VGWWV
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb - RSC AnderlechtStatistieken, H2H & xG
WVWWW
RSC Anderlecht
Head to Head
4 wedstrijden1.25
Avg Goals
50%
Over 1.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Dinamo Zagreb | Statistiek | RSC Anderlecht |
|---|---|---|
| 2.1 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 1.98 | ⚡ xG | 1.57 |
| 16.6 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 5.9 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 60% | 🤝 BTTS | 20% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 13.4 |
Dinamo Zagreb
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWV | 1.40 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 100% | 29% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.33 | 3.57 |
| Voor | 2.1 | 2.33 | 2 |
| Tegen | 1.4 | 1 | 1.57 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 40% | 33% | 43% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 14% |
| xG | 1.98 | 2.17 | 1.9 |
| xG tegen | 1.19 | 1.07 | 1.24 |
RSC Anderlecht
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | WGVWW | 2.00 |
| Uit | WVWW | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 67% | 75% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.16 | 2.5 |
| Voor | 1.7 | 1.83 | 1.5 |
| Tegen | 0.6 | 0.33 | 1 |
| BTTS | 20% | 17% | 25% |
| De '0' | 70% | 83% | 50% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 25% |
| xG | 1.57 | 1.74 | 1.37 |
| xG tegen | 1.19 | 1.02 | 1.41 |
Voorspellingen voor Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Dinamo Zagreb wint FT Resultaat | 75% | 1.33 | 2.05 | +53.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
| RSC Anderlecht wint FT Resultaat | 73% | 1.38 | 3.40 | +146.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.31 | -1.75 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.38 | 1.84 | +33.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.03 | +3.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 1.22 | -47.54 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.78 | 1.80 | -35.20 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 15% | 6.67 | 2.82 | -57.70 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 5.15 | -63.95 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 12.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 4.10 | +133.70 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 2.00 | +28.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.40 | +19.00 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.10 | +2.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 29% | 3.45 | 1.62 | -53.02 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 71% | 1.41 | 2.25 | +59.75 | Ja |
| BTTS & Winst Dinamo Zagreb Combinatie | 20% | 5.00 | 3.72 | -25.60 | Nee |
| BTTS & Winst RSC Anderlecht Combinatie | 10% | 10.00 | 6.40 | -36.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.22 | +6.75 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.58 | +25.45 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 2.15 | +48.56 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.37 | +36.27 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 3.20 | +45.92 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.80 | -52.50 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.34 | -51.80 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 1.88 | -41.91 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.56 | -33.70 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.30 | -29.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Dinamo Zagreb Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| RSC Anderlecht Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Dinamo Zagreb wint nil Win to Nil | 25% | 4.03 | 3.50 | -13.20 | Nee |
| RSC Anderlecht wint nil Win to Nil | 36% | 2.75 | 6.50 | +135.95 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Dinamo Zagreb
Advies: Combo Double chance : Dinamo Zagreb or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.40
2.00
H2H LAATSTE 5
0.50
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.98
XG (THUIS/UIT)
1.57
1.19
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.19
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Dinamo Zagreb | RSC Anderlecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 70% | 0% | 70% |
| Over 4.5 | 20% | 0% | 20% |
| BTTS | 60% | 20% | 40% |
| BTTS & Win | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 20% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 50% | 35% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
2.25
W
V
W
W
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
3 - 2
NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb
1 - 0
HNK Gorica
Dinamo Zagreb
3 - 1
NK Varazdin
Dinamo Zagreb
2 - 2
Viking
Dinamo Zagreb
4 - 0
Rudes
RSC Anderlecht
Cercle Brugge
1 - 2
RSC Anderlecht
KV Mechelen
0 - 1
RSC Anderlecht
Union St. Gilloise
3 - 0
RSC Anderlecht
Kairat Almaty
0 - 3
RSC Anderlecht
SK Beveren
1 - 0
RSC Anderlecht
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Josip Mišić
xG 0.34
Goals 0
-0.34
xG vs Goals
Danylo Sikan
xG 3.50
Goals 3
-0.50
Mihajlo Cvetković
xG 3.23
Goals 2
-1.23
Lukáš Ambros
xG 1.02
Goals 1
-0.02
Gaat Dinamo Zagreb scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Dinamo Zagreb scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat RSC Anderlecht scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat RSC Anderlecht scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Dinamo Zagreb | RSC Anderlecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 70% | 0% |
| Over 4.5 | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Dinamo Zagreb | RSC Anderlecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 30% |
| Over 1.5 | 50% | 20% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 0% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Kotarski
1.2
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Colin Coosemans
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Dinamo Zagreb | RSC Anderlecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 75% | 71% |
| Over 8 | 33% | 75% | 54% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 33% | 25% | 29% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.9 + 5.89 = 11.8
Hoekschoppen analyse
Dinamo Zagreb
| Overall | 5.9 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 5.86 |
Verwacht totaal
11.8
hoekschoppen
RSC Anderlecht
| Overall | 5.89 |
| Thuis | 6.4 |
| Uit | 5.25 |
Blessures & schorsingen Dinamo Zagreb
R. MudrazijaOff the roster
I. NevisticOff the roster
N. NsokiOff the roster
P. TabinasOff the roster
F. TopicOff the roster
Blessures & schorsingen RSC Anderlecht
G. BianconeHamstringblessure
I. CamaraVoetblessure
I. KoutsoupiasOff the roster
K. SardellaBovenbeenblessure
L. HeyTwijfelachtig: Beenbreuk
Topscorer – Dinamo Zagreb
D. Beljo
6
Doelpunten
3
Assists
3.8
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – RSC Anderlecht
Danylo Sikan
3
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Dinamo Zagreb | RSC Anderlecht | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.60 | 12.67 | 14.64 |
| Schotconversie | 13% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 5.00 | 5.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.80 | 7.67 | 9.24 |
| Schoten per goal | 7.90 | 8.14 | 8.02 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 89% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 78% | 79% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 56% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 56% | 63% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 22% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 11% | 36% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 78% | 74% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 56% | 53% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 22% | 31% |
Schoten per speler
Dinamo Zagreb
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Beljo | 3.8 | 1.7 | 6 |
| L. Stojković | 2.3 | 0.4 | 7 |
| Dani Rodríguez | 2 | 2 | 1 |
| A. Hoxha | 1.7 | 0.7 | 7 |
| S. Prevljak | 1.3 | 1 | 4 |
| M. Oršić | 1 | 0.3 | 6 |
| R. Mudražija | 1 | 1 | 2 |
| S. Radeljić | 1 | — | 3 |
RSC Anderlecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Adriano Bertaccini | 3 | 2 | 1 |
| Danylo Sikan | 1.9 | 0.6 | 9 |
| Tawfik Bentayeb | 1.4 | 1 | 7 |
| Mario Stroeykens | 1 | — | 1 |
| Marten Winkler | 0.8 | 0.7 | 6 |
| Ludwig Augustinsson | 0.8 | 0.1 | 9 |
| Joshua Nga Kana | 0.8 | — | 4 |
| Andrew Omobamidele | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
16.6
12.7
Dinamo Zagreb
RSC Anderlecht
Schoten op doel
5.8
5
Dinamo Zagreb
RSC Anderlecht
Onderlinge resultaten Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/12/2018 | Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/10/2018 | RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb | 0-2 | ✗ | 2 |
| 02/12/2009 | RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb | 0-1 | ✗ | 1 |
| 17/09/2009 | Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht | 0-2 | ✗ | 2 |