VVGVV
CS Marítimo

CS Marítimo - Santa ClaraUitslag, statistieken & xG

WWGWV
Santa Clara
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

CS Marítimo
0 - 2
Rust (0 - 1)
Santa Clara
36'
Tiago Ribeiro
Assist: Guilherme Romão
60'
Vinicius lopes
Assist: Emanuel Moreira
1.87
xG
1.26
52%
Balbezit
48%
17
Schoten
11
6
Schoten op doel
5
11
Schoten naast
6
5
Hoekschoppen
2
17
Overtredingen
18
0
Buitenspel
4
3
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
⚔️

Head to Head

12 wedstrijden
CS Marítimo
(42%)
12
Wedstrijden
Santa Clara
(33%)
42%
25%
33%
5 Winsten
3 Gelijke Spelen
(25%)
4 Winsten
De onderlinge resultaten tussen CS Marítimo en Santa Clara laten zien dat CS Marítimo in de afgelopen 12 ontmoetingen 5 keer heeft gewonnen, Santa Clara 4 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. CS Marítimo scoorde 17 doelpunten en Santa Clara 14.
2.58
Avg Goals
58%
BTTS
67%
Over 1.5
58%
Over 2.5
33%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
CS Marítimo Statistiek Santa Clara
1 ⚽ Doelpunten 1.44
2.11 🥅 Tegengoals 0.67
1.11 ⚡ xG 1.37
10 🔫 Schoten 13.2
3.1 🎯 Schoten op doel 3.8
3.1 🚩 Corners 3.9
67% 🤝 BTTS 44%
78% 📊 Over 2.5 % 44%
11% 🧤 Clean sheet % 56%
11% 🧤 Gescoord in beide helften 11%
44% ⚽ Balbezit 46%
14.9 🟨 Overtredingen 13.7

CS Marítimo

9 gespeeld · 8 pts · #14
VormResultatenPPG
Totaal VVGVV 0.20
Thuis WGVV 1.00
Uit WVVGV 0.80
TotaalThuisUit
Winst %22%25%20%
Gem. goals3.112.753.4
Voor111
Tegen2.111.752.4
BTTS67%50%80%
De '0'11%25%0%
Niet gescoord22%25%20%
xG1.111.111.12
xG tegen1.621.581.65

Santa Clara

9 gespeeld · 18 pts · #5
VormResultatenPPG
Totaal WWGWV 2.00
Thuis GWWGV 1.60
Uit WGWW 2.50
TotaalThuisUit
Winst %56%40%75%
Gem. goals2.112.41.75
Voor1.441.61.25
Tegen0.670.80.5
BTTS44%40%50%
De '0'56%60%50%
Niet gescoord11%20%0%
xG1.371.471.26
xG tegen1.061.160.93
🔮

Voorspellingen voor CS Marítimo – Santa Clara

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
CS Marítimo wint
FT Resultaat
29%3.503.15-9.98Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
30%3.343.10-7.27Nee
Santa Clara wint
FT Resultaat
42%2.412.25-6.60Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
58%1.711.65-3.49Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
71%1.401.24-11.44Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
90%1.121.08-3.16Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
71%1.421.48+4.35Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
43%2.322.40+3.46Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
22%4.514.99+10.73Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
10%10.4011.00+5.82Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
10%9.686.46-33.27Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
29%3.392.78-18.02Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
57%1.761.53-12.96Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
78%1.291.19-7.41Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
90%1.111.04-6.00Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
50%2.012.00-0.71Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
50%1.991.80-9.36Nee
BTTS & Winst CS Marítimo
Combinatie
13%7.947.70-2.98Nee
BTTS & Winst Santa Clara
Combinatie
17%5.735.57-2.75Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.533%3.061.43-53.24Nee
Corners Over 8.521%4.811.80-62.56Nee
Corners Over 9.512%8.132.31-71.59Nee
Corners Over 10.57%14.933.14-78.96Nee
Corners Over 11.53%29.414.55-84.53Nee
Corners Under 7.567%1.492.48+66.90Ja
Corners Under 8.579%1.261.88+48.90Ja
Corners Under 9.588%1.141.54+35.06Ja
Corners Under 10.593%1.071.33+24.09Ja
Corners Under 11.597%1.041.17+13.02Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
CS Marítimo Clean Sheet
Clean Sheet
26%3.80––Nee
Santa Clara Clean Sheet
Clean Sheet
34%2.91––Nee
CS Marítimo scoort eerst
Eerste Goal
40%2.482.40-3.04Nee
Santa Clara scoort eerst
Eerste Goal
51%1.981.85-6.39Nee
CS Marítimo wint nil
Win to Nil
16%6.265.00-20.13Nee
Santa Clara wint nil
Win to Nil
24%4.163.30-20.64Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Santa Clara
Advies: Double chance : draw or Santa Clara
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
2.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.50
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.37
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.19
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsCS MarítimoSanta ClaraGemiddeld
Over 0.5 100% 89% 94.5%
Over 1.5 89% 56% 72.5%
Over 2.5 78% 44% 61%
Over 3.5 33% 22% 27.5%
Over 4.5 11% 0% 11%
BTTS 67% 44% 55.5%
BTTS & Win 12.6% 17.5% 15.1%
BTTS & Draw 22% 22% 22%
BTTS & Over 2.5 35.5% 35.5% 35.5%
BTTS No & Over 2.5 22% 11% 16.5%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1
W G V V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Santa Clara is 90% beter in PPG
Vorm – Uit
2.5
W G W W

CS Marítimo

CS Marítimo 1 - 2 Porto
CS Marítimo 0 - 3 Benfica
CS Marítimo 2 - 2 Academico Viseu
CS Marítimo 1 - 0 Casa Pia

Santa Clara

Casa Pia 0 - 1 Santa Clara
FC Arouca 1 - 2 Santa Clara
Alverca 1 - 1 Santa Clara
Academico Viseu 0 - 1 Santa Clara
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

CS Marítimo
Martín Tejón Fauli
xG 2.09 Goals 1 -1.09
Paulo Henrique
xG 1.24 Goals 1 -0.24
Adrián Butzke
xG 1.20 Goals 1 -0.20

xG vs Goals

Santa Clara
Gonçalo Paciência
xG 5.12 Goals 5 -0.12
Brenner Lucas Gonçalves Santos
xG 2.08 Goals 2 -0.08
Luis Fernando Santos Oliveira
xG 1.92 Goals 2 +0.08
⚽

Gaat CS Marítimo scoren?

75%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CS Marítimo scoort.
50%
clean sheet uit
⚽

Gaat Santa Clara scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Santa Clara scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1 Doelpunten / Wedstrijd
1.44 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd CS Marítimo Santa Clara
Over 0.5 100% 89%
Over 1.5 89% 56%
Over 2.5 78% 44%
Over 3.5 33% 22%
Over 4.5 11% 0%
Niet gescoord 0% 11%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.11 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.67 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W CS Marítimo Santa Clara
Over 0.5 89% 44%
Over 1.5 67% 22%
Over 2.5 33% 3%
Over 3.5 11% 0%
Over 4.5 6% 0%
Clean Sheets 11% 56%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

CS Marítimo

Goals per 15 min

Santa Clara

Keeper

CS Marítimo
Alfonso Pastor
Alfonso Pastor
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Santa Clara
Lucas França
Lucas França
0.44
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners CS Marítimo Santa Clara Gemiddeld
Over 6 100% 75% 88%
Over 7 100% 50% 75%
Over 8 25% 50% 38%
Over 9 0% 50% 25%
Over 10 0% 25% 13%
Over 11 0% 25% 13%
Over 12 0% 25% 13%
Over 13 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 3.11 + 3.89 = 7
🚩

Hoekschoppen analyse

CS Marítimo
Overall3.11
Thuis2.75
Uit3.4
Verwacht totaal
7
hoekschoppen
Santa Clara
Overall3.89
Thuis4
Uit3.75
🚑

Blessures & schorsingen CS Marítimo

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Santa Clara

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – CS Marítimo

Paulo Henrique
Paulo Henrique
1
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.3
SoD/W
⭐

Topscorer – Santa Clara

Gonçalo Paciência
Gonçalo Paciência
5
Doelpunten
1
Assists
2.6
Schoten/W
1.4
SoD/W

Topscorers

CS Marítimo
Paulo Henrique 1
Raphael Guzzo 1
Romain Correia 1
M. Diouri 1
Adrián Butzke 1
G. Szalai 1
Maurice Osei Boakye 1
Martín Tejón 1

Topscorers

Santa Clara
Gonçalo Paciência 5
Brenner Lucas Gonçalves Santos 2
Luis Fernando Santos Oliveira 2
Vinícius Lopes 1
Tiago Ribeiro 1
João Vasconcelos 1
José Luís Rocha Tavares 1

Assists

CS Marítimo
M. Dominguez 1
Maurice Osei Boakye 1
Martín Tejón 1

Assists

Santa Clara
Gonçalo Paciência 1
Vinícius Lopes 1
Diogo Calila 1
Pedro Pacheco 1
Lucas Soares 1
Welinton Torrão 1
José Luís Rocha Tavares 1
Sorriso 1
🔫

Schoten per team

Statistiek CS Marítimo Santa Clara Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 10.00 13.22 11.61
Schotconversie 10% 11% 11%
Schoten op doel per wedstrijd 3.11 3.78 3.45
Schoten naast per wedstrijd 6.89 9.44 8.17
Schoten per goal 10.00 9.15 9.58
Meer dan 10,5 schoten 22% 78% 50%
Meer dan 11,5 schoten 22% 78% 50%
Meer dan 12,5 schoten 11% 56% 34%
Meer dan 13,5 schoten 11% 44% 28%
Meer dan 14,5 schoten 11% 33% 22%
Meer dan 15,5 schoten 11% 22% 17%
Schoten op doel 3,5+ 56% 44% 50%
Schoten op doel 4,5+ 0% 44% 22%
Schoten op doel 5,5+ 0% 33% 17%
Schoten op doel 6,5+ 0% 11% 6%
🔫

Schoten per speler

CS Marítimo

Speler Sch/W SoD/W W
Martín Tejón 1.7 0.6 9
Adrián Butzke 1 0.1 9
Paulo Henrique 0.9 0.3 9
M. Diouri 0.8 0.2 5
G. Szalai 0.6 0.4 5
Raphael Guzzo 0.6 0.4 9
Romain Correia 0.6 0.1 9
Igor Julião 0.3 0.2 9

Santa Clara

Speler Sch/W SoD/W W
Gonçalo Paciência 2.6 1.4 8
Brenner Lucas Gonça… 1.6 0.6 7
Vinícius Lopes 1 0.4 9
Sidney Lima 1 — 1
Tiago Ribeiro 0.9 0.3 9
Daniel Borges 0.7 0.1 7
Luis Fernando Santos… 0.7 0.4 9
José Luís Rocha Ta… 0.6 0.1 8
🔫

Schoten

Totaal schoten
10
13.2
CS Marítimo Santa Clara
Schoten op doel
3.1
3.8
CS Marítimo Santa Clara
📋

Onderlinge resultaten CS Marítimo - Santa Clara

DatumUitslagBTTSGoals
14/04/2024 CS Marítimo - Santa Clara 0-0 ✗ 0
03/12/2023 Santa Clara - CS Marítimo 2-1 ✓ 3
25/02/2023 CS Marítimo - Santa Clara 3-1 ✓ 4
04/09/2022 Santa Clara - CS Marítimo 2-1 ✓ 3
23/04/2022 Santa Clara - CS Marítimo 2-2 ✓ 4
11/12/2021 CS Marítimo - Santa Clara 4-1 ✓ 5
08/02/2021 CS Marítimo - Santa Clara 1-2 ✓ 3
20/09/2020 Santa Clara - CS Marítimo 2-0 ✗ 2
03/07/2020 Santa Clara - CS Marítimo 0-1 ✗ 1
07/12/2019 CS Marítimo - Santa Clara 2-2 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1FC Porto101000254+2130
2SL Benfica9711268+1822
3Sporting Clube de Portugal106312311+1221
4FC Arouca10622137+620
5CD Santa Clara9531136+718
6Academico de Viseu FC95221311+217
7Gil Vicente FC942387+114
8Moreirense FC104241317-414
9Alverca93241313011
10Sporting Braga9324911-211
11FC Famalicão92431411+310
12Estrela Amadora102441519-410
13Vitória Guimarães SC9225101008
14CS Marítimo Funchal9225919-108
15CD Nacional Funchal102171019-97
16Rio Ave FC9216821-137
17Casa Pia AC10217519-147
18GD Estoril Praia10028519-142