GGVVG
Málaga CF
Málaga CF - Real SociedadUitslag, statistieken & xG
GWVWW
Real Sociedad
Statistieken en doelpuntenmakers
Málaga CF
54'
Adrian Nino
66'
Pablo Martínez Andrés
2 - 5
Rust (0 - 2)
Real Sociedad
3'
Takefusa Kubo
26'
Orri Steinn Óskarsson
59'
Mikel Oyarzabal
67'
Mikel Oyarzabal
73'
Gonçalo Guedes
1.90
xG
2.24
45%
Balbezit
55%
17
Schoten
21
6
Schoten op doel
9
11
Schoten naast
12
4
Hoekschoppen
5
4
Overtredingen
9
2
Buitenspel
2
0
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
17 wedstrijden2.47
Avg Goals
53%
BTTS
76%
Over 1.5
35%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Málaga CF | Statistiek | Real Sociedad |
|---|---|---|
| 0.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.63 | 🥅 Tegengoals | 1.88 |
| 1.14 | ⚡ xG | 1.5 |
| 10.6 | 🔫 Schoten | 13.3 |
| 2.6 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 7.3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 63% |
| 25% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Málaga CF
8 gespeeld · 4 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVVG | 0.60 |
| Thuis | GGVG | 0.75 |
| Uit | VVGV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 2.13 | 2 | 2.25 |
| Voor | 0.5 | 0.75 | 0.25 |
| Tegen | 1.63 | 1.25 | 2 |
| BTTS | 50% | 75% | 25% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 25% | 75% |
| xG | 1.14 | 1.26 | 1.03 |
| xG tegen | 1.64 | 1.29 | 2 |
Real Sociedad
8 gespeeld · 13 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWW | 2.00 |
| Thuis | WGVW | 1.75 |
| Uit | VVWW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.38 | 2.75 | 4 |
| Voor | 1.5 | 1.25 | 1.75 |
| Tegen | 1.88 | 1.5 | 2.25 |
| BTTS | 63% | 50% | 75% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 38% | 50% | 25% |
| xG | 1.5 | 1.55 | 1.45 |
| xG tegen | 1.87 | 1.48 | 2.27 |
Voorspellingen voor Málaga CF – Real Sociedad
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Málaga CF wint FT Resultaat | 39% | 2.58 | 3.10 | +20.33 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.71 | 3.60 | -3.07 | Nee |
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 34% | 2.92 | 2.15 | -26.35 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.52 | 1.33 | -12.57 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.63 | 1.33 | -18.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.66 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.18 | -5.55 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.74 | -2.70 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.98 | 2.58 | -13.47 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.82 | 6.00 | +3.14 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 15.31 | 12.00 | -21.64 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.01 | 4.20 | -16.17 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 2.35 | +3.59 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.50 | 1.48 | -1.64 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.17 | -3.11 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.66 | 1.47 | -11.69 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.50 | 2.30 | -8.18 | Nee |
| BTTS & Winst Málaga CF Combinatie | 21% | 4.78 | 5.00 | +4.65 | Ja |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 19% | 5.33 | 3.95 | -25.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.08 | 1.22 | +12.61 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.16 | 1.43 | +23.55 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.28 | 2.02 | +58.17 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 68% | 1.46 | 2.24 | +52.99 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 57% | 1.75 | 2.97 | +69.88 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.99 | 3.50 | -73.05 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.35 | 2.54 | -65.46 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 22% | 4.61 | 2.04 | -55.73 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 32% | 3.15 | 1.54 | -51.18 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 43% | 2.34 | 1.30 | -44.36 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Málaga CF Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.10 | – | – | Nee |
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.54 | – | – | Nee |
| Málaga CF scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.04 | 2.13 | +4.37 | Ja |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 1.79 | -18.38 | Nee |
| Málaga CF wint nil Win to Nil | 18% | 5.59 | 6.00 | +7.32 | Ja |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 16% | 6.45 | 4.20 | -34.86 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : draw or Real Sociedad
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
0.75
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.14
XG (THUIS/UIT)
1.50
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.77
2.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Málaga CF | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 75% | 75% |
| Over 2.5 | 25% | 75% | 50% |
| Over 3.5 | 25% | 50% | 37.5% |
| Over 4.5 | 0% | 50% | 50% |
| BTTS | 50% | 63% | 56.5% |
| BTTS & Win | 20.9% | 18.8% | 19.9% |
| BTTS & Draw | 38% | 0% | 38% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.5% | 47.5% | 47.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Málaga CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd, en in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS), met 3 goals voor Málaga CF in totaal.
- Málaga CF wacht al 5 wedstrijden op een zege: 3 keer gelijk en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Málaga CF, dat in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam.
- Málaga CF bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (50% van de duels) en maakte in de laatste 5 wedstrijden in totaal 3 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Málaga CF scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (50% van alle wedstrijden) met Málaga CF (BTTS).
Trends
- Real Sociedad pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Real Sociedad voelt zich de laatste tijd ook op verplaatsing prima: 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Real Sociedad is bezig aan een degelijke reeks en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen: de laatste 4 wedstrijden van Real Sociedad eindigden telkens met 3+ goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 18 goals.
- Real Sociedad wil de lijn doortrekken tegen Málaga CF: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1 (3 zeges, 1 gelijkspel).
- Voorin loopt het niet altijd bij Real Sociedad: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.75
G
G
V
G
Vorm – Uit
1.5
V
V
W
W
Málaga CF
Málaga CF
1 - 1
Espanyol
Málaga CF
1 - 3
Villarreal
Málaga CF
0 - 0
Levante
Málaga CF
1 - 1
Deportivo La Coruña
Real Sociedad
Valencia
2 - 3
Real Sociedad
Elche
2 - 3
Real Sociedad
Real Madrid
4 - 1
Real Sociedad
Real Betis
1 - 0
Real Sociedad
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Adrián Niño Heredia
xG 1.77
Goals 2
+0.23
Carlos Ruiz Rubio
xG 1.66
Goals 1
-0.66
Carlos Dotor
xG 1.02
Goals 1
-0.02
xG vs Goals
Luka Sučić
xG 2.97
Goals 3
+0.03
A
Ander Barrenetxea
xG 1.76
Goals 2
+0.24
Orri Steinn Óskarsson
xG 1.33
Goals 1
-0.33
Gaat Málaga CF scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Málaga CF scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Real Sociedad scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Sociedad scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Málaga CF | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 75% |
| Over 2.5 | 25% | 75% |
| Over 3.5 | 25% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 12% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Málaga CF | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 38% | 63% |
| Over 2.5 | 25% | 25% |
| Over 3.5 | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 3% | 4% |
| Clean Sheets | 13% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Alfonso Herrero
1.63
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Álex Remiro
1.86
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Málaga CF | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 100% | 75% | 88% |
| Over 10 | 50% | 75% | 63% |
| Over 11 | 25% | 50% | 38% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.75 + 7.25 = 13
Hoekschoppen analyse
Málaga CF
| Overall | 5.75 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 5.25 |
Verwacht totaal
13
hoekschoppen
Real Sociedad
| Overall | 7.25 |
| Thuis | 8.5 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Málaga CF
J. CruzBlessure
M. DiarraKuitblessure
J. LobeteKnieblessure
D. MurilloKnieblessure
A. OchoaKnieblessure
Blessures & schorsingen Real Sociedad
L. BeitiaEnkelblessure
P. MarinRode kaart (geschorst)
A. OdriozolaKnieblessure
Topscorer – Málaga CF
Adrián Niño Heredia
2
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Real Sociedad
L. Sučić
3
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Málaga CF | Real Sociedad | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.63 | 13.25 | 11.94 |
| Schotconversie | 5% | 11% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.63 | 5.00 | 3.82 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 8.25 | 8.13 |
| Schoten per goal | 21.25 | 8.83 | 15.04 |
| Meer dan 10,5 schoten | 63% | 63% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 63% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 38% | 50% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 38% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 13% | 38% | 26% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 38% | 19% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 63% | 44% |
| Schoten op doel 4,5+ | 13% | 50% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 38% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 13% | 13% |
Schoten per speler
Málaga CF
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Rafa Rodríguez | 1.8 | 0.4 | 5 |
| Adrián Niño Heredia | 1.8 | 0.8 | 4 |
| Chupe | 1.5 | 0.5 | 8 |
| David Larrubia | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Fernando Calero | 1 | — | 1 |
| Pablo Martínez | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Ángel Recio | 0.6 | 0.1 | 8 |
| Carlos Dotor | 0.6 | 0.4 | 7 |
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Sučić | 1.4 | 0.8 | 8 |
| Mikel Oyarzabal | 1.1 | 0.8 | 8 |
| Gonçalo Guedes | 1 | 0.7 | 7 |
| J. Ochieng | 1 | 0.4 | 5 |
| O. Óskarsson | 0.8 | 0.7 | 6 |
| Beñat Turrientes | 0.8 | 0.8 | 4 |
| Barrenetxea | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Luken Beitia | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
10.6
13.3
Málaga CF
Real Sociedad
Schoten op doel
2.6
5
Málaga CF
Real Sociedad
Onderlinge resultaten Málaga CF - Real Sociedad
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/01/2024 | Málaga CF - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/04/2018 | Málaga CF - Real Sociedad | 2-0 | ✗ | 2 |
| 10/12/2017 | Real Sociedad - Málaga CF | 0-2 | ✗ | 2 |
| 14/05/2017 | Real Sociedad - Málaga CF | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/01/2017 | Málaga CF - Real Sociedad | 0-2 | ✗ | 2 |
| 27/02/2016 | Real Sociedad - Málaga CF | 1-1 | ✓ | 2 |
| 03/10/2015 | Málaga CF - Real Sociedad | 3-1 | ✓ | 4 |
| 04/04/2015 | Málaga CF - Real Sociedad | 1-1 | ✓ | 2 |
| 01/11/2014 | Real Sociedad - Málaga CF | 0-1 | ✗ | 1 |
| 17/02/2014 | Málaga CF - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 9 | +30 | 27 |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 3 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Celta de Vigo | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Alavés | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 10 | +3 | 11 |
| 9 | Real Club Deportivo de La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 |
| 10 | Osasuna | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 18 | -8 | 11 |
| 11 | Athletic Bilbao | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 |
| 12 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 9 |
| 13 | Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 14 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 15 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 17 | Levante | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
| 18 | Elche | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 17 | -6 | 7 |
| 19 | Valencia | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 6 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |