GGGWG
Celta de Vigo
Celta de Vigo - AlavésUitslag, statistieken & xG
WVVGV
Alavés
Statistieken en doelpuntenmakers
Celta de Vigo
53'
Ferran Jutglà
71'
Javier Rodríguez Galiano
2 - 1
Rust (0 - 0)
Alavés
87'
Hugo Novoa Ramos
0.77
xG
2.32
48%
Balbezit
52%
6
Schoten
20
3
Schoten op doel
9
3
Schoten naast
11
0
Hoekschoppen
4
14
Overtredingen
17
0
Buitenspel
3
1
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
20 wedstrijden2.5
Avg Goals
40%
BTTS
65%
Over 1.5
45%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Celta de Vigo | Statistiek | Alavés |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 0.75 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.2 | ⚡ xG | 1.33 |
| 9.9 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 38% | 🤝 BTTS | 50% |
| 25% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 13% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 12.1 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Celta de Vigo
8 gespeeld · 8 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGWG | 1.40 |
| Thuis | VVGW | 1.00 |
| Uit | GGGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 1.75 | 3 | 0.5 |
| Voor | 1 | 1.75 | 0.25 |
| Tegen | 0.75 | 1.25 | 0.25 |
| BTTS | 38% | 50% | 25% |
| De '0' | 50% | 25% | 75% |
| Niet gescoord | 50% | 25% | 75% |
| xG | 1.2 | 1.3 | 1.11 |
| xG tegen | 1.33 | 1.47 | 1.19 |
Alavés
8 gespeeld · 11 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | WWWVV | 1.80 |
| Uit | GVG | 0.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 2.5 | 3 | 1.67 |
| Voor | 1.5 | 2 | 0.67 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 50% | 40% | 67% |
| De '0' | 38% | 40% | 33% |
| Niet gescoord | 25% | 20% | 33% |
| xG | 1.33 | 1.39 | 1.25 |
| xG tegen | 1.49 | 1.51 | 1.46 |
Voorspellingen voor Celta de Vigo – Alavés
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 2.23 | -18.58 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.50 | 3.10 | -11.32 | Nee |
| Alavés wint FT Resultaat | 35% | 2.87 | 3.40 | +18.60 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.54 | 1.33 | -13.39 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.58 | 1.62 | +2.85 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.04 | -4.67 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.43 | +7.76 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 2.34 | +15.32 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.65 | 5.40 | +47.85 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.75 | 13.00 | +67.70 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 11.99 | 7.10 | -40.79 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.06 | 2.58 | -36.43 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 1.62 | -17.83 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.38 | 1.15 | -16.49 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.01 | -12.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 2.05 | +12.83 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.72 | -22.67 | Nee |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 18% | 5.64 | 5.50 | -2.43 | Nee |
| BTTS & Winst Alavés Combinatie | 17% | 5.87 | 8.00 | +36.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 53% | 1.88 | 1.34 | -28.58 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 39% | 2.54 | 1.60 | -37.12 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 27% | 3.69 | 2.09 | -43.36 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 5.75 | 2.75 | -52.15 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 9.52 | 4.00 | -58.00 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 47% | 2.14 | 2.75 | +28.43 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 61% | 1.65 | 2.10 | +27.47 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 73% | 1.37 | 1.67 | +21.74 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 83% | 1.21 | 1.40 | +15.64 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.12 | 1.19 | +6.51 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.69 | – | – | Nee |
| Alavés Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.82 | – | – | Nee |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.12 | 1.86 | -12.39 | Nee |
| Alavés scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 2.39 | +9.46 | Ja |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 19% | 5.33 | 3.50 | -34.29 | Nee |
| Alavés wint nil Win to Nil | 18% | 5.60 | 5.50 | -1.87 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Celta Vigo
Advies: Double chance : Celta Vigo or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.67
1.20
XG (THUIS/UIT)
1.33
1.43
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Celta de Vigo | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 63% | 88% | 75.5% |
| Over 1.5 | 63% | 63% | 63% |
| Over 2.5 | 25% | 50% | 37.5% |
| Over 3.5 | 13% | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 13% | 13% | 13% |
| BTTS | 38% | 50% | 44% |
| BTTS & Win | 17.7% | 17% | 17.4% |
| BTTS & Draw | 25% | 13% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 41.4% | 41.4% | 41.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Celta de Vigo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 7 goals.
- Celta de Vigo is thuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Celta de Vigo is al 5 duels ongeslagen, maar won daarin slechts 1 keer.
- Celta de Vigo hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staan ze op 4 clean sheets.
- Celta de Vigo is in de laatste 5 wedstrijden tegen Deportivo Alavés ongeslagen (1 winst, 4 gelijke spelen) en scoorde daarin 7 keer.
- Celta de Vigo kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; grijpt de trainer vandaag tactisch in of zet hij er een extra aanvaller bij?
Trends
- Deportivo Alavés pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die periode.
- Voorin loopt het stroef bij Deportivo Alavés: in 2 van de laatste 5 wedstrijden bleef de ploeg zonder goal, dus wordt het interessant of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Deportivo Alavés scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 4 duels (50% van alle wedstrijden) met Deportivo Alavés.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
G
W
Vorm – Uit
0.67
G
V
G
Celta de Vigo
Celta de Vigo
5 - 0
Racing Santander
Celta de Vigo
1 - 1
Málaga CF
Celta de Vigo
0 - 2
Athletic Bilbao
Celta de Vigo
1 - 2
Osasuna
Alavés
Athletic Bilbao
0 - 0
Alavés
Racing Santander
2 - 1
Alavés
Rayo Vallecano
1 - 1
Alavés
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Hugo González Sotos
xG 1.29
Goals 1
-0.29
M
Miguel Román González
xG 1.01
Goals 1
-0.01
Ilaix Moriba
xG 0.89
Goals 1
+0.11
xG vs Goals
Lucas Boyé
xG 4.19
Goals 5
+0.81
Mariano Díaz
xG 2.92
Goals 3
+0.08
Pablo Ibáñez
xG 1.21
Goals 1
-0.21
Gaat Celta de Vigo scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celta de Vigo scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Alavés scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Alavés scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Celta de Vigo | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 63% | 88% |
| Over 1.5 | 63% | 63% |
| Over 2.5 | 25% | 50% |
| Over 3.5 | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 13% | 13% |
| Niet gescoord | 37% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Celta de Vigo | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 63% |
| Over 1.5 | 25% | 38% |
| Over 2.5 | 4% | 8% |
| Over 3.5 | 1% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
I. Radu
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Sivera
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Celta de Vigo | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 67% | 59% |
| Over 7 | 50% | 67% | 59% |
| Over 8 | 25% | 67% | 46% |
| Over 9 | 25% | 67% | 46% |
| Over 10 | 25% | 33% | 29% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
| Over 14 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 3.13 + 3.75 = 6.9
Hoekschoppen analyse
Celta de Vigo
| Overall | 3.13 |
| Thuis | 3.25 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
6.9
hoekschoppen
Alavés
| Overall | 3.75 |
| Thuis | 3.2 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
P. DuranKuitblessure
J. El AbdellaouiKnieblessure
B. IglesiasKuitblessure
M. RomanKnieblessure
C. StarfeltSpierblessure
Blessures & schorsingen Alavés
F. GarcesGeschorst
A. PerezRode kaart (geschorst)
M. RodriguezEnkelblessure
Topscorer – Celta de Vigo
Pablo Durán
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Alavés
L. Boyé
5
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Celta de Vigo | Alavés | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.88 | 11.88 | 10.88 |
| Schotconversie | 10% | 13% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.25 | 4.25 | 3.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.63 | 7.63 | 7.13 |
| Schoten per goal | 9.88 | 7.92 | 8.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 38% | 63% | 51% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 63% | 51% |
| Meer dan 12,5 schoten | 38% | 50% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 25% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 38% | 32% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 38% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 38% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 38% | 26% |
Schoten per speler
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Hugo González | 1.5 | 1 | 4 |
| C. Starfelt | 1.3 | 0.3 | 3 |
| Ferran Jutglà | 1 | 0.4 | 8 |
| Andrés Antañón | 1 | — | 1 |
| Iago Aspas | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Pablo Durán | 0.8 | 0.7 | 6 |
| Álvaro Núñez | 0.8 | 0.5 | 4 |
| C. Driouech | 0.8 | — | 4 |
Alavés
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Boyé | 1.7 | 1 | 7 |
| Toni Martínez | 1.6 | 0.1 | 7 |
| Angel Pérez | 1.3 | 0.6 | 8 |
| M. Díaz | 1.1 | 1 | 8 |
| Pablo Ibáñez | 1 | 0.3 | 8 |
| C. Benavídez | 0.8 | — | 4 |
| Antonio Blanco | 0.8 | — | 8 |
| A. Rebbach | 0.5 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
9.9
11.9
Celta de Vigo
Alavés
Schoten op doel
3.3
4.3
Celta de Vigo
Alavés
Onderlinge resultaten Celta de Vigo - Alavés
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/03/2026 | Celta de Vigo - Alavés | 3-4 | ✓ | 7 |
| 22/11/2025 | Alavés - Celta de Vigo | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/01/2025 | Alavés - Celta de Vigo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/08/2024 | Celta de Vigo - Alavés | 2-1 | ✓ | 3 |
| 27/04/2024 | Alavés - Celta de Vigo | 3-0 | ✗ | 3 |
| 28/09/2023 | Celta de Vigo - Alavés | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/05/2022 | Celta de Vigo - Alavés | 4-0 | ✗ | 4 |
| 27/11/2021 | Alavés - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/04/2021 | Alavés - Celta de Vigo | 1-3 | ✓ | 4 |
| 20/12/2020 | Celta de Vigo - Alavés | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 9 | +30 | 27 |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 3 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 |
| 9 | Athletic Bilbao | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 9 |
| 11 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 12 | Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
| 18 | Elche | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 17 | -6 | 7 |
| 19 | Valencia | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 6 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |