | 0.9 | 0.1 | 7 |
Sturm Graz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Otar Kiteishvili | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Jacob Hödl | 1.4 | 0.5 | 8 |
| Seedy Jatta | 1.2 | 0.8 | 5 |
| Belmin Beganović | 1.2 | 1 | 5 |
| Oumar Diakité | 1 | 0.8 | 5 |
| Simon Seidl | 1 | 0.8 | 9 |
| Axel Kayombo | 1 | — | 4 |
| Szymon Włodarczyk | 1 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
14.5
15.8
Bournemouth
Sturm Graz
Schoten op doel
5.1
4.6
Bournemouth
Sturm Graz