VVWVG
Valencia
Valencia - Athletic BilbaoStatistieken, H2H & xG
VWWGG
Athletic Bilbao
Head to Head
42 wedstrijden2.26
Avg Goals
52%
BTTS
71%
Over 1.5
38%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Valencia | Statistiek | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| 0.75 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1.88 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.13 | ⚡ xG | 1.68 |
| 10.5 | 🔫 Schoten | 15.7 |
| 2.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 6.2 |
| 38% | 🤝 BTTS | 33% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Valencia
8 gespeeld · 5 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVG | 0.80 |
| Thuis | GVVV | 0.25 |
| Uit | VVWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 2.63 | 2.75 | 2.5 |
| Voor | 0.75 | 0.5 | 1 |
| Tegen | 1.88 | 2.25 | 1.5 |
| BTTS | 38% | 25% | 50% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 50% | 75% | 25% |
| xG | 1.13 | 1.28 | 0.99 |
| xG tegen | 1.79 | 1.87 | 1.72 |
Athletic Bilbao
6 gespeeld · 8 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWGG | 1.60 |
| Thuis | VWGG | 1.25 |
| Uit | VW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 25% | 50% |
| Gem. goals | 2.17 | 2.25 | 2 |
| Voor | 1.17 | 1.25 | 1 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 33% | 50% | 0% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 33% | 25% | 50% |
| xG | 1.68 | 1.89 | 1.24 |
| xG tegen | 1.12 | 0.82 | 1.72 |
Voorspellingen voor Valencia – Athletic Bilbao
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia wint FT Resultaat | 35% | 2.83 | 3.30 | +16.79 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.62 | 3.35 | -7.44 | Nee |
| Athletic Bilbao wint FT Resultaat | 37% | 2.70 | 2.20 | -18.65 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 63% | 1.59 | 1.33 | -16.18 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.55 | 1.34 | -13.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.24 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.29 | +0.84 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.88 | 2.03 | +7.94 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.23 | 3.50 | +8.22 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.53 | 8.00 | +22.48 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.81 | 9.00 | -34.84 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.58 | 3.20 | -30.14 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.14 | 1.79 | -16.17 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.25 | -13.65 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.04 | -11.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.78 | +3.31 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 1.95 | -18.17 | Nee |
| BTTS & Winst Valencia Combinatie | 18% | 5.42 | 6.75 | +24.61 | Ja |
| BTTS & Winst Athletic Bilbao Combinatie | 19% | 5.21 | 4.68 | -10.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.33 | +7.20 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.60 | +12.00 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 2.00 | +15.80 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.36 | +7.14 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 3.80 | +28.44 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 3.00 | -41.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.20 | -34.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.73 | -27.17 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.54 | -15.92 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.22 | -19.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.14 | – | – | Nee |
| Athletic Bilbao Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Valencia scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 2.29 | +6.26 | Ja |
| Athletic Bilbao scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.11 | 1.81 | -14.02 | Nee |
| Valencia wint nil Win to Nil | 17% | 5.91 | 5.80 | -1.80 | Nee |
| Athletic Bilbao wint nil Win to Nil | 18% | 5.62 | 3.50 | -37.73 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Athletic Club
Advies: Double chance : draw or Athletic Club
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.60
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
0.25
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.13
XG (THUIS/UIT)
1.68
2.13
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.17
2.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
0%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Valencia | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 83% | 85.5% |
| Over 1.5 | 50% | 83% | 66.5% |
| Over 2.5 | 50% | 33% | 41.5% |
| Over 3.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| Over 4.5 | 25% | 0% | 25% |
| BTTS | 38% | 33% | 35.5% |
| BTTS & Win | 18.5% | 19.2% | 18.9% |
| BTTS & Draw | 13% | 17% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 45% | 45% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 17% | 15% |
Trends
- Valencia CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Valencia CF scoorde 5 keer.
- Voorin loopt het bij Valencia CF de laatste tijd stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- Valencia CF bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (50%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Valencia CF scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen staat BTTS op 3/8 duels.
Trends
- Athletic Bilbao pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, scoorde 6 keer en BTTS viel maar in 1 van die wedstrijden.
- Athletic Bilbao is al 4 duels ongeslagen en won 2 van de laatste 5 wedstrijden.
- Athletic Bilbao hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze op 3 clean sheets.
- Athletic Bilbao wil tegen Valencia CF de lijn doortrekken, met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- Athletic Bilbao bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In slechts 1 van de laatste 5 duels van Athletic Bilbao scoorden beide teams, terwijl ze 2 van die 5 wonnen; dit seizoen viel BTTS in 2/6 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.25
G
V
V
V
Vorm – Uit
1.5
V
W
Valencia
Valencia
2 - 3
Real Sociedad
Valencia
0 - 5
FC Barcelona
Valencia
0 - 1
Real Betis
Valencia
0 - 0
Celta de Vigo
Athletic Bilbao
Celta de Vigo
0 - 2
Athletic Bilbao
FC Barcelona
2 - 0
Athletic Bilbao
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Arnaut Danjuma
xG 1.14
Goals 0
-1.14
David Otorbi
xG 1.03
Goals 1
-0.03
Umar Sadiq
xG 0.97
Goals 1
+0.03
xG vs Goals
Robert Navarro
xG 2.01
Goals 2
-0.01
Oihan Sancet
xG 1.73
Goals 1
-0.73
Iñaki Williams
xG 1.70
Goals 1
-0.70
Gaat Valencia scoren?
25%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Valencia scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Athletic Bilbao scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Athletic Bilbao scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Valencia | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 83% |
| Over 1.5 | 50% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 33% |
| Over 3.5 | 50% | 17% |
| Over 4.5 | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 12% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Valencia | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 33% |
| Over 2.5 | 38% | 17% |
| Over 3.5 | 13% | 2% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 25% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Dimitrievski
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Unai Simón
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Valencia | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 100% | 75% |
| Over 7 | 50% | 100% | 75% |
| Over 8 | 50% | 100% | 75% |
| Over 9 | 50% | 100% | 75% |
| Over 10 | 25% | 100% | 63% |
| Over 11 | 25% | 50% | 38% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
| Over 13 | 0% | 50% | 25% |
| Over 14 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 4.25 + 6.17 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Valencia
| Overall | 4.25 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 4.25 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Athletic Bilbao
| Overall | 6.17 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Valencia
S. CanosKnieblessure
D. LopezKnieblessure
U. SadiqSpierblessure
J. CopeteTwijfelachtig: Knieblessure
D. FoulquierTwijfelachtig: Blessure
L. RiojaTwijfelachtig: Heel Blessure
Blessures & schorsingen Athletic Bilbao
U. EgiluzKnieblessure
O. SancetSpierblessure
N. WilliamsBovenbeenblessure
Topscorer – Valencia
Dani Raba
1
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Athletic Bilbao
Robert Navarro
2
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Valencia | Athletic Bilbao | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.50 | 15.67 | 13.09 |
| Schotconversie | 7% | 7% | 7% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.63 | 4.67 | 3.65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.88 | 11.00 | 9.44 |
| Schoten per goal | 14.00 | 13.43 | 13.72 |
| Meer dan 10,5 schoten | 38% | 83% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 67% | 53% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 67% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 67% | 46% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 67% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 67% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 67% | 46% |
| Schoten op doel 4,5+ | 13% | 50% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 50% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 33% | 17% |
Schoten per speler
Valencia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Aimar Blázquez | 2 | 1 | 1 |
| A. Danjuma | 1.6 | 0.6 | 8 |
| Javi Guerra | 1.1 | 0.1 | 8 |
| Dani Raba | 1 | 0.5 | 2 |
| U. Sadiq | 1 | 1 | 3 |
| Aaron Mayol | 1 | 0.5 | 2 |
| David Otorbi | 0.6 | 0.3 | 7 |
| H. Elliott | 0.5 | 0.3 | 4 |
Athletic Bilbao
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Oihan Sancet | 2 | 0.7 | 7 |
| Nico Williams | 1.8 | 0.3 | 6 |
| I. Williams | 1.4 | 0.7 | 7 |
| Yuri | 1.3 | 0.1 | 7 |
| Robert Navarro | 1 | 0.7 | 7 |
| Yeray | 0.6 | — | 5 |
| Ruíz de Galarreta | 0.6 | — | 7 |
| Álex Berenguer | 0.5 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10.5
15.7
Valencia
Athletic Bilbao
Schoten op doel
2.6
4.7
Valencia
Athletic Bilbao
Onderlinge resultaten Valencia - Athletic Bilbao
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 10/05/2026 | Athletic Bilbao - Valencia | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/02/2026 | Valencia - Athletic Bilbao | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/09/2025 | Valencia - Athletic Bilbao | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/05/2025 | Valencia - Athletic Bilbao | 0-1 | ✗ | 1 |
| 28/08/2024 | Athletic Bilbao - Valencia | 1-0 | ✗ | 1 |
| 20/01/2024 | Valencia - Athletic Bilbao | 1-0 | ✗ | 1 |
| 29/10/2023 | Athletic Bilbao - Valencia | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/02/2023 | Valencia - Athletic Bilbao | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/01/2023 | Valencia - Athletic Bilbao | 1-3 | ✓ | 4 |
| 21/08/2022 | Athletic Bilbao - Valencia | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | +27 | 24 |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | +5 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | +1 | 10 |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 10 | Athletic Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 |
| 12 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 | 6 |
| 18 | Elche | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 | 6 |
| 19 | Valencia | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 5 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |