WWVWW
Benfica

Benfica - AlvercaStatistieken, H2H & xG

VWWWV
Alverca
⚔️

Head to Head

2 wedstrijden
Benfica
(100%)
2
Wedstrijden
Alverca
(0%)
100%
2 Winsten
0 Gelijke Spelen
(0%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Benfica en Alverca laten zien dat Benfica in de afgelopen 2 ontmoetingen 2 keer heeft gewonnen, Alverca 0 keer en dat er 0 keer een gelijkspel was. Benfica scoorde 4 doelpunten en Alverca 2.
3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Benfica Statistiek Alverca
2.89 ⚽ Doelpunten 1.44
0.89 🥅 Tegengoals 1.44
2.14 ⚡ xG 1.25
19.2 🔫 Schoten 11.9
6.4 🎯 Schoten op doel 3.8
7.2 🚩 Corners 4.6
56% 🤝 BTTS 67%
89% 📊 Over 2.5 % 56%
44% 🧤 Clean sheet % 11%
78% 🧤 Gescoord in beide helften 11%
63% ⚽ Balbezit 41%
12.4 🟨 Overtredingen 14

Benfica

9 gespeeld · 22 pts · #2
VormResultatenPPG
Totaal WWVWW 2.40
Thuis GWWW 2.50
Uit WWWVW 2.40
TotaalThuisUit
Winst %78%75%80%
Gem. goals3.783.254.2
Voor2.892.253.4
Tegen0.8910.8
BTTS56%75%40%
De '0'44%25%60%
Niet gescoord0%0%0%
xG2.142.551.81
xG tegen0.880.651.06

Alverca

9 gespeeld · 11 pts · #10
VormResultatenPPG
Totaal VWWWV 1.80
Thuis GGVWV 1.00
Uit VVWW 1.50
TotaalThuisUit
Winst %33%20%50%
Gem. goals2.882.23.75
Voor1.4412
Tegen1.441.21.75
BTTS67%60%75%
De '0'11%20%0%
Niet gescoord22%20%25%
xG1.251.191.32
xG tegen1.411.441.39
🔮

Voorspellingen voor Benfica – Alverca

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Benfica wint
FT Resultaat
62%1.621.08-33.51Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
21%4.779.40+97.16Ja
Alverca wint
FT Resultaat
17%5.7318.00+214.23Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
83%1.211.06-12.51Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
38%2.606.50+149.80Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
96%1.041.00-4.06Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
87%1.151.06-8.19Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
67%1.501.24-17.19Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
45%2.221.79-19.41Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
26%3.802.55-32.91Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
4%24.6311.60-52.90Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
13%7.477.75+3.77Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
33%3.013.34+10.95Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
55%1.822.04+12.16Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
74%1.361.48+9.06Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
63%1.601.91+19.42Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
37%2.671.72-35.54Nee
BTTS & Winst Benfica
Combinatie
34%2.912.31-20.65Nee
BTTS & Winst Alverca
Combinatie
11%8.8824.33+173.96Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.598%1.021.16+13.91Ja
Corners Over 8.596%1.041.51+45.41Ja
Corners Over 9.593%1.081.80+67.40Ja
Corners Over 10.588%1.131.97+73.75Ja
Corners Over 11.582%1.232.48+102.12Ja
Corners Under 7.52%55.563.57-93.57Nee
Corners Under 8.54%27.032.24-91.71Nee
Corners Under 9.57%14.292.12-85.16Nee
Corners Under 10.512%8.471.68-80.18Nee
Corners Under 11.519%5.411.41-73.92Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Benfica Clean Sheet
Clean Sheet
31%3.20––Nee
Alverca Clean Sheet
Clean Sheet
10%9.75––Nee
Benfica scoort eerst
Eerste Goal
64%1.561.17-25.00Nee
Alverca scoort eerst
Eerste Goal
33%3.064.75+55.33Ja
Benfica wint nil
Win to Nil
27%3.671.91-48.01Nee
Alverca wint nil
Win to Nil
6%16.1341.00+154.25Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Benfica
Advies: Double chance : Benfica or draw
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.80
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.50
2.14
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.18
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsBenficaAlvercaGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 78% 89%
Over 2.5 89% 56% 72.5%
Over 3.5 56% 44% 50%
Over 4.5 11% 11% 11%
BTTS 56% 67% 61.5%
BTTS & Win 34.4% 11.3% 22.9%
BTTS & Draw 11% 22% 16.5%
BTTS & Over 2.5 53.2% 53.2% 53.2%
BTTS No & Over 2.5 33% 0% 33%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.5
G W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Benfica is 33% beter in PPG
Vorm – Uit
1.5
V V W W

Benfica

Benfica 2 - 0 Vitória Guimarães
Benfica 3 - 1 Gil Vicente
Benfica 2 - 1 GD Estoril Praia
Benfica 2 - 2 Academico Viseu

Alverca

Famalicão 1 - 4 Alverca
CD Nacional 1 - 3 Alverca
Sporting CP 3 - 1 Alverca
Porto 2 - 0 Alverca
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Benfica
E
Evangelos Pavlidis
xG 7.75 Goals 9 +1.25
Gianluca Prestianni Gross
xG 6.14 Goals 6 -0.14
Leandro Barreiro
xG 2.11 Goals 2 -0.11

xG vs Goals

Alverca
Dawda Camara
xG 2.77 Goals 3 +0.23
Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
xG 2.48 Goals 3 +0.52
Francisco Jorge Tavares Oliveira
xG 2.38 Goals 2 -0.38
⚽

Gaat Benfica scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Benfica scoort.
11%
clean sheet uit
⚽

Gaat Alverca scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alverca scoort.
75%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.89 Doelpunten / Wedstrijd
1.44 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Benfica Alverca
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 100% 78%
Over 2.5 89% 56%
Over 3.5 56% 44%
Over 4.5 11% 11%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.89 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.44 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Benfica Alverca
Over 0.5 56% 89%
Over 1.5 22% 44%
Over 2.5 11% 11%
Over 3.5 1% 6%
Over 4.5 0% 2%
Clean Sheets 44% 11%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Benfica

Goals per 15 min

Alverca

Keeper

Benfica
Samuel Soares
Samuel Soares
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Alverca
Matheus Mendes
Matheus Mendes
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Benfica Alverca Gemiddeld
Over 6 100% 75% 88%
Over 7 100% 50% 75%
Over 8 100% 50% 75%
Over 9 75% 50% 63%
Over 10 75% 50% 63%
Over 11 75% 25% 50%
Over 12 50% 25% 38%
Over 13 50% 25% 38%
Over 14 25% 25% 25%
Verwacht totaal: 7.22 + 4.56 = 11.8
🚩

Hoekschoppen analyse

Benfica
Overall7.22
Thuis11
Uit4.2
Verwacht totaal
11.8
hoekschoppen
Alverca
Overall4.56
Thuis5
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen Benfica

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Alverca

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Benfica

V. Pavlidis
V. Pavlidis
9
Doelpunten
3
Assists
2.7
Schoten/W
1.6
SoD/W
⭐

Topscorer – Alverca

D. Camara
D. Camara
3
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W

Topscorers

Benfica
V. Pavlidis 9
G. Prestianni 6
L. Barreiro 2
C. Lenglet 1
Rafa 1
J. Durán 1
A. Bah 1
S. Dahl 1

Topscorers

Alverca
D. Camara 3
Vivaldo Semedo 3
Chiquinho 2
Figueiredo 2
André Vidigal 1
Ian Luccas 1
Francisco Chissumba 1

Assists

Benfica
G. Prestianni 4
V. Pavlidis 3
A. Schjelderup 2
C. Echeverri 2
A. Bah 1
L. Barreiro 1
E. Barrenechea 1
Tomás Araújo 1

Assists

Alverca
Diogo Filipe Spencer Marques 3
Chiquinho 2
I. James 2
Matheus Mendes 1
Vasco Moreira 1
Rayan 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Benfica Alverca Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 19.22 11.89 15.56
Schotconversie 15% 12% 14%
Schoten op doel per wedstrijd 6.44 3.78 5.11
Schoten naast per wedstrijd 12.78 8.11 10.45
Schoten per goal 6.65 8.23 7.44
Meer dan 10,5 schoten 100% 44% 72%
Meer dan 11,5 schoten 89% 44% 67%
Meer dan 12,5 schoten 78% 44% 61%
Meer dan 13,5 schoten 78% 44% 61%
Meer dan 14,5 schoten 78% 22% 50%
Meer dan 15,5 schoten 78% 11% 45%
Schoten op doel 3,5+ 78% 56% 67%
Schoten op doel 4,5+ 78% 44% 61%
Schoten op doel 5,5+ 56% 22% 39%
Schoten op doel 6,5+ 44% 11% 28%
🔫

Schoten per speler

Benfica

Speler Sch/W SoD/W W
G. Prestianni 2.9 1.4 9
V. Pavlidis 2.7 1.6 9
João Palhinha 1.6 0.3 7
L. Barreiro 1.1 0.6 8
J. Kamiński 1 — 1
A. Schjelderup 1 0.3 9
C. Echeverri 1 1 2
Rafa 0.9 0.4 9

Alverca

Speler Sch/W SoD/W W
Chiquinho 2 0.7 7
D. Camara 1.8 1.2 5
Figueiredo 1.3 0.6 9
Ian Luccas 1.3 0.3 7
Matheus França 1 0.5 4
D. Gui 1 0.3 8
Vivaldo Semedo 0.9 0.5 8
Zoubdi 0.8 0.2 5
🔫

Schoten

Totaal schoten
19.2
11.9
Benfica Alverca
Schoten op doel
6.4
3.8
Benfica Alverca
📋

Onderlinge resultaten Benfica - Alverca

DatumUitslagBTTSGoals
08/02/2026 Benfica - Alverca 2-1 ✓ 3
31/08/2025 Alverca - Benfica 1-2 ✓ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1FC Porto101000254+2130
2SL Benfica9711268+1822
3Sporting Clube de Portugal106312311+1221
4CD Santa Clara10631156+921
5FC Arouca10622137+620
6Academico de Viseu FC106221512+320
7Gil Vicente FC942387+114
8Sporting Braga104241211+114
9Moreirense FC104241317-414
10Alverca93241313011
11FC Famalicão102441414010
12Estrela Amadora102441519-410
13Vitória Guimarães SC9225101008
14CS Marítimo Funchal10226921-128
15CD Nacional Funchal102171019-97
16Casa Pia AC10217519-147
17Rio Ave FC10217923-147
18GD Estoril Praia10028519-142