VWGVW
Moreirense FC
Moreirense FC - Estrela AmadoraUitslag, statistieken & xG
WGVVV
Estrela Amadora
Statistieken en doelpuntenmakers
Moreirense FC
50'
Landerson Costa Araújo
90+5'
Nile John
2 - 1
Rust (0 - 0)
Estrela Amadora
57'
Lovro Zvonarek
1.25
xG
0.94
53%
Balbezit
47%
11
Schoten
11
4
Schoten op doel
1
7
Schoten naast
10
3
Hoekschoppen
3
10
Overtredingen
15
4
Buitenspel
3
0
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
9 wedstrijden3
Avg Goals
67%
BTTS
67%
Over 1.5
56%
Over 2.5
44%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Moreirense FC | Statistiek | Estrela Amadora |
|---|---|---|
| 1.22 | ⚽ Doelpunten | 1.56 |
| 1.78 | 🥅 Tegengoals | 1.89 |
| 0.89 | ⚡ xG | 1.46 |
| 8.4 | 🔫 Schoten | 13.4 |
| 2.9 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 2.4 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 56% | 🤝 BTTS | 67% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 37% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 13.7 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Moreirense FC
9 gespeeld · 11 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVW | 1.40 |
| Thuis | GVWV | 1.00 |
| Uit | VWVGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 25% | 40% |
| Gem. goals | 3 | 3.25 | 2.8 |
| Voor | 1.22 | 1.25 | 1.2 |
| Tegen | 1.78 | 2 | 1.6 |
| BTTS | 56% | 50% | 60% |
| De '0' | 11% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 33% | 50% | 20% |
| xG | 0.89 | 0.95 | 0.85 |
| xG tegen | 1.83 | 1.63 | 2 |
Estrela Amadora
9 gespeeld · 10 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVV | 0.80 |
| Thuis | GGWVV | 1.00 |
| Uit | GWGV | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 20% | 25% |
| Gem. goals | 3.45 | 3 | 4 |
| Voor | 1.56 | 1.2 | 2 |
| Tegen | 1.89 | 1.8 | 2 |
| BTTS | 67% | 60% | 75% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 40% | 25% |
| xG | 1.46 | 1.39 | 1.55 |
| xG tegen | 1.28 | 1.35 | 1.19 |
Voorspellingen voor Moreirense FC – Estrela Amadora
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Moreirense FC wint FT Resultaat | 23% | 4.33 | 2.73 | -36.95 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.61 | 3.10 | -14.12 | Nee |
| Estrela Amadora wint FT Resultaat | 49% | 2.03 | 2.40 | +18.08 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.97 | 1.28 | -34.98 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 77% | 1.30 | 1.38 | +6.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.03 | -6.08 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.35 | -0.13 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.10 | 2.10 | -0.17 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 26% | 3.87 | 3.83 | -0.96 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.40 | 6.90 | -17.82 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.34 | 7.30 | -35.61 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.84 | 3.25 | -15.44 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.91 | 1.73 | -9.24 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.22 | -9.55 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.08 | -4.86 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 51% | 1.94 | 1.80 | -7.42 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 49% | 2.06 | 1.90 | -7.73 | Nee |
| BTTS & Winst Moreirense FC Combinatie | 11% | 9.03 | 6.13 | -32.08 | Nee |
| BTTS & Winst Estrela Amadora Combinatie | 21% | 4.66 | 4.95 | +6.28 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 40% | 2.49 | 1.46 | -41.45 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 27% | 3.69 | 1.70 | -53.93 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 17% | 5.88 | 2.45 | -58.35 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 10% | 10.10 | 3.00 | -70.30 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 18.87 | 4.10 | -78.27 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 60% | 1.67 | 2.48 | +48.55 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 73% | 1.37 | 2.09 | +52.36 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 83% | 1.20 | 1.69 | +40.27 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 90% | 1.11 | 1.33 | +19.83 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 95% | 1.06 | 1.17 | +10.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Moreirense FC Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.80 | – | – | Nee |
| Estrela Amadora Clean Sheet Clean Sheet | 37% | 2.74 | – | – | Nee |
| Moreirense FC scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.77 | 2.14 | -22.75 | Nee |
| Estrela Amadora scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.78 | 1.92 | +8.10 | Ja |
| Moreirense FC wint nil Win to Nil | 12% | 8.32 | 5.00 | -39.93 | Nee |
| Estrela Amadora wint nil Win to Nil | 28% | 3.61 | 4.20 | +16.49 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Moreirense
Advies: Double chance : Moreirense or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.25
0.89
XG (THUIS/UIT)
1.46
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.98
2.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
11%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Moreirense FC | Estrela Amadora | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 89% | 83.5% |
| Over 2.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 56% | 56% | 56% |
| Over 4.5 | 0% | 22% | 22% |
| BTTS | 56% | 67% | 61.5% |
| BTTS & Win | 11.1% | 21.5% | 16.3% |
| BTTS & Draw | 22% | 44% | 33% |
| BTTS & Over 2.5 | 38.2% | 38.2% | 38.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 22% | 0% | 22% |
Trends
- Moreirense FC pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en zelf scoorde Moreirense FC 7 keer in die reeks.
- Voorin loopt het bij Moreirense FC de laatste tijd stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden bleef de ploeg zonder doelpunt, dus wordt het interessant of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- In de laatste 5 wedstrijden van Moreirense FC eindigden er 3 met BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Moreirense FC.
Trends
- Estrela Amadora pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Voorin loopt het stroef bij Estrela Amadora: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Slechts 2 van de laatste 5 duels van Estrela Amadora eindigden in BTTS en ze wonnen maar 1 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in 6/9 wedstrijden viel.
- Estrela Amadora moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten 5 goals in de laatste 5 duels en staan dit seizoen op 1.56 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
V
W
V
Vorm – Uit
1.25
G
W
G
V
Moreirense FC
Moreirense FC
0 - 1
Gil Vicente
Moreirense FC
3 - 1
CS Marítimo
Moreirense FC
0 - 4
Benfica
Moreirense FC
2 - 2
Sporting Braga
Estrela Amadora
FC Arouca
1 - 0
Estrela Amadora
Rio Ave FC
3 - 3
Estrela Amadora
CD Nacional
2 - 3
Estrela Amadora
Alverca
2 - 2
Estrela Amadora
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Nile John
xG 1.91
Goals 2
+0.09
Manuel Ascenção Bebiano Mendonça
xG 1.74
Goals 2
+0.26
Dinis Pinto
xG 1.31
Goals 1
-0.31
xG vs Goals
Leandro Antonetti
xG 4.24
Goals 4
-0.24
Abraham Marcus
xG 4.08
Goals 4
-0.08
Ianis Stoica
xG 3.70
Goals 4
+0.30
Gaat Moreirense FC scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Moreirense FC scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Estrela Amadora scoren?
11%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Estrela Amadora scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Moreirense FC | Estrela Amadora |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 56% | 56% |
| Over 4.5 | 0% | 22% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Moreirense FC | Estrela Amadora |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 44% | 78% |
| Over 2.5 | 22% | 11% |
| Over 3.5 | 22% | 12% |
| Over 4.5 | 3% | 4% |
| Clean Sheets | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
André Ferreira
1.78
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Leonardo Matias Baiersdorf Linck
1.78
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Moreirense FC | Estrela Amadora | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 75% | 75% |
| Over 7 | 50% | 50% | 50% |
| Over 8 | 25% | 50% | 38% |
| Over 9 | 25% | 25% | 25% |
| Over 10 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 2.44 + 4.56 = 7
Hoekschoppen analyse
Moreirense FC
| Overall | 2.44 |
| Thuis | 3.5 |
| Uit | 1.6 |
Verwacht totaal
7
hoekschoppen
Estrela Amadora
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Moreirense FC
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Estrela Amadora
Geen meldingen.
Topscorer – Moreirense FC
N. John
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Estrela Amadora
Ianis Stoica
4
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Moreirense FC | Estrela Amadora | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8.44 | 13.44 | 10.94 |
| Schotconversie | 14% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.89 | 4.33 | 3.61 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.56 | 9.11 | 7.33 |
| Schoten per goal | 6.91 | 8.64 | 7.78 |
| Meer dan 10,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 22% | 56% | 39% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 56% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 44% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 33% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 44% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 33% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Moreirense FC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tiago Andrade | 1.1 | 0.4 | 7 |
| Dinis Pinto | 1.1 | 0.4 | 8 |
| A. Duville-Parsemain | 1 | 0.7 | 6 |
| L. Vonić | 1 | 1 | 4 |
| Chipyoka Songa | 1 | — | 2 |
| Manuel Ascenção Be… | 0.9 | 0.4 | 7 |
| João Veloso | 0.8 | 0.4 | 5 |
| N. John | 0.8 | 0.3 | 9 |
Estrela Amadora
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Leandro Antonetti | 2.8 | 0.9 | 9 |
| Abraham Marcus | 2.1 | 1.1 | 9 |
| Ianis Stoica | 2 | 0.7 | 9 |
| Lovro Zvonarek | 1.6 | 0.1 | 9 |
| Beni Yvan Roy Loussa… | 0.8 | 0.3 | 9 |
| Eddy Doué | 0.7 | 0.2 | 9 |
| Max Scholze | 0.4 | 0.1 | 9 |
| Bernardo Schappo | 0.3 | — | 3 |
Schoten
Totaal schoten
8.4
13.4
Moreirense FC
Estrela Amadora
Schoten op doel
2.9
4.3
Moreirense FC
Estrela Amadora
Onderlinge resultaten Moreirense FC - Estrela Amadora
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/05/2026 | Moreirense FC - Estrela Amadora | 3-2 | ✓ | 5 |
| 20/12/2025 | Estrela Amadora - Moreirense FC | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/03/2025 | Moreirense FC - Estrela Amadora | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/09/2024 | Estrela Amadora - Moreirense FC | 2-1 | ✓ | 3 |
| 07/04/2024 | Moreirense FC - Estrela Amadora | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/11/2023 | Estrela Amadora - Moreirense FC | 0-1 | ✗ | 1 |
| 06/05/2023 | Estrela Amadora - Moreirense FC | 2-4 | ✓ | 6 |
| 31/12/2022 | Moreirense FC - Estrela Amadora | 0-0 | ✗ | 0 |
| 27/11/2022 | Moreirense FC - Estrela Amadora | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 9 | 9 | 0 | 0 | 21 | 4 | +17 | 27 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 5 | FC Arouca | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | +5 | 17 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 9 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 10 | Moreirense FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 17 | -3 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 18 | -8 | 7 |
| 16 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 9 | 0 | 2 | 7 | 5 | 15 | -10 | 2 |