GVGWW
FC Arouca
FC Arouca - CD NacionalUitslag, statistieken & xG
VVVVW
CD Nacional
Statistieken en doelpuntenmakers
FC Arouca
64'
Tiago Esgaio
1 - 0
Rust (0 - 0)
CD Nacional
1.40
xG
0.62
62%
Balbezit
38%
12
Schoten
5
5
Schoten op doel
1
7
Schoten naast
4
8
Hoekschoppen
2
6
Overtredingen
10
0
Buitenspel
1
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
14 wedstrijden2.64
Avg Goals
50%
BTTS
79%
Over 1.5
50%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Arouca | Statistiek | CD Nacional |
|---|---|---|
| 1.33 | ⚽ Doelpunten | 1.11 |
| 0.78 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.23 | ⚡ xG | 1.15 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 10.7 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 33% | 🤝 BTTS | 44% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 56% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
FC Arouca
9 gespeeld · 17 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGWW | 1.60 |
| Thuis | WWVW | 2.25 |
| Uit | WVGGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 75% | 40% |
| Gem. goals | 2.11 | 2.75 | 1.6 |
| Voor | 1.33 | 2 | 0.8 |
| Tegen | 0.78 | 0.75 | 0.8 |
| BTTS | 33% | 50% | 20% |
| De '0' | 56% | 50% | 60% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 40% |
| xG | 1.23 | 1.37 | 1.11 |
| xG tegen | 1.48 | 1.13 | 1.75 |
CD Nacional
9 gespeeld · 7 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVW | 0.60 |
| Thuis | WVVVW | 1.20 |
| Uit | GVVV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 3.11 | 3.2 | 3 |
| Voor | 1.11 | 1.2 | 1 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 44% | 40% | 50% |
| De '0' | 22% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 50% |
| xG | 1.15 | 1.33 | 0.93 |
| xG tegen | 1.7 | 1.49 | 1.95 |
Voorspellingen voor FC Arouca – CD Nacional
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca wint FT Resultaat | 48% | 2.07 | 1.75 | -15.26 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.52 | 3.70 | +5.17 | Ja |
| CD Nacional wint FT Resultaat | 23% | 4.32 | 4.15 | -3.90 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.18 | -9.33 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.94 | 2.20 | +13.48 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.04 | -6.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.21 | -12.82 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 1.85 | -16.64 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 24% | 4.21 | 3.07 | -27.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 9.44 | 5.70 | -39.64 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.40 | 10.00 | -3.80 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 28% | 3.58 | 3.58 | +0.06 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 2.03 | +11.53 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.40 | +6.71 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.08 | -3.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.02 | 1.75 | -13.19 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 1.98 | 1.95 | -1.73 | Nee |
| BTTS & Winst FC Arouca Combinatie | 20% | 4.95 | 3.42 | -30.92 | Nee |
| BTTS & Winst CD Nacional Combinatie | 11% | 9.43 | 9.50 | +0.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.24 | -32.17 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.47 | -40.17 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 2.06 | -41.70 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.26 | -58.42 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 2.83 | -68.30 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 3.02 | +36.81 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.33 | +38.17 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.89 | +35.51 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.50 | +22.40 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.28 | +13.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca Clean Sheet Clean Sheet | 38% | 2.64 | – | – | Nee |
| CD Nacional Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.51 | – | – | Nee |
| FC Arouca scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.80 | 1.50 | -16.45 | Nee |
| CD Nacional scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.79 | 2.81 | +0.88 | Ja |
| FC Arouca wint nil Win to Nil | 28% | 3.54 | 2.80 | -20.97 | Nee |
| CD Nacional wint nil Win to Nil | 13% | 7.97 | 8.50 | +6.69 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Arouca
Advies: Winner : Arouca
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
0.60
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.25
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.23
XG (THUIS/UIT)
1.15
1.06
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.52
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
22%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Arouca | CD Nacional | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 56% | 78% | 67% |
| Over 2.5 | 44% | 56% | 50% |
| Over 3.5 | 22% | 56% | 39% |
| Over 4.5 | 0% | 22% | 22% |
| BTTS | 33% | 44% | 38.5% |
| BTTS & Win | 20.2% | 10.6% | 15.4% |
| BTTS & Draw | 11% | 11% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 36.1% | 36.1% | 36.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
Trends
- FC Arouca pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.6 per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- FC Arouca scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en wil die reeks vandaag doortrekken.
- FC Arouca is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- FC Arouca hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg daarin 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Tegen CD Nacional wil FC Arouca het goede gevoel vasthouden: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van FC Arouca scoorden beide teams, terwijl FC Arouca 2 van die 5 won; dit seizoen viel BTTS in 3/9 duels.
Trends
- CD Nacional pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die 5 en CD Nacional scoorde 4 keer.
- CD Nacional heeft het voorin lastig: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Bij CD Nacional eindigden slechts 2 van de laatste 5 duels in BTTS en ze wonnen 1 van die 5; dit seizoen staat BTTS op 4/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
V
W
Vorm – Uit
0.25
G
V
V
V
FC Arouca
FC Arouca
1 - 0
Estrela Amadora
FC Arouca
1 - 2
Santa Clara
FC Arouca
2 - 1
CS Marítimo
FC Arouca
4 - 0
Moreirense FC
CD Nacional
Rio Ave FC
3 - 2
CD Nacional
Sporting CP
2 - 0
CD Nacional
Vitória Guimarães
1 - 0
CD Nacional
Santa Clara
2 - 2
CD Nacional
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Iván Martínez Gonzálvez
xG 4.63
Goals 5
+0.37
Dylan Alenxader Nandín Berrutti
xG 1.89
Goals 2
+0.11
Taichi Fukui
xG 1.62
Goals 1
-0.62
xG vs Goals
Miguel Baeza Pérez
xG 1.96
Goals 2
+0.04
Pablo Ruan Messias Cardozo
xG 1.52
Goals 1
-0.52
Njoya Abdel Kader
xG 1.38
Goals 2
+0.62
Gaat FC Arouca scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Arouca scoort.
22%
clean sheet uit
Gaat CD Nacional scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat CD Nacional scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Arouca | CD Nacional |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 56% | 78% |
| Over 2.5 | 44% | 56% |
| Over 3.5 | 22% | 56% |
| Over 4.5 | 0% | 22% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Arouca | CD Nacional |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 44% | 78% |
| Over 1.5 | 33% | 67% |
| Over 2.5 | 4% | 44% |
| Over 3.5 | 1% | 11% |
| Over 4.5 | 0% | 5% |
| Clean Sheets | 56% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
I. de Arruabarrena
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Renato Bellucci
2
Tg/Wedstrijd
18
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Arouca | CD Nacional | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 50% | 75% | 63% |
| Over 8 | 25% | 50% | 38% |
| Over 9 | 25% | 50% | 38% |
| Over 10 | 25% | 50% | 38% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.11 + 4.33 = 7.4
Hoekschoppen analyse
FC Arouca
| Overall | 3.11 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 2.2 |
Verwacht totaal
7.4
hoekschoppen
CD Nacional
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen FC Arouca
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen CD Nacional
Geen meldingen.
Topscorer – FC Arouca
Barbero
5
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – CD Nacional
Miguel Baeza
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Arouca | CD Nacional | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.22 | 10.67 | 10.95 |
| Schotconversie | 12% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.78 | 3.22 | 3.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.44 | 7.44 | 7.44 |
| Schoten per goal | 8.42 | 9.60 | 9.01 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 11% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 11% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 11% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 44% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 22% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 0% | 11% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 0% | 6% |
Schoten per speler
FC Arouca
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Barbero | 2 | 1.1 | 9 |
| N. Djouahra | 1.9 | 0.3 | 9 |
| T. Fukui | 1.2 | 0.6 | 9 |
| A. Trezza | 0.9 | — | 9 |
| D. Nandín | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Javi Sánchez | 0.5 | 0.1 | 8 |
| Tiago Esgaio | 0.4 | 0.1 | 9 |
| Lee Hyun-Ju | 0.4 | — | 5 |
CD Nacional
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Kader | 1.5 | 1 | 2 |
| Léo Santos | 1 | 0.2 | 5 |
| José Gomes | 1 | — | 1 |
| Pablo Ruan | 1 | 0.5 | 8 |
| C. Labidi | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Deivison | 0.8 | 0.2 | 5 |
| S. Gavriel | 0.8 | 0.4 | 9 |
| Miguel Baeza | 0.8 | 0.6 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
10.7
FC Arouca
CD Nacional
Schoten op doel
3.8
3.2
FC Arouca
CD Nacional
Onderlinge resultaten FC Arouca - CD Nacional
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/02/2026 | FC Arouca - CD Nacional | 3-0 | ✗ | 3 |
| 20/09/2025 | CD Nacional - FC Arouca | 1-2 | ✓ | 3 |
| 01/02/2025 | CD Nacional - FC Arouca | 1-2 | ✓ | 3 |
| 25/08/2024 | FC Arouca - CD Nacional | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/05/2018 | FC Arouca - CD Nacional | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/12/2017 | CD Nacional - FC Arouca | 2-2 | ✓ | 4 |
| 28/01/2017 | CD Nacional - FC Arouca | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/08/2016 | FC Arouca - CD Nacional | 2-0 | ✗ | 2 |
| 01/05/2016 | FC Arouca - CD Nacional | 3-0 | ✗ | 3 |
| 02/01/2016 | CD Nacional - FC Arouca | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | +21 | 30 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 5 | FC Arouca | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | +5 | 17 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Moreirense FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 14 |
| 9 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 10 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 18 | -8 | 7 |
| 16 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2 |