GWVVG
Espanyol
Espanyol - Atlético MadridStatistieken, H2H & xG
VWWWW
Atlético Madrid
Head to Head
32 wedstrijden2.69
Avg Goals
50%
BTTS
66%
Over 1.5
50%
Over 2.5
34%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Espanyol | Statistiek | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| 1.38 | ⚽ Doelpunten | 2.25 |
| 1.38 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.42 | ⚡ xG | 1.97 |
| 13 | 🔫 Schoten | 17.5 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.5 |
| 2.1 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 75% | 🤝 BTTS | 50% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 16.9 | 🟨 Overtredingen | 12.8 |
Espanyol
8 gespeeld · 8 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVVG | 1.00 |
| Thuis | WVGV | 1.00 |
| Uit | VWVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 25% | 25% |
| Gem. goals | 2.76 | 3 | 2.5 |
| Voor | 1.38 | 1.5 | 1.25 |
| Tegen | 1.38 | 1.5 | 1.25 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.42 | 1.62 | 1.23 |
| xG tegen | 1.49 | 1.24 | 1.73 |
Atlético Madrid
8 gespeeld · 19 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WGWW | 2.50 |
| Uit | WVWW | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 75% | 75% |
| Gem. goals | 3.25 | 3.25 | 3.25 |
| Voor | 2.25 | 2.5 | 2 |
| Tegen | 1 | 0.75 | 1.25 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 1.97 | 2.2 | 1.73 |
| xG tegen | 1.1 | 0.89 | 1.3 |
Voorspellingen voor Espanyol – Atlético Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 4.55 | +62.29 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.84 | -1.08 | Nee |
| Atlético Madrid wint FT Resultaat | 39% | 2.59 | 1.57 | -39.44 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.63 | 1.21 | -25.67 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.55 | 1.13 | -27.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.00 | -5.36 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.24 | +3.23 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.84 | +12.06 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.59 | 2.85 | +9.95 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.76 | 5.05 | +6.10 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.66 | 9.60 | -48.54 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.97 | 3.72 | -37.69 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 1.95 | -23.76 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.38 | -15.24 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.11 | -12.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.57 | 1.73 | +10.52 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.77 | 2.05 | -25.96 | Nee |
| BTTS & Winst Espanyol Combinatie | 21% | 4.76 | 8.25 | +73.17 | Ja |
| BTTS & Winst Atlético Madrid Combinatie | 22% | 4.45 | 3.45 | -22.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 33% | 3.06 | 1.44 | -52.91 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 21% | 4.81 | 1.75 | -63.60 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 12% | 8.13 | 2.25 | -72.33 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 7% | 14.93 | 3.20 | -78.56 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 3% | 29.41 | 3.35 | -88.61 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 67% | 1.49 | 2.60 | +74.98 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 79% | 1.26 | 2.13 | +68.70 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 88% | 1.14 | 1.57 | +37.69 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 93% | 1.07 | 1.36 | +26.89 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 97% | 1.04 | 1.17 | +13.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.99 | – | – | Nee |
| Atlético Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.66 | – | – | Nee |
| Espanyol scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 2.66 | +24.49 | Ja |
| Atlético Madrid scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.04 | 1.59 | -22.25 | Nee |
| Espanyol wint nil Win to Nil | 15% | 6.81 | 8.00 | +17.44 | Ja |
| Atlético Madrid wint nil Win to Nil | 16% | 6.22 | 3.00 | -51.76 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atletico Madrid
Advies: Double chance : draw or Atletico Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.42
XG (THUIS/UIT)
1.97
1.38
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.89
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Espanyol | Atlético Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 63% | 88% | 75.5% |
| Over 3.5 | 13% | 38% | 25.5% |
| BTTS | 75% | 50% | 62.5% |
| BTTS & Win | 21% | 22.5% | 21.8% |
| BTTS & Draw | 25% | 13% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 38% | 25.5% |
Trends
- RCD Espanyol pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, goed voor gemiddeld 1 punten per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en RCD Espanyol maakte 6 goals in die 5 duels.
- RCD Espanyol zal met vertrouwen aan de aftrap staan, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Een paar goals ligt voor de hand, want de laatste 8 wedstrijden van RCD Espanyol eindigden telkens met 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van RCD Espanyol scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met RCD Espanyol het geval (BTTS).
- RCD Espanyol lijkt opnieuw te gaan scoren: het trof in elk van de laatste 8 wedstrijden doel en maakte 6 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Atlético Madrid pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd; BTTS viel slechts 2 keer en ze maakten 11 goals.
- Atlético Madrid is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Atlético Madrid is nu 4 duels op rij ongeslagen en won 4 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 8 wedstrijden van Atlético Madrid vielen er telkens 2 goals of meer.
- Atlético Madrid wil de flow doortrekken tegen RCD Espanyol, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (4 zeges, 0 gelijke spelen).
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Atlético Madrid scoorden beide teams, terwijl Atlético Madrid 4 van die 5 wedstrijden won; dit seizoen viel BTTS in 4/8 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
V
G
V
Vorm – Uit
2.25
W
V
W
W
Espanyol
Espanyol
1 - 3
Elche
Espanyol
1 - 1
Sevilla
Espanyol
1 - 2
Real Madrid
Espanyol
3 - 0
Levante
Atlético Madrid
Alavés
1 - 2
Atlético Madrid
Real Sociedad
0 - 3
Atlético Madrid
Athletic Bilbao
3 - 0
Atlético Madrid
Sevilla
1 - 3
Atlético Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Roberto Fernández Jaén
xG 5.21
Goals 6
+0.79
Álex Calatrava Torrado
xG 1.61
Goals 1
-0.61
Marcos Fernández Sánchez
xG 1.60
Goals 1
-0.60
xG vs Goals
Álex Baena
xG 3.83
Goals 4
+0.17
Álex Grimaldo
xG 2.95
Goals 3
+0.05
Jonathan David
xG 2.85
Goals 3
+0.15
Gaat Espanyol scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Espanyol scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Atlético Madrid scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atlético Madrid scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Espanyol | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 63% | 88% |
| Over 3.5 | 13% | 38% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Espanyol | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 63% |
| Over 1.5 | 50% | 25% |
| Over 2.5 | 13% | 13% |
| Over 3.5 | 5% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 25% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dmitrović
1.43
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Oblak
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Espanyol | Atlético Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 25% | 75% | 50% |
| Over 7 | 25% | 75% | 50% |
| Over 8 | 0% | 75% | 38% |
| Over 9 | 0% | 75% | 38% |
| Over 10 | 0% | 50% | 25% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 2.13 + 5.63 = 7.8
Hoekschoppen analyse
Espanyol
| Overall | 2.13 |
| Thuis | 0.75 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
7.8
hoekschoppen
Atlético Madrid
| Overall | 5.63 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5.75 |
Blessures & schorsingen Espanyol
K. GarciaHamstringblessure
M. DmitrovicTwijfelachtig: Rugblessure
A. GorosabelTwijfelachtig: Blessure
JofreTwijfelachtig: Liesblessure
Blessures & schorsingen Atlético Madrid
KokeTwijfelachtig: Persoonlijke omstandigheden
Topscorer – Espanyol
Roberto Fernández
6
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Atlético Madrid
Álex Baena
4
Doelpunten
2
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Espanyol | Atlético Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 17.50 | 15.25 |
| Schotconversie | 11% | 13% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.88 | 6.50 | 5.19 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.13 | 11.00 | 10.07 |
| Schoten per goal | 9.45 | 7.78 | 8.62 |
| Meer dan 10,5 schoten | 63% | 100% | 82% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 38% | 88% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 38% | 75% | 57% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 75% | 57% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 50% | 44% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 88% | 57% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 50% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 38% | 19% |
Schoten per speler
Espanyol
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Roberto Fernández | 2.1 | 1.1 | 8 |
| Edu Expósito | 1.4 | 0.1 | 8 |
| Álex Calatrava | 1.4 | 0.6 | 8 |
| Marcos Fernández | 1.3 | 0.6 | 7 |
| Bryan Zaragoza | 1 | 0.8 | 5 |
| Javier Hernandez | 1 | 0.5 | 8 |
| T. Dolan | 0.6 | 0.1 | 7 |
| Unai Núñez | 0.4 | — | 5 |
Atlético Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. David | 2.3 | 1.8 | 4 |
| Carlos Martín | 2 | — | 1 |
| Álex Baena | 1.6 | 1 | 8 |
| Lee Kang-In | 1.5 | 0.8 | 8 |
| Álex Grimaldo | 1.4 | 1 | 7 |
| J. Álvarez | 1.3 | 0.8 | 4 |
| C. Romero | 1 | 0.6 | 5 |
| Rodrigo Mendoza | 1 | 1 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
13
17.5
Espanyol
Atlético Madrid
Schoten op doel
3.9
6.5
Espanyol
Atlético Madrid
Onderlinge resultaten Espanyol - Atlético Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/02/2026 | Atlético Madrid - Espanyol | 4-2 | ✓ | 6 |
| 17/08/2025 | Espanyol - Atlético Madrid | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/03/2025 | Espanyol - Atlético Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/08/2024 | Atlético Madrid - Espanyol | 0-0 | ✗ | 0 |
| 24/05/2023 | Espanyol - Atlético Madrid | 3-3 | ✓ | 6 |
| 06/11/2022 | Atlético Madrid - Espanyol | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/04/2022 | Atlético Madrid - Espanyol | 2-1 | ✓ | 3 |
| 12/09/2021 | Espanyol - Atlético Madrid | 1-2 | ✓ | 3 |
| 01/03/2020 | Espanyol - Atlético Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/11/2019 | Atlético Madrid - Espanyol | 3-1 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | +27 | 24 |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | +5 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | +1 | 10 |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 10 | Athletic Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 |
| 12 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 | 6 |
| 18 | Elche | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 | 6 |
| 19 | Valencia | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 5 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |